Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 11:06   #631
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Kjd3 dostalaś już torebkę z prenumeraty Twojego Stylu?
Zastanawiam się jakie pojemności mają te kosmetyki... wie któraś z Was??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:07   #632
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:10   #633
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Serio, koleżanka mnie już nawet zapraszała


no to powodzenia i trzymam kciuki żeby było fajnie ja sie na pewno ewakuuję z miasta na ten tydzień :/ komunikacja nie będzie jeździć, drogi pozamykane, nawet nie będzie jak do pracy dotrzeć szkoda że nikt się mieszkańców nie zapytał czy sobie życzą takiej imprezy
a tak poza tym to boję się że jakiś zamach będzie ;/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dla tych co lubią Clinique jest konkurs:

http://cliniquepop.pl/?cm_mmc=Email-...e%C5%BA_udzial
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:13   #634
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to powodzenia i trzymam kciuki żeby było fajnie ja sie na pewno ewakuuję z miasta na ten tydzień :/ komunikacja nie będzie jeździć, drogi pozamykane, nawet nie będzie jak do pracy dotrzeć szkoda że nikt się mieszkańców nie zapytał czy sobie życzą takiej imprezy
a tak poza tym to boję się że jakiś zamach będzie ;/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dla tych co lubią Clinique jest konkurs:

http://cliniquepop.pl/?cm_mmc=Email-...e%C5%BA_udzial
Bo zapowiadają zamachy, policja z całej Polski się zjeżdża zabezpieczac SDM do Krakowa, wszystkie urlopy pozabierane w tym czasie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:14   #635
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Nie wiem czy dobrze skopiowalam link, bo przeglądam neta z telefonu
http://pl.loccitane.com/zestaw-shea-...lookalike_shea
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:14   #636
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
spoko wpadaj moge Cię przygarnąć w lipcu z okazji dni mlodzieży bo tu strasznie namawiają żeby przyjmować pielgrzymów więc mogę przyjąć kilka osób z wizazu
Wpadnę z jakąś wałówką i arbuzami procentowymi żeby był bilans na zero, Ty weź urlop, zabunkrujemy się na tydzień na działce i będziemy obchodzić dni młodzieży

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam na nawodnienie wewnętrzne tylko płyny, tylko nie te wyskokowe, bo one akurat odwadniaja organizm. Poza tym jakieś owoce z dużą ilością wody, np. arbuzy.
Też nie lubię samej wody, ale herbatki, woda z cytryną już jak najbardziej. Coco Jambo i do przodu.
Trzeba będzie coś pokombinować, bo jak jeszcze przyjdą upały to już w ogóle

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooooo pierwsza wizażowa pielgrzymka !!!


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile probek dostałam do 50ml olejku z Nuxe kupowałam na all.
woow na bogato

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to powodzenia i trzymam kciuki żeby było fajnie ja sie na pewno ewakuuję z miasta na ten tydzień :/ komunikacja nie będzie jeździć, drogi pozamykane, nawet nie będzie jak do pracy dotrzeć szkoda że nikt się mieszkańców nie zapytał czy sobie życzą takiej imprezy
a tak poza tym to boję się że jakiś zamach będzie ;/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dla tych co lubią Clinique jest konkurs:

http://cliniquepop.pl/?cm_mmc=Email-...e%C5%BA_udzial
bierz urlop i wpadaj do Wrocka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:15   #637
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to powodzenia i trzymam kciuki żeby było fajnie ja sie na pewno ewakuuję z miasta na ten tydzień :/ komunikacja nie będzie jeździć, drogi pozamykane, nawet nie będzie jak do pracy dotrzeć szkoda że nikt się mieszkańców nie zapytał czy sobie życzą takiej imprezy
a tak poza tym to boję się że jakiś zamach będzie ;/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

dla tych co lubią Clinique jest konkurs:

http://cliniquepop.pl/?cm_mmc=Email-...e%C5%BA_udzial
bez komunikacji?!?!?! yyyy to ja nie wiem jak się tam będę poruszać, bo liczyłam na komunikację miejską
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:17   #638
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Bo zapowiadają zamachy, policja z całej Polski się zjeżdża zabezpieczac SDM do Krakowa, wszystkie urlopy pozabierane w tym czasie.
nie sa w stanie skontrolować wszystkich którzy przyjadą więc boję się że może się coś stac :/

