Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 09:00   #1231
__Ania__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 68
GG do __Ania__
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Oliwia32 Pokaż wiadomość
myślę,że jest przereklamowany.sama widziałam jak po nim poprawiano fryzurę w salonie EFFECT na kapelance.Laska poprwiła te włosy że można było nie tylko sie pokazac na ulucy ale sie lansować z taką fryzurką.Ja tam chodzę do Edyty
a jak wygląda ta Edyta?
__Ania__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 11:24   #1232
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tak słuchałam i słuchałam a raczej czytałam wasze wypowiedzi... i ja tez mialam takie problemy, albo kiepski balejaz..albo zle sciecie nawet grzywka- chodzilam do roznych salonow, i w sumie jak wiadomo nie od salonu wszystko zalezy tylko od fryzjerki na ktora natrafimy w salonie! mieszkam w Irlandi i tam tez mi schrzaniono balejage,wiec przed swietami zrobilam przeglad wizazu i wybralam styliske Pania Basie z Kiss Paris ktora zmieniła mi niesamowicie kolor i strzyżenie.
Robi starannie i nie odwala roboty,jak wiekszosc fryzjerow,bo trzeba pamietac ze fryzjer tez czlowiek i tez zalezy mu na czasie..a pani Basia jako jedyna do tej pory zrobiła mi cos bardzo ładnego, dowodem na dobrze dobrana fryzure i kolor sa spostrzeżenia moich znajomych z ktorymi spotkalam sie przed świetami jednogłosnie każdy stwierdził ze takiej fryzurki jeszcze nie miałam
Bardzo mi sie spodobało że P.Basia potrafi doradzic i umie sluchac.. potrafiła dostosować do moich włosów fryzurkę kobieca z awangardowym akcentem,przed strzyżeniem byłam uprzedzona że ok 10 min. bede musiała jej poswiecać na ułożenie w domu.Ale zakupiłam bardzo fajny krem z Joioco i i bardzo łatwo sie modelują.
Poki co nie byłam u lepszej fryzjerki!!
Szkoda że nie zaczesto będę mogła odwiedzać takiego dobrego fachowca,wiem że w Irlandii nie oddam włosów juz nikomu wiec do P.Basi przylece z konkretnymi odroscikami.

Gorąco polecam Pania Basie w Kiss Paris
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 11:32   #1233
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

umowiłam sie także na fryzure sylwesrowa i komentarz umieszcze w Nowym Roku.
Wesolych Swiat
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:05   #1234
majowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

W ub. tygodniu bylam w salonie Paula X Hair u p. Pauliny. Polecam - milo, przyjemnie i fachowo.
Jestem zadowolona i z 2-kolorowego balejazu i z fryzury.
Zaplacilam 110 zl za powyzsze uslugi bez modelowania, zreszta w salonie (i na stronie) jest cennik, a dla mnie to wazne - lubie
wiedziec ile place, bo to pomaga uniknac nieporozumien.
Pozdrawiam swiatecznie, bede polecala dalej i na pewno tam wroce! M.
majowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 23:33   #1235
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Gdzie jest Piotrek z Daviness (Kraków)?

Ktokolwiek widział - ktokolwiek wie: błagam o info
Koleś wyczyniał cuda, potrafił zrobić tak niesamowite i dopasowane do twarzy i charakteru fryzury, że naprawdę byłam zachwycona jak nigdy.
Nie ma go już w Davinessie (na Dietla), nie wiem gdzie się przeniósł, ale jak dla mnie reszta ekipy z D. jest kiepska, bez tego "pazura" /a dziewczyny tam pracujące są raczej koszmarne ://
pris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:11   #1236
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Też polecam salon Paula X Hair, kolejny raz p. Paulinę i Iwonkę, obie tną świetnie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:19   #1237
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Oliwia32 Pokaż wiadomość
nie dużo oni cennik mają na swojej stronie znajdziesz jak wpiszesz eFFect Kapelanka 13c.Strzygą rewelka i ja polecam Edytę
Czy możesz dokładnie opisać, gdzie ten salon się znajduje? I jeśli masz do nich jakiś namiar telefoniczny, to będę wdzięczna za podanie. Przyznam się, że wielokrotnie jeżdżę tą trasą i miałabym niedaleko do fryzjera (jeśli ten salon jest taki dobry jak o nim piszesz Ty i inne koleżanki, to miałabym ułatwione życie ).
Zapytam też raz jescze o dawny salon Galaxy. Czy ktoś z forumowiczów był tam po zmianie - przejściu pod szuld Trendy? Jeśli tak, to proszę o opinie.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 23:14   #1238
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Stylownia w Krakowie

popytaj na wątku o dobrych fryzjerach w Krakowie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:45   #1239
nuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
GG do nuke
Pomocy! :)

Dzis zostalam paskudnie oszpecona w salonie, ktory polecono mi na forum GW. Dramat, patrzec na siebie nie moge, czuje sie fatalnie.

