Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 16:23   #4201
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Myślę, że co by nie zrobił to i tak będzie lepiej niż teraz. Ale ok, jeśli stworzy jakąś katastrofę nie będę Cię szukać z maczetą.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:25   #4202
instant_lop
Przyczajenie
 
Avatar instant_lop
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja uczęszczam do hotelu Cubus i jestem zadowolona Maja dobre farby i miła obsługę
instant_lop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:49   #4203
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi, falującymi włosami. Jest ich strasznie dużo, do tego się puszą i są sianowate. Nie daję sobie z nimi rady, chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:26   #4204
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez PlumSykes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi, falującymi włosami. Jest ich strasznie dużo, do tego się puszą i są sianowate. Nie daję sobie z nimi rady, chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś?
Mam podobny problem - falowane, puszyste, sianowate... Kiedyś chodziłam do Pani Agnieszki Skrobacz z Free Style Studio i niby nie było źle, ale też nie miałam tego poczucia, że jest idealnie. Panią Agnieszkę Jaśko niestety odradzam z całego serca, strasznie mnie skrzywdziła. Dopiero z cięcia pani Basi z Kiss Paris (NIE Bernady) byłam zadowolona, ale niestety ślad po niej zaginął...

Cytat:
Napisane przez instant_lop Pokaż wiadomość
Ja uczęszczam do hotelu Cubus i jestem zadowolona Maja dobre farby i miła obsługę
Tam rok temu było Kiss Paris! Nie zauważyłaś przypadkiem fryzjerki o imieniu Basia?
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:35   #4205
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez PlumSykes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi, falującymi włosami. Jest ich strasznie dużo, do tego się puszą i są sianowate. Nie daję sobie z nimi rady, chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś?
Sztywnych i bardzo gęstych nie mam, ale falowane tak. Super radził sobie z nimi pan Paweł Okuniewski. Właśnie tak ścinał, że naturalnie się fajnie układały. Reszta na siłę robi mi fryzury, które najlepiej na szczotkę prostować.
Tylko musiałabyś poszukać gdzie teraz jest, kiedyś był w Vici.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:15   #4206
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy orientuje się ktoś jakie są obecnie ceny strzyżenia długich włosów u pana Jacka Bakaja w Jacques Alexandre Academie na Sławkowskiej?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:47   #4207
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Myślę, że co by nie zrobił to i tak będzie lepiej niż teraz. Ale ok, jeśli stworzy jakąś katastrofę nie będę Cię szukać z maczetą.
Typowo krakowski sposób.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 07:16   #4208
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem - falowane, puszyste, sianowate... Kiedyś chodziłam do Pani Agnieszki Skrobacz z Free Style Studio i niby nie było źle, ale też nie miałam tego poczucia, że jest idealnie. Panią Agnieszkę Jaśko niestety odradzam z całego serca, strasznie mnie skrzywdziła. Dopiero z cięcia pani Basi z Kiss Paris (NIE Bernady) byłam zadowolona, ale niestety ślad po niej zaginął...


Tam rok temu było Kiss Paris! Nie zauważyłaś przypadkiem fryzjerki o imieniu Basia?
nigdy pani Basi! :/ To co ona mi zrobila to byla katastrofa. Wrocilam z placzem, TZ sie smial z mojej fryzury a Pani Basia powiedziala " no taka moda, niewazne, ze nie pasuje do kazdego"

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Typowo krakowski sposób.
hehehe
W Krakowie maczeta w domu to juz standard. To normalka, ze sie nosi przy pasie, jeszcze tylko nie wymyslili torebkowej
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 18:18   #4209
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Typowo krakowski sposób.
Krakowski wątek, trzeba wprowadzić trochę folkloru.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
nigdy pani Basi! :/ To co ona mi zrobila to byla katastrofa. Wrocilam z placzem, TZ sie smial z mojej fryzury a Pani Basia powiedziala " no taka moda, niewazne, ze nie pasuje do kazdego"

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

hehehe
W Krakowie maczeta w domu to juz standard. To normalka, ze sie nosi przy pasie, jeszcze tylko nie wymyslili torebkowej
Kwestia czasu, już niedługo każda z nas będzie miała miniaturkę.
Hmm, ja byłam zadowolona, ale może dlatego, że doprowadziła mnie do porządku po wcześniejszym dramacie. Wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie, bo przede wszystkim słuchała, więc może mówimy o jakiś dwóch różnych. W Qbusie chyba mają słabość do pań Baś, nie zdziwiłabym się jakby była jeszcze jakaś trzecia. ;p
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:50   #4210
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Krakowski wątek, trzeba wprowadzić trochę folkloru.