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wpadnę z jakąś wałówką i arbuzami procentowymi żeby był bilans na zero, Ty weź urlop, zabunkrujemy się na tydzień na działce i będziemy obchodzić dni młodzieży



Trzeba będzie coś pokombinować, bo jak jeszcze przyjdą upały to już w ogóle







woow na bogato



bierz urlop i wpadaj do Wrocka
zrobimy sobie takie dni młodzieży jakich świat nie widział
a całkiem możliwe że wylądujemy we wrocku bo tż ma tak dobrego kolegę i nas zapraszal druga opcja to ożarów mazowiecki jest ktoś z tamtąd?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:18   #639
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
sprzdasz chanele i będzie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


To ja też, ja też chce przyjechać PRZYGARNIJ KROPKA
ktoś tu bluźni
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:18   #640
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Masz wersję l4l do brwi chyba że masz dziurę bo masz blizne to wtedy raczej nie pomoże.
Ja na brwi nie próbowałam ale słyszałam przychylne opinie.

Wybitnie mi to nie utrudnia życia bo woskiem po prostu sobie ten środek robię Myślałam o laserze ale bardziej mi zarastanie łuku przeszkadza( a tej okolicy laserem nie można) niż przestrzeni pomiędzy. Nie znoszę regulować brwi, boli mnie to okropnie. Bikini pachy i wszystko inne czy to laser czy wosk czy depilator (raz nawet pesetka bikini potraktowalam) mi nie straszne ale regulacja brwi
Może rzeczywiście spróbuję L4L. Bimatoprost chyba mi nie zaszkodzi przy nakładaniu na brwi?

Mnie depilacja brwi w ogóle nie boli Resztę załatwiam depilatorem, no, może poza bikini - za bardzo boli.

Nie wiem czy tu pytałam - dziewczyny ze śląska i okolic - macie/słyszałyście o sprawdzonym gabinecie, gdzie zamykają naczynka? Mam kilka na twarzy, które bardzo mi przeszkadzają i chciałabym się ich pozbyć, ale w ciemno boję się iść.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:19   #641
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie sa w stanie skontrolować wszystkich którzy przyjadą więc boję się że może się coś stac :/
Ale to ja nie mówię że to coś da. Swoją drogą dla mnie to bez sensu bo jak się większą część policji zbierze w jednym miejscu to jeszcze bardziej będzie do zamachu kusić

Ja też bym się bała, wychodząc z domu można zginąć fakt ale czasem lepiej losu nie kusić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:20   #642
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
bez komunikacji?!?!?! yyyy to ja nie wiem jak się tam będę poruszać, bo liczyłam na komunikację miejską
dla pielgrzymów ma być ja mówię o ludziach którzy potrzebują dojechać do pracy która niekoniecznie znajduje się na trasie przejazdu Papieża skoro bedą potrzebować autobusów i tramwai w jednej części miasta to wezmą z innych tras bo przecież nie mają tyle taboru w ogóle to Kraków jest na tą imprezę zupełnie nieprzygotowany i ja naprawę nie wiem jak oni to sobie wyobrażają

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ale to ja nie mówię że to coś da. Swoją drogą dla mnie to bez sensu bo jak się większą część policji zbierze w jednym miejscu to jeszcze bardziej będzie do zamachu kusić

Ja też bym się bała, wychodząc z domu można zginąć fakt ale czasem lepiej losu nie kusić
otóż to nie ma co ryzykować. Lepiej obejrzeć w Tv jak coś.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:23   #643
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście spróbuję L4L. Bimatoprost chyba mi nie zaszkodzi przy nakładaniu na brwi?

