pytanie-fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-18, 10:07   #1
Amisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6

pytanie-fitness


Witam!od miesiąca ćwiczę 3-4 razy w tyg.na siłowni- celem zrzucenia kilogramów.program ułożono w siłowni pod okiem trenera.kilogramy spadły- ok 2kg- czyli mało.wiecej straciłam w "obwodzie".prawdę mówiąc liczyłam na większy efekt.co robie nie tak?dołączyłam dietę-1100 kcal którą stosuję w miarę możliwości kobiety pracującej.pozdrawiam serdecznie
Amisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-18, 15:54   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: pytanie-fitness

Chyba nie masz się czym martwić , stosujesz dietę, ćwiczysz pod okiem trenera i wszystko idzie w najlepszym kierunku abyś po odchudzaniu nie miała jojo. O to chodzi. Sama zauważyłaś że ubyło w obwodach, to się liczy bardziej od wagi gdyż ładniej wyglądasz i jesteś szczuplejsza. Waga to sprawa bardzo indywidualna (może ważysz odpowiednio a spala się po prostu tłuszczyk). Czekaj cierpliwie, miesiąc to niedużo na uzyskanie ładnej sylwetki i 2 kg to wcale nie tak mało jak ci się wydaje Poczekamy co Smoczek napisze
Buziaczki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-25, 11:16   #3
Amisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
Re: pytanie-fitness

Kochana!
dzięki za słowa otuchy.właśnie napisałam na forum o moich kolejnych doświadczeniach z siłowni.jestem bardzo zadowolona z opieki trenerów,którzy czuwają i dzielnie wspierają mnie w moich treningach- właśnie ułożyli mi kolejne dwa wymienne programy ćwiczeń.zaczęłam dostrzegać efekty- takie wizualne.
dzięki za odpowiedź- pozdrawiam i buziaki!!
Amisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.