Scent Bar III - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 08:54   #4531
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Scent Bar III

Eenax i przesyłam dużo potrzebnej teraz energii.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:54   #4532
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Spieszę donieść, że moje wczorajsze zakupy zakończyły się wielkim sukcesem Nie podejmuję się wymieniać co kupiłam, tyyle tego było. Nigdy tyle na raz nie kupiłam, wydałam kupę kasy, ale nareszcie mam wrażenie, że mam sie w co ubrać (oby to trwało jak najdłużej).
Małżonek za to się nadął (dobrze, że już w drodze do domu mu przeszło), kupił tylko gatki na lato. Ale goły chodził nie będzie, bo się ostatnio na allegro zaopatruje.
Czuję się nieco usprawiedliwiona, w końcu mam w czym chodzić, więc trochę perfum mogę jeszcze kupić

Moniu - a to pech z Twoją Celinką
Burn - umknęło mi, gdzie ostatecznie się zaczepiłaś? Super, że Ci ta praca odpowiada
Gratuluję zakupów
Ostatecznie będę pracować w Reserved
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:05   #4533
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Eenax - ściskam mocno i przesyłam Ewci i Tobie dużo dobrych myśli. Będzie dobrze, już wkrótce

Burn - tam też kupiłam coś niecoś

Na pewno któraś z Was wie, jak zrobić, żeby w linku w podpisie zrobić podgląd na pojedynczą wiadomość? Jak wrzucić link pod tekst wiem, ale ta pojedyncza wiadomość skąd? Chcę w podpis wrzucić link do wymiany próbkowej, bo w wątku to szybko tonie.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:12   #4534
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów
Ostatecznie będę pracować w Reserved
Burn, własnie chciałam zapytac jak decyzja, ale doczytałam następną stronę
Trzymam za powodzenie
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wylewna też jestem i bardzo misiowata. Mam ochotę się do każdego przytulić i w ogóle czułości mi się zachciewa Z trudem się powstrzymuję.
No no Ja jestem pewna, że są tacy, którzy wtedy nie chcą żebyś się powstrzymywała
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej przerwie.
Nawet nie mam czasu nadrabiać tego co sie działo od niedzieli na Perfumach.
Na razie muszę odespać nieprzespane noce i wygrzebać się z dołka psychicznego.

Nie wiem dlaczego tak to musi być ze zawsze najbardziej muszą cierpieć istotki najbardziej niewinne i bezbronne.

Niech Mnie pocieszy ktoś ze wszystko bedzie juz teraz dobrze. Bardzo tego potrzebuję.
Eenax kochana To najbanalniejsze w świecie - ale ja wierzę, że będzie dobrze


Gryxiu, widzę że Cię uraziłam - a to nie bylo moja intencją więc oficjalnie Cię przepraszam
Słowo pisane ma to do siebie, że ograbia z przekazu niwerbalnego. A ja mam tak, że nawet kiedy w realu rozmawiam ze znajomymi czy rodziną to oni nie wiedzą kiedy żartuję, albo silę się na sarkazm
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:18   #4535
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Eenax, trzymam kciuki za ciebie i za twoją Kruszynkę, wiem, że się martwisz
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:20   #4536
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej przerwie.
Nawet nie mam czasu nadrabiać tego co sie działo od niedzieli na Perfumach.
Na razie muszę odespać nieprzespane noce i wygrzebać się z dołka psychicznego.

Nie wiem dlaczego tak to musi być ze zawsze najbardziej muszą cierpieć istotki najbardziej niewinne i bezbronne.

Niech Mnie pocieszy ktoś ze wszystko bedzie juz teraz dobrze. Bardzo tego potrzebuję.
Eenax, córci życzę szybkigo powrotu do zdrowia a Tobie dużo siły i pozytywnych myśli Zobaczysz, wszystko się dobrze ułoży



Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Spieszę donieść, że moje wczorajsze zakupy zakończyły się wielkim sukcesem Nie podejmuję się wymieniać co kupiłam, tyyle tego było. Nigdy tyle na raz nie kupiłam, wydałam kupę kasy, ale nareszcie mam wrażenie, że mam sie w co ubrać (oby to trwało jak najdłużej).
Małżonek za to się nadął (dobrze, że już w drodze do domu mu przeszło), kupił tylko gatki na lato. Ale goły chodził nie będzie, bo się ostatnio na allegro zaopatruje.