Mam raczej krotkie wlosy, przedzialek z prawej strony, grzywka, z przodu wlosy sa dluzsze, wycieniowane z tylu, szyja cala wyeksponowana . Nosze taka fryzure od jakiegos czasu.
Poprosilam o jej odswiezenie, pani fryzjerka zrobila z niej jakas karykature.

Jestem umowiona w poniedzialek do p. Edyty w Colette przy Rzeszowskiej, bylam tam raz i ciecie bylo b. poprawne, wiec na poprawkowe strzyzenie powinno byc niezawodne.
(Wczesniej chadzalam do p. Renaty w JLD, zawsze wychodzilam zadowolona, ale ona teraz - z tego co wiem - doczekala sie potomstwa .)

Ale chcialabym miec na glowie cos wiecej niz staranna fryzure, cos super, z polotem.

Przeszukalam cale forum i zaczelam zastanawiac sie nad paroma salonami:
1. Daviness
2. Free Style
3. Framesi (Librowszczyzna)
4. Soho

Prosze, poradzcie mi, skad potencjalnie wyjde najbardziej zadowolona?

Preferowalna cena to max. 50-60zl (za samo sciecie, nie lubie modelowania).

Z gory dziekuje za przyczynienie sie do ulzenia moim cierpieniom .
nuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 17:47   #1240
Kinia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam serdecznie!! ja mam numer telefonu do nowego salonu Tomka Maruta
Kinia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:40   #1241
Daling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam serdecznie w 2008 roku

To jest takie moja małe uaktualnienie do Salonu Fryzjerskiego FreeStyle Studio na Stradomiu. Stanowczo nie polecam.

Chodzialm tam do p.Agnieszki (odeszla pare miesiecy temu i zalozyla swoj wlasny salon) oraz do p.Marzeny (tez juz tam nie pracuje).

Tydzien temu mialam slub (swój własny) i tak wyszlo ze odrosty musialam zrobic na 5 dni przed ślubem. Nie miałam kiedy szukac P.Agnieszki i na szybko umowilam sie do FreeStryle studio do p.Martyny ktora akurat miała okienko w sobote i mogla mnie przyjac. Kolorek mialam piekny - pod oczka - cieplutki brazik i chcialam tylko odrosty.
Nie bede sie rozwodzic - 3 h siedzialam, bylam 3 razy przefarbowywana - i p.Martyna ze swiadomoscia ze mam slub - spierdzielila mi tak kolor - ze wyszlam w czarnych wlosach!!!!! GRRRR
i mimo ze poszlam po szefowej - delikatnie - nie chcialam zeby mi jescze bardziej spierdzielily kolor - obie i p.Martyna i P.Szefowa zachowywaly sie jakby nigdy nic - narzekajac ze
1.ja nie wiem jaki mam kolor /Bylam stala klientka tego salonu/
2.ze mam takie ciemne koncowki ze nie mogla sobie p.Martyna trafic w kolor.

Powiem tak - z takim partactwem sie w zyciu w salonie firmowym nie spotkalam.
Ani slowa przepraszam.
Ani grosza znizki (zaplacilam cennikowo 149zl tylko farba bez strzyzenia)- zeby sie poczuly do jakiegos obowiazku - wiedzac swietnie ze mam WESELE!!

Bylo za pozno zeby cos z tym zrobic.

NIE POLECAM SALONU FreeStyle Studio na Stradomskiej.Partactwo, brak profesjonalnizu i nieumiejetnosc przyznania sie do bledu.
Mi by wystarczyly naprawde przeprosiny... znizka, cokolwiek, ale nie, Szanowne Panie "niby-fryzjerki" trzymaly "klase" do konca - uperajac sie przy swoim.
Daling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 16:07   #1242
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wszystkiego Naj,naj,naj W Nowym Roku życzę Wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 11:29   #1243
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny a znacie studio urody Verite na ul. miłkowskiego? szukam dobrego salonu na Ruczaju, chodzi o ładny balejaż?
Ila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 11:46   #1244
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie,

Czy ktoś z Was wie gdzie teraz pracuje Paweł z Haircoif?

Podobno założył własny salon ale nie jestem pewna.