Kwestia czasu, już niedługo każda z nas będzie miała miniaturkę.
Hmm, ja byłam zadowolona, ale może dlatego, że doprowadziła mnie do porządku po wcześniejszym dramacie. Wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie, bo przede wszystkim słuchała, więc może mówimy o jakiś dwóch różnych. W Qbusie chyba mają słabość do pań Baś, nie zdziwiłabym się jakby była jeszcze jakaś trzecia. ;p
nie nie, to ta slynna Pani Basia. Bo specjalnie sie do niej umawialam gdy przeczytalam opinie o niej. Jeszcze mnie wkurzyla, bo obcinajac mnie rozmawiala kolezanka obok, nie patrzac co robi. No nic, nie kazdego klienta da sie zadowolic
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:07   #4211
Magda_lenka5
Przyczajenie
 
Avatar Magda_lenka5
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez olik Pokaż wiadomość
Bardzo dobry chociaż może nie aż tak znany jest salon fryzjerski "Margo" na ul. Krowoderskiej na rogu ul. Szlak. Nie pamiętam dokładnie adresu ale jeszcze nie spotkałam kogoś kto byłby niezadowolony z ich usług. Sama zaliczam się do tych bardzo zadowolonych.
Możesz pytać o p. Urszulę Lewicką.
Byłam u Pani Lewickiej Urszuli - pod względem technicznym ścina nieźle, ale bez rewelacji... jak gdyby mało słuchała a ścinała po swojemu ;P nie zawsze to wychodzi na dobre Poza tym jak zapytałam przez telefon o cennik to został on zaniżony a jak jest już po fakcie licza o wiele drożej- to nie jest w porządku... żadnych dodatkowych zabiegów ani modelowania nie było wykonywane - to tak dla jasności! SZUKAM DALEJ :/
Magda_lenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 18:32   #4212
Agga18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poddała się któraś z Was zabiegowi rekonstrukcji włosów w salonie Diva- Studio?
Agga18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:23   #4213
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Talking DOBRY fryzjer do fryzur wieczorowych !!

Cześć Dziewczyny!

Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera w Krakowie, który potrafi coś fajnego wyczarować na głowie. Za tydzień mam bal absolutoryjny i w ten wieczór fajnie byłoby wyglądać szykowanie i inaczej niż na co dzień.

Nie mam pomysłu na fryzurę, ponieważ mam długiego boba do ramion, a chciałabym, aby fryzura wyglądała inaczej niż zwykle jest ułożona, czyli wyprostowane włoski swobodnie fruwające na wietrze. Sukienke mam koronkową na plecach i z dużym dekoltem i nie mam pomysłu co zrobić z włosami.

Nie wiem jakie są teraz modne fryzury tego lata i czy takie pokręcone boby albo poupinane asymetrycznie włosy są jeszcze modne. W załączniku coś podrzucę i proszę o pomoc
Pierwszy załącznik to moja fryzura na co dzień, reszta to pomysły