Mnie depilacja brwi w ogóle nie boli Resztę załatwiam depilatorem, no, może poza bikini - za bardzo boli.

Nie wiem czy tu pytałam - dziewczyny ze śląska i okolic - macie/słyszałyście o sprawdzonym gabinecie, gdzie zamykają naczynka? Mam kilka na twarzy, które bardzo mi przeszkadzają i chciałabym się ich pozbyć, ale w ciemno boję się iść.
Ja nie znam, bo chyba nie mam naczynek rozszerzonych kiedyś myślalam, że mam, ale chyba nie mam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dla pielgrzymów ma być ja mówię o ludziach którzy potrzebują dojechać do pracy która niekoniecznie znajduje się na trasie przejazdu Papieża skoro bedą potrzebować autobusów i tramwai w jednej części miasta to wezmą z innych tras bo przecież nie mają tyle taboru

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



otóż to nie ma co ryzykować. Lepiej obejrzeć w Tv jak coś.
Dobrze wiedziec, ale i tak urlopu raczej nie będę brać, więc może tylko na jeden dzień przyjadę, ale w TV pewnie lepiej będzie widać
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:26   #644
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zrobimy procesję do sefory wpadajta!!
tak!

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście spróbuję L4L. Bimatoprost chyba mi nie zaszkodzi przy nakładaniu na brwi?

Mnie depilacja brwi w ogóle nie boli Resztę załatwiam depilatorem, no, może poza bikini - za bardzo boli.

Nie wiem czy tu pytałam - dziewczyny ze śląska i okolic - macie/słyszałyście o sprawdzonym gabinecie, gdzie zamykają naczynka? Mam kilka na twarzy, które bardzo mi przeszkadzają i chciałabym się ich pozbyć, ale w ciemno boję się iść.
W około-temacie się wypowiem. Ja próbowałam zamknąć jedno jedyne na środku nosa, 7 serii laserem - bez pożądanego efektu. Za jakiś czas spróbuję chyba mrożenie bo laser mnie bardzo zniechęcił
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:31   #645
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dla pielgrzymów ma być ja mówię o ludziach którzy potrzebują dojechać do pracy która niekoniecznie znajduje się na trasie przejazdu Papieża skoro bedą potrzebować autobusów i tramwai w jednej części miasta to wezmą z innych tras bo przecież nie mają tyle taboru w ogóle to Kraków jest na tą imprezę zupełnie nieprzygotowany i ja naprawę nie wiem jak oni to sobie wyobrażają

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



otóż to nie ma co ryzykować. Lepiej obejrzeć w Tv jak coś.
Jakby co macie Smoka Wawelskiego, a tak na serio współczuję wam gdzieś się ruszyć w tym czasie. Niezły będzie pieprznik
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:35   #646
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

moja kosmetyczka robi mi brwi woskiem, poł sekundy strachu i gładź
że też nie umiem w domu tego zrobić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:35   #647
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może któraś z Was się z tym spotkała.
Od kilku dni moją mamę boli ręka, ramię tak od spodu. I to lewe ramię, a operację usuwania guza mama miała właśnie u lewej piersi.
Czasem ją ta ręka pobolewała, ale wtedy, gdy nie miała czasu na nia poćwiczyć i zbierało się osocze.
Wczoraj na szybko spotkała znajomą rehabilitantkę, ta popatrzyła i powiedziała, że to zapalenie powięzi.
Nic na ten temat nie mogę znaleźć w necie, jedynie jakieś martwicze zapalenie powięzi i czytałam, że często wiąże się to z wyniszczeniem przez przerzuty.
Umarłam na miejscu.
Może któraś z Was o czymś takim słyszała? Ostatnio nic mama takiego ciężkiego nie robiła, żeby to z przesilenia czy coś...

Przy usuwaniu guza piersi usuwane są też gruczoły limfatyczne pod pachą, żeby hormony nie stymulowały odnowy. Ramię, po stronie operowanej piersi jest chudsze.