Przez kilka lat balansował pomiędzy salonem w Geancie i Galerii Kazimierz.

Dziękuję za informacje
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 21:22   #1245
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ostatnio koleżanka zrobiła sobie super baleyage na Wadowickiej w Bumie, Le premier czy jakoś tak, wybieram sie tam na strzyżenie.
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:15   #1246
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez nicesmile Pokaż wiadomość
Czy możesz dokładnie opisać, gdzie ten salon się znajduje? I jeśli masz do nich jakiś namiar telefoniczny, to będę wdzięczna za podanie. Przyznam się, że wielokrotnie jeżdżę tą trasą i miałabym niedaleko do fryzjera (jeśli ten salon jest taki dobry jak o nim piszesz Ty i inne koleżanki, to miałabym ułatwione życie ).
Zapytam też raz jescze o dawny salon Galaxy. Czy ktoś z forumowiczów był tam po zmianie - przejściu pod szuld Trendy? Jeśli tak, to proszę o opinie.
Witam!
Salon znajduje się przy ul.Kapelanka 13C (ale wjazd jest od Słomianej). Tel.12 269-47-64
Polecam, byłam tam wiele razy i nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:17   #1247
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie studio urody Verite na ul. miłkowskiego? szukam dobrego salonu na Ruczaju, chodzi o ładny balejaż?
Na ten temat lepiej się nie wypowiadać. Jeśli szukasz dobrego fryzjera to zaglądnij na Kapelankę do salonu studioEFFECT. Świetna atmosfera i świetne fryzjerki. Szczerze polecam bo sama tam chodzę już od jakiegoś czasu. Mają tam i kosmetykę i Tipsy. Naprawdę super!!!
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 11:09   #1248
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
Witam!
Salon znajduje się przy ul.Kapelanka 13C (ale wjazd jest od Słomianej). Tel.12 269-47-64
Polecam, byłam tam wiele razy i nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć.
Bardzo dziekuję za namiar. Jak nie znajdę Pani Michaliny z Galaxy (obecnie Trendy) to się tam wybiorę. Pytanko: byłaś tak na ścinaniu, czy na malowaniu? Czy Panie same dobierają fryzurę, czy trzeba je "prowadzić za rękę"?
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:05   #1249
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez BadQueen Pokaż wiadomość
Zrządzeniem losu, jak to się mówi, osiadłam na parę miesięcy w Krakowie. Mam w związku z tym pytanie- prośbę. Jestem od zawsze zwolenniczką fryzurek krótkich i wygodnych. Gdzie mogę się po coś takiego udać w grodzie Kraka? Poszukuję adresu zakładu, w którym będę się mogła fajnie obciąć, nie zostawiając w nim przy tym całego majątku . Jeśli znacie takie miejsca, podzielicie sie ze mną ta wiedzą?
A ja polecam jakis salonik na uboczu, ja do takiego chodze ood 5 lat i zawsez jestem zadowlona,bo fakt jest taki, żę własnie w takich większośc fryzjerów jets z powałania...i nie sączą tyle kasy!!
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 13:32   #1250
kinia0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja od dłuższego czasu na strzyżenie umawiam sie z Sylwia, za kazdym razem wymysla mi inna fryzure, naprawde polecam. Mozna sie z nia umówić pod nr tel 506 942 619.
Pozdrawiam
kinia0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:49   #1251
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam!
Czy ktos moze podzielic sie opinia na temat p.Klaudiusza z salonu Stylownia? Przeczytalam kilka pozytywnych postow na jego temat i zamierzam sie tam wybrac ale bede wdzieczna za dodatkowe komentarze. Jestem dosc wymagajaca jesli chodzi o moje wlosy i dlatego boje sie nowych fryzjerow
Moge natomiast podzielic sie z wami moimi dotychczasowymi doswiadczeniami..Sporzadz e moja czarna liste i opublikuje tutaj
Tymczasem Pozdrawiam i czekam na odp w temacie Klaudiusz.
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 15:30   #1252
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez nutka257 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Czy ktoś z Was wie gdzie teraz pracuje Dawid z salonu ILUSION
na ul. Dietla ? Moze otworzył własny zakład ?
Pozdrawiam wszystkich gorąco !
Dawid pracuje z Agnieszką Jaśko na Grzegórzeckiej róg Chodkiewicza.
Polecam
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 15:43   #1253
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez akna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakies info o pani Agnieszce Jaśko, która jeszcze nie dawno pracowala w Freestyle na stradomskiej?? Otworzyla swój salon tylko nie wiem gdzie i nie mam zadnego numeru telefonu... Jak coś wiecie prosze piszcie
j.w Grzegórzecka 39

