Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 21:06   #361
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Wink Dot.: proste i białe ząbki

dziewczyny ja nosze aparacik o 3 miesiecy i tez mam male pytanka:
-czy uzywacie specjalnych past i plynow do plukania np.ORTHO KIN??
-czy myjecie zeby nawet po kazdej wypitej herbacie i kawie bez cukru??
-od czestego mycia zebow mam straszne problemy z ustami-skora jest spirzchnieta i sie luszczy,zmienialam kilka razy paste ale to nic niedalo i pomyslalam sobie zeby moze w ciagu dnia jak czesto myje zabki to uzywac pasty dla dzieci bo jest bardziej lagodniejsza.co wy na to??
-czy uzywacie specjalnych nici dentystycznych do czyszczenia zamkow??
-jakich rodzajow szczoteczek uzywacie??

bedzie wdzieczna za odpowiedzi ;-)

ja za swoj aparat zaplacila 1500 za luk,narazie mam tylko na gorze a za 3 miesiace bede miala tez na dole (tak zadecydowal lekarz).wizyta kosztuje mnie 60 zeta i naszczescie niemusze jezdzic tak czesto jak niektore z was - bo u mnie wizyta jest co 1,5 do 2 miesiecy.wiec jestem w szoku ze macie wizyty co 3 tygodnie,ale moze to tez zalezy od pacjeta bo moj ortodonta stwierdzil ze wolno przemieszczaja mi sie zabki.
z zalozenia aparatu jestem zadowolona bo juz widac kolosalne efekty,a dopiero 3 miesiace minely.pozdrawiam
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:24   #362
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez anastasia
dziewczyny ja nosze aparacik o 3 miesiecy i tez mam male pytanka:
-czy uzywacie specjalnych past i plynow do plukania np.ORTHO KIN??
-czy myjecie zeby nawet po kazdej wypitej herbacie i kawie bez cukru??
-od czestego mycia zebow mam straszne problemy z ustami-skora jest spirzchnieta i sie luszczy,zmienialam kilka razy paste ale to nic niedalo i pomyslalam sobie zeby moze w ciagu dnia jak czesto myje zabki to uzywac pasty dla dzieci bo jest bardziej lagodniejsza.co wy na to??
-czy uzywacie specjalnych nici dentystycznych do czyszczenia zamkow??
-jakich rodzajow szczoteczek uzywacie??
-uzywam zwykłych past (najczęsciej Colgate Total12), na noc płucze płynem Elmex (pomaranczowy);
-myje zęby po posiłakach, jesli wypiję samą herbatę, to nie lece od razu myc zebów, a kawy nie pijam;
-tez mam problem z ustami (załozyłam na ten temat nawet osobny watek), w ciagu dnia czesto smaruje pomadką Nivea Med, a gdy jest naprawdę źle na noc smaruję okolice ust Bepanthenem (przyspiesza regenacje i gojenie) i to bardzo pomaga; postaraj sie używać past bez kolorowych pasków (na mnie najbardziej "agresywnie" działały Blend-a-med),
-używam zwykłych nici dentystycznych, ale cieńszych i często woskowanych (są sztywniejsze i łatwiej sie je wprowadza pod drut, np nici Oral-B Satin floss lub Essential floss), do czyszczenia większych przestrzeni miedzyzębowych używam wyciorków (Jordana lub Oral-B);
-uzywam najzwyklejszej sztoteczki "ręcznej" w ciagu dnia (Oral-B Classic, ma zwęzaną głowkę), a na noc używam elektrycznej (ze zwykła okragłą głowką). Specjalne szczoteczki to raczej chwyt marketingowy, bo zwykłymi można sobie świetnie poradzić - myję zamki pod katem 45st. od góry, potem tak samo od dołu i prostopadle.
Aparat mam od pól roku, nie mam żadnych przebarwien, osadów, kamienia, ani żadnych innych problemów, więc moje zabiegi chyba w zupełności wystarczają.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:48   #363
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: proste i białe ząbki

