KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 15:16   #1
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Exclamation

KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!


Witam.

Od września planuję podjąć naukę na kierunku kosmetycznym, jendak nie jestem do konca zdecydowana którą szkołe wybrać? Czy są tu osoby które kończyły bądź są w trakcie nauki w Żaku bądź Zakładzie doskonalenia zawodowego w Częstochowie? Proszę o opinie o szkołach! Macie jakieś zdanie na temat tych szkół? Opinie, wrażenia itp.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:51   #2
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

nie wiem czy moja opinia coś pomoże w wyborze (jaki rym )
bo ja chodziłam do Żaka ale liceum w Szczecinie i nie mam dobrej opinii o szkole... może to zależy od miasta ale chyba jest jakiś główny dyrektor wszystkiego i powinien się zainteresować tym co się dzieje... chodziłam do 3 klasy, w połowie roku połowy zajęć nie było bo nauczyciele się pozwalniali, nie płacili im! przygotowanie do matury zerowe, żadnych dodatkowych zajęć dla zainteresowanych... to źle świadczy o szkole i podejściu do ucznia... jeśli chodzi o szkoły policealne itp. to ja na pewno nie wybrałabym Żaka.
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2010-07-22 o 21:25
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:33   #3
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Ja chodziłam do szkoły Żaka ale w Gdyni. Kilka razy się zdarzało że nauczyciele nie przychodzili, ale nie było wiadomo czemu. Skończyłam I semestr i zrezygnowałam. Nie polecam.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:48   #4
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

jesli chodzi o kosmetyke, to wiem, ze cosinus ma bardzo dobre 2 letnia szkole w tym kierunku. Jest to jeden z lepiej przygotowanych kierunkow, bo maja kompletnie wyposazone pracownie kosmetyczne, a na zajeciach dzialaja czesciej na praktyce niz teoriii i co wazne szkola sama zaopatruje sluchaczy w kosmetyki
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:22   #5
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kosmetyke, to wiem, ze cosinus ma bardzo dobre 2 letnia szkole w tym kierunku. Jest to jeden z lepiej przygotowanych kierunkow, bo maja kompletnie wyposazone pracownie kosmetyczne, a na zajeciach dzialaja czesciej na praktyce niz teoriii i co wazne szkola sama zaopatruje sluchaczy w kosmetyki
a możesz powiedzieć coś więcej o tej szkole? Czyli Cosinus jest uważany za jedną z najlepszych szkół kosmetycznych w częstochowie?

Wszystkie informacje są dla mnie bardzo ważne : )
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:59   #6
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć coś więcej o tej szkole? Czyli Cosinus jest uważany za jedną z najlepszych szkół kosmetycznych w częstochowie?

Wszystkie informacje są dla mnie bardzo ważne : )
hey,
wiesz co kosmetyka w Cosinusie moim zdaniem jest bardzo dobrze prowadzona, czy jest najlepsza w cz-wie tego nie wiem, bo nie mam porównania z innymi szkołami. Jedno co moge potwierdzi,c to fakt, że kadra nauczycielska stawia na praktyke bardziej niz na teorię, zajęcia są ciekawe i bardzo roznorodne, wszystko jest za darmo, a pracownie są świetnie wyposazone.

cos jeszcze cie interesuje?
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:59   #7
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
hey,
wiesz co kosmetyka w Cosinusie moim zdaniem jest bardzo dobrze prowadzona, czy jest najlepsza w cz-wie tego nie wiem, bo nie mam porównania z innymi szkołami. Jedno co moge potwierdzi,c to fakt, że kadra nauczycielska stawia na praktyke bardziej niz na teorię, zajęcia są ciekawe i bardzo roznorodne, wszystko jest za darmo, a pracownie są świetnie wyposazone.

cos jeszcze cie interesuje?
Uczysz się w tej szkole czy znasz ją tylko z opowiadań? Ciekawi mnie również czy w Częstochowie raczej cieszy się ta szkoła pozytywną, czy negatywną opinią? Interesuje mnie to zwłaszcza, że poprzednia szkoła do której chodziłam nie cieszyła się dobrą opinią a podczas rozmowy o pracę (dodam, że na stanowisko pomoc w gabinecie kosmetycznym) po usłyszeniu o mojej byłej szkole bez zastanowienia na skierowaniu pisali: brak kwalifikacji...
Nie chciałabym aby to samo się powtórzyło po skończeniu Cosinusa choć wiem, ze to nie zależy jedynie od szkoły ale również od umiejetności absolwentów, jednak skończona szkoła też może się do tego przyczynić.

