polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 20:30   #1
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Question

polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?


Witam,

Proszę o poradę odnośnie kupna jak najlepszej, najlepiej profesjonalnej polerki do paznokci.

W tematyce "paznokciowej" jestem zupełnie zielona, nie znam marek, nie wiem czym się kierować wybierając produkt.
Zależy mi na wyrównaniu i nabłyszczeniu naturalnego paznokcia.


Do tej pory przetestowałam polerkę z Rossmanna "For Your Beauty" oraz kostkę "z Tesco" - efekt bardzo mnie zadowolił, rozczarowała mnie natomiast trwałość produktów.
Obie polerki wystarczyły mi na zaledwie kilka użyć (dłonie + stopy), potem "starły się".
Teraz chciałabym zainwestować w coś profesjonalnego co może kosztować więcej ale starczy na dłużej.
Najlepiej do kupienia w sklepie stacjonarnym.

Pozdrawiam i czekam na porady
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 11:24   #2
klementysia
Raczkowanie
 
Avatar klementysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

Ja do tej pory używałam tylko pilników, które miały elementy do wygładzenia i polerowania, ale też z ich trwałością bywało różnie, chociaż wiadomo, są tanie. Jakiś czas temu też w rossmanie kupiłam elektroniczny pilnik z Scholla, który jest wyposażony w trzy nasadki: do piłowania, wygładzenia i polerowania. Cały manicure robi się szybko, a poza tym, że paznokcie wyglądają na zdrowsze, lakier na nich utrzymuje się dłużej. Ma 2 prędkości – 1 jest idealna do piłowania, nadawania kształtu paznokciom i wygładzania, na 2 najlepiej mi się poleruje, efekt naprawdę jest świetny. Może coś takiego wypróbujesz?
__________________

klementysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 07:42   #3
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

Cieszę się że w końcu ktoś odpowiedział

klementysia obejrzę ten pilnik scholla, do tej pory kojarzyłam ich tylko z produkcji kosmetyków i fatalnej elektronicznej tarki do stóp ale może pilnik będzie lepszy (choć trochę boje się elektronicznych zabawek - że sobie krzywdę zrobię)

Bo rozumiem że to ten?
http://www.scholl.pl/home/pielegnacj...acji-paznokci/

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2015-12-03 o 07:47
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:38   #4
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

Najtaniej wychodzą polerki ze sklepów kosmetycznych i marketów, bloczek 4 stronny około 5 zł, ale lepiej nie spiłowywać z wierzchu płytki naturalnej albo robić to rzadko, bo staje się cienka i łamie się.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:41   #5
Ciocia Ela
Raczkowanie
 
Avatar Ciocia Ela
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 97
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

zgadzam się, lepiej nie piłować z wierzchu. Ja tak robiłam przez kilka miesięcy i teraz w ogóle nie mogę zapuścić paznokci :/
Ciocia Ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 09:22   #6
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

Ja używam zwykłego bloczka polerskiego z rossmanna za 5zł. Efekt super, ale po dłuższym stosowaniu paznokcie zaczęły mi się rozdwajać
__________________
Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości.
Samuel Beckett
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:50   #7
wiosnula
Raczkowanie
 
Avatar wiosnula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

klementysia obejrzę ten pilnik scholla, do tej pory kojarzyłam ich tylko z produkcji kosmetyków i fatalnej elektronicznej tarki do stóp ale może pilnik będzie lepszy (choć trochę boje się elektronicznych zabawek - że sobie krzywdę zrobię)

kurcze, a ja właśnie ten elektryczny pilnik Scholla do stóp uwielbiam, nie wyobrażam już swojego pedicure bez jego użycia. czego w nim nie lubisz, jestem ciekawa?
wiosnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 20:03   #8
klementysia
Raczkowanie
 
Avatar klementysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: polerowanie/wyrównywanie naturalnego paznokcia - czym najlepiej?

Majjkkaa89 – tak, dokładnie o tym pilniku mówię. Bloczki polerskie są o tyle fajne, że tanie i na początku się sprawdzają, ale ja też zauważyłam, że z czasem moje paznokcie są w gorszym stanie, rozdwajają się itp.
Po tym elektronicznym z Scholla nic takiego się nie dzieję, a już doszłam do świetnej wprawy w używaniu, bo z zamkniętymi oczami mogę sobie poprawić manicure (co na pewno przyda się teraz, w święta).
Co do tej elektronicznej tarki, o której mówicie, to mam ją od wiosny i dzięki niej przez całe lato miałam fantastycznie gładkie pięty, a zawsze miałam z tym problem.
__________________

klementysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-23 21:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.