"Pierwszy" raz a tabletki na libido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 08:31   #1
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32

"Pierwszy" raz a tabletki na libido


Dziewczyny, mam dylemat. W wieku 16 lat zostałam dość mocno wykorzystana seksualnie i przez to mam problemy z uprawianiem seksu. Mam już 24 lata i zwlekam z rozpoczęciem współżycia, bo każda próba kończy się kiepsko- bardzo się spinam i mnie wszystko strasznie boli. Jak jestem sama to oczywiscie mam już ogromną ochotę na seks, ale przy mężczyźnie wiadomo- działa stres i nic nie wychodzi. Próbowałam oczywiście już na różne sposoby się rozluźnić- wino, masaże, dobra gra wstępna, nawet zabawy sama ze sobą przed randką- nic nie pomaga. Pomyslałam sobie, że może dobrze byłoby przed kolejną próbą zacząć brać coś co znacznie podniesie mi libido. Jak będę "napalona" to myślę, że łatwiej pójdzie Co myslicie? Możecie ze swojej strony polecić mi jakieś skuteczne suplementy, które podniosą mi pożądnie libido? Proszę, pomóżcie..
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 09:57   #2
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Wiesz co, nie wiem czy tabletki na libido coś Ci pomogą w takiej sytuacji.
Bo jak się sama domyślasz takie tabletki podwyższają libido, a nie pomagają w problemach natury psychicznej.
Skoro w sytuacji nieintymnej czujesz podniecenie, to Twoje libido jest w porządku. Za to zdecydowanie zamiast tabletek polecam wizytę i seksuologa.

No i ważna sprawa - jak długo jesteś w związku z partnerem? Może jeszcze nie znacie się na tyle długo i co za tym idzie brakuje Ci jeszcze takiego zaufania w sprawach seksualnych? Może po prostu nie jesteście jeszcze gotowi? A jak z grą wstępną? Czujesz wtedy przyjemność?

Moja TŻ ma podobne problemy co Ty. Teraz zmieniła dietę, dużo się rusza, spędzamy aktywniej czas. Nie myślimy o seksie, w ogóle Jej nie naciskam i... Są efekty już po kilku tygodniach

Poukładaj sobie szufladki w głowie, a nie od razu tabletki. Wizyta u seksuologa + praca nad sobą + wsparcie TŻ i zobaczysz, że będzie lepiej.

Pozdrawiam Cię
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 10:44   #3
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Powoli i do celu, zamiast od razu penetracja to może zacznijcie od seksu oralnego i na tym poprzestać do czasu aż się nie przyzwyczaisz i nie będziesz taka spięta, potem dorzucić do tego placówkę i nieco rozciągnąć wejscie. Partner na pewno będzie zadowolony jak mu się tak samo odwdzięczysz lodzikiem
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:01   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Źle się do tego zabierasz. Nie tabletki, tylko psychoterapeuta.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 07:20   #5
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Moi drodzy, dziękuję za odpowiedzi. Problem w tym, że wszystkie kroki już mam spokojnie za sobą. Seks oralny, palcówki i inne zabawy- to nie sprawia mi problemu. Jeśli o to chodzi, nawet mój partner mówi, że jestem niesamowita w łóżku Lubimy całkiem intensywnie się pobawić i mi nic nie przeszkadza, serio, dopóki... Po cudownym orgazmie zabieramy się do sprawy i jak tylko widzę, że zakłada gumkę to stygnę momentalnie i czuję gdzieś w głowie taką pustkę, że nic z tego nie wychodzi.. No zwyczajnie mnie to stresuje. Mimo, że naprawdę świadomie tego chcę- nie mam 13 lat tylko 24 i wiem, że tego chcę. Dlatego pytałam o coś co pomoże mi się rozluźnić... Bo już naprawdę nie mam pomysłów. Przez to czuję się jak totalna oferma..
Jeśli chodzi o partnera- znamy się bardzo długo i ufam mu na milion procent. Czuję tylko, że cały czas go zawodzę (i siebie), bo psuję na końcu każde zbliżenie

Edytowane przez bellya
Czas edycji: 2016-04-08 o 07:22
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 07:29   #6
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Może idź do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Wtedy unikniesz tego stresującego przygotowania do stosunku (przerwa na zakładanie prezerwatywy itd).

No i wizyta u seksuologa/psychologa wskazana tak czy siak
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 07:37   #7
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Hmm jestem typowym przykładem, który totalnie nie wierzy w super moce psychologów i seksuologów.. Wiem, że mój problem leży w głowie, dla mnie wystarczy żeby udało się raz i będzie ze mną OK. Tylko nawet ten raz nie chce się udać, bo boli mnie jak ja pier...** Mamy nawet wibrator, taki mały rozmiar, i tym się przygotowujemy- wszystko jest bez problemu. A jego penis mnie stresuje tak, że nie wiem co zrobic
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 09:09   #8
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

No to jeszcze jeden pomysł, zakrywasz mu oczy, przywiązujesz do łóżka i sama go dosiadasz nie zmienia to faktu ze psycholog to bardzo dobry pomysł.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:41   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Cytat:
Napisane przez bellya Pokaż wiadomość
Hmm jestem typowym przykładem, który totalnie nie wierzy w super moce psychologów i seksuologów.. Wiem, że mój problem leży w głowie, dla mnie wystarczy żeby udało się raz i będzie ze mną OK. Tylko nawet ten raz nie chce się udać, bo boli mnie jak ja pier...** Mamy nawet wibrator, taki mały rozmiar, i tym się przygotowujemy- wszystko jest bez problemu. A jego penis mnie stresuje tak, że nie wiem co zrobic
Idź do seksuologa, naprawdę. Tu nie ma co wierzyć w jakieś moce- to po prostu osoba która zna temat od A do Z i pomoże Ci zrozumieć co i dlaczego się dzieje z Twoim ciałem i Tobą i pomoże Ci znaleźć rozwiązanie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 13:08   #10
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Spróbuję w tej pozycji, może faktycznie będę mniej spięta wtedy i się uda?
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 11:38   #11
Ada899
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Oprócz tabletek na libido są inne dobre specyfiki poprawiające libido, kiedyś zamówiłam coś w rodzaju afrodyzjaku, w takiej małej buteleczce 20ml. Intensyfikuje on podniecenie erotyczne oraz zwiększa doznania seksualne, wystarczy dodać kilka kropel do napoju. W sex shopie jakimś powinnaś coś takiego znaleźć, trafiłam na to kiedyś przypadkiem w sklepie xxx i zamówiłam na próbę. Było skuteczne i w dużym stopniu poprawiało pociąg erotyczny, tylko z tego co pamiętam było zalecane osobą powyżej 18 roku życia.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:58 Powód: Reklama.
Ada899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 11:49   #12
estate_
Przyczajenie
 
Avatar estate_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

Mnie też na początku bardzo bolało. Po prostu myślalam w ten sposób: wytrzymam ból na początku, a potem już jakoś pójdzie byle się przemoc partner może Cię trzymać za rękę i wchodzić bardzo powoli. mam nadzieję, że w końcu Ci się uda
estate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 12:44   #13
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: "Pierwszy" raz a tabletki na libido

To może powiem jak to u mnie wygląda. Wprawdzie nie zostałam wykorzystana, ale z libido też u mnie kiepsko bywa. W sensie, nie mogę się wczuć, nie czuję tej namiętności - mimo, że jestem w związku z mężczyzną którego kocham. No takich mój charakter.
Zażywam tabletki libido therapy. Muszę powiedzieć, że bardzo mi pomogły. W sensie pojawił się apetyt na seks. Podczas samego seksu wyciągam większą przyjemność.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 13:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.