Proste, nieukładające się "kłaki" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 15:20   #1
SadziaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 2

Proste, nieukładające się "kłaki"


Więc jak w temacie :
mam beznadziejnie nieukładające się włosy. Są proste, i w ogóle się nie chcą pokręcić. kiedyś zrobiłam sobie papiloty ale po 5 minutach miałam proste zupełnie. tak samo jak natapirowałam. lakiery i pianki dużo nie pomagają i nie wiem co mam zrobić, bo chcę kiedyś sobie loki strzelić... ;]

W załącznikach przesyłam kilka swoich fotek... dwa, gdy miałam grzywkę prosto ściętą, a trzecie zdjęcie już bardziej teraźniejsze z grzywką na bok. Przy okazji możecie mi doradzić, czy lepiej mi w grzywce na bok, czy na prosto ;]]
SadziaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:40   #2
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Cytat:
Napisane przez SadziaMk Pokaż wiadomość
Więc jak w temacie :
mam beznadziejnie nieukładające się włosy. Są proste, i w ogóle się nie chcą pokręcić. kiedyś zrobiłam sobie papiloty ale po 5 minutach miałam proste zupełnie. tak samo jak natapirowałam. lakiery i pianki dużo nie pomagają i nie wiem co mam zrobić, bo chcę kiedyś sobie loki strzelić... ;]

W załącznikach przesyłam kilka swoich fotek... dwa, gdy miałam grzywkę prosto ściętą, a trzecie zdjęcie już bardziej teraźniejsze z grzywką na bok. Przy okazji możecie mi doradzić, czy lepiej mi w grzywce na bok, czy na prosto ;]]
może zacznę od grzywki, mi sie bardziej podobasz w grzywce na prosto(zdjęcie nr 1) a jeżeli chodzi o loki to mam taki sam problem jak Ty i radziłabym robic loki prostownicą pieknie wychodzą jak dojdziesz do wprawy i trzymają się dłuuugo, mi nawet raz trzymaly się dwa dni przeżyły noc
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:59   #3
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Prosta grzywka
Mam również ten problem i powiem ci że porządna pianka i dobra lokówka bądź prostownica powinny załatwić sprawę .a jak już będziesz miała wprawę w układaniu włosów to nie będzie to dla ciebie żaden problem.
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:22   #4
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Zazdroszczę, chciałabym mieć takie proste włosy Swoją drogą słyszałam, że płukanki z piwa wływają na kręcenie się włosów. Może spróbuj? Albo rzeczywiście jakieś mocne pianki...
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:02   #5
SadziaMk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 2
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

dzięki wielkie ;]] słyszałam właśnie , że ładne loki można zrobić prostownicą... więc spróbuję ;DD
i dzięki za radę z grzywką ;d za niedługo się wybiorę do fryzjera z tą grzywą ;d
SadziaMk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:22   #6
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

polecam ci plukanke z piwa. Wtenczas loki się trzymają długo, był nawet wątek na temat kręceniu loków na piwie (nie musi byc jakies konkretnie). Nie martw się o zapach wywietrzeje. Ewentualnie woda z cukrem
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:46   #7
tienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

też mam taki problem, moje ciężkie proste włosy nie chcą się zakręcić, więc dałam sobie spokój :P

A co do grzywki to mnie się jednak bardziej podoba na bok
tienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 11:22   #8
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Mam podobna sytuacje z wlosami...jednak pamietam ze kiedys w drogerii byl fajny plyn do krecenia wlosow i po nim loczki trzymaly mi sie i na slubie i na poprawinach O piwie tez slyszalam tak samo jak i o bialku ale sama nigdy nie probowalam...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:29   #9
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Nie chce straszyc, ale jesli masz bardzo proste wlosy (jak np. ja) to nic Ci nie pomoze Ja probowalam juz wszystkiego, piwa i prostownicy tez. Moja mama, po ktorej odziedziczylam proste wlosy) swego czasu regularnie robila sobie trwala. Efet utrzymywal sie na jej glowie gora(!) kilka dni, zazwyczaj wszystko rozwalalo sie po dni, dwoch. Mi kiedys fryzjer, rozlozywszy bezradnie rece, zaproponowal zabieg niszczenia wlosow
Pokochaj swoje wlosy takimi jakie sa i dbaj o nie. A co grzywki to zdecydownie lepiej wygladasz w takiej na bok. W prostej jestes troche nijaka i poza tym, teraz co druga dziewczyna mijana na ulicy sie tak nosi
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:31   #10
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

też mam proste włosy i powiem, że nie ma sensu z tym walczyć- jest to tak samo bezsensowne jak uporczywe prostowanie kręconych włosów(tylko że w drugą stronę). jedyny efekt to zniszczenie włosów od lokówki czy prostownicy i nakładania tony środków do stylizacji, a przecież atutem prostych włosów jest ich gładkość i zdrowy wygląd- po co to niszczyć dla loków, które rozprostują się w pół godziny.

całkiem ładnie wyglądam w lokach czy falach, ale to jest ponad godzina pracy żeby je zrobić, a do tego nie można tych włosów normalnie dotykać- bo są sklejone od środków do stylizacji no i wiadomo, że od macania się prostują. a później rozczesać ten żelowo -lokowy kołtun to jest masakra dla włosów- więc nie warto.

miałam raz trwałą= najgorszy 'fryzjerski' pomysł życia. spędziłam rok na codziennym prostowaniu, bo 'loczki' wyglądały fatalnie jak smętne kluski i wizualny efekt 2x mniej włosów. prawdziwe loki /fale tak nie wyglądają. trwałą można robić jak się ma włosy skłonne do kręcenia- wtedy jest szans że nie będzie to porażka.

poza tym moda nam sprzyja- ludzie zazdroszczą, że mam tak fantastycznie wyprostowane włosy, a układanie zajmuje praktycznie 0 czasu.

masz ładne włosy. grzywka na bok lepsza wg mnie
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 18:31   #11
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

masz świetna włosy! ile ja bym dałam żeby takie mieć
według mnie lepiej Ci w prostej grzywce
próbowałaś kiedyś utrwalać włosy gumą do włosów? można używać jej przed kręceniem, gwarantuję że loki się utrzymają
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 09:58   #12
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

Koniecznie z prostą grzywką, wyglądasz ślicznie, dziewczęco i delikatnie, prosta grzywka stworzona dla Ciebie.
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:05   #13
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Proste, nieukładające się "kłaki"

lepiej Ci z grzywka na prosto
Ps.ja mam krecone wlosy i wiele bym dala zebym miala tak proste wlosy jakie ty masz powinnas sie cieszyc z dobrodziejstwa jakim cie natura obdarzyla czyli piekne proste wlosy
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.