Agnysko, ja też wczoraj poszalałam W malutkiej mieścinie odkryłam rewelacyjny butik i zanabyłam hurtem dwie kiecki, dwie bluzki i sweterek
Tyle kasy na raz nigdy nie wydałam ale to były takie spontaniczne zakupy i bardzo się z nich cieszę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:23   #4537
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Agnieszko, gratuluję łowów.


W kwestii zakupowej - w Chorzowie ,przy okazji wizyty w szpitalu, odkryłam mały sklep z bielizną. Mnóstwo kolorów, a ceny takie, że - dokładnie stałam tak , bo myślałam, że to żart. Jak będę w piątek przed zabiegiem i będzie chwila to wpadnę i zrobię tam duuuże zakupy. Staniki niefirmowe, ale za tę cenę jestem w stanie przeżyć a nawet były porządnie zrobione
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 09:45   #4538
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej przerwie.
Nawet nie mam czasu nadrabiać tego co sie działo od niedzieli na Perfumach.
Na razie muszę odespać nieprzespane noce i wygrzebać się z dołka psychicznego.

Nie wiem dlaczego tak to musi być ze zawsze najbardziej muszą cierpieć istotki najbardziej niewinne i bezbronne.

Niech Mnie pocieszy ktoś ze wszystko bedzie juz teraz dobrze. Bardzo tego potrzebuję.

Eenax napewno bedzie dobrze natomiast niepokoj o dziecko zawsze bedzie Tobie towarzyszyl od tego sie nie uwolnisz i to normalne.
Przesylam moc pozytywnej energi i wyidz z dolka to nic nie pomoze a malenstwo wyczuwa Twoj niepokoj wiec nawet dla niej musisz zachowac spokoj ,wiem,wiem latwo powiedziec (zeby nie bylo mam 2 corki odchowane wiec i doswiadczenie).
Trzymam i mysl pozytywnie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:53   #4539
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Witam po wczorajszej nieobecności.Jestem generalnie bardzo zadowolona-w pracy było fajnie,ludzie bardzo mili żadnego chamstwa,wszyscy życzliwi.Nikt się mną nie wysługiwał,nie było latania na posyłki.Robota trochę oczywiście męcząca bo trzeba robić wszystko ale jak sie przeniosę do docelowego salonu to tam jest podział na obowiązki i będę sobie mogła wybrać jedną rzecz,którą chcę się zająć.Wczorajszy dzień oczywiście odpłatny,więc nie a obaw o pracę za darmo czyli jednym słowem fajnie.
Do tego wczoraj przyszła jedna z moich paczek z Tru,jedna z Ebaya i upragnione Benefity(co prawda oclone,ale cło nie jest kosmiczne i i tak wyszło opłacanie).Jestem w kolorówkowym raju
Jena smutna rzecz jest taka,że mój śliczny nowy telefon który odebrałam z salonu jakieś 3 tygodnie temu został zalany wodą na amen i niestety kaput.Wzięłam sobie wczoraj do pracy butelkę wody i jak się okazało wieczorem butelka miała dziurę i przez cały dzień jej zawartość znalazła się w torbie skutecznie topiąc moją komórę .Wilgoć wlazła za wyświetlacz i po ptokach...Próbowałam suszyć suszarką ale niestety nic nie pomogło
ciesze sie, ze jestes zadowolona zycze powodzenia w (pierwszej chyba? ) pracy

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej przerwie.
Nawet nie mam czasu nadrabiać tego co sie działo od niedzieli na Perfumach.
Na razie muszę odespać nieprzespane noce i wygrzebać się z dołka psychicznego.

Nie wiem dlaczego tak to musi być ze zawsze najbardziej muszą cierpieć istotki najbardziej niewinne i bezbronne.

Niech Mnie pocieszy ktoś ze wszystko bedzie juz teraz dobrze. Bardzo tego potrzebuję.
Trzymaj się. Na pewno wszystko będzie dobrze. Musi być!


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Na pewno któraś z Was wie, jak zrobić, żeby w linku w podpisie zrobić podgląd na pojedynczą wiadomość? Jak wrzucić link pod tekst wiem, ale ta pojedyncza wiadomość skąd? Chcę w podpis wrzucić link do wymiany próbkowej, bo w wątku to szybko tonie.
musisz kliknąć nr posta (masz go po prawej stronie)
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:28   #4540
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Koniak w życiu, za to Jack Daniel's (koniecznie J.D.!) z colą jest niczego sobie
(to napisał gryx82, który jeszcze jakiś czas temu twierdził, że whiskey śmierdzi i smakuje jak tani bimber z Podlasia )

śmierdzi, śmierdzi, swego czasu nawet miałam wrażenie, jakbym piła coś o zapachu (a zapewne i smaku) niepranych skarpetek kolegów z akademika


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

A ja humor mam zrąbany...

Niby wszystko OK, zero poważnych problemów, a "niepokój targa mym sercem" (że sobie od Sylvii Plath zapożyczę ). Czasami mam wrażenie, jakbym był zatruty smutkiem...
Czasem tak jest, na szczęście mija.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:31   #4541
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Burn - tam też kupiłam coś niecoś


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Burn, własnie chciałam zapytac jak decyzja, ale doczytałam następną stronę
Trzymam za powodzenie
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze jestes zadowolona zycze powodzenia w (pierwszej chyba? ) pracy
Dziekuję.Mma nadzieję,że wszystko będzie ok,podpiszę szybko umowę itd.A jeżeli nie -trudno znajdę coś innego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 10:33   #4542
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Osobiście koniak uwielbiam Lubię też wino, ale nawet wypita odrobina kończy się potwornym bólem głowy Więc niestety odmawiam sobie.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:46   #4543
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar III

SpanishMyszko, Madlaine, bluegirl, taka taka, tharoon, agnysko81, your Angel, madziczko, tymenko, czarnazuziu, Paulinko_S.

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Baaardzo pomagają jak człowiek jest baaardzo smutny.

Wczoraj wszystko było dobrze a dziś znów przyszedł kryzys. Mała już wystarczająco się ostatnio nacierpiała (problemy z brzuszkiem, operacja i 3 doby z niepełnym brzuszkiem z ciągłym uczuciem głodu) a kiedy wczoraj już wszystko było OK to dziś znów boli ja brzuszek i czekamy na wizytę lekarza.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:51   #4544
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Eenax

Wyobrazam sobie co przeszlas (przeczytalam posta o ch.) ale teraz juz wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Najgorsze juz za Wami
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:55   #4545
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar III

Eenax - trzmajcie sie! Duzo zdrowia dla Ewci. Wszystko bedzie dobrze.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:03   #4546
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ale gdy kiedyś, w przyszłości, będzie mnie stać - chciałbym mieć nawet i ośmioro
Ojj, to myślę, że nie znajdziesz żony, która się z Tobą zgodzi w tej kwestii
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wszystko, absolutnie wszystko - byle nie pająka
Poszukiwania pająka na avatar ROZPOCZĘTE
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
I gdzie on teraz jest?
Siedzi w kuchni dalej. Nie mam co z nim zrobić, bo mam wysoki sufit, a on albo tam przebywa albo na kwiatku pod sufitem i łypie na mnie strasznymi oczami
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja Tobie również

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Powiedziała gruba Rachela - BMI 20
Aż sama sprawdziłam z ciekawości i źle mi wyszło. Bo wyszło, że prawidłowo, a to wcale nieprawda.
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wilgoć wlazła za wyświetlacz i po ptokach...Próbowałam suszyć suszarką ale niestety nic nie pomogło
Suszarką się nie suszy. Im szybciej oddasz do salonu (tzn np punktu z telefonami, tam gdzie skup itp) tym większe szanse, że odzyskają dane z telefonu i ogólnie go naprawią. Mnie kosztowało to 60zł i odzyskali wszystko. Ale nie można czekać za długo z zamokniętym telefonem.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No no Ja jestem pewna, że są tacy, którzy wtedy nie chcą żebyś się powstrzymywała
Zapewne, dlatego muszę się powstrzymywać

Eenax - będzie dobrze
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:03   #4547
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Eenax, też przeczytałam Strasznie mi przykro. Mogę sobie wyobrazić jak cięzkie chwile przeszliście. Sama jestem mamą i wiem, że cierpienie dziecka to najgorsza rzecz jakiej może doświadczyć matka.

Trzymajcie się dzielnie, Ty i Mała Ewcia Zobaczysz, wszystko będzie dobrze.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:08   #4548
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar III

Czy ma ktoś nr kom do SpanishMyszki?
(Blue Girl wyczaiła na A. okazyjną OIkę i nie wiemy czy kliknąc dla Myszki czy nie )


Eenax, trzymajcie się tam będzie dobrze.
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:19   #4549
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Scent Bar III

Eenax trzymam mocno kciuki za twoją Ewcię, wierzę, że wszystko będzie dobrze. Przesyłam dużo pozytywnej energii, abyś miała dużo sił.

mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 12:22   #4550
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
musisz kliknąć nr posta (masz go po prawej stronie)
Dzięki Paulinko Nie pomyślałam, że da się na to kliknąć


Eenax - doczytałam o chorobie Twojej córci. Dobrze, że dość szybko postawiono diagnozę (choć pewnie każdy czas, kiedy nic nie wiadomo trwa dla rodzica za długo) i jest już po operacji. Czy to znaczy, że teraz już wszystko będzie z górki?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:23   #4551
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Elu, strasznie że mała tak cierpi. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta wszystko ostatecznie wyjaśni i będzie już tylko lepiej. Ściskam mocno i myślę o Was
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:37   #4552
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A ja humor mam zrąbany...

Niby wszystko OK, zero poważnych problemów, a "niepokój targa mym sercem" (że sobie od Sylvii Plath zapożyczę ). Czasami mam wrażenie, jakbym był zatruty smutkiem...
Gryxiu, nie chciałabym tu walić ze zbyt grubej rury i od razu napiszę, że nie jestem miłośniczką nadużywania farmaceutyków, ale czy zastanawiałeś się nad jakimiś antydepresantami? Wiem doskonale, jaką ulgę mogą przynieść leki wyciągające z tego poczucia smutku i wiem też że czasem samemu wyjść się z tego stabilnie po prostu nie da.
Mam przyjaciela: wyjątkowy, bardzo wrażliwy (tylko nie sądźcie, że niemęski!) człowiek - właśnie z takimi stanami przygnębienia. On bierze coś, co jest tańszym (nie gorszym, tylko mniej znanym) odpowiednikiem Prozacu i naprawdę mu pomaga. Jeśli będziesz zainteresowany, mogę zasięgnąć informacji.
Nie ma sensu tracić życia na smutek (a jak ciężki on jest wiem, bo depresja zabrała mi kilka lat życia i... i o wiele więcej).

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Napoje wyskokowe (co za nazwa ) rzadko kiedy pomagają, gdy humor mam gówniany. Najczęściej pogarszają sprawę
No niestety, masz znów rację.
Upijanie się na smutno to totalna porażka.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej przerwie.
Nawet nie mam czasu nadrabiać tego co sie działo od niedzieli na Perfumach.
Na razie muszę odespać nieprzespane noce i wygrzebać się z dołka psychicznego.

Nie wiem dlaczego tak to musi być ze zawsze najbardziej muszą cierpieć istotki najbardziej niewinne i bezbronne.

Niech Mnie pocieszy ktoś ze wszystko bedzie juz teraz dobrze. Bardzo tego potrzebuję.
Eenax, naprawdę trudno coś mądrego napisać w tej sytuacji. Szczególnie, że pewnie wszystko już wiesz.
Jako matka dziecka, o którym kilkukrotnie już myślałam, że teraz właśnie mi zejdzie, że je stracę, że nie dam rady go zatrzymać, mogę Cię zapewnić, że po pierwsze tak młodziutki organizm ma ogromne, zadziwiające zdolności regeneracji; po drugie - na cierpienie swojego dziecka nigdy, ale to nigdy się nie uodpornisz, że nie raz jeszcze marzyć będziesz o wzięciu jego bólu na siebie... I wreszcie, że wytrzymasz więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Matki to chyba najsilniejsze istoty na świecie. I wiesz co? Dzieci są mądre - wiedzą o tym.
Ty jesteś wyjątkowo silną osobą i jestem pewna, że zrobisz dla swojej kruszynki wszystko, co się da. I więcej.
Badania naukowe dowiodły, że dzieci kochane - takie, które są dużo dotykane i do których dużo się mówi - zdrowieją szybciej i rozwijają się lepiej. Twoja Ewcia wyzdrowieje szybko i będzie dla Ciebie nie promyczkiem szczęścia, ale prawdziwą supernową przez wiele, wiele lat. Zobaczysz.


edit:
Eenax - kiedy znajdziesz chwilkę, daj znać, co z Ewcią.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:43   #4553
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Wczoraj wszystko było dobrze a dziś znów przyszedł kryzys. Mała już wystarczająco się ostatnio nacierpiała (problemy z brzuszkiem, operacja i 3 doby z niepełnym brzuszkiem z ciągłym uczuciem głodu) a kiedy wczoraj już wszystko było OK to dziś znów boli ja brzuszek i czekamy na wizytę lekarza.
Bardzo smutno cos takiego czytac, az mi sie lza zakrecila.

Ale ja wierze, ze bedzie dobrze. Bo musi byc!
Musisz to wierzyc, i ja w to wierze!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 14:50   #4554
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Sabbath - a czy mogłabyś dla mnie zasięgnąć informacji na temat tego tańszego odpowiednika? Z góry dziękuję.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 15:01   #4555
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Sabbath - a czy mogłabyś dla mnie zasięgnąć informacji na temat tego tańszego odpowiednika? Z góry dziękuję.
W Polsce Prozacu jako Prozacu nie ma.
Prozac to nazwa handlowa fluoksetyny.
U nas dostepna miedzy innymi jako Bioxetin. Kosztuje 20-30 zl.

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2008-05-24 o 17:45
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:27   #4556
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Eenax, ściskam Was z Ewcią mocno i trzymam kciuki, żeby wszystko już było dobrze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Truskawko, dla mnie zawsze facet był priorytetem i tego nie odwrócę i nie zmienię, bo tak już jest.
To chyba nie unikniesz problemów. Niestety. Chciałoby się być aniołem, kochaniem słodkim, pełną ciepła kobietką, ale co z tego, skoro mężczyźni tego na dłuższą metę nie cenia... Dla dobra związku muszę od czasu do czasu być wredną zołzą. Totalna paranoja

Z mojego doświadczenia wynika, że priorytetowe traktowanie faceta nie prowadzi do niczego dobrego

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nikomu niepotrzebny, niezrozumiany, wyobcowany... ()
Ojejku jejku jakie biedactwo ()

Co tam, Ciebie ewentualnie mogę potraktować priorytetowo

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja i moje BMI (aż musiałam sprawdzić, ale trafiłeś!) idziemy spać.
To ile byś chciała? 17 jak nieapetyczna, koścista Truskawka?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ojj, to myślę, że nie znajdziesz żony, która się z Tobą zgodzi w tej kwestii
Żebyś się nie zdziwiła Znam kobiety, które mają nawet więcej dzieci.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:34   #4557
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Jak już wypłynął temat BMI to sobie policzyłam i procentową zawartość tłuszczu w organizmie - i kurde....JEST W NORMIE. Nie wiem jakim cudem
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:50   #4558
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Snuję się po domu i usiłuję sprzątać - wszędzie kłęby włosów kocich i psich. Trochę wypada ogarnąć chałupę, bo mamy dziś spontanicznego grilla dla nas i kumpla, do chlewika wolałabym go nie wprowadzać
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:28   #4559
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
W Polsce Prozacu jak Prozacu nie ma.
Prozac to nazwa handlowa fluoksetyny.
U nas dostepna miedzy innymi jako Bioxetin. Kosztuje 20-30 zl.
Cos od osoby zaprawionej w bojach z depresją i przyszłej pani psychiatrzycy:

Najtańsza jest polska fluoksetyna pod nazwą Fluoksetyna ok 9 zł
Jednak nie kazdy stan depresyjny pod kurację fluo się kwalifikuje - czasem moze zaostrzać stany lękowe,niepokój,a nawet czasem powodowac/zaostrzać bezsenność

Są leki zbliżone w działaniu do fluoksetyny (paroksetyna,fluwoksamina ),które są wtedy bardziej wskazane
Dlatego ważne by dobrał lek specialista,nie tylko lekarz jakikolwiek z pieczątką.
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:05   #4560
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
SpanishMyszko, Madlaine, bluegirl, taka taka, tharoon, agnysko81, your Angel, madziczko, tymenko, czarnazuziu, Paulinko_S.

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Baaardzo pomagają jak człowiek jest baaardzo smutny.

Wczoraj wszystko było dobrze a dziś znów przyszedł kryzys. Mała już wystarczająco się ostatnio nacierpiała (problemy z brzuszkiem, operacja i 3 doby z niepełnym brzuszkiem z ciągłym uczuciem głodu) a kiedy wczoraj już wszystko było OK to dziś znów boli ja brzuszek i czekamy na wizytę lekarza.


Eenax, sciskam mocno i trzymaj sie teraz bedzie tylko
lepiej. Wiem, ze to trudne, ale tak trzeba malej Ewuni potrzebny jest Twoj spokoj
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.