Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 09:52   #271
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Obdzwoniłam wszystkie sklepy stacjonarne w moim mieście, które mają w ofercie art. Rogz i albo nie mają wcale szelek albo mały wybór kolorów a ceny to 104-112 zł, a w zoolandii znalazłam za 72 zł. Najgorzej, że nie jestem pewna rozmiaru...
Napisałam do nich maila czy mają dostępne te produkty w danych rozm. i kolorach i czy faktycznie otrzymam zamówienie w ciągu 5 dni ... Czekam na odzew - pewnie najwcześniej odp. w poniedziałek
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:12   #272
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

A ja sobie zakupy zorganizowałam w ten sposób:

- żwirki, zabawki - ale takie tańsze, kupuje w Krakvecie - i od razu nastawiam się na to, że jak coś nie dotrze, będzie zepsute to od razu do nich dzwonię i będę tak długo dzwonić dopóki nie dostanę tego co zamawiałam. Ostatnio udało się bez problemów, jedyne to zapomnieli dać pokrywki na puszki za 2,99 ale od razu zadzwoniłam a na drugi dzień miałam zwrot na konto I staram się nie robić dużych zamówień bo większe prawdopodobieństwo że coś się nie uda

- jedzonko dla kotów i przy okazji dla szynszylka zamawiam w zooplus. Mają tam ogromny wybór - są karmy lepsze i drogie, są tańsze ale mają dużo promocji i cos można zawsze wybrać. Ostatnio przeczytałam na forum że lepiej kotom dawać te lepsze karmy no i właśnie zrobiłam zapas bo u nich można kupować całe zgrzewki. I faktycznie to jedzonko jest chyba dobre bo koty wymiatają aż miło.
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:24   #273
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Obdzwoniłam wszystkie sklepy stacjonarne w moim mieście, które mają w ofercie art. Rogz i albo nie mają wcale szelek albo mały wybór kolorów a ceny to 104-112 zł, a w zoolandii znalazłam za 72 zł. Najgorzej, że nie jestem pewna rozmiaru...
Napisałam do nich maila czy mają dostępne te produkty w danych rozm. i kolorach i czy faktycznie otrzymam zamówienie w ciągu 5 dni ... Czekam na odzew - pewnie najwcześniej odp. w poniedziałek

Ja tez znalazlam w tym sklepie kuwete o wiele tansza niż w pozostalych internetowych.. ( 25 zlotych róznicy!!)

Mam nadzieje, że bedzie z nią wszystko ok! Czytalam na innym forum, ze ludzie zamiawiaja w tym sklepie duzo rzeczy dla swoich gryzoni i sa bardzo zadowloneni. WIec mam nadzieje ze mimo dlugiego czasu oczekiwania, bede zadowolona
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 13:13   #274
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Zrobiłam kolejne zamówienie w sklepie psiraj.
Zamówienie złożone w poniedziałek, przelew wysłany, miało zostać dostarczone w środę (dostawa na terenie Krakowa - poniedziałek,środa,piątek ), poprosiłam jednak o dostawę w piątek bo w środę byłam " w rozjazdach".
Był jakiś brak, ale to podstawka pod miskę więc nie jest mi jakoś pilnie potrzebna ( za brak od razu dostałam pieniądze do ręki).
W piątek najpierw do mnie zadzwoniono, że przywiozą zamówienie.
Przy odbiorze okazało się, że Pan zapomniał zabrać 2 rzeczy - przeprosił i pojechał po nie z powrotem (powiedział, że może wrócić za 30 min lub w sobotę rano), mówił, że dużo zamówień mają przed świętami i musiał przeoczyć.
Za 30 minut miałam dowiezione brakujące rzeczy + gratis.
Także po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z jakości ich obsługi, szybkości i kultury.
Na pewno każde kolejne zamówienie będę tam składać.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 08:14   #275
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
mówił, że dużo zamówień mają przed świętami i musiał przeoczyć.
o nieeee, ja zaryzykowalam znowu krakvet, bo wlasnie myslalam ze przed swietami ludzie nie robią zbyt dużych zakupów dla zwierzaków
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:43   #276
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja na początku grudnia zamawiałam (po raz pierwszy) w zoo-dragonie. Jestem bardzo, bardzo zadowolona