Powikłaniem może być obrzęk limfatyczny. Obrzmienie może dotyczyć całej kończyny górnej lub tylko jej części. Może mu towarzyszyć zastój żylny, czyli upośledzenie spływu krwi z kończyny, jeśli chłonka wywiera ucisk na żyły.

Innym powikłaniem jest uszkodzenie nerwów podczas zabiegu, co skutkuje bólem fantomowym. Fantomowy ból piersi NIE OZNACZA, że komórki rakowe są nadal obecne w piersi lub że rak może powrócić. Leczenie bólu farmakologiczne.
Ćwiczenia podczas rehabilitacji nie mogą być zbyt intensywne. Skonsultuj się z innym fizjoterapeutą. Jest dużo materiałów w sieci zarówno nt. obrzęku limfatycznego, jak i bólu fantomowego.

http://www.wydawnictwopzwl.pl/downlo.../231390100.pdf

Rozpoznania na odległość nikt nie zrobi.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-16 o 11:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:40   #648
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile probek dostałam do 50ml olejku z Nuxe kupowałam na all.
Podasz linka do sprzedawcy

Nie mam dziś czasu na nic
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:45   #649
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze skopiowalam link, bo przeglądam neta z telefonu
http://pl.loccitane.com/zestaw-shea-...lookalike_shea
Co tam jest w stacjo za 2 dychy?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:45   #650
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Przy usuwaniu guza piersi usuwane są też gruczoły limfatyczne pod pachą, żeby hormony nie stymulowały odnowy. Ramię, po stronie operowanej piersi jest chudsze.
nie zawsze usuwane są węzły i nie zawsze guzy są hormonozależne

Oktawia raczej nie szukała diagnozy, przestraszyła się
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:46   #651
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wiesiołek brałam w kapsułkach, pomaga na nawilżenie że tak powiem intymne też pomaga, jak ktoś ma z tym problemy
Przed porodem aplikowałam nawet wiesiołek (Oeparol) dowcipnie Podobno ma dobry wpływ na szyjkę macicy i po takiej kuracji usprawnia akcję

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bardzo lubię pić drożdże
zalewam wrzątkiem a potem dodaję troszkę mleka - no smaczy mi to
najgorzej tylko mi dostać w sklepie drożdże babuni

olej z pestek dyni mam aktualnie na tapecie, nie wiem co robi, ale jak smakuje
Jezu, nie kumam jak można je lubić Piję już 2 rok i dalej mnie wykręca choć piję z zatkanym nosem

Podobno lepiej nie zapijać mlekiem, miodem, sokiem owocowym itd., bo cukier sprawia, że drożdże zaczynają pracować i tym sposobem zabicie ich wrzątkiem może być mniej skuteczne.
Jak się już męczę, to wolę dmuchać na zimne żeby wyciągnąć z tych drożdży 100% właściwości

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Dlatego ja wolę tran cytrynowy, po nim się nie odbiją rybą, przyjemnie się go pije, kolega mnie kilka lat temu namówił i od tego czasu kupuję regularnie. Zwykłego tranu nie próbowałam bo się boję
No i w łyżce tranu jest aż 1mg kwasów omega, a w najlepszych kapsułkach tylko 0,5g.
Zapisałam w pamięci tego Mollersa

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie wiecie jak sprawdzić poziom płynu w nieprzezroczystej flaszce perfum chodzi mi o creed love in white
Teoretycznie obejrzeć flaszkę pod bardzo mocnym światłem lampy.
Mnie to nie pomaga, i tak jestem ślepa

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Za zakupy



Jaram się, bo dziś bardzo fajny zakupowo dzień
Same mega atrakcyjne, potrzebne i przemyślane rzeczy.
Od Bobbi wzięłam korektor pod oczy i cień - przespałam się z tym i dalej chciałam
Zakochałam się w cieniu, kiedy tylko zobaczyłam słocza Pierwszy od prawej.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:47   #652
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Podasz linka do sprzedawcy