Mam do Was pytanko z innej beczki. Czym sie roznia licowki od koronek?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 08:32   #364
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: proste i białe ząbki

anastasio,
Ja myję zęby zwykłymi szczoteczkami ręcznymi, używam past Elmex(przeciwpróchniczej) i Colgate zamiennie oraz wieczorem płynu do płukania ust. Nie popadam w przesadę i nie biegnę szorować zębów po wypiciu każdego napoju. Moja ortodontka powiedziała mi, żeby myć zęby po posiłkach, a czasami kiedy nie mam takiej możliwości wystarczy ich dokładne przepłukanie wodą czy płynem do płukania. A ząbki myjesz wtedy przy najbliższej okazji.
Problemów z ustami nie mam, ale za to nie mogę wyleczyć obtartej śluzówki wewnątrz jamy ustnej (szczególnie na policzkach), płucze jamę ustną naparem z rumianku po umyciu ząbków (działanie łagodzace i wspomagające gojenie) ale na razie nie widze efektu.
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 08:35   #365
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Kallisto
aaaaaaaaaaaaaaaa! jeju! bylam dzis na pierwszej wizycie! STRASZNE!
mam zatrzymana stala trojke i ona nie jest "normalna" bo lezy poziomo i jest bardzo wysoko umiejscowiona. w piatek musze isc do jakiegos specjalisty z Czech ktory ma stwierdzic co powinno sie z nia zrobic!
OPCJE:
1. wyrwac
2. przeprowadzic bardzo ryzykowny i okropny zabieg wyciagania
3. zostawic
jedna wizyta kosztuje u niego 240zl!!! mam nadzieje (a raczej moi rodzice maja) ze bedzie potrzebna tylko jedna taka! on jest raz na miesiac w Polsce. bedzie w nastepny piatek i jeszcze nie wiem czy sie zalapie w tym miesiacu....
moja ortodontka(baaardzo mila) powiedziala tez ze moj plan leczenie bedzie dlllluuuuggggiiii...
i po zdejmieniu aparatu bede musiala miec poszerzane zeby! bo mam zbyt male!!!
ale mnie ta wizyta dobila...... no ale nic, musze poprawic te zabki!
Wiesz co. Przeczytaj(nawet tylko sam początek- moją wypowiedź) w tymwątku. Chyba mamy to samo
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72877
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 08:40   #366
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Smile Dot.: proste i białe ząbki

dzieki dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi , bo ja to wlasciwie jakby popadam w paranoje jezeli chodzi o mycie tych zebów, bo nawet jak wypije herbate to potem mam wizje ze jak nieumyje zabkow to zrobi mi sie osad na zabkach i beda przebarwione po sciagnieciu aparatu ;-) .

do PUNY: mi na wszelkie otarcia w jamie ustnej pomógł żel SACHOL dostepny w aptece i kiedy cos mi sie tam zrobi w jamie ustnej to smaruje tym zelem i szybciutko przechodzi.
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 09:44   #367
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: proste i białe ząbki

dzięki anastasio, wypróbuje
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 15:58   #368
ewelina1010
Raczkowanie
 
Avatar ewelina1010
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka :]
Wiadomości: 86
Talking Dot.: Pasta wybielająca

Cytat:
Napisane przez agosiek
Witam!!!
Ja od dawna stosuje do wybielania zębów AQUAFRESH pure white oczywiscie dostępny w aptekach i jestem bardzo zadowolona.Wygląda jak pasta i używasz dwa razy dziennie przez 14 dni i masz spokuj na pół roku.
Pozdrawiam

agosiek ile kosztuje AQUAFRESH pure white??
__________________
I don't Lie....
I don't Cha....
ewelina1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:40   #369
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Pasta wybielająca

Cytat:
Napisane przez bellissa
A ja naprawdę mogę polecić wybielający żel Biała Perła, inne pasty wybielające których używałam nie przyniosły praktycznie wogóle efektu natomiast ten żel wybiela bardzo i nie niszczy zębów. Żel nakłada się do specjalnych dołączonych aplikatorów które nakłada się na zęby i trzyma ok. 30 min. I tak przez 7-14 dni. Naprawdę polecam, tu można przeczytać więcej: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9005
Siostra i ja używałyśmy tego żelu, chodziłyśmy dziarsko z kopytkami w buzi - i zonk - do bani.

Albo może my już mamy takie ząbki, he he...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 17:39   #370
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Pasta wybielająca

Polecam Blend-a-med i Pearl Drops.
__________________
"Le ciel est bleu, mais personne n'en profite."
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 21:58   #371
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: proste i białe ząbki

jak jest z chlopakami? uciekaja przed aparatkami?
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 08:08   #372
Judyta26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 27
Chce wybielić martwy ząb...

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy można i jakimi metodami wybielić martwy ząb (po leczeniu kanałowym i w połowie sztukowany)? Obecnie ząb w miejscu sztukowanym zaczyna być szary, a reszta żółtawa.
Judyta26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:08   #373
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

wydaje mi sie że zólty jest tam gdzie jest "sztukowany" (odbudowany) a szary tam gdzie masz swój własny ząb bo właśnie to on ma tendencje to zasinień po leczeniu kanałowym.Wszystko zależy od tego jak duże jest pole odbudowy,martwy ząb można wybielić to proces 2-3 wizytowy okres od 1-2 tygodni.Najlepiej poradz sie swojego stomatologa.