ps prosze o połaczenie postów :/
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:21   #1254
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Tak jak obiecywałam wspomne o uczesaniu wieczorowym na sylwestra,Dot. Kiss Paris Pani Basia najpierw zapytała jaką mam kreacje a nastepnie zaproponowała loki które delikatnie podpieła gdzie niegdzie,byłam pełna obaw że nie wytrzymaja calej imprezy i sie zdziwiłam niewiem czym były utrwalone ale fryzura trzymała mi sie do 5 rano i kapitalnie naprawde swietnie komponowała się z moja sukienka.
W podobnej fryzurce mogłabym isć do ślubu hmm czy powinnam juz o tym myśleć.........kochanie gdzie jesteś????????
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:45   #1255
ksiezniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 14
GG do ksiezniczka22
Dot.: Re: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam wszystkich szukam strony internetowej salonu galaxy na piastowskiej8 bardzo bede wdzieczna jak ktos mi ja poda pozdrawiam i buzka
ksiezniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:54   #1256
a`patia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Odnośnie pana Klaudiusza ze Stylowni - miałam wątpliwą przyjemność być tam w połowie września. Miałam długą, ciężką grzywkę, której chciałam się pozbyć - tzn, zachować grzywkę, ale o połowie mniejszej objętości. Zapuszczałam ją przez 3 miesiące, tak, żeby dało się z tym zrobić coś sensownego. Pan Klaudiusz zaproponował mi ścięcie włosów, na które się nie zgodziłam - chciałam zapuszczać i pobawić się grzywką, zresztą, ostatnio długie włosy zdecydowanie są bardziej... w modzie. Wytłumaczyłam, o co mi chodzi, tzn, że grzywki za dużo, żeby zapuścić, nadać jej lekkości itd. I co? Nie mam naturalnie prostych włosów (co zresztą zostało zauważone i podreślone), codziennie musze je prostować, odpadają u mnie wszelkie pazurki i cieniowania. I co? Moja grzywka została postrzępiona, wygryziona i... jeszcze bardziej wycięta! Pierwszy raz w życiu wyszłam od fryzjera ze złami w oczach. Na prawde - nie polecam! Do tej pory mam na głowie pozostałości jego kunsztu.

Natomiast tydzień temu udałam się do pani Basi z Kiss Paris. Po przygodzie z p. Klaudiuszem miałam duuuże zastrzeżenia do tutejszych opinii, ponadto - do tej pory uważam, że komentarze sa nad wyraz (aż podejrzanie) pochlebne. Jednym słowem - coś mi tam lekko nie pasowało w tych wszystkich wypowiedziach. Ale średnio miałam czas szukać, do mojej starej fryzjerki (dobra, acz nie świetna, dlatego szukam wciąż....) musiałabym czekać 2 tygodnie na termin na koloryzację, a je potrzebowałam szybko. Do p. Basi udało mi się umówić z dnia na dzień - co również u mnie nie wróżyło jej za dobrze. Mimo to poszłam. Mały, malutki salonik. P. Basia b. miła. I co? Fryzjer, który miał ochotę słuchać, faktycznie był zainteresowany tym, co mówię, wysuwał własne propozycje i starał się osiągnąć to, o co klientce chodzi, komentując też - co się uda, a na co nie pozwoli rodzaj włosów. Mając podcinane włosy miałam pewność, że p. Basia wie, co chcę osiągnąć. I co? Kolorek śliczny, a z grzywki osiągnięte tyle, ile się dało. Polecam!
a`patia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:52   #1257
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Nicolleta Pokaż wiadomość
Witam!
Czy ktos moze podzielic sie opinia na temat p.Klaudiusza z salonu Stylownia? Przeczytalam kilka pozytywnych postow na jego temat i zamierzam sie tam wybrac ale bede wdzieczna za dodatkowe komentarze. Jestem dosc wymagajaca jesli chodzi o moje wlosy i dlatego boje sie nowych fryzjerow
Moge natomiast podzielic sie z wami moimi dotychczasowymi doswiadczeniami..Sporzadz e moja czarna liste i opublikuje tutaj
Tymczasem Pozdrawiam i czekam na odp w temacie Klaudiusz.
ja też się zawsze bałam fryzjerów a Klaudiusz to jedyny fryzjer co do którego jestem pewna ze zawsze będę zadowolona z fryzury...i o dziwo za każdym razem jestem coraz bardziej zadowolona strzyże tak profesjonalnie że fryzura "wyniesiona" z salonu jest potem równie ładna i dobrze się układa po każdym myciu, i w dodatku nie trzeba za wiele robić z takimi włosami są tak dobrze ścięte, ze same sie układają POLECAM!!!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:01   #1258
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez a`patia Pokaż wiadomość
Odnośnie pana Klaudiusza ze Stylowni - miałam wątpliwą przyjemność być tam w połowie września. Miałam długą, ciężką grzywkę, której chciałam się pozbyć - tzn, zachować grzywkę, ale o połowie mniejszej objętości. Zapuszczałam ją przez 3 miesiące, tak, żeby dało się z tym zrobić coś sensownego. Pan Klaudiusz zaproponował mi ścięcie włosów, na które się nie zgodziłam - chciałam zapuszczać i pobawić się grzywką, zresztą, ostatnio długie włosy zdecydowanie są bardziej... w modzie. Wytłumaczyłam, o co mi chodzi, tzn, że grzywki za dużo, żeby zapuścić, nadać jej lekkości itd. I co? Nie mam naturalnie prostych włosów (co zresztą zostało zauważone i podreślone), codziennie musze je prostować, odpadają u mnie wszelkie pazurki i cieniowania. I co? Moja grzywka została postrzępiona, wygryziona i... jeszcze bardziej wycięta! Pierwszy raz w życiu wyszłam od fryzjera ze złami w oczach. Na prawde - nie polecam! Do tej pory mam na głowie pozostałości jego kunsztu.

