czy to fetysz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 11:10   #1
czerwonazabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 70

czy to fetysz?


Hej, mam pewien problem w życiu seksualnym. Z moim partnerem jestem już 3 lata i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi. Mój chłopak ma dużą ochotę na seks jedynie wtedy, gdy mam na sobie legginsy takie skóropodobne....Nie działa na niego koronkowa bielizna, różne koszulki itd. Kochamy się też, gdy jestem "normalnie" ubrana, ale to najczęściej z mojej inicjatywy. Jest to dla mnie problem, bo czasem mam dużą ochotę na seks, ale nie mam na sobie tych jego ulubionych legginsow i mam wrażenie, że on sie zmusza i robi to tylko dla mnie. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Czy da się coś z tym zrobić?Dodam, że bliżej nam do 30-stki niż 20-stki. Dzięki za porady
czerwonazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:20   #2
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: czy to fetysz?

Cytat:
Napisane przez czerwonazabka Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien problem w życiu seksualnym. Z moim partnerem jestem już 3 lata i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi. Mój chłopak ma dużą ochotę na seks jedynie wtedy, gdy mam na sobie legginsy takie skóropodobne....Nie działa na niego koronkowa bielizna, różne koszulki itd. Kochamy się też, gdy jestem "normalnie" ubrana, ale to najczęściej z mojej inicjatywy. Jest to dla mnie problem, bo czasem mam dużą ochotę na seks, ale nie mam na sobie tych jego ulubionych legginsow i mam wrażenie, że on sie zmusza i robi to tylko dla mnie. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Czy da się coś z tym zrobić?Dodam, że bliżej nam do 30-stki niż 20-stki. Dzięki za porady
zamiłowanie do lateksu jest bardzo częste,gorzej jesli jest to fetysz,który dominuje w zwiazku,a bez niego nie można się obejść.wtedy trzeba się dostosować ,lub rozstać

polecam poczytać

Cytat:
Fetyszyzm określa się encyklopedycznie jako odchylenie od "normalnych" zachowań seksualnych. Fetyszem mogą być tak niewinne rzeczy, jak koronkowa bielizna, buty na wysokim obcasie, tatuaż, lateks, czy brudne majtki.
Fetyszystka nie może osiągnąć seksualnej satysfakcji bez obecności przedmiotu, który go podnieca i pobudza do łóżkowych zabaw.
http://facet.interia.pl/seks-i-zwiaz...lne,nId,637145
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 19:04   #3
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: czy to fetysz?

Nie wiem, może pogadaj z nim o tym jak to wygląda z Twojej strony, co czujesz. Może jest coś jeszcze o czym nie wiesz.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:18   #4
czerwonazabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 70
Dot.: czy to fetysz?

rozmawiałam już kilkukrotnie i odpowiedź jest taka, że go to bardzo podnieca . Ja się tylko obawiam, że jego podnieca ten ubiór, a nie ja sama.
czerwonazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 01:56   #5
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to fetysz?

Podniecasz go ty w tym ubraniu. Większość ludzi (przynajmniej do pewnego stopnia) ma stroje w których dana osoba im się podoba JESZCZE BARDZIEJ niż zwykle i tyle. Jak sądzisz, po co są wszystkie seksowne bielizny, ubrania, przebrania i inne cuda?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 12:51   #6
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: czy to fetysz?

Ja bym nie panikowała, tylko szukała innych rzeczy, które by go podniecały.

Tak swoją drogą, to się zastanawiam jak z technicznego punktu widzenia można się bzykać mając na sobie legginsy?
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 15:37   #7
czerwonazabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 70
Dot.: czy to fetysz?

hmm nie można chodzi o leginnsy jako "wabik" przed seksem
czerwonazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 09:21   #8
malyna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Czasoprzestrzeń
Wiadomości: 186
Dot.: czy to fetysz?

youki coś tam, brudne majtki z pasem startowym na środku mają być fetyszem? To ja bym z góry za taki fetysz podziękowała
__________________
Denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych !!!
malyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:03   #9
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: czy to fetysz?

To może być fetysz i doznania seksualne u faceta są spotęgowane. Wszystko fajnie, jeśli nie jest to dominujące. W związku każda strona musi mieć dobrze, a nie jedna naginać się do drugiej - kompromis.

Przede wszystkim pogadajcie szczerze, o co chodzi z tymi legginsami. Może spróbujcie innych urozmaiceń - może lateksowe majteczki (np. z wycięciem). Może kup mu też jakieś przebranie i poproś, by zrealizował Twoje fantazje.

Nie przejmowałabym się tym za bardzo. Nie od dziś wiadomo, że naga kobieta nie jest tak seksowna, jak kobieta w kuszącym ubraniu.
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.