Ps. co do metod to robi sie niewielki otwór w zębie i do komory zakłada wacik z specjalnym preparatem wybielającym zamyka opatrunkiem,w zależności od rezultatów wybielania wacik zmienia sie co 2-3 dni do uzyskania zadowalającego efektu.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 09:36   #374
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Wybielanie zębów we Wrocławiu

Czy możecie polecić mi jakiegoś dentystę we Wrocławiu, u którego można wybielić zęby nakładkami z żelem, i podać cenę, jaką ten dentysta proponuje (oczywiście szukam możliwie najtańszego który jednocześnie mi zębów nie zniszczy - coraz mniej ufam lekarzom )?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 13:20   #375
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: proste i białe ząbki

dlaczego mieliby uciekac??moj facet nienarzeka.poza tym teraz aparaty sa na tyle popularne ze chyba niewzbudzaja one tyle zainteresowania co kiedys i chyba kazdy wie ze przeciez taki aparat niejest na cale zycie ;-)
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 13:48   #376
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: proste i białe ząbki

jak jest z chlopakami? uciekaja przed aparatkami?

Mój TŻ bardzo mnie wspierał w wszystkich trudnych momentach (np. kiedy przyszło powiedziec rodzicom o cenie aparatu ). Teraz śmieje sie ze mnie i każe mi otwierać sobie piwko zębami (sławna reklama coca-coli )

Z wypowiedzi kolegów wiem, że aparat na zębach u dziwczyny wcale im nie przeszkadza, wiedzą że to etap przejściowy.
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:09   #377
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: proste i białe ząbki

Ja bede miala zakladany aparat w grudniu i juz sie nie moge doczekac,ale bede sie szczerzyc.Nie obchodzi mnie co ludzie beda gadac mi sie to podoba.Pozdrawiam wszystkich w aparatach i bez.
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:24   #378
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Puny
jak jest z chlopakami? uciekaja przed aparatkami?

Mój TŻ bardzo mnie wspierał w wszystkich trudnych momentach (np. kiedy przyszło powiedziec rodzicom o cenie aparatu ). Teraz śmieje sie ze mnie i każe mi otwierać sobie piwko zębami (sławna reklama coca-coli )

Z wypowiedzi kolegów wiem, że aparat na zębach u dziwczyny wcale im nie przeszkadza, wiedzą że to etap przejściowy.
Mój TŻ też mi mówił, że jak przychodzi do mnie z piwkiem, to mam się juz przy drzwiach ustwic ze swoim "otwieraczem do butelek".
Też uważam, że faceci nie uciekają juz od "aparatek" (przynajmniej nie mój ).
Poza tym , jesli ktos czuje sie dobrze w aparacie i widac, że to go nie krępuje, to inni tez bardzo szybko się do niego przyzwyczają.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:43   #379
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: proste i białe ząbki

Uciekac to raczej nie uciekaja (szczegolnie ci starsi), ale zeby ich to jakos specjalnie przyciagalo to tez bym nie powiedziala
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 14:54   #380
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: proste i białe ząbki

ehh nie no raczej chyba ze ktos jest nieuswiadomiony i zyje w przekonaniu ze aparat na zebach przeszkadza w calowaniu no to wtedy moga uciekac po za tym ostatnio mialam paru adoratorow na imprezce i jakos jak sie do siebie usmiechalismy to nie mieli zadnych ale na poczatku smiali sie ze jestem dziewczyna z zelaza ehhe a pozniej bajerowali do mnie hihi i tyle ....
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:53   #381
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: proste i białe ząbki

Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:13   #382
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Wybielanie zębów we Wrocławiu

Dentysta zębów ci nie zniszczy, bo on specjalnie w nie nie ingeruje. Zrobi ci tylko nakaładki i poinstruuje jak stosować żel. Zniszczyć zęby wybielaniem można sobie jeśli ktoś przesadza, za długo stosuje żel, za często, itp. No i może wystąpić nadwrażliwość zębów, ale na to dentysta też nie ma wpływu. Jedyne co ci pozostaje to poszukać takiego, który cię za bardzo nie skroi.
Pozdrawiam!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:31   #383
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: proste i białe ząbki

