Zmarła Ania Przybylska? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 16:13   #391
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Mogli też wprowadzić kamery do domu i mieć śmierć na żywo
Dziwne, że nie widzisz różnicy miedzy wprowadzeniem dziennikarzy do swojego życia, a udzieleniem kontrolowanego wywiadu zaprzyjaźnionej dziennikarce (mijającego się z prawdą, ale trudno)
Dobrze napisane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:19   #392
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
O co chodzi z Anią Przybylską?

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym całym zamieszaniem wokół jej osoby? Wiadomo - szkoda jej, bo zmarła młodo, męczyła się w chorobie, mąż stracił żonę, a dzieci mamę. Szkoda. No szkoda jak każdego człowieka.

Ale żeby pisać o niej książki i kręcić filmy? Dlaczego? Czy jakieś jej osiągnięcia mi umknęły?
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:34   #393
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: O co chodzi z Anią Przybylską?

Mysle, ze na rynku jest sporo gorszych pozycji niż książka o Przybylskiej, na przykład dzieła Katarzyny Michalak.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 09:16   #394
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: O co chodzi z Anią Przybylską?

Cytat:
Napisane przez kateee94 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym całym zamieszaniem wokół jej osoby? Wiadomo - szkoda jej, bo zmarła młodo, męczyła się w chorobie, mąż stracił żonę, a dzieci mamę. Szkoda. No szkoda jak każdego człowieka.

Ale żeby pisać o niej książki i kręcić filmy? Dlaczego? Czy jakieś jej osiągnięcia mi umknęły?
Miała widocznie grono wiernych przyjaciół, którzy do tej pory mają trudno po jej śmierci i chcą pamięć o niej cały czas czcić (o ile to dobre słowo, ale raczej tak).
Nie masz obowiązku się tym interesować.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 14:14   #395
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Nie widzę problemu. To nie Ty finansujesz wydanie książki czy nakręcenie filmu. Nie wszyscy muszą mieć wielkie zasługi, by pisano o nich czy kręcono filmy. W sumie o wielu anonimowych ludziach też się pisze/kręci filmy, bo mieli ciekawe życie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:05   #396
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: O co chodzi z Anią Przybylską?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mysle, ze na rynku jest sporo gorszych pozycji niż książka o Przybylskiej, na przykład dzieła Katarzyny Michalak.
Ojjj tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 20:39   #397
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez kateee94 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym całym zamieszaniem wokół jej osoby? Wiadomo - szkoda jej, bo zmarła młodo, męczyła się w chorobie, mąż stracił żonę, a dzieci mamę. Szkoda. No szkoda jak każdego człowieka.

Ale żeby pisać o niej książki i kręcić filmy? Dlaczego? Czy jakieś jej osiągnięcia mi umknęły?
Lepsza taka książka niż "wypociny" niektórych blogerek. A są wydawane, robione są wywiady itp.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 00:00   #398
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

nie mam nic przeciwko ksiazce. ktos miał potrzebe napisanie ktos bedzie miał ochote przeczytac i ok.Ale wkurza mnie ten marketing. nagle pełno wywiadów o Przybylskiej. wszedzie NAGLE KTOS ma COS o Niej do powiedzenia
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 00:36   #399
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
nie mam nic przeciwko ksiazce. ktos miał potrzebe napisanie ktos bedzie miał ochote przeczytac i ok.Ale wkurza mnie ten marketing. nagle pełno wywiadów o Przybylskiej. wszedzie NAGLE KTOS ma COS o Niej do powiedzenia
Podziwiam rodzinę, która musi to wszystko cierpliwie znosić. Do tego śledzenie przez paparazzi nawet, kiedy się idzie na lody, spacer...

Mam te same spostrzeżenia: dla zysku wydawcy i paru innych osób kreuje się mit. Niefajnie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 00:25   #400
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;77459186]Podziwiam rodzinę, która musi to wszystko cierpliwie znosić. Do tego śledzenie przez paparazzi nawet, kiedy się idzie na lody, spacer...