Zamówienie i przelew na konto złożone w piątek a w środę paczka była w domu - ABSOLUTNIE KOMPLETNA A zamawiałam dużo drobnicy - 7 kartoników bozity, 13 czy 14 puszek animondy a oprócz tego 2 paczki orijena i 2 żwirki. Zapakowane bardzo fajnie, cały karton obciągnięty czarną folią i na niej naklejki "ostrożnie - nie rzucać" z obrazkiem kieliszka, a przecież nic co by się mogło zbić w środku nie było

Mam nadzieję, że będą się tak cały czas starać i nie zaczną olewać części klientów jak znany wszystkim dobrze sklep na "k"
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 04:15   #277
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Wczoraj dostarczono mi zamówione artykuły ze sklepu ZooExpress. Było to moje drugie zamówienie. Jestem bardzo zadowolona. Mają formę płatności : za pobraniem pocztowym {przykro doświadczona już nigdy nie zamówię w formie : płatne przelewem}, dostawa powyżej 100 zł. bezpłatna.
Obecnie zamawiałam tylko puszki dla psów i kotów. Przesyłka dobrze zapakowana, nic się nie pogniotło. Kontakt telefoniczny idealny i "życzenia" klienta brane są pod uwagę : prosiłam o dostawę w określonym dniu i o określonej godzinie. Sklep zyskał we mnie stałego klienta.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 13:46   #278
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Animalia ma teraz super akcje. Ubieranie choinki. Za 100 wyslanych i odebranych choinek przekazuja 1 kg karmy dla schronisk
Swietna akcja http://animalia.pl/choinka.php
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 19:38   #279
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Doszła do mnie paczka z ZOOLANDII. Wszystko w porzadku z nia, wszystko ładnie zapakowane, itd- z tym ze okres oczekiwania...tak długi, że można się wkurzyć..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 21:28   #280
misia gucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kilelce
Wiadomości: 2
GG do misia gucio
Smile Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

animalia.pl

O tym sklepie internetowym mam raczej dobre zdanie. Kilka razy zamawiałam tam produkty dla swojego chomika i myszy i byłam zadowolona. To co mnie trochę zaniepokoiło to to, że długo musiałam czekać na paczkę, czasami nawet 3 tygodnie. Raz zdarzyła się taka historia, że przyszły kolby dla myszy zamiast kolb dla chomika, ale w sumie na dobre mi to wyszło, bo chomikowi bardziej zasmakowały mysie. Więcej takich sytuacji nie było, przynajmniej sobie nie przypominam.

zoolandia.pl

Na temat tego sklepu nie mogę duzo powiedziec, bo tylko raz zamawiałam. Paczka przyszła w porządku.

Zamawiałam również na szopek.pl , ale chyba zlikwidowali ten sklep. wiecie co się z nim stało, ktoś coś kiedyś z niego kupował??

tutmirlajt ile czekałaś/aś na paczkę?
__________________
www.zachomikujsie.fora.pl Zapraszam serdecznie !

Edytowane przez misia gucio
Czas edycji: 2009-12-22 o 21:30
misia gucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:21   #281
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Zamówienie zlozylam 5 grudnia, 22 grudnia przyszla paczka.. A wiec 17 dni oczekiwania..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 12:27   #282
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

moja paczka jest juz "w magazynie" w moim miescie
krakvet - zamówienie 17stego, dzis jest 23 wiec 4 dni robocze, nie narzekam choc musze przyznac, że dwóch rzeczy nie mieli, o czym zostałam poinformowana w mailu (na szczescie ich brak nie był jakis dla moich kotów dotkliwy - łopatka do kuwety i jakas tansza karma zakupiona przez przypadek w sumie)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 23:33   #283
misia gucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kilelce
Wiadomości: 2
GG do misia gucio
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Zamówienie zlozylam 5 grudnia, 22 grudnia przyszla paczka.. A wiec 17 dni oczekiwania..
No to prawie tak jak czekałam na paczkę z animalii.Powinni za tak długi czas oczekiwania, płacić, albo dorzucać produkty.
__________________
www.zachomikujsie.fora.pl Zapraszam serdecznie !
misia gucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 12:23   #284
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
moja paczka jest juz "w magazynie" w moim miescie
krakvet - zamówienie 17stego, dzis jest 23 wiec 4 dni robocze, nie narzekam choc musze przyznac, że dwóch rzeczy nie mieli, o czym zostałam poinformowana w mailu (na szczescie ich brak nie był jakis dla moich kotów dotkliwy - łopatka do kuwety i jakas tansza karma zakupiona przez przypadek w sumie)
ehh, paczka byla w magazynie jednak nie w moim miescie, oczywiscie POMYŁKA czyja? niewiadomo, napisałam juz maila w tej sprawie do krakvetu, a zakupy tak czy siak musiałam zrobic
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:35   #285
ggoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