czesc!
moj profesorek powiedzial ze bede miala wyciagana ta 3! ale mam 2 gorne bardzo male wiec bede musiala miec licowki! to wyglada jak prawdziwy zab?
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:50   #384
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Oprócz wybielania, którego efekty nie trwają niestety wiecznie,możesz się zastanowić nad wykonaniem korony na ten ząb. Byłoby to całkiem dobre rozwiązanie, bo piszesz że ten ząb jest w znacznym stopniu zniszczony (duże wypełnienie). Moja koleżanka tak właśnie zrobiła i jest super zadowolona, a miała identyczny problem co Twój. Teraz w ogóle nie ma różnicy w wyglądzie między jej własnymi zębami a koroną (wykonana z porcelany).
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:15   #385
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Ja mialam wybielane trzy martwe zeby. Napewno jest spora roznica. Ale mimo wszystko nie jestem zadowolona, dlatego mysle nad koronkami.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:04   #386
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Ja mam jedną dwojkę matrwą, którą co jakiś czas po prostu wybielam, ale mam pytanie czy koronkę można zakladać na nie uszkodzony ząb? Czy raczej się tego nie stosuje?
Męczy mnie troche to wybielanie, bo tak mniej więcej po 2 latach zaczyna być widoczna różnica, (dla mnie) normalnie jeszcze nie widać, ale mnie już to irytuje.
Jeśli ktoś jest zorientowany, jak jest z trwałością takiej koronki i czy nie niszczy ona zęba?
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 00:30   #387
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Szybkie pytanie o wybielanie zębow

.........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:53
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 10:20   #388
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Kasieńko w Twoim wypadku koronka to naprawdę świetne rozwiązanie. Jak najbardziej można ją założyć na "nieuszkodzony" ząb. Co do Twojego ostatniego pytania- już nie da rady nic zniszczyć w Twoim ząbku, bo on jest już po prostu martwy. Założenie korony w Twoim przypadku polegałoby na oszlifowaniu korony zęba- trzeba po prostu zrobić miejsce na przyszłą koronę. Zbiera się kilka milimetrów zewnętrzej warstwy zęba i tyle- tak jak mówię nic się nie może stać, bo ząb już jest martwy. Pobiera się wyciski itp. Co do koron, to najbardziej polecam pełnoceramiczną, ale jest niestety najdroższa. Są też tańsze rozwiązania np. metal licowany porcelaną czy akrylem. Jeśli chodzi o trwałość, to są to rzeczy raczej długowieczne- nie mylić z wieczne. Dużo zależy też od podejścia właściciela korony i jego higieny jamy ustnej. Czasem może się zdażyć, że korona "odpadnie", wtedy jak najszybciej należy zgłosić się do stomatologa i jeśli jest nieuszkodzona to można ją spowrotem osadzić na zębie, czyli zacementować. Co do tych koron licowanych, czasem odpadają licówki, co też można w jakiś prowizoryczny sposób naprawić, ale nie jest to już takie trwałe. Oczywiście takie rzeczy zdarzają się już po jakimś dłuższym okresie użytkowania.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 11:35   #389
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Szybkie pytanie o wybielanie zębow

O matko, 35% nadtlenkiem karbamidu zafundujesz sobie martwice dziąseł i na robisz więcej szkody niż pożytku! To jest stężenie które stosuje się tylko w gabinecie stom., potrzebny jest specjalny silikon którym pokrywa się dziasła żeby nie doszło do poparzeń, żel zakłada się na krótko, efekt jest po jednej wizycie. Stosowanie tego na własną rękę jest, przepraszam jeśli kogoś obrażę, głupotą.

Jeśli już tak bardzo zależy ci na bielszych zębach, niech dentysta zrobi ci nakładki idealnie dopasowane do twoich zębów i spróbuj z 15% żelem. Biała Perła ma nakładki uniwersalne, niedokłądnie przylegające, może dlatego efekt był nie do końca zadowalający. Zresztą, nawet wybielając w gabinecie może nie być spodziewanej bieli, każdy jest inny i reaguje indywidualnie.
Pozdrawiam!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 12:02   #390
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Dziękuję za odpowiedź Wiem, że jak ząb martwy to nie mozną go uszkodzić w takim sensie jak żywego, ale mi własnie chodziło, o to czy trzeba cos zeszlifowywac. Mam jeszcze jedno pyatnie, a właściwie dwa, jaka jest cena tej koronki? A poza tym czy wybielanie niszczy ząb, wiem, że jest martwy ale chodzi mi o to, czy może być tak, że na przykład po pewnym czasie już nie będzie można dobrze zeba wybielić i trzeba będzie użyć silniejszego środka, czy może to w jakiś sposób osłabić ząb? Będe bardzo wdzięczna za informacje
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.