Adresy fajnych salonów fryzjerskich mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images7.jpg (10,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images6.jpg (12,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images3.jpg (12,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (12,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks2.jpg (7,6 KB, 9 załadowań)
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:14   #4214
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczęta!
Za 4 tygodnie mój ślub, a ja nie mam fryzjera!! Pomóżcie!! Znacie kogoś, kto mnie "wepcha" i uczesze w miarę przyzwoicie? HELP
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:57   #4215
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jak ja bylam u fryzjera, to kiedy siedzialam z farba i maska, to gosciu robil akurat komus fryzure na jakis pokaz. Nawet fajnie mu to wyszlo. Moze sprobuj sie umowic do niego na próbną. Salon jest na karmelickiej, pisalam wyzej o nim.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:21   #4216
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie! Czy któraś z was ścinała włosy w Best Hair Ever Grzegorza Kołodziejczyka? Z tego co przejrzałam Pan Grzegorz ma dobre opinie kiedy pracował dla kogoś, jego strona na fb nie jest zbyt obszerna jeśli chodzi o galerię. Czy ktoś wie jak kształtują się ceny przy włosach krótkich/średniej długości? No i oczywiście jakie wrażenia?
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:13   #4217
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Podpinam się z pytaniem odnośni Grzegorza Kołodzieja, bo jest jednym z kilku fryzjerów, między którymi się zastanawiam, mianowicie:
- j.w.
- Piotr Janus
- Claudius (korzystają z farb Kemon)
- Creative Cut (Łukasz?)

Czy ktoś może wie, na jakich farbach pracują i ile ew. wcześniej trzeba się umówić na wizytę?
Chciałabym skorzystać z usług stylisty-profesjonalisty, który będzie wiedział, co zrobić z moimi piórami, dobierze kolor itp.
Cena nie gra dla mnie roli w tym wypadku
Nie jestem z Krakowa, na wizytę będę dojeżdżać ponad 100km i nie chciałabym się rozczarować.

Tych 4 fryzjerów wyselekcjonowałam już po przeczytaniu całego tego wątku i innych opinii w internecie. Skłaniałam się ku Claudiusowi, ale podczytałam, że coraz częściej w połowie wizyty "oddaje" klientkę młodszemu styliście, co mnie osobiście bardzo nie odpowiada ...

Edytowane przez shonyen
Czas edycji: 2013-06-24 o 07:33
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:44   #4218
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć to ja bylam dwa razy u Klaudiusza,podobalo mi się cięcie (i wszystko super się potem układało) ale przeszkadzało mi to, że co chwile zostawiał mnie i podchodził do innych klientek na poprawki,farbował mnie też ktoś inny mimo że byłam umówiona do niego (i farba była nierówno położona). Gdyby nie to że zostawia swoje klientki i ma się wrażenie,że nie do końca skupia się na Tobie, to chodziła bym do niego dalej.

Teraz chodzę do Creativecut do Łukasza, cięcie może nie jest takie super jak u Claudiusa (muszę sama trochę poukładać) to kolor zawsze jest fantastyczny (mam rudy) i zawsze widać jak Łukasz sie do niego przykłada. Na wizyte u niego umawiam sie tyg wcześniej ale wiem że z terminami szybciej w tygodniu raczej nie ma problemu. I pracują chyba na farbach Loreala.
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 07:01   #4219
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziękuję za opinie!
Mnie zależy na świetnym cięciu (mam uraz do fryzjerów i strasznie boję się zaufać) jak i na kolorze (marzy mi się właśnie rudy! )

Postawiłam na Claudiusa, zarezerwowałam sobie wizytę na połowę lipca (tutaj uwaga dla potencjalnych zainteresowanych: Klaudiusz nie pracuje w soboty).
Jako, że dojeżdżam kawał drogi, to następnym razem będę musiała poszukać kogoś, kto przyjmuje w soboty (w tygodniu pracuję i nie dam rady dojechać do Krk) - więc pewnie na następną wizytę umówię się do Creative Cut