Natomiast tydzień temu udałam się do pani Basi z Kiss Paris. Po przygodzie z p. Klaudiuszem miałam duuuże zastrzeżenia do tutejszych opinii, ponadto - do tej pory uważam, że komentarze sa nad wyraz (aż podejrzanie) pochlebne. Jednym słowem - coś mi tam lekko nie pasowało w tych wszystkich wypowiedziach. Ale średnio miałam czas szukać, do mojej starej fryzjerki (dobra, acz nie świetna, dlatego szukam wciąż....) musiałabym czekać 2 tygodnie na termin na koloryzację, a je potrzebowałam szybko. Do p. Basi udało mi się umówić z dnia na dzień - co również u mnie nie wróżyło jej za dobrze. Mimo to poszłam. Mały, malutki salonik. P. Basia b. miła. I co? Fryzjer, który miał ochotę słuchać, faktycznie był zainteresowany tym, co mówię, wysuwał własne propozycje i starał się osiągnąć to, o co klientce chodzi, komentując też - co się uda, a na co nie pozwoli rodzaj włosów. Mając podcinane włosy miałam pewność, że p. Basia wie, co chcę osiągnąć. I co? Kolorek śliczny, a z grzywki osiągnięte tyle, ile się dało. Polecam!
Klaudiusz jest indywidualistą i ma własną wizję - wysłucha uwag klientki, ale jeśli jego zdaniem fryzura wymyślona przez klientke zupełnie jej nie pasuje to wtedy na pewno jej tak nie obetnie. Dlatego nie zgadzam się z opinią, że opinie na jego temat są przesłodzone. Jak ktoś chce mieć fryzurę, którą sobie sam wymyślił, a która niekoniecznie mu pasuje to niech idzie do zwykłego fryzjera, który tnie wg życzenia. Ale jak ktoś liczy na fachowe dobranie fryzuru, koloru i naprawde świetne scięcie - to naprawdę polecam Klaudiusza. Ścinam się u niego średnio co dwa miesiące i nigdy nie byłam niezadowolona - wręcz przeciwnie za każdym razem mam inną fryzurę, która budzi zazdrość moich koleżanek a mój zachwyt!!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:50   #1259
daniiella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A patia ja tez bylam u Klaudiusza i chyba zabardzo mu sie spieszyło bo nie wyszlam w pełni zadowolona sam stwierdzil ach te włosy sa trudne no i co mam trudnosci z ukladaniem ...ciekawe jak dlugo....teraz poswiece wiecej czasu na czytanie opisow i kogos musze wybrac

zastanawiam sie nad kiss Paris ?
i nad Manieweskim ?

jak wybiore to oznajme szczerze o moim doswiadczeniu z nowym fryzjerem.
daniiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:17   #1260
oliwka911gt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

HELP!! szukam numeru tel do salonu LORIN w krakowie przy ulicy wloskiej na woli duchackiej!!! i jeszcze czy pani ania jeszcze obcina wlosy?
thx!
oliwka911gt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.