NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 15:50   #2641
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirinda88 Pokaż wiadomość
A to moje skromne zbiory. Wybaczcie, że zdjęcie takie rozmazane

Od lewej: rozswietlacz do twarzy Color Trend; Podkład Color trend; Podkład Joko; Podkład Rimmel Stay Matte; Puder kryjący w kremie Lirene; Podkład Carrol.
całkiem niezłe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 18:10   #2642
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Czas na moją aktualizację. Zakupy styczniowo-lutowe. CDN za miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (107,1 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wd.jpg (107,2 KB, 371 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 18:30   #2643
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa to spowiadaj się
Po pierwsze jak nowość Maybelline? Fajne te błyszczyki, mocno daja po oczach, jak ich trwałość? Podobne efektem do szminki w płynie?
Po 2 błyszczyk Vipery, dobry? Jak trwałość. OGlądałam go kiedys w sklepie i wydał mi się dość fajny.
Po 3 czy kredka Carlo di Roma jest z gąbeczką na końcu, czy ma taki gruby ma grafit?
No i cień-ten 'posiekany' Cantare. Perłowym, matowy, satynowy, jaki? Jak trwałość?

TYLKO nie pisz, ześ jeszcze nie zdążyła wypróbowac tych kosmetyków.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 18:56   #2644
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa, fajne zakupy - narobiłaś mi ochoty na kilka nowych błyszczydeł
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:15   #2645
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MagJa to spowiadaj się
Po pierwsze jak nowość Maybelline? Fajne te błyszczyki, mocno daja po oczach, jak ich trwałość? Podobne efektem do szminki w płynie?
Po 2 błyszczyk Vipery, dobry? Jak trwałość. OGlądałam go kiedys w sklepie i wydał mi się dość fajny.
Po 3 czy kredka Carlo di Roma jest z gąbeczką na końcu, czy ma taki gruby ma grafit?
No i cień-ten 'posiekany' Cantare. Perłowym, matowy, satynowy, jaki? Jak trwałość?

TYLKO nie pisz, ześ jeszcze nie zdążyła wypróbowac tych kosmetyków.
Nie napiszę, że nie zdążyłam, bo większość nabytków już nie taka świeża Tylko Vipera wczorajsza, ale od wczoraj intensywnie testowana, tak intensywnie, że już mi nakrętka pękła, jak chciałam krzywo zakręcić

No ale po kolei:

- szminka w płynie ShineElixir Maybelline - bardzo fajne, aczkolwiek 25zł bym za nie nie dała, ale... od czego jest Allegro Intensywność koloru i blasku zależy od tego, ile ich nałożysz, im więcej tym bardziej dają po oczach i efekt jest taki jakby usta wręcz polakierować Trwałość w normie, jak innych błyszczydeł. Sama mam chrapkę na kolejne kolorki, ale to kiedyś

- błyszczyk MaxiLips Vipera - kupiony wczoraj rano, w sumie trochę się zawiodłam, bo liczyłam na bardziej widoczny kolor, a tu koloru niet za to połysk mocny; tylko szkoda, że taki srebrnawy, od miki, a jam ciepła, i jak z nim przesadzę, to mi nie pasuje. Miałam w sumie kupić 218 ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam, bo wydał mi się zbyt fioletowy... Ale tak prawdę mówiąc nie wiem skąd te zachwyty na KWC - błyszczyk jakich wiele. A zapach podobnież malinowej mamby jak dla mnie za mocny nieco.

- kredka Vintage Carlo di Roma - kredka ma na końcu gąbeczkę do rozcierania grafit ma normalny, jak to kredki w automacie, czyli nie za cienki, ale ja nie potrzebuję kolorowych cienkich kredek (mam jeszcze turkusową), więc ta mi pasuje, zresztą zajrzyj na KWC, bo nie tylko ja ją chwalę

- cień Cantare Diamond - z wierzchu ma posypkę diamentową czyli drobny brokacik, pod spodem podejrzewam będzie perła; kolor delikatny, ale taki chciałam, zresztą za 3,5zł można spróbować A co do trwałości to nie wiem, bo go używałam na razie na inne cienie.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
MagJa, fajne zakupy - narobiłaś mi ochoty na kilka nowych błyszczydeł
A dziękuję, dziękuję Sama jeszcze mam ochotę na kilka mazideł do ust Rozkręciłam się
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:19   #2646
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

olik04 czy moglabys mi napisac coto za cien na pierwszym zdjeciu od prawej (tym z cieniami) takie mocno blyszczacy sie - ciemnozielony?bardzo mi sie podoba, a nie mialam sposobnosci takiego zobaczyc u mnie w miescie.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:37   #2647
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie napiszę, że nie zdążyłam, bo większość nabytków już nie taka świeża Tylko Vipera wczorajsza, ale od wczoraj intensywnie testowana, tak intensywnie, że już mi nakrętka pękła, jak chciałam krzywo zakręcić

No ale po kolei:

- szminka w płynie ShineElixir Maybelline - bardzo fajne, aczkolwiek 25zł bym za nie nie dała, ale... od czego jest Allegro Intensywność koloru i blasku zależy od tego, ile ich nałożysz, im więcej tym bardziej dają po oczach i efekt jest taki jakby usta wręcz polakierować Trwałość w normie, jak innych błyszczydeł. Sama mam chrapkę na kolejne kolorki, ale to kiedyś
Nie miałam jeszcze okazji ogladać tego błyszczyka, za to na allegro widziałam, ale sama się nie mogę zdecydowac na kolor. Sama nie wiem jaki kolor jest mi aktualnie potrzebny.
Jesli jest w miarę dobry, jak piszesz to upoluję jakiegoś błyszczącego pisaka co by mieć obraz tej nowości.

Cytat:
- błyszczyk MaxiLips Vipera - kupiony wczoraj rano, w sumie trochę się zawiodłam, bo liczyłam na bardziej widoczny kolor, a tu koloru niet za to połysk mocny; tylko szkoda, że taki srebrnawy, od miki, a jam ciepła, i jak z nim przesadzę, to mi nie pasuje. Miałam w sumie kupić 218 ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam, bo wydał mi się zbyt fioletowy... Ale tak prawdę mówiąc nie wiem skąd te zachwyty na KWC - błyszczyk jakich wiele. A zapach podobnież malinowej mamby jak dla mnie za mocny nieco.
No właśnie zachwyty na KWC czytałam, w sklepie oglądałam. One bardziej błyszczą niż nadają kolor, choć jest tam ze 2 mocniejsze kolory. Mnie najbardziej podobał się beżowy i totalnie bezbarwny z drobinkami, ale nr nie pamietam.
Cytat:
- kredka Vintage Carlo di Roma - kredka ma na końcu gąbeczkę do rozcierania grafit ma normalny, jak to kredki w automacie, czyli nie za cienki, ale ja nie potrzebuję kolorowych cienkich kredek (mam jeszcze turkusową), więc ta mi pasuje, zresztą zajrzyj na KWC, bo nie tylko ja ją chwalę
A tej nie widziałam, koniecznie ją muszę gdzieś dopaść, bo potrzebuję kredki z gąbką i to na gąbce mi bardziej zależy niż na graficie. Skoro piszesz, że OK to też się nią zainteresuję.
Cytat:
- cień Cantare Diamond - z wierzchu ma posypkę diamentową czyli drobny brokacik, pod spodem podejrzewam będzie perła; kolor delikatny, ale taki chciałam, zresztą za 3,5zł można spróbować A co do trwałości to nie wiem, bo go używałam na razie na inne cienie.
A oglądałam go wczoraj, nawet miałam go już w łapce i w efekcie nie kupiłam. Szukałam koloru zielonego, a własnie z tych "posiekanych" Cantare była tylko taka wiosenna zieleń, trochę za słaba, szukam czegoś mocniejszego... No i nie mam jakoś zaufania do tych Cantare, Vollare i innych cieni... Mam sypki Vollare i jest taki se, nie lubię go i wcale go nie używam.

Dzięki MagJa za krótki reportaż.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 19:54   #2648
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pomadko, jeśli zalezy Ci na gąbce, to Sephora ma takie w swojej ofercie na długiej raczce, bardzo je lubię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:56   #2649
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pomadko, jeśli zalezy Ci na gąbce, to Sephora ma takie w swojej ofercie na długiej raczce, bardzo je lubię
Ano ma. Sama się na to cudo na patyku czaiłam, ale teraz mam 2 kredki z gąbką, więc sama gąbka mi zbędna, zwłaszcza, że wyglądają prawie identycznie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 20:15   #2650
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pomadko, jeśli zalezy Ci na gąbce, to Sephora ma takie w swojej ofercie na długiej raczce, bardzo je lubię
Ma, wiem, nawet oglądałam kiedyś, ale do Sephory mam ok 50 km i jechac po sama gąbkę to trochę szaleństwo. MUszę na miejscu znajść jakiś odpowiednik, nie ma innej rady.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 20:15   #2651
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa, gdzie i za ile kupiłaś kosmetyki Carlo di Roma?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 21:32   #2652
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, gdzie i za ile kupiłaś kosmetyki Carlo di Roma?
Ja ich w sumie nie kupowałam, ale jak chcesz kupić, to poszukaj w małych, osiedlowych sklepikach albo na Allegro.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 21:42   #2653
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

MagJa, ile Cię kosztowała ta paletka Carlo di Roma? Jak się sprawują cienie? Trwałe na bazie? Jak z intensywnością koloru? Widziałam je jakiś czas temu, ale zawsze jak przechodzę koło sklepiku, gdzie były, to sie śpieszę i nawet nie wiem, czy jeszcze są.
No i koniecznie: jak puder sypki Nivea? Jesteś zadowolona? Nie jest różowawy? Ciemny/jasny? Mam nadzieję mieć za m-c do czynienia z testerem, ale diabli wiedzą, czy się uda.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 21:57   #2654
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
MagJa, ile Cię kosztowała ta paletka Carlo di Roma? Jak się sprawują cienie? Trwałe na bazie? Jak z intensywnością koloru? Widziałam je jakiś czas temu, ale zawsze jak przechodzę koło sklepiku, gdzie były, to sie śpieszę i nawet nie wiem, czy jeszcze są.
No i koniecznie: jak puder sypki Nivea? Jesteś zadowolona? Nie jest różowawy? Ciemny/jasny? Mam nadzieję mieć za m-c do czynienia z testerem, ale diabli wiedzą, czy się uda.
Już pisałam, że paletki nie kupowałam. A cienie są całkiem trwałe, nawet bez bazy, której od jakiegoś czasu w ogóle nie używam. Odcienie mają średnio intensywne, ale też taki ten zestaw jest, raczej delikatny. Podoba mi się, że są takie satynowe, część delikatnie perłowa, część matowa, ale taki fajny subtelny połysk mają. W sam raz na co dzień, do "make-up no make-up"
Puder Nivea świetny Ślicznie pachnie (wiem, wiem, nie to najważniejsze, ale ten puder i brązer, który mam tak samo ślicznie pachną), ma fajne opakowanie i sam w sobie jest bardzo dobry. Dobrze wygładza, jest niewidoczny, transparentny (na pewno nie różowy, jak ciepła i byłoby to widać na pewno), matuje w stopniu satysfakcjonującym posiadaczkę mieszanej cery Mi na macie nigdy szczególnie nie zależy, dlatego nie zwracam na to szczególnej uwagi.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 22:47   #2655
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja w tym tygodniu kupiłam puder sypki EL so ingenious 01 i Artdeco kamuflaż- 02 (jaśniutki żółty)
Puder na buźce jest śliczny, ale niestety nie współgra z moimi podkładami
A kamuflaż artdeco cuudo! Pięknie kryje niedoskonałosci

Chyba w przyszłym tygodniu kupie sobie podkład La Roche-Posay unifiance
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 23:37   #2656
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu kupiłam puder sypki EL so ingenious 01 i Artdeco kamuflaż- 02 (jaśniutki żółty)
Puder na buźce jest śliczny, ale niestety nie współgra z moimi podkładami
A kamuflaż artdeco cuudo! Pięknie kryje niedoskonałosci

Chyba w przyszłym tygodniu kupie sobie podkład La Roche-Posay unifiance

Ja się ppozbyłam Unifiance,był strasznie ciężki i zrobił się za ciemny .Lekkie podkłady górą .
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:22   #2657
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Carlo di Roma mają bardzo fajne cienie w kulce używam ich zarówno jako cieni, ale także do ust Na początku jak zdecydowałam się na zakup, nie wiedziałam, że będę aż tak zadowolona pomyślałam sobie wtedy - e...takie tanie to sobie kupie, bo przecież jak okażą się beznadziejne to nie będzie szkoda pieniędzy, ale testując je byłam mile zaskoczona
Teraz planuję zakup kolejnych cieni
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:36   #2658
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jak kupisz, to napisz, jak Ci się spodobał
Też się nad nim zastanawiałam, ale jeszcze nie widzialam go na żywo. Zresztą na 3 kupione Bourjois, z 2 jestem niezadowolona, bo nie trafilam z kolorem. I teraz boję się kupować w ciemno.
Margaretko na pewno muszę tylko jeszcze go zamówić
Póki co burżuja mam tylko jeden 32 i jestem zadowolona
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 11:30   #2659
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja się ppozbyłam Unifiance,był strasznie ciężki i zrobił się za ciemny .Lekkie podkłady górą .
Wiem, że jest kryjący, ale że cieżki? To musze sie zastanowic nad kupnem.
A jaki kolorek miałas?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 11:39   #2660
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Wiem, że jest kryjący, ale że cieżki? To musze sie zastanowic nad kupnem.
A jaki kolorek miałas?
Ja mialam Unifiance optycznie wygladzajacy do skory suchej numer 22 i wcale nie uwazam, zeby byl ciezki. Mial kremowa konsystencje, gesta, ale nie powiem, zeby byla ciezka, przynajmniej na mojej buzi nie sprawiala takiego wrazenia.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 11:44   #2661
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Wiem, że jest kryjący, ale że cieżki? To musze sie zastanowic nad kupnem.
A jaki kolorek miałas?

Miałam najjaśniejszy 11 .
Aha,ja mam na myśli ten w tubce,korygujący.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 15:10   #2662
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Już pisałam, że paletki nie kupowałam. A cienie są całkiem trwałe, nawet bez bazy, której od jakiegoś czasu w ogóle nie używam. Odcienie mają średnio intensywne, ale też taki ten zestaw jest, raczej delikatny. Podoba mi się, że są takie satynowe, część delikatnie perłowa, część matowa, ale taki fajny subtelny połysk mają. W sam raz na co dzień, do "make-up no make-up"
Puder Nivea świetny Ślicznie pachnie (wiem, wiem, nie to najważniejsze, ale ten puder i brązer, który mam tak samo ślicznie pachną), ma fajne opakowanie i sam w sobie jest bardzo dobry. Dobrze wygładza, jest niewidoczny, transparentny (na pewno nie różowy, jak ciepła i byłoby to widać na pewno), matuje w stopniu satysfakcjonującym posiadaczkę mieszanej cery Mi na macie nigdy szczególnie nie zależy, dlatego nie zwracam na to szczególnej uwagi.
To chyba się skuszę na jedno i drugie. Brązer Nivea mam i uwielbiam. Już mi się ostatnio wish-lista kurczyła, a tu kolejne pokusy. Życie kobiety jest bardzo ciężkie.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 15:29   #2663
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja mialam Unifiance optycznie wygladzajacy do skory suchej numer 22 i wcale nie uwazam, zeby byl ciezki. Mial kremowa konsystencje, gesta, ale nie powiem, zeby byla ciezka, przynajmniej na mojej buzi nie sprawiala takiego wrazenia.
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Miałam najjaśniejszy 11 .
Aha,ja mam na myśli ten w tubce,korygujący.
AAa no własnie, bo teraz widze że na KWC są różne rodzaje tych podkładów
ja mam ochote na La Roche Posay, Unifiance Creme - podkład do cery suchej i bardzo suchej.
Ciekawe czy się będę po nim świeciła

W ogóle pomyślałam sobie, że warto kupic apteczny podkład- jakiś Avene, LRP, Vichy, tylko że na KWC najlepsze opinie ma LRP
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 19:11   #2664
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
AAa no własnie, bo teraz widze że na KWC są różne rodzaje tych podkładów
ja mam ochote na La Roche Posay, Unifiance Creme - podkład do cery suchej i bardzo suchej.
Ciekawe czy się będę po nim świeciła

W ogóle pomyślałam sobie, że warto kupic apteczny podkład- jakiś Avene, LRP, Vichy, tylko że na KWC najlepsze opinie ma LRP

Ja już odkryłam swój najlepszy podkład-Biotherm Sense Matte,cudownie lekki ,szkoda,że w Polsce niedostępny ,kiedyś mogę za nim płakać .
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 19:42   #2665
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To chyba się skuszę na jedno i drugie. Brązer Nivea mam i uwielbiam. Już mi się ostatnio wish-lista kurczyła, a tu kolejne pokusy. Życie kobiety jest bardzo ciężkie.
Ano ciężki nasz żywot, oj ciężki.
Ja właśnie kliknęłam róż Burżujka nr 16
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 20:00   #2666
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pochwalę się wam: udało mi się dzisiaj kupić róż, o którym marzyłam już od jakiegoś czasu: Clarins nr 20 Heather Pink, cudo! Pierwszy róż, z którego jestem na 100% zadowolona. Jechałam po niego na drugi koniec Wrocławia, bo okazało się, że był tylko w tamtej Sephorze.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 20:02   #2667
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A to moje ostatnie nabytki, głównie z wymiany:

1. Vichy, Dermablend, 15 Opal
2. Givenchy, Prisme Again! Eyes, 4 Green Envy
3. Urban Decay, Matte Eyeshadow Threesome, Asphalt

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0438.JPG (63,1 KB, 199 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 22:01   #2668
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A to moje ostatnie nabytki, głównie z wymiany:

1. Vichy, Dermablend, 15 Opal
2. Givenchy, Prisme Again! Eyes, 4 Green Envy
3. Urban Decay, Matte Eyeshadow Threesome, Asphalt

I jak się vichy sprawuje?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 22:40   #2669
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano ciężki nasz żywot, oj ciężki.
Ja właśnie kliknęłam róż Burżujka nr 16
Jak klikając mój nr 32 ostatkiem rozsądku powstrzymałam się przez zmianą ilości sztuk na 2 ale i tak mam w planach kupić 16 następnym razem, jak będzie taki wysyp na A. Albo w przyszłym miesiącu.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 23:12   #2670
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
2. Givenchy, Prisme Again! Eyes, 4 Green Envy
Śliczne kolory

Ice, ja już też dopisałam go do listy wiosennych niezbędników Oczywiście jednogłośnie z MagJą 16-stkę po dzisiejszym macanku w GC
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.