Mam te same spostrzeżenia: dla zysku wydawcy i paru innych osób kreuje się mit. Niefajnie.[/QUOTE]Właśnie teraz jej mama i siostra zaczęły udzielać wywiadów na temat Ani. (Tak mi mówi pudelek) Być może właśnie teraz poczuły się na to gotowe, albo chodzi o marketing - tylko jaki, skoro film miał być, a jednak nie ma, o książkach się mówi, a nie powstają. Dla mnie to po prostu właśnie nadeszła chwila gdy rodzina jest w stanie o Ani mówić i chce to robić. I ma słuchaczy. Tyle.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:28   #401
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Właśnie teraz jej mama i siostra zaczęły udzielać wywiadów na temat Ani. (Tak mi mówi pudelek) Być może właśnie teraz poczuły się na to gotowe, albo chodzi o marketing - tylko jaki, skoro film miał być, a jednak nie ma, o książkach się mówi, a nie powstają. Dla mnie to po prostu właśnie nadeszła chwila gdy rodzina jest w stanie o Ani mówić i chce to robić. I ma słuchaczy. Tyle.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
Książka powstała właśnie.
Panie ją promują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 13:44   #402
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Książka powstała właśnie.
Panie ją promują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ah, no tak...

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 07:07   #403
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

czytam wlasnie ksiazke i musze przyznac, ze bardzo fajnie napisana.
Anie przedstawili bez zbednego patosu, jako normalna, zwykla dziewczyne, duzo fajnych, rodzinnych zdjec

nie wiedzialam, ze 2 razy poronila, w tym jedno dziecko stracila w 5miesiacu
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 07:24   #404
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
czytam wlasnie ksiazke i musze przyznac, ze bardzo fajnie napisana.
Anie przedstawili bez zbednego patosu, jako normalna, zwykla dziewczyne, duzo fajnych, rodzinnych zdjec

nie wiedzialam, ze 2 razy poronila, w tym jedno dziecko stracila w 5miesiacu
Mi również podobała mi się ta książka i wbrew pozorom nie jest o chorobie, śmierci tylko w dużej mierze o życiu, życiu, życiu.
Zapisz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 07:29   #405
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cieszą mnie wasze opinie, bo kupiłam tę książkę siostrze na urodziny.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 09:39   #406
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
Cieszą mnie wasze opinie, bo kupiłam tę książkę siostrze na urodziny.
no to jesli lubiła Przybylską jako aktorkę to fajny pomysł, duzo jest w ksiazce o jej pracy aktorskiej, zdjęc z planów itp
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 11:37   #407
ANKA9200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 54
Wypowiedź Anny Przybylskiej

Tak się składa że ja byłam fanką taj pięknej dziewczyny i matki która niestety przedwcześnie zmarła.Lubiłem ją za to że nie robiła z siebie gwiazdy i tworzyła udany związek przez 12 lat co w obecnym show- biznesie jest nie częste.
Jednak jak przejrzałam różne programy z nią to nie obyła się jej osoba bez kontrowersyjnych wypowiedzi które się mogły nie podobać.
Osiem lat temu grała w klubie szalonych dziewic jej postać Karolina Słomka zaszła w ciąże z przypadkowym facetem i chciała usnuć ciąże w programie kuby Wojewódzkiego stwierdziła że "rozumiem swoją bohaterkę zajść z przypadkowym facetem w ciąże i teraz albo urodzić to dziecko i skazać je na wychowanie bez ojca albo po prostu usnąć to na początku"
Nie wiem jak to do końca rozumieć ale wydaję mi się że w tej sytuacji popierała aborcję, co mi się bardzo nie spodobało i byłam trochę w szoku.
Co wy o tym myślicie bo ja byłam raczej zaskoczona takimi słowami, wydaje mi się że słowa "skazać to dziecko na życie bez ojca" są nacechowane negatywnie i trochę to tak zabrzmiało jak by nie popierała wychowania dziecka bez ojca i była za aborcją w tej sytuacji.
Jak myślicie?
ANKA9200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:14   #408
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zmarła Ania Przybylska?

Nawet jeśli tak bylo, ma absolutnie prawo do takich osądów.

