Poparzenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 11:53   #1
meguniaa
Przyczajenie
 
Avatar meguniaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Unhappy

Poparzenie


Cześć
Mam nadzieję że piszę w odpowiednim miejscu, jak nie to proszę o pokierowanie mnie dalej.
Mam taki mały problem. Nie odsyłajcie mnie do dermatologa bo raczej dziś żadnego nie złapię.
Otóż mam taki problem. Byłam u dermatologa kilka dni temu i zapisał mi żel "Izotziaja" na całą twarz na noc i na dzień punktowo "Davercin". Wczoraj odkryłam poparzenie (albo coś podobnego), ogólnie mówiąc czerwoną plamę na policzku. Skóra na policzkach mi schodzi strasznie. Odstawiłam oba żele.
Teraz pytanie.
Czym można to zwalczyć? Posmarowałam Alantanem jak na razie.
Pozdrawiam. ;]]
meguniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:47   #2
iloveyoumore
Przyczajenie
 
Avatar iloveyoumore
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 16
Dot.: Poparzenie

Ojej... 2 lata temu, gdy miałam problemy skórne, dermatolog właśnie przepisał mi Davercin. Nie wiem, jak to nazwać, ale on po prostu wypalił mi twarz! Nie umiem tego jakoś inaczej określić. Stosowałam punktowo, nic nie wyciskałam. Na czole miałam wtedy 2 pryszcze, a na brodzie 3 czy 4 podskórne gule, które pojawiały się u mnie bardzo często, głównie na nie kupiłam maść. Na początku było niby ok, wydawało mi się, że trochę jakby mnie krostki mocniej bolą. Po użyciu na noc wstałam i nie mogłam uwierzyć własnym oczom! Na brodzie w 2 miejscach moja skóra była po prostu jakby ją maść zeżarła od środka. Odstawiłam lek i nigdy do niego nie wróciłam, na szczęście nie ma takiej potrzeby. Mała blizna po jednej krostce na brodzie została do dzisiaj, na szczęście nie jest bardzo widoczna Pozdrawiam.
__________________
Nie ma słońca w świecie pozbawionym uczuć.
iloveyoumore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.