no to i ja się dopiszę
jeśli chodzi o karmę dla psów to swoje karmię karmą Josera i polecam sklep
http://www.akitigra.pl
Szczególnie polecam osobom z Wrocławia i okolic, karma dostarczana jest bezpośrednio do domu ( z pominięciem kuriera) i można się umówić na konkretną, również popołudniową godzinę
natomiast w sprzęt szkoleniowy dla psów zaopatrujemy się w sklepie:
http://www.ipo-sklep.pl
mają tam super rzeczy

Edytowane przez ggoska
Czas edycji: 2009-12-28 o 19:07
ggoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:53   #286
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

najczęściej kupuję w:
www.zooplus.pl - karma
www.karusek.com.pl - akcesoria
www.gryzaki.pl - śmierdziele
i zawsze wszystko jest jest ok.
od czasu do czasu w karmę zaopatruję się także w:
www.swiatkarm.pl
www.telekarma.pl
www.szybkakarma.pl
i czasami w akcesoria w:
www.onlineshop.germapol.p l
www.pelna-miska.pl
www.reddingo.pl
i też nigdy się nie zawiodłam. wszystkie wyżej wymienione sklepy moge z czystym sumieniem polecić.

przykre doświadczenia mam jedynie z krakvetem.
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:55   #287
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Dopiero zaczynam przygodę z zakupami dla mojego małego kotka i mam pytanie, czy w sklepach internetowych np animalii lub zooplusie są większe promocje? wiadomo stale na stonach mają kilka artykułów promocyjnych ale chciałam zapytać czy sa wyprzedaże? Obecnie ponoć długo się czeka na zamowienia bo nie planują więszych dostaw, wszystko ruszy po nowym roku i tak się zastanawiam czy jest sens czekać na większe promocje czy już kupować
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:10   #288
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

nie wiem jak w animalii, ale w zooplusie masz na dzień dobry 5% (albo 10%) rabatu plus 2% za przelew, do tego od czasu do czasu rozdają dodatkowe kupony na 5 lub 10% (np za newsletter albo za nic, ot tak), przez cały grudzień do wigilii były codziennie inne promocje (w tym też 5% rabatu albo jakies gadżety gratis).
Wyprzedazy jako takich nie mają ciekawych, za to zdarzają się fajne okazje np jakiś czas temu 3kg Hillsa (pełna gama) + 3 następne kg gratis - załapałam się ale takie okazje sa od wielkiego dzwonu niestety
summa sumarum, wg mnie chyba nie ma co czekać. i zwykle na przesyłki z zooplusa trochę się czeka tzn nie dzień - dwa, tylko ze 4-5 dni, przynajmniej ja tak mam.
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:34   #289
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
nie wiem jak w animalii, ale w zooplusie masz na dzień dobry 5% (albo 10%) rabatu plus 2% za przelew, do tego od czasu do czasu rozdają dodatkowe kupony na 5 lub 10% (np za newsletter albo za nic, ot tak), przez cały grudzień do wigilii były codziennie inne promocje (w tym też 5% rabatu albo jakies gadżety gratis).
Wyprzedazy jako takich nie mają ciekawych, za to zdarzają się fajne okazje np jakiś czas temu 3kg Hillsa (pełna gama) + 3 następne kg gratis - załapałam się ale takie okazje sa od wielkiego dzwonu niestety
summa sumarum, wg mnie chyba nie ma co czekać. i zwykle na przesyłki z zooplusa trochę się czeka tzn nie dzień - dwa, tylko ze 4-5 dni, przynajmniej ja tak mam.
4-5 dni to bardzo dobrze , bo oni ten towar z Niemiec przywożą. Nie pamiętam już jakiego tam kuriera lepiej było zaznaczyć Mi się w Zooplusie najbardziej podobała przesyłka gratis przy zakupach powyżej 99 zł.

