Miejsce na wesele - Skarżysko i okolice (+/-30km) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-27, 15:44   #1
Bereginya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

Miejsce na wesele - Skarżysko i okolice (+/-30km)


Hej wszystkim

Zaczynamy z narzeczonym powoli rozglądać się za miejscem na wesele, ale nie bardzo nam to wychodzi, więc poszukam szczęścia tutaj, bo widzę, że dużo tutaj zorientowanych w temacie wizażanek

Szukamy czegoś w okolicach Skarżyska-Kamiennej. Należy zaznaczyć, że nie chcemy "wystawnego" wesela - ma być prosto i naturalnie.
Niestety dookoła aż roi się od typowych sal weselnych z filarami pomalowanymi w mazy udające marmur i podwieszany sufit z kolorowym podświetleniem - moje oczy krwawią
Większość widocznych w internecie ofert odrzucam więc już na starcie, właśnie ze względu na te wstrętne wnętrza...

Jak na razie naszą uwagę przykuła oferta Skansenu w Tokarni, ale to tylko jedna opcja. Czy w okolicy naprawdę nie ma jakiejś ładnej karczmy/stodoły, żeby zorganizować w niej wesele? Pisząc "stodoła" nie mam wymagań rodem z Pinteresta, że ma to być dedykowana pod imprezy sala weselna tylko WYGLĄDAJĄCA jak stodoła... to naprawdę może być stodoła :P Dekoracjami możemy zająć się sami, można zamówić catering. Oby tylko znaleźć miejsce...
Rozważamy też wynajem namiotu/jurty, żeby zorganizować przyjęcie "plenerowe", ale tu znów pojawia się problem - GDZIE to postawić?
Główny problem stanowią oczywiście łazienki, bo o ile ja nie marudzę w polowych warunkach, to niestety chodzenia w długiej sukni do Toi-Toi'a sobie nie wyobrażam

Może któraś z Was coś kojarzy? Pomocy
Myślimy o czerwcu 2019, więc jest jeszcze trochę czasu
Bereginya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:51   #2
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Miejsce na wesele - Skarżysko i okolice (+/-30km)

polecam ci poszukiwania za posrednictwem jakiegos serwisu branożwego - tam reklamuje się bardzo dużo sal, z pewnością coś znajdziesz
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 10:12   #3
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Miejsce na wesele - Skarżysko i okolice (+/-30km)

Macie jeszcze dużo czasu ale to dobrze, że myślicie o tym wcześniej.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest zawsze podpytać u lokalnych usługodawców czy znają jakieś ciekawe miejsce w terenie jaki mnie interesuje, gdzie np. ostatnio robili zdjęcia, filmowali czy bawili gości weselnych.

Wykorzystanie również serwisu branżowego, tak jak napisała moniamarzec85 powinno pomóc, można przefiltrować dostępne obiekty w wyszukiwarce, jest dużo tego teraz i nie ma z tym problemu.
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 11:12:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.