Każdy ma prawo do swojego zdania, ty nie musisz tego akceptować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:55   #409
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Wypowiedź Anny Przybylskiej

Cytat:
Napisane przez ANKA9200 Pokaż wiadomość
Co wy o tym myślicie bo ja byłam raczej zaskoczona takimi słowami, wydaje mi się że słowa "skazać to dziecko na życie bez ojca" są nacechowane negatywnie i trochę to tak zabrzmiało jak by nie popierała wychowania dziecka bez ojca i była za aborcją w tej sytuacji.
Jak myślicie?

Ja pierniczę, ta kobieta nie żyje już od kilku lat, jakie ma znaczenie co popierała, a czego nie ? Krzywdy nikomu tym nie zrobiła, miała poglądy i miała do nich prawo. Jaki jest sens to teraz roztrząsać ?
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 07:02   #410
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wypowiedź Anny Przybylskiej

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Ja pierniczę, ta kobieta nie żyje już od kilku lat, jakie ma znaczenie co popierała, a czego nie ? Krzywdy nikomu tym nie zrobiła, miała poglądy i miała do nich prawo. Jaki jest sens to teraz roztrząsać ?
Żadnego.

Ktoś napisał książkę o Przybylskiej, ktoś inny zdecydował się ją wydać, jeszcze ktoś inny nakręcić film o niej.
Nie ma obowiązku ani się tym ekscytować, ani czytać książki/isć do kina na ten film. Mnie akurat to nie interesuje, więc ani książki nie przeczytam, ani do kina nie pójdę. Niemniej, nie mam nic przeciw temu, by ktoś to zrobił.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 08:01   #411
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Wypowiedź Anny Przybylskiej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Żadnego.

Ktoś napisał książkę o Przybylskiej, ktoś inny zdecydował się ją wydać, jeszcze ktoś inny nakręcić film o niej.
Nie ma obowiązku ani się tym ekscytować, ani czytać książki/isć do kina na ten film. Mnie akurat to nie interesuje, więc ani książki nie przeczytam, ani do kina nie pójdę. Niemniej, nie mam nic przeciw temu, by ktoś to zrobił.

W wypowiedzi do której się odniosłam nie ma mowy ani o książce, ani o filmie. Chodzi o jakiś pogląd, który nieboszczka wygłosiła kiedyś w jakimś programie telewizyjnym. Został on przywołany z intencją (jak sądzę) wieszania na niej psów, bo być może była zwolenniczką aborcji i łolaboga, gwałturety co o tym myślicie ??!
Mówię, że nic nie myślę, że mi to wisi, że miała takie poglądy, to bez znaczenia, bo kobiecina nie żyje x lat i o czym tu dyskutować.


Również zasadniczo mam głęboko w tyle, że ktoś próbuje rozpętać gównoburze o jej poglądzie, ale postanowiłam zanegować sens takiego działania. Nie trzeba się do tego stosować.


Ale twój wpis odbieram jako kompletnie nie na temat, napisany bez zrozumienia kontekstu mojej wypowiedzi.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 08:17   #412
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wypowiedź Anny Przybylskiej

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
W wypowiedzi do której się odniosłam nie ma mowy ani o książce, ani o filmie. Chodzi o jakiś pogląd, który nieboszczka wygłosiła kiedyś w jakimś programie telewizyjnym. Został on przywołany z intencją (jak sądzę) wieszania na niej psów, bo być może była zwolenniczką aborcji i łolaboga, gwałturety co o tym myślicie ??!
Mówię, że nic nie myślę, że mi to wisi, że miała takie poglądy, to bez znaczenia, bo kobiecina nie żyje x lat i o czym tu dyskutować.


Również zasadniczo mam głęboko w tyle, że ktoś próbuje rozpętać gównoburze o jej poglądzie, ale postanowiłam zanegować sens takiego działania. Nie trzeba się do tego stosować.


Ale twój wpis odbieram jako kompletnie nie na temat, napisany bez zrozumienia kontekstu mojej wypowiedzi.
Może pozornie nie na temat.
Jednak mam takie samo zdanie w sprawie poglądów nieboszczki. Nie rozumiem sensu rozkminiania jej pogladów po latach celem wywołania sensacji, podobnie jak nie rozumiem dyskusji o słuszności/niesłuszności pisania o niej książek/kręcenia filmów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 09:17:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.