Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 10:26   #3541
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi okropną ochotę na czekolade belgijską Magnetic ale nigdzie nie mogłam jej znaleźć. Czy ona jest w stałej ofercie Biedronki?
to limitka. ja ją widziałam z jakiś tydzień-dwa tygodnie temu.
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:30   #3542
Zuza229
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza229
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 178
GG do Zuza229
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Dziewczyny a czekoladę allegro z biedronki tą za 1,19zł czy jakoś tak już całkiem wycofali?? Bo ostatnio jej znależć nie mogłam
__________________
Studentka



Mój Kochany

10 luty 2010 rok "Bo mam Ciebie.."
Zuza229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:41   #3543
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

czekolada z ryżem i kokosem wg mnie pyszna
i bon creme banan z czekoladą też dobry
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:32   #3544
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Zuza229 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czekoladę allegro z biedronki tą za 1,19zł czy jakoś tak już całkiem wycofali?? Bo ostatnio jej znależć nie mogłam
kiedyś była zawsze ale ostatnio przez kilka miesięcy jej nie było widać, ale pojawiła się u mnie na stoisku z produktami sezonowymi koło orzeszków z pieprzem - wątpię że będzie na stałę a szkoda bo lubię tą z białym środkiem
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:35   #3545
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

dziewczyny, możecie mi napisać jak z tymi butami było wczoraj? byłam w podróży i nijak nie mogłam zahaczyć o Biedronkę. były szanse na buty, czy było tak jak z kaloszami?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:38   #3546
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dziewczyny, możecie mi napisać jak z tymi butami było wczoraj? byłam w podróży i nijak nie mogłam zahaczyć o Biedronkę. były szanse na buty, czy było tak jak z kaloszami?
przeczytaj ostatnie strony wątku
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:34   #3547
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi okropną ochotę na czekolade belgijską Magnetic ale nigdzie nie mogłam jej znaleźć. Czy ona jest w stałej ofercie Biedronki?

Ja u siebie wczoraj nie widziałam
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:39   #3548
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
w mojej B. co jakiś czas się pojawiają

Podobnie jak większość z Was też kupiłam sobie buty. o 11 jeszcze było sporo par. później siedząc na kasie, jeszcze wieczorem kobietki je kupowały

pobiłam chyba wszystkie rekordy Waszych zakupów ... otóż wczoraj, oprócz butów, kalafiora itp przywiozłam z Biedronki jeszcze PSA błąkał się biedaczek od kiedy pracuję w okolicach sklepu. wczoraj nie wytrzymałam i go zabrałam. Piesek obłędnie inteligentny, posłuszny , szkoda, że teraz nie ma akcesoriów dla zwierząt w promocji bo by mi się przydały
Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za miłe słowa żeby to była suczka,nazwałaby ją biedronka na razie wabi się Biba mało "męskie" imię ale za to z sentymentem Psina jest niezwykle mądra. wczoraj aż się popłakałam, jak g przywiozłam. nigdy dotąd nie widziałam u żadnego psa takiej wdzięczności w oczach i radości biegał po mieszkaniu jak oszalały oddałam mu starą poduszkę do spania, zanim dostanie swoje "łóżko", od razu mu się spodobało przespał w nim całą noc! byłam już z nim u weta, powiedział, że Biba jest okazem zdrowia, zaszczepił go, dał tabletki do odrobaczenia i póki co, żyjemy w zgodzie na podwórku jest posłuszny tylko ma jeden problem, jak wychodzę z domu to wyje i szczeka. dziś mam wolne ale boję się, co będzie jutro.mam nadzieję, że psinka boi się tego, że znów ktoś go zostawi i stąd to wycie ...
cudowna historia, musisz być wspaniałym człowiekiem sama strasznie kocham zwierzaki i nie mam pojęcia jak ktoś może je porzucić albo np. jadąc samochodem gdzieś po drodze zostawić. Po prostu nie jestem w stanie tego zrozumieć. wklej koniecznie jakieś zdjęcia psiny



kupiłam wczoraj te czekolady z ryżem. Biała przepyszna, a kokosową wyrzuciłam po zjedzeniu jednego kawałka, jakaś taka mdła i sztuczna. Wreszcie pojawiły się u mnie fruvity śliwkowy i orzechowy z cynamonem (?), jeszcze nie jadłam, ale stoją w lodówce. Zjadłam też bon creme bananowy z czekoladą i całkiem dobry, ciekawe jak inne smaki.

Ja też zapolowałam wczoraj na buty, ale poszłam do biedronki dopiero po 18. Myslałam, że już nic nie będzie, ale ku mojemu zdziwieniu udało mi się je dostać kupiłam 3 pary: dla mnie i dla babci beżowe i dla mamy brązowe. Piszecie o zawyżonej rozmiarówce, ale ja noszę 39