Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 07:14   #1
ameba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 22
Exclamation

Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!


Witajcie Kochane!
mam nadzieje ze mi pomozecie!Chodzi mi o okropne rozstepy ktore pojawily sie po tym jak stracilam pare kilogramow:/znacie jakies domowe sposoby na pozbycie sie tego okropienstwa?bo co do kremow to zauwazylam ze sa bardzo kosztowne a ajk juz bym sobie na niego pozwolila to moze wiecie ktory jest skuteczny??za wszsytkie info bede bardzo wdzieczna
ameba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 07:35   #2
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

No ponoc nie ma rady..

ale ćwiczenia, dobre odżywianie, peelingi z kawy, masaże i kremy na cellulit sprawiaja ze rozstepy sa troche mniej widoczne.
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:34   #3
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

Niestety Gradisca ma rację - na rozstępy nie ma silnych O ile ubicie celulitu jest jeszcze możliwe, to rozstępy można tylko zmniejszyć. Usunąć ich bez śladu się nie da.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:50   #4
Nutka88
Raczkowanie
 
Avatar Nutka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 152
GG do Nutka88 Send a message via Skype™ to Nutka88
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

Łeeeeee, ja tesh schudłam i mam okropne rozstępy Ale piernicze to! Taka jest moja uroda i jak komuś sie to nie podoba, to wara!
__________________
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"
Paul Claudel
Nutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:03   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gradisca
No ponoc nie ma rady..

ale ćwiczenia, dobre odżywianie, peelingi z kawy, masaże i kremy na cellulit sprawiaja ze rozstepy sa troche mniej widoczne.

A mi się wydaje, że te sposoby, które podała Gradisca, mogą pomóc na cellullit a nie na rozstępy. Choć robienie regularnych peelingów i smarowanie kremami, ale na rozstępy, może sprawić, że będą one mniej widoczne.
A co do ćwiczeń, to uważam, że najmniej będą pomocne w zwalczaniu rozstępów, bo przecież rozstępy to blizny, a blizn nie usunie się poprzez ćwiczenia, a czasem można nawet nabawić się nowych rozstępów, kiedy intensywnie się ćwiczy.
Ja bym jednak radziła kupić jakiś, tani na początek, kremik przeciw rozstępom. Nie usunie ich calkowicie, ale może je zmniejszyć. Piszę to z własnego doświadczenia. Ja też mam kilka rozstępów na biodrach i widzę, że po kremach się zwężyły. Ja nawet nie wiem, kiedy te rozstępy mi się pojawiły, bo nigdy nie były czerwone; prawdopodobnie w wieku dojrzewania podczas intensywnego wzrostu, tylko że wtedy gazety nie trąbiły tak o rozstępach a producenci kosmetyków nie wpadli jeszcze na to, że można zacząć zbijać na tym kasę... Dlatego dopiero 2 lata temu zostałam uświadomiona przez... kosmetyczkę, że mam rozstępy.
co do kremów, ja do tej pory używałam Norela i kremu z Avonu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 14:10   #6
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

gonia ćwiczenia jednak sprawiają że skóra lepiej wygląda, a jak skóra ogólnie lepiej wygląda to i te rozstępy stają sie jakoś mniej ważne wd mnie wszystko to ma i tak mały wpływ na rozstępy, taka nasza babaska uroda
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:59   #7
arachnea88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

które kremy sa skuteczne wg was..?

Edytowane przez arachnea88
Czas edycji: 2005-11-26 o 00:19
arachnea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 00:43   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gradisca
gonia ćwiczenia jednak sprawiają że skóra lepiej wygląda, a jak skóra ogólnie lepiej wygląda to i te rozstępy stają sie jakoś mniej ważne wd mnie wszystko to ma i tak mały wpływ na rozstępy, taka nasza babaska uroda
Nie no, pewnie, że jak skóra jest ujędrniona, to rozstępy nie rzucają się tak w oczy. Ale usunąć nie usunie się ich ćwiczeniami.


arachnea88-> Ja stosowałam do tej pory Norel i krem z Avonu. Nawet nawet... Rozstępy trochę się zwęziły, a to już sukces, bo chyba nie ma kremu, który by je całkowicie usunął. Kiedy skończę Avon, wypróbuję balsam Bielendy, z zieloną herbatą o ile dobrze pamiętam.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:27   #9
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

A mi wyskoczyly w talii i brzuchu jakis miesiac temu dwa takie duze, rozowe. Kupilam serum borowinowe z tołpy i tym to traktowałam, poza tym masaze, uciskanie itp no i zanikly, ale tlyko dlatgeo, ze byly swieze. Podobno stare maja kolro bialy i niestety walka z nimi nie ma wiekszego sensu.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:35   #10
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okropne rozstepy:/wrrrr:/!!!!!!!!!!

Kiedyś brałam doustnie taki preparat - Sulfur. W aptekach, bez recepty, w takich małych tubeczkach, bierze się 5 granulek dziennie pod język z tego co pamiętam pomogło
Teraz stosuję masaż szorstką rękawicą - poprawię tym krążenie, zobaczymy, moze coś pomoże. Jak na razie po miesiącu zauważyłam poprawę jędrości skóry. Moje rozstępy są i czerwone i srebrzyste [starsze :|] ale oba rodzaje są mniej widoczne.
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.