Trzymajcie kciuki, bo mnie aż serce ze stresu boli
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 19:15   #4220
smaruj_dzemorem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też polecam Creative Cut.
Tylko tym razem pana Radka. Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta.
Najpierw zapytał, co chciałabym zmienić (przy długich włosach), potem dziabnął swoją wersję i wyciągnęlismy z tego najlepszą opcję.
Widziałam jak pracuje pan Łukasz i też nie mam nic do zarzucenia, ale jednak osoba Radka bardziej do mnie przemawia.
Może dlatego, że sprawia wrażenie takiego inteligentnego, stonowanego. Mam słabość do takich typów
(Nie ubliżając oczywiście drugiemu fryzjerowi )
smaruj_dzemorem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:08   #4221
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez szarlottka91 Pokaż wiadomość
Byłam niedawno u fryzjera i Pani tak "pięknie" wycieniowała i pofarbowała mi włosy że musiałam założyć chustkę na głowę, dosłownie! Oczywiście zgłosiłam reklamację, powiedziałam co myślę i wyszłam. W domu przepłakałam cały dzień, dopiero koleżanka się nade mną ulitowała i zaprowadziła do "swojego" salonu. Pani szybko się mną zajęła, poradziła sobie świetnie. Nie tylko pocieniowała piękni włosy ale też poradziła sobie z tym nieszczęsnym kolorem!
Zdecydowanie najlepszy salon w Krakowie to Pure Diamond!
ul. Krowoderskich Zuchów 16
Budynek Torre Verona
31-272 Kraków Krowodrza
pieekna reklama

mieszkam obok. Bylam kiedys sie o cos zapytac, ale pani obslugujaca byla tak niesympatyczna, ze ucieklam;]
Ale moze trafilam na zly dzien, sie zdarza.

Moze kiedys tam zajrze, po sasiedzku

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-28 o 08:14
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:45   #4222
ptyysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny mam problem moje włosy przeszły bardzo wiele. od jasnego blondu, po czerń i dekoloryzacje znowu na blond. wiem, jestem tyranem...
włosy scielam i doprowadzilam do stanu dobrego. ozdywki loreala absolut repair wiele pomogly. aktualnie uzywam natur vital (czy cos takiego) z aloesem, przy okazji bardzo polecam bo jest tania, a dziala niesamowicie.
od sciecia wlosow minelo troche czasu, chce zapuszczac, ale fryzura zupelnie mi sie nie uklada. przy zapuszczaniu jest taki moment, gdzie wlosy sa niesforne i wygladaja jakby byly zaniedbane. niestety teraz mam ten etap : ( nie wiem co mam zrobic bo chcialabym przyblizyc swoj kolor do naturalnego. taki miodowy czy zloty, ciezko okreslic. no i zastanawiam sie nad jakims przycieciem bo teraz caly czas chodze w kucyku : ( jakies rady co do dobrego fryzjera, ktory umie doradzic?
ptyysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:10   #4223
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie!
Mnie zależy na świetnym cięciu (mam uraz do fryzjerów i strasznie boję się zaufać) jak i na kolorze (marzy mi się właśnie rudy! )

Postawiłam na Claudiusa, zarezerwowałam sobie wizytę na połowę lipca (tutaj uwaga dla potencjalnych zainteresowanych: Klaudiusz nie pracuje w soboty).
Jako, że dojeżdżam kawał drogi, to następnym razem będę musiała poszukać kogoś, kto przyjmuje w soboty (w tygodniu pracuję i nie dam rady dojechać do Krk) - więc pewnie na następną wizytę umówię się do Creative Cut

Trzymajcie kciuki, bo mnie aż serce ze stresu boli
Nie wiem czy dalej trzymać kciuki. Napisz koniecznie opinie jak już będziesz po
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 14:47   #4224
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Chcialam polecic salon fryzjerki KAMILI BAŁDYS KREATOR
oto mojen slubne cudo fryzura trzymala sie do poprawin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjeicei 1.jpg (28,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (114,5 KB, 83 załadowań)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:55   #4225
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

kto moze polecic fryzjera, ktory zrobi piekne ombre?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:30   #4226
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

nieoplacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-07-24 o 11:18
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:24   #4227
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jeśli chodzi o Panią Danusię Banaś, kiedyś chodziłyśmy do niej z mamą, miałam może z 15 lat, ale to co pamiętam to genialne cięcie i mnie i mamy, taka ze mnie gówniara była a genialnie ścięta fryzura na moich prostych włosach sprawiała, że nie były jak druty, tylko delikatnie się wywijały. Potem nie pamiętam już co się stało, że zaprzestałyśmy tam chodzić... Mam ochotę teraz wypróbować tą Panią ponownie i tu pytanie do Was, znacie u niej cenę samej grzywki, gdyż właśnie o to mi chodzi.
W kwestii koloryzacji mogę polecić z czystym sercem Dziedzic na Garncarskiej, miałam dzięki nim piękne rude włosy, długie i zdrowe