Nie mam dziś czasu na nic
proszę, niestety się już skończyła aukcja


http://allegro.pl/nuxe-huile-prodigi...033002385.html
jedyny minus, to olejki dostałam 5x10ml, ale jeden 1 koleżanka już odkupiła odemnie bardzo jej się spodobał.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:49   #653
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
P
Jezu, nie kumam jak można je lubić Piję już 2 rok i dalej mnie wykręca choć piję z zatkanym nosem

Podobno lepiej nie zapijać mlekiem, miodem, sokiem owocowym itd., bo cukier sprawia, że drożdże zaczynają pracować i tym sposobem zabicie ich wrzątkiem może być mniej skuteczne.
Jak się już męczę, to wolę dmuchać na zimne żeby wyciągnąć z tych drożdży 100% właściwości
zabite drożdże dalej pracują bestie
zalewam je wrzątkiem czekam aż zdechną i dopiero odrobina mleka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:51   #654
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaram się, bo dziś bardzo fajny zakupowo dzień
Same mega atrakcyjne, potrzebne i przemyślane rzeczy.
Od Bobbi wzięłam korektor pod oczy i cień - przespałam się z tym i dalej chciałam
Zakochałam się w cieniu, kiedy tylko zobaczyłam słocza Pierwszy od prawej.
Mam ten cień bobbi i jeszcze 2 inne kolory w ogóle dla mnie seria sparkle jest boska, cienie cudnie się mienią w słońcu i sztucznym świetle
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:52   #655
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co tam jest w stacjo za 2 dychy?
A nie wiem nawet nie Chodzę stacjonarnie do tego sklepu online też nie wiem co, może jakieś mydło
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:53   #656
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
sprzdasz chanele i będzie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


To ja też, ja też chce przyjechać PRZYGARNIJ KROPKA


---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile probek dostałam do 50ml olejku z Nuxe kupowałam na all.
super

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57434151]Treść usunięta[/QUOTE]

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:54   #657
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zabite drożdże dalej pracują bestie
zalewam je wrzątkiem czekam aż zdechną i dopiero odrobina mleka
dobra bo ja trochę nie w temacie po co pijecie droższe? żeby wit B dostarczyc? i pytanie 2: dlaczego trzeba je wcześniej uśmiercić? ja droższe lubie tzn jak piekę placek i używam drożdży to sobie zawsze coś uszczknę z tej paczki i takie "na surowo" zżeram :d smakuje mi to
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:54   #658
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
niestety po takim leczeniu ( zapewne kompleksowym) bóle okolicy są bardzo częste, niemniej jeśli jest zaniepokojona to kontakt z likorzem, każdy z kierunków stricte medycznych może w tej okolicy znaleźć coś dla siebie, wiadomo jak to jest
a internety to zuooooo
sama jak poczytałam o guzie, który miała moja córka w netowni myślałąm ,ze oszaleję, a okazało się, że to były bzdury, od tamtej pory korzystam tylko z książek i telefonów
a onkolodzy wiedzą, że jak dzwonię łatwo nie bedzie, kiedyś mnie poprosiły żebym zadzwoniła za jakiś czas, bo musza się dowiedzieć/ doczytać
Mamę ręka pobolewa jak sobie ją przeciąży lub przez długi czas nie wykonuje ćwiczeń angażujących tę rękę. Ale teraz boli od kilku dni i jak tylko mama wróci z pracy, to dopytam co planuje
Przestanę czytać bzdury, masakra
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:55   #659
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wpadnę z jakąś wałówką i arbuzami procentowymi żeby był bilans na zero, Ty weź urlop, zabunkrujemy się na tydzień na działce i będziemy obchodzić dni młodzieży
na takie dni młodzieży to się mogę pisać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:55   #660
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam ten cień bobbi i jeszcze 2 inne kolory w ogóle dla mnie seria sparkle jest boska, cienie cudnie się mienią w słońcu i sztucznym świetle
O, to super, że masz Powiedz mi jak z trwałością? Bo te drobinkowe lubią się sypać.
Kliknęłam z myślą o ślubnym makijażu ale na co dzień też nie pogardzę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 11:21:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.