A jak wyglądają zajęcia raktyczne? Głównie interesuje mnie to na jakich kosmetykach się pracuje, jakich zabiegów głównie uczy się w tej szkole.
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 10:31   #8
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

ja się tam uczyłam na reklamie a od wrzesnia zaczynam kosmetyke.
Ale moja kolezanka sie tam uczy na kosmetyce i wiem od niej, ze do glownych zabiegow zalicza sie:
- oczyszczanie cery,
- maseczki,
-manicure,
-pedicure,
- brwi (regulacja, henna),
- masaże rąk, nog
- zabiegi pielegnacyjne
-usuwanie nadmiernego owlosienia,
- peeling ciala,


a co do kosmetyków:
- Bielenda,
-Ce Ce,
-Joanna,
- Farmona,

poza tym zrobilam tez dokładny research , bo chce wiedziec na co się piszę w kwestii zajęć, bo że szkoła fajna - to juz wiem po reklamie
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:50   #9
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

oooo no to bardzo możliwe, że się zobaczymy we wrześniu razem na kosmetyce : ]

ja jestem na 99 % zdecydowana, jeszcze tylko papiery zawieźć, szukać mieszkanka, pracki i będzie pięknie.

a nie orientujecie się jak jest ze zjazdami na pozostałych kierunkach? czy np hotelarstwo ma zjazdy w tym samym terminie co kosmetyka? Bo bardzo chciałabym zaczać naukę na tych 2 właśnie kierunkach i fajnie by było robić je jednocześnie
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:01   #10
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
oooo no to bardzo możliwe, że się zobaczymy we wrześniu razem na kosmetyce : ]

ja jestem na 99 % zdecydowana, jeszcze tylko papiery zawieźć, szukać mieszkanka, pracki i będzie pięknie.

a nie orientujecie się jak jest ze zjazdami na pozostałych kierunkach? czy np hotelarstwo ma zjazdy w tym samym terminie co kosmetyka? Bo bardzo chciałabym zaczać naukę na tych 2 właśnie kierunkach i fajnie by było robić je jednocześnie
hey,
czy ja dobrze zrozumiałam, że dla szkoły policealnej chcesz zmienić miejsce zamieszkania, szukasz mieszkania i pracy...
z reguły wybiera się szkołę blisko swojego domu, tym bardziej jeśli chodzi o policealna...
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:36   #11
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
hey,
czy ja dobrze zrozumiałam, że dla szkoły policealnej chcesz zmienić miejsce zamieszkania, szukasz mieszkania i pracy...
z reguły wybiera się szkołę blisko swojego domu, tym bardziej jeśli chodzi o policealna...
źle zrozumiałaś, bo ja nie dla szkoły policealnej zmieniam miejsce zamieszkania tylko dla samej siebie a szkołę szukam w miejscu do którego się przeprowadzam, a to różnica : ]

z reguły właśnie wybrałam szkołę blisko domu, tymbardziej jeśli chodzi o policealną i uwierz mi - nie wyszło mi to na dobre. Sprawdziłam, więc wiem jak to jest i mam nadzieję, że już więcej się to nie powtórzy : )

Tak więc nie dla szkoły a dla siebie
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 10:21   #12
COSINUS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
oooo no to bardzo możliwe, że się zobaczymy we wrześniu razem na kosmetyce : ]

ja jestem na 99 % zdecydowana, jeszcze tylko papiery zawieźć, szukać mieszkanka, pracki i będzie pięknie.

a nie orientujecie się jak jest ze zjazdami na pozostałych kierunkach? czy np hotelarstwo ma zjazdy w tym samym terminie co kosmetyka? Bo bardzo chciałabym zaczać naukę na tych 2 właśnie kierunkach i fajnie by było robić je jednocześnie
Witam,
bardzo się cieszę, że zdecydowała się Pani na naukę w szkole Cosinus.

Jeśli chodzi chodzi o Pani pytanie odnośnie równoległej nauki na drugim kierunku, to sprawa wygląda następująco:
- teoretycznie jest to możliwe, jednakże może się zdarzyć, że zjazdy na obu kierunkach się pokryją i wtedy siłą rzeczy będzie musiała Pani coś wybrać kosztem drugiego. Ponadto zakończeniem nauki na danym kierunku jest egzamin zawodowy, z tym, że jeśli podejmie Pani naukę na dwóch kierunkach równocześnie, nie może Pani podejść do obu egzaminów (z dwóch kierunków), gdyż odbywają się one w jednym czasie.
Stąd najlepszym rozwiązaniem by było rozpoczęcie jednego kierunku od września, a kolejnego już w następnym semestrze czyli od lutego.
COSINUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:58   #13
teri4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

a jak wypadl cosinus na tegorocznym egzaminie zawodowym dla kosmetyczek? ile osob przystapilo do niego i ile zdalo? to bedzie dla mnie miernikiem czy szkola jest warta swieczki
teri4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:01   #14
acetonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

ja chodzilam do cosiuna u mnie na 29 osob 2 nie zdaly ale tak pechowo bo mialy 72% i 73%(trzeba miec 75% zeby zdac) ja uzyskałam z 1 czesci 94% i 90% a za część praktyczna 87% jestem zadowolona
acetonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:15   #15
teri4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

a konczylas cosinusa w czestochowie czy w innym miescie? gratuluje Tobie i wynik dla calego cosinusa na plus.
W czestochowie cosinus poraz pierwszy mial ten egzamin dlatego jestem bardzo ciekawa bo podobno inne szkoly wychodza kiepsko
pozdrawiam
teri4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:23   #16
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez teri4 Pokaż wiadomość
a konczylas cosinusa w czestochowie czy w innym miescie? gratuluje Tobie i wynik dla calego cosinusa na plus.
W czestochowie cosinus poraz pierwszy mial ten egzamin dlatego jestem bardzo ciekawa bo podobno inne szkoly wychodza kiepsko
pozdrawiam

z tego co wiem to w Cz-wie było podobnie, bo zaliczyło 90%

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez teri4 Pokaż wiadomość
a konczylas cosinusa w czestochowie czy w innym miescie? gratuluje Tobie i wynik dla calego cosinusa na plus.
W czestochowie cosinus poraz pierwszy mial ten egzamin dlatego jestem bardzo ciekawa bo podobno inne szkoly wychodza kiepsko
pozdrawiam

z tego co wiem to w Cz-wie było podobnie, bo zaliczyło 90%, poza tym jest opcja dodatkowych fakultetow przed egz zawodowym-
wiec nie jest źle
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 14:19   #17
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie egzaminu praktycznego (zawodowego) w jakiej postaci jest przeprowadzany i jak wygląda?
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:13   #18
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie egzaminu praktycznego (zawodowego) w jakiej postaci jest przeprowadzany i jak wygląda?

wiesz co, z tego co mi wiadomo to:
egzamin zawodowy składa się z dwóch części: pisemnej i praktycznej, pisane w dwa różne dni. Na czesci pisemnej masz stricte pytania z wiedzy teoretycznej, np. jaka maseczka do jakiej cery, co zrobic gdy i tak dalej.
Natomiast w części praktycznej już masz do "zaproponowania" wykonanie zabiegu odnoszącego się do konkretnej osoby, i wyjaśnienie dlaczego ten i tak dalej.
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:58   #19
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez superstarr Pokaż wiadomość
wiesz co, z tego co mi wiadomo to:
egzamin zawodowy składa się z dwóch części: pisemnej i praktycznej, pisane w dwa różne dni. Na czesci pisemnej masz stricte pytania z wiedzy teoretycznej, np. jaka maseczka do jakiej cery, co zrobic gdy i tak dalej.
Natomiast w części praktycznej już masz do "zaproponowania" wykonanie zabiegu odnoszącego się do konkretnej osoby, i wyjaśnienie dlaczego ten i tak dalej.

musisz także wiedzieć, że niektóre policealne przeprowadzają koncowy egzamin zawodowy na terenie placóek OKe- tzn. słuchacze muszą na niego dojechać, bo ich lokalne warunki nie pozwalaja, na przeprowadzenie na terenie ich szkoł egz. Z tego co wiem cosinusa ta sprawa nie dotyczy, bo poczynili oni pewne kroki, aby ich sale były przystosowane do wymogów OKE- stąd uczniowe nie muszą nigdzie jezdzic, bo wszystko jest na miejscu
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 10:30   #20
Monii90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
GG do Monii90
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Witam. Czy jest ktos może tutaj co zapisał się do Żaka.. na fizjoterapie.. teraz od lutego.. ?? Pozdrawiam
Monii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:27   #21
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Tylko nie ZDZ w Częstochowie - nie warto.
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:44   #22
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

nie wiem jak ZDZ, ale Cosinus ma bardzo mocny kierunek kosmetyka, bo nastawia się na rozbudowy sal i ich wyposażenie,
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:58   #23
teri4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

pracownie sa ok i zdawalnosc egzaminow rowniez wiec mysle ze warto do cosinusa, a dodatkowo nic za nauke nie placisz.
teri4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:58   #24
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez teri4 Pokaż wiadomość
pracownie sa ok i zdawalnosc egzaminow rowniez wiec mysle ze warto do cosinusa, a dodatkowo nic za nauke nie placisz.
masz racje, tylko spotkałam się z tym, że ludzie rezygnują bo się nasłuchali jakiś pierdół od osób, które w życiu progu cosinus anie przekroczył...
nie maja okazji się sami przekonać bo "dobre duszki" lepiej doradzą :s
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:05   #25
Misiolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: KOSMETYKA Żak Częstochowa czy ZDZ Częstochowa? POMOCY!

Witam,
mi tez parę osób mówiło, że Cosinus nie jest dobry ale nie wiem skąd ta opinia bo te osoby nie kończyły nic w tej szkole. Jestem z Gdyni, i zastanawiam się czy uczyć się w Żaku czy Cosinusie, program pewnie wszędzie taki sam, choć w cosinusie nie ma specjalizacji (lub jest w ramach zajęć praktycznych) a w Żaku pracują na kosmetykach Norel, i to kusi.

Czy ktoś kończył w Gdyni kosmetykę w Cosinusie lub tym Żaku? Nie wiem co wybrać, a czasu ubywa....
Misiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.