Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 15:31   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666



Chciałabyś zawsze cieszyć się pięknymi i prostymi włosami, ale nie możesz znaleźć czasu na ich układanie? Prostownica Philips SalonStraight Sonic to urządzenie nowej generacji łączące w sobie potencjał technologii wykorzystującej drgania soniczne z innowacyjnym materiałem płytkowym. Połączenie obu tych rozwiązań pozwala skrócić czas potrzebny na prostowanie włosów o 30%.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 20:52   #2
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Thumbs up Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

jest naprawde dobra! nie mozna ja porownywac do babyliss lub innych prostownic! wlosy sa proste caly dzien,nie przepala ich ,prostuje nawet najbardziej krecone wlosy!wlosy lsnia
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 10:17   #3
Vanilla_Cream
Raczkowanie
 
Avatar Vanilla_Cream
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 33
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666


baaardzo bym ją chciała mieć. W moim przypadku, szybkie i dokładne prostowanie bardzo by się przydało.
Tylko cena...
Vanilla_Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:54   #4
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Na allegro jest za 130 zł

Kupuję ją zaraz po wypłacie
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 09:52   #5
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Mam podobny model prostownicy Philipsa tylko z TREsemme i trochę droższy...polecam, aczkolwiek poddaję w wątpliwość jej działanie na mocno kręconych włosach...kiedy kupowałam prostownicę za granicą, był osobny dział prostownic do europejskich włosów kręconych jak również do włosów afrykańskich i bynajmniej ten model nie znajdował się w tym dziale...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:14   #6
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

a oto moja recenzja z dzialu KWC Jestem troszeczke zawiedziona ta prostownica,mam naturalnie krecone i sianowate wlosy,przy tej prostownicy uzywam max.140 st bo im wyzej mam uczucie jakby sie palily,ogolnie wyglad zewnetrzy bardzo ladny,na plus,mam niebieska podswietlacz swieci na pomaranczowo,jest lekka,i posiada bardzo dlugi salonowy kabel.Po co funkcja wibracjii?nie pytajcie nie wiem,ja nie widze zadnej roznicy wykonujac prostowanie z funkcja wlaczona lub bez,ani czasowo ani kondycyjnie,nigdy nie mialam efektu"sypiacych "wlosow,plytki sa badzo gladkie i nie odstajace(przy wczesniejszej wersjii ktora uzywalam przez 2 lata wloski pojedyncze wchodzily pomiedzy luke i wyrywaly sie),i jeszcze co do funkcji wibracjii bardzo irytuje mnie ten dzwiek jakbym byla z wizyta u denetysty...podsumowujac ladnie wykonana i bez funkcji wibracji nie wypada najgorzej.Cena regularna to £49 mnie sie udalo ja zakupic za polowe ceny,inaczej nawet bym na nia nie spojzala.
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 13:43   #7
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Takie wynalazki, "najnowsze technologie" raczej odstraszają mnie od zakupu niż zachęcają. Z tymi wibracjami od razu wiadomo, że sprawa jest podejrzana. Przecież żaden fryzjer nie będzie używał wibrującej prostownicy!
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 14:13   #8
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

oj nie zgadzam się... mikro-impulsy uratowały strukturę moich włosów...prostownica traktuje je o wiele łagodniej i w końcu przestały się łamać na całej długości...jeszcze raz muszę tez podkreślić, że widziałam też dział prostownic do włosów kręconych i nie było tam tego modelu.Nadaje się do włosów falowanych lub z wywijającymi się końcówkami...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:03   #9
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

kupno tej prostownicy to byl wielki blad nie zawsze co drogie to dobre z rowenta tak samo chociaz nie spala wlosow. Nie ma jak remington - najlepsze prostownice
ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:50   #10
maryska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Mam podobny model prostownicy Philipsa tylko z TREsemme i trochę droższy...polecam, aczkolwiek poddaję w wątpliwość jej działanie na mocno kręconych włosach...kiedy kupowałam prostownicę za granicą, był osobny dział prostownic do europejskich włosów kręconych jak również do włosów afrykańskich i bynajmniej ten model nie znajdował się w tym dziale...

byłabym Ci wdzięczna, jakbyś mogła mi podać nazwy prostownic (jeśli oczywiście pamiętasz), które znajdowały się w działach dla włosów kręconych. Sama mam takie kręcone, "puszczące" się włosy i chciałabym kupić na prawdę dobrą prostownicę. Liczę na Waszą pomoc
pozdrawiam
maryska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 22:41   #11
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Cytat:
Napisane przez maryska87 Pokaż wiadomość
byłabym Ci wdzięczna, jakbyś mogła mi podać nazwy prostownic (jeśli oczywiście pamiętasz), które znajdowały się w działach dla włosów kręconych. Sama mam takie kręcone, "puszczące" się włosy i chciałabym kupić na prawdę dobrą prostownicę. Liczę na Waszą pomoc
pozdrawiam
Oj nie pamiętam już... ale do włosów kręconych i puszących się to zapewne prostownica z funkcją pary się przyda. Same płytki z nano-srebrem lub teflonem nie wystarczą. Musisz poszukać w recenzjach na Wizażu o prostownicach z tą funkcją.Na pewno są bo ostatnio przypadkiem czytałam tutaj o takiej prostownicy Z tym, że dziewczyny narzekały, że muszą wlewać do zbiorniczka wodę destylowaną bo po zwykłej z kranu powstaje okropny kamień.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 16:50   #12
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

zamówiłam tą prostownicę w piątek, zapłaciłam za nią 209zł. Powinna przyjść lada dzień, jak tylko ją dostanę to od razu wypróbuję i napiszę komentarzyk o niej;D mam nadzieje, że opłaciło mi się ją kupić i oby prostowała tak dobrze jak to w opisie umieścili;D xD
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:48   #13
oleander111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Słuchaj dobrej rady NOGULKA!!!
Ja prostuje włosy od 10 lat.mam włosy jak SLASH z guns n roses...przerobiłam juzż wszystko...płyny jedwabie lny odżywki serum i mase prostownic z markewtów ze sklepów przywoziłam z Londynu......nic!!!!Jedna Remingtona była taka nawet ale poszperałam w necie i kupiłam prostownice która nie jest tania ale w końcu mam proste sypkie włosy!!!!wejdz na strone www.dcdpaznokcie.pl wejdz w akcesoria fryzjerskie i tam bedzie prostownica o nic niemowiącej nazwie create cera magic kosztuje kolo 300zl ale jest to profesjonalny sprzet fryzjerski.moja fryzjerka ja uzywa i jest boska!!!doku do tego serum prostujące schwarzkopfa OSIS+ i masz fryzjera w domu

Edytowane przez oleander111
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:52
oleander111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:48   #14
Natalia921
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Philips przedstawia prostownicę SalonStraight Sonic HP4666

Słuchajcie.zakupiłam sobie prostownice Philips SalonStraight HP4642 ostatnio tylko nie wiem jak ją regulować.. bo tam jest 25, 15, 10 itd. i nie wiem teraz która to ta najwyższa a ktora najnizsza?
Natalia921 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.