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2009-12-28 o 17:35
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 17:39   #290
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Dziękuję za szybką odpowiedź- w takim razie zamawiam , zresztą dużo czasu mi już nie zostało bo kotek będzie u mnie w drugiej połowie stycznia juz nie mogę się doczekać
Jak pierwszy raz weszłam na zooplusa był rabat 10% dla nowego klienta i oczywiście nie zamówiłam a teraz nie mogę doczekać się na kolejną taką okazje, byłoby fajnie bo zamówienie większe - w każdym razie dziękuje za pomoc
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:37   #291
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja zaopatruję się w Telekarmie i jestem bardzo zadowolona. Paczki dostarczane ekspresowo, asortyment też oki. Mogę spokojnie polecić ten sklep.
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 12:05   #292
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Dzisiaj wysłali z zooplusa moją paczkę, ciekawe ile będę czekać
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:51   #293
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Tak więc jestem w szoku i zooplus i animalia dzisiaj u mnie w domu a zooplus ma taki sam czas jak polska animalia oba przelewy zlecone w poniedziałek , z zakupów jestem zadowolona i rozbawił mnie fakt że kuwete i transporter zamówiłam na allegro bo bałam się ze z w/w sklepów się nie doczekam a przesyłki z alegro jak nie było tak nie ma, nie jestem za madra
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:26   #294
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Polecam sklep kuchniapupila.pl Zamówilam tam drapak, zabawki. Dostalam dwie paczuszki karmy gratis dla kotkow ( napisalam w uwagach przy skladaniu zamówienia-ze jezeli maja jakies gratisowe paczuszki karm, to poprosze o zalaczenie). Polecam sklep. Milo szybko i bezpiecznie!

Edytowane przez tutmirlajt
Czas edycji: 2010-01-14 o 15:44
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:28   #295
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja cały czas zamawiam z psiegoraju (już 4 zamówienia za mną) i zawsze jestem zadowolona
Jakość obsługi, ceny,dostępność towaru wszystko na +, zobaczymy jak będzie dalej.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:51   #296
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

A ja po porażce z krakvetem zostałam wierna animalii, choć mnie denerwuje to płacenie za wysyłkę, ale za to jakoś obsługi i szybkość jest dla mnie wielce satysfakcjonująca
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:20   #297
joasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja też jestem zadowolona z psiego raju, tylko żwirek drewniany zamawiam w ,,eco liberty,, przez alegro ,mają bardzo fajny i w niskiej cenie . Jest bardzo wydajny i jestem z niego zadowolona
joasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:35   #298
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez joasik Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona z psiego raju, tylko żwirek drewniany zamawiam w ,,eco liberty,, przez alegro ,mają bardzo fajny i w niskiej cenie . Jest bardzo wydajny i jestem z niego zadowolona
Ja też zawsze kupuje żwirek na all (cat's best eko+) bo duże 40l worki.


Ostatnio zdradziłam psiraj i zrobiłam zamówienie w zooplusie
Koleżanka robiła,miała kupon na -10% i się skusiłam.
Cenowo wyszło mnie jak w psimraju + w zooplusie mają karmę, którą uwielbia mój kot (Schesir).
Wysyłka szybka (zamówienie w pon rano, w czwartek już u mnie), bez braków itd.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:10   #299
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez joasik Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona z psiego raju, tylko żwirek drewniany zamawiam w ,,eco liberty,, przez alegro ,mają bardzo fajny i w niskiej cenie . Jest bardzo wydajny i jestem z niego zadowolona

Co to za zwirek, ile litórw, na ile wystarcza/ Mozesz dac linka?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:30   #300
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

no to ja fanka krakvetu musze odszczekac wszystko co napisalam dobrego o nich, ale mnie wkurzyli po 3 dniach telefon, ze nie maja jednej karmy, no to ok, wybieram inna i pytam czy ją mają. Nie mają ale jutro bedzie. Pojutrze dzwonią, ze tamtej tez nie ma i bedzie za tydzien (moje koty juz powoli konczą zapasy) powiedzialam im co o nich mysle i ze dziekuje bardzo za wspolprace jak tak mozna? dla nich klient wydający prawie 300 złotych co miesiąc jest niewart zachodu!
I co teraz? Mysle o animalii, tez mnie wkurzyli - darmowa przesyłka od wydanej kwoty 300 zł, ale płacic przy odbiorze mozna do kwoty 200 i ceny wcale nie rewelacyjne...
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.