Z osiedlowymi fryzjerami mam przykre przejścia, nie będę nawet wymieniać tych salonów... Jednak zdarzył się jeden wyjątek: co do czesania jest jeden salon, w którym asymetrycznego boba czesze moja babcia i tam robiłam fryz na studniówkę - boskie loki i push up - osiedle Oświecenia, ale nazwy nie pamiętam, osiedlowy salonik.
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:31   #4228
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dalej trzymać kciuki. Napisz koniecznie opinie jak już będziesz po
a byłam i jestem bardzo zadowolona
umówiona do Klaudiusza, miałam głowę mytą przez kogoś innego, farbę nakładaną przez kogoś innego...
ale zdążyłam zauważyć, że Klaudiusz przy żadnej klientce nie robi tak oklepanych rzeczy
Po wejściu musiałam chwilkę na niego poczekać, podszedł, pooglądał włosy, zapytał czy mam wizję czy mu ufam, powiedziałam że zasadniczo ufam, tyle tylko że nie chcę mieć włosów krótszych niż do ramion i że marzy mi się miedź. Przytaknął, zaproponował fajne cieniowanie i ombre, przechodzące z brązu właśnie w miedź - REWELACJA! Nie on mył mi głowę, ale tylko i wyłącznie on strzygł, on dobierał kolor i czuwał czy aby na pewno jego asystentka miesza dobrą Po nałożeniu farby doglądał czy wszystko OK, po zmyciu jeszcze docinał włosy i czuwał nad wymodelowaniem (mam loki, wyszłam z pięknymi, prostymi włosami )
Na koniec zapisał w systemie jakich farb i odcieni używał, skasował 430zł - liczyłam, że więcej zapłacę
I jeszcze jedno: kosmetyki KENOM - jestem w nich obłędnie zakochana. Moje włosy nigdy nie były tak miękkie, dopieszczone - muszę sobie sprawić kilka produktów
Z czystym sumieniem mogę go polecić
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:37   #4229
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
a byłam i jestem bardzo zadowolona
umówiona do Klaudiusza, miałam głowę mytą przez kogoś innego, farbę nakładaną przez kogoś innego...
ale zdążyłam zauważyć, że Klaudiusz przy żadnej klientce nie robi tak oklepanych rzeczy
Po wejściu musiałam chwilkę na niego poczekać, podszedł, pooglądał włosy, zapytał czy mam wizję czy mu ufam, powiedziałam że zasadniczo ufam, tyle tylko że nie chcę mieć włosów krótszych niż do ramion i że marzy mi się miedź. Przytaknął, zaproponował fajne cieniowanie i ombre, przechodzące z brązu właśnie w miedź - REWELACJA! Nie on mył mi głowę, ale tylko i wyłącznie on strzygł, on dobierał kolor i czuwał czy aby na pewno jego asystentka miesza dobrą Po nałożeniu farby doglądał czy wszystko OK, po zmyciu jeszcze docinał włosy i czuwał nad wymodelowaniem (mam loki, wyszłam z pięknymi, prostymi włosami )
Na koniec zapisał w systemie jakich farb i odcieni używał, skasował 430zł - liczyłam, że więcej zapłacę
I jeszcze jedno: kosmetyki KENOM - jestem w nich obłędnie zakochana. Moje włosy nigdy nie były tak miękkie, dopieszczone - muszę sobie sprawić kilka produktów
Z czystym sumieniem mogę go polecić
a masz może zdjęcie włosów przed i po metamorfozie? :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 06:25   #4230
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a masz może zdjęcie włosów przed i po metamorfozie? :P
ze znalezieniem czegoś sprzed będzie ciężko - poszukam jak wrócę z urlopu - wtedy też postaram się zrobić aktualne
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.