Problem z jednym paznokciem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 20:38   #1
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007

Problem z jednym paznokciem


Witajcie dziewczyny.
Mam pewien problem z jednym paznokciem i w końcu pomyślałam, że może mi pomożecie. Przyznaję się bez bicia, że przejrzałam tylko 3 pierwsze strony podforum, bo nie miałam pojęcia jak określić mój problem w wyszukiwarce! Za to postaram się opisać go tutaj.
Otóż chodzi o paznokieć palca wskazującego prawej ręki (prawdopodobnie może to być istotne, bo jestem praworęczna). Problem w tym, że nie ważne czy jest długi czy krótki, to zawsze robią mi się takie "zadziorki" od strony kciuka. Okropne są do tego stopnia, że zawsze zaczepiają o ubrania i muszę podpiłowywać, przez co paznokieć ma brzydki kształt. Mam tak już od ładnych paru lat i to tylko z tym paznokciem. Mam nadzieję, że mi poradzicie co można z tym zrobić, bo ja już sama nie wiem..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:56   #2
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Problem z jednym paznokciem

Myślę że ma to znaczenie że to u prawej ręki.... ja jestem leworęczna i największy problem miałam z paznokciem palca wskazującego lewej ręki
jest to taki paznokieć którym wszystko podważasz , skrobiesz itp. więc postaraj się przestać, paznokcie to nie narzędzia...
Proponuję zwrócić uwagę jak układasz palec podczas pisania, może naciskasz długopisem, wiem że to brzmi dziwnie ale ja tak niszczyłam sobie kciukowego paznokcia.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:45   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Problem z jednym paznokciem

Jak piszę, to palec mam raczej na długopisie, podważam palcem albo środkiem, a paznokieć mi się zadziera na boku..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:35   #4
axaana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 194
Dot.: Problem z jednym paznokciem

ja również tak mam, tyle że u mnie nigdy nie chce rosnąć paznokieć u ręki lewej na palcu wskazującym (jestem praworęczna).
Paznokcie mam już w miare długie, a ten jeden jest taki króciutki, przy samej skórze, bo wciąż się ukrusza i zadziera. I to naprawdę wygląda strasznie.
axaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.