Pytanie od mężczyzny do kobiet! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 14:46   #1
JacekC
Raczkowanie
 
Avatar JacekC
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
Question

Pytanie od mężczyzny do kobiet!


Mam do Was pytanie, bo temat jest dla mnie ciekawy. W ostatnich latach producenci sprzętu narciarskiego część swojej oferty przygotowują specjalnie dla kobiet.

Proszę napiszcie, czy wybierając Wasz sprzęt narciarski, kierujecie się tym, że jest on przeznaczy specjalnie dla kobiet oraz jaki wpływ na Wasz wybór ma "kobieca"szata graficzna
JacekC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:16   #2
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

witaj,ja na nartach jeżdżę dopiero drugi sezon,ale myslę,że mogę się na ten temat wypowiedziec.. jak dla mnie jest to chwyt marketingowy mający opustoszyc kieszenie kupiłam takie narty,które były na mnie dobre i nie wydziwiałam że wolę np różowe czy bardziej czerwone... ale szczytem dla mnie są buty dla kobiet... ja rozumiem,że prawdziwa kobieta chce się wszędzie czuc seksownie,ale bez przesady kobieca szata graficzna działa na mnie zdecydowanie odpychająco
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:33   #3
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Tymczasowo niczym nie mogę sie kierować, gdyż nie stać mnie na narty. Wiem natomiast, że gdybym miała dodatkowo zapłacić tylko za to ze ma rysunek to bym kupiła tańsze, nudniejsze ale równie dobre. Nie musze być modna na stoku, chyba, że moje dochody by mi na to pozwalały i nie musiałabym oszczędzać i mogłabym co sezon zmieniać komplet. Wtedy zapewne wybrałabym takie ciekawsze. Ale jako że jestem biedną studentką to stawiam na wygode-jakość-cene. Wyglad jest na ostatnim miejscu. (jezdze 3 sezon)
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:50   #4
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Witajcie!
Ja jeżdze na nartach od dziecka . Kupując strój narciarski trzeba kierować sie przede wszystkim jakością i wytrzymałościa na cięzkie waraunki atfosmeryczne.Oczywiście gdybym miała możliwość to zakupiłabym sobie jakiś fajny strój a wybór jest naprawde duży... ^^
Niestety ja strój kupuje co pare lat gdyż nie są one tanie.
Pietruszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:27   #5
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Ja nie lubię "kobiecej" szaty graficznej na nartach Denerwują mnie kwiatuszki, pastele itp.
W zeszłym sezonie szukałam w sumie damskich nart, ale nie wpadło mi w oko nic, co by było fajne kolorystycznie, odpowiednie dla mnie i w dobrej cenie. Dlatego kupiłam męskie narty, bo były fajne kolorystycznie, dla mnie i w dobrej cenie
Buty mam damskie, bo były wygodne i fajne kolorystycznie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:29   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja nie lubię "kobiecej" szaty graficznej na nartach Denerwują mnie kwiatuszki, pastele itp.
W zeszłym sezonie szukałam w sumie damskich nart, ale nie wpadło mi w oko nic, co by było fajne kolorystycznie, odpowiednie dla mnie i w dobrej cenie. Dlatego kupiłam męskie narty, bo były fajne kolorystycznie, dla mnie i w dobrej cenie
Buty mam damskie, bo były wygodne i fajne kolorystycznie
mam takie same odczucia - i tak, jak Gothic Daisy - mam męskie narty i damskie buty
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 09:27   #7
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

A mnie się właśnie podobają szlaczki i wzorki na sprzęcie, ale żem początkująca, kupiłam to, co pan w sklepie pokazał palcem (akurat bez szlaczków). I dobrze pokazał, jeździło się fajnie. Zresztą, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 11:57   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Ja jeżdżąc na nartach miąłam męskie narty i damskie buty, teraz mam damską deskę i damskie buty, jednak właściwie nie zważam na szatę graficzną najważniejsze by podpasowała mi idealnie do moich preferencji. Jednak miło czasem popatrzeć jak deska jest ładna i pasuje kobiecie Traf chciał że pierwsza i jak dotąd jedyna moja deska jest biała w różowo białe kwiatki, jednak jak kiedyś uzbieram na porządną deskę to będę raczej zwracać uwagę na jej parametry a nie na wygląd.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:26   #9
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Mam zamiar kupić sobie dechę, ale pewnie dopiero w przyszłym roku bo na razie fundusze mi nie pozwalają na tak spory wydatek i na pewno przy zakupie nie będę kierować się wyglądem, w końcu liczy się jakość. Akurat jestem dziwną dziewczyną bo kwiatki, kolorowe wzorki i maziaje raczej mnie odpychają niż zachęcają do kupna. Zresztą zawsze bardziej podobało mi się wszystko co męskie tak samo wolę stonowane kolory, te jaskrawe to nie nie nie!
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 09:35   #10
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Dokładnie tak jest - zresztą nie tylko ze sprzetem i ciuchami na deskę/narty.
Na mnie tez te rozowo-białe ciapki odpychają. Wolę cos neutralnego, albo bardziej w "meskiej" kolorystyce, która po porstu bardziej mi sie podoba.

Tearz szukam opinii na temat sprzętu, butów etc. Chodzi mi głównie o jakość i wygodę - dla mnie komfort jest najwazniejszy. Jesli wydaje na cos kase, musze czuc sie w tym dobrze.

Ale i tak nie da sie generalizowac - bo ile osob tyle gustów, preferencji etc.
Ciekawe czy ostrzejszy design na sprzecie nie przyciągnąłby czasem dziewczyn. Mam wrazenie ze tak

A jesli ktos lubi ozdobniki - najlepsze rozwiąznie - zaprojektuj swoje narty/ deske - wybierz wzór, a w sklepie/serwicie ci go nałozą.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 10:15   #11
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

nie wiem jak jest z nartami, ale deski i buty snowboardowe dla kobiet sa tak projektowane zeby sie na nich kobietkom lepiej jezdzilo. tj. deski sa bardziej taliowane, a buty lepiej dopasowane do stopy (ja z moim niziutkim podbiciem i drobna stopa, w meskim bucie bym utonela - pomijajac fakt, ze jednak ciezko znalezc meskie buty w damskim rozmiarze )
dlatego i deske i buty mam w wersji damskiej i bardzo sobie chwale (nawet wiazania mam w wersji damskiej)

i wcale nie znaczy ze jak damskie to zaraz rozowe w jakies kwiatuszki czy serduszka.
wg mnie mam calkiem powazny damski zestaw o taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (31,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ross-SUBLIME-All-08-zoom.jpg (28,5 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-12-02 o 10:17
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 11:01   #12
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Bardzo fajny Ja nie mówię od razu, że będę kupować męski zestaw, ale na pewno z damskiej oferty wybiorę te w ciemniejszych i stonowanych kolorach, właśnie czerń, granat, ciemna zieleń itp. Przecież to, że oferta damska, nie znaczy że trzeba produkować wszystko takie kolorowe i typowo dziewczęce...
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 12:09   #13
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Deske i narty mam juniorskie, ze wzgledu na niska wage taka opcja byla dla mnie najlepsza i taka mi polecono ( oczywiscie nie dalam sobie wcisnac radosnie podtykanej mi przez sprzedawce burej sztuki, o nie )
Buty damskie, wiazania rowniez i tu bralam pod uwage kolor ( czerwony ). Gdyby jednak ow czerwony trafil sie w wersji meskiej ( a nie byloby damskiej ) wzielabym to co jest.
Oczywiscie jakosc jest elementem podstawowym w kryteriach wyboru, nie jest przyjemnie marznac nawet w najpiekniejszym odcieniu czerwieni
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:56   #14
Gosiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Ja kupując narty kierowałam się przede wszystkim tym, żeby były jak najlepiej dopasowane do moich umiejętności i potrzeb. Nie powiem żebym nie zwracała uwagę na kolory, ale zdecydowanie szata graficzna nart uważanych za męskie bardziej mi odpowiada, tak więc mam narty męskie (chociaż kilka lat temu kiedy nie było wyodrębnionej grupy damskiej to takie narty były zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn , a teraz są specjalne narty dla kobiet, więc co z tym równouprawnieniem i gdzie te feministki).
Buty również mam męskie, a to dlatego iż były dla mnie najwygodniejsze.

Tak więc ten sezon zacznę na moich nowych męskich nartkach

Ale kurteczkę mam za to damską, żeby nie było
__________________
25 lipca 2009
Gosiczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:59   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Na początku zeszlego sezonu postanowiłam poważniej pojezdzić na nartach - bo deska już mi się nieco "objeździła". Tak więc stare ( 3-4 letnie Rossignole) sprzedałam w cholerę i kupiłam narteczki i buty PRZEDE WSZYSTKIM ŁADNE. Tym się kierowałam ;/
Nie wiem co mnie zaćmiło ale polazłam do Intersportu i dałam sobie wcisnać coś dla mnie niespecjalnie odpowiedniego...Owszem śliczny zestawik.. doskonaly do delikatnej, damskiej jazdy.. ale nie bardzo dostosowany do mojego stylu jazdy ;/

I na moich SLICZNYCH narteczkach jezdzilam summa summarum 5 dni ( są dobre dla początkujacych i średniozaawansowanych) a w butkach ROWNIE PIeKNYCH przechodziłam jakieś 4 dni... ;/
Takie oto! Sliczne ale coż z tego skoro nie dla mnie
http://allegro.pl/item496576915_nart...ure_tanio.html
http://allegro.pl/item496588798_atom...n_rozm_25.html

I po 2 miesiacach kupilam nowy zestaw, w porządnym sklepie, do mocniejszej, ostrzejszej jazdy. Kosztował swoje ale jestem nim oczywiście zachwycona Mimo,że design nie tak atrakcyjny (z babskiego punktu widzenia).

http://www.nordica.pl/model.php?ctgr...ja=1&name=race


Konkludując - odpuszczę sobie zwracanie uwagi na szatę graficzną ..
I nie mogę doczekać się wyjazdu na te nartki

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:02
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:11   #16
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Z mojego babskiego punktu widzenia to te Dobermany wyglądają o niebo lepiej niż tamte damskie
No ale co kto lubi
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:27   #17
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Bo ja mialam obsesję na punkcie bieli I deski musialy być białe. A jak narty to i buty też
Miałam białe wszystko, od stóp do głów
I teraz ta kolorystyka zostala mi na deskę zaś na nartach jestem dla odmiany "black".
I mimo,że ten Dobermann jest raczej typowo męski...to śliczny Na swój sposób
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:32   #18
pietasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

W moim przekonaniu nie ma to znaczenia. Kupując sprzęt zwracam uwagę raczej na markę, jakość. Choć gdyby narta miała jakis wyjątkowy, przyciągający uwagę element typowo kobiecy, hm, kto wie, może bym się skusiła. Ale napewno nie jest to dla mnie priorytetem przy wyborze nart i osprzętu.
pietasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:48   #19
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Osobiście nie mam typowo stylizowanego damskiego sprzętu, ale podobają mi się "kobiece" wzory, akcenty, żywe kolory, białe wiązania i buty. Przyciągają wzrok, a jednak kobiety lubią mieć coś "wyjątkowego". Jeśli tylko finanse pozwolą, pewnie się na coś podobnego skuszę. Załączam kilka zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3476052290803-2T.jpg (10,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cat1492.jpg (35,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl.jpg (21,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3967682p275w.jpg (12,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg forum_moda_b.jpg (18,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31568_m.jpg (10,9 KB, 13 załadowań)
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."



Edytowane przez giganciara
Czas edycji: 2008-12-06 o 12:49
giganciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 13:50   #20
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Czy jest przeznaczone dla mężczyzn czy dla kobiet specjalnie jakoś na mnie nie wpływa, byle było wygodne i dostosowane do moich umiejętności i potrzeb.
Sprzęt 'stylizowany' dla kobiet - taki, który wyróżnia się w jakiś sposób - nie koniecznie różowymi kwiatkami - podoba mi się bardziej, jednak jest on zazwyczaj droższy... I po prostu szkoda mi wydawać więcej kasy na coś, co tylko lepiej wygląda, lub też jak jedna z Was napisała - na coś, co zupełnie mi nie odpowiada, ale jest w moich oczach ładne
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:50   #21
kroliczana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

A mnie okropnie denerwuje to, że producenci zakładają, że kobiety muszą lubić kwiatki i pastelowe kolory - ja np. nie cierpie i mam wielki problem z kupnem np. kurtki czy spodni bo męskie są po prostu za duże i niedopasowane do kobiecej sylwetki. Narty mam chyba unisex - srebrno-czarne rossignole, buty damskie ale na szczęście czarne. przez trzy tygodnie szukałam jakiś sensownych - nie białych spodni i szlag mnie trafiał w każdym sklepie bo niby sezon jest a wyboru żadnego.. ogólnie podpadli mi producenci w tym sezonie Lubie tylko trochę kobiece wzorki na deskach - ale sama nie jeżdżę wiec póki co kupować nie mam zamiaru.
kroliczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 19:58   #22
69anka69
Raczkowanie
 
Avatar 69anka69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 148
GG do 69anka69
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Jeżdże na nartach dość długo (od 6 roku życia, ale wieku 18lat jeszcze nie przekroczyłam;]) i powiem,że zamiast dołożyć ileśtam złotych za "ładne wzorki i modne kolorki" kupiłabym sobie lepszy sprzęt...
__________________
Wymieniaj doświadczenia. Ale tylko na lepsze!
— Janina Ipohorska

Edytowane przez 69anka69
Czas edycji: 2008-12-08 o 20:01
69anka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:03   #23
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

wydaje mi sie ze kazda z nas zwraca uwage na szate graficzna dla mnie rowniez nie jest to najwazniejsza sprawa przy kupnie, ale niektore deski sa cudowne i chcac niechac chyba podswiadomie wybierm te ladniejsze. i nie zgadzam sie z tym ze kobiece to glownie kwiatki i serduszka-chodzi bardziej o polaczenia kolorow. uwazam ze w ogole stok jest takim miejscem gdzie nawet mile widziane sa zywe kolory i takie wywolujace usmiech zestawy.
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:48   #24
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

także staram się zwracać uwagę na parametry jednakże lubię czuć się kobieco nawet na stoku czy to w stroju czy przez jakieś "nadruki" na sprzęcie dzięki temu na stoku także jest bardziej różnorodnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:57   #25
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest z nartami, ale deski i buty snowboardowe dla kobiet sa tak projektowane zeby sie na nich kobietkom lepiej jezdzilo. tj. deski sa bardziej taliowane, a buty lepiej dopasowane do stopy (ja z moim niziutkim podbiciem i drobna stopa, w meskim bucie bym utonela - pomijajac fakt, ze jednak ciezko znalezc meskie buty w damskim rozmiarze )
dlatego i deske i buty mam w wersji damskiej i bardzo sobie chwale (nawet wiazania mam w wersji damskiej)

i wcale nie znaczy ze jak damskie to zaraz rozowe w jakies kwiatuszki czy serduszka.
wg mnie mam calkiem powazny damski zestaw o taki
W pełni się zgadzam. Ja mam narty rossignola wersję damską ale dość twardą. Przy wyborze sprzętu nie chodzi zupełnie o szatę graficzną. Sprzęt dla kobiet jest trochę inny, narta plus wiązanie damska ma inaczej ustawiony punkt ciężkości, dlatego jest bardziej dostosowana dla kobiet niż narta zwykła, "niekobieca". Jak się przesiadłam ze zwykłych nart na te damskie to moje kolana odżyły - dosłownie, mimo że twardość desek jest podobna do tych, na których jeździłam wcześniej. A co do wzornictwa i kolorów, to co kto lubi. Moje są akurat nie kolorowe i bez kwiatków ;-)
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:07   #26
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Jeżdżę na nartach wiele lat i uwielbiam jeździć. Kupując narty BARDZO zwracam uwagę na szatę graficzną. Nie jestem profesjonalistką i po prostu kupuję narty o "+/- określonej specyfikacji" i mają mi się podobać.

Kobiece designy według mnie są stereotypowe, brzydkie, słodkie i nudne. Natomiast projektowanie sprzętu sportowego pod płeć wydaje mi się jak najbardziej słuszne.

Edytowane przez LargeHadronCheerleader
Czas edycji: 2009-01-06 o 20:12
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:47   #27
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Jezdze siodmy sezon i bardzo zwracam uwage na szate graficzna. Podobaja mi sie te nowe kobiece nartki w rozne wzory i piekne kolory. Bardzo mozliwe, ze nie da sie polaczyc tych wzorow z parametrami bo pewnie jest tak, ze im bardziej zaawansowane tym mniej sa projektowane w tzw 'slodkim stylu'. Ja jeszcze na szczescie nie doszlam do takiego poziomu zaawansowania by musiec rezygnowac z tego co mi sie podoba na rzecz parametrow. Mozna w tych wzorach wybrac naprawde fajne, dosyc twarde nartki dla sredniozaawnasowanej narciarki. Chyba fajniej jak na stoku jest kolorowo a nie szaro-buro... szczegolnie jak nie ma slonca... Przynajmniej dla mnie....
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:13   #28
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Cytat:
Napisane przez JacekC Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, bo temat jest dla mnie ciekawy. W ostatnich latach producenci sprzętu narciarskiego część swojej oferty przygotowują specjalnie dla kobiet.

Proszę napiszcie, czy wybierając Wasz sprzęt narciarski, kierujecie się tym, że jest on przeznaczy specjalnie dla kobiet oraz jaki wpływ na Wasz wybór ma "kobieca"szata graficzna
Ja biorę pod uwagę głównie parametry i komfort jazdy. Poza tym jakoś nie bardzo mi się widzi śmigać na np różowych nartkach. Jako dziecko miałam takie fischer'y w kwiatki i strasznie głupio się czułam.
Na zeszły wypad do Włoch zakupiłam Dynastar course team /Poleciła mi je osoba, która jeździła zawodniczo a dobrała do moich umiejętności/. Fajny mają design taki jak dawniej miały i w czasach kiedy inne narty były jakie były.
Lekko się prowadzą i są naprawdę ostre. Aż mi się chce pojeździć!

Zawsze podobały mi się Head i Volkl. I wiązania Marker obowiązkowo.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.

Edytowane przez Elfik333
Czas edycji: 2009-10-07 o 18:21
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:25   #29
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

nie raczej wybrałabym "normalną" szatę graficzną
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:20   #30
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

hehe, sezon coraz blizej to i ruch na forum powoli się robi

buty damskie, bez bajerów, srebrna skorupa
narty uniwersalne, szaro-czerwone, chopokom się podobały, tzn. mówili, ze też takie chcą. W zeszłym roku widziałam panią, która miała kask wysadzany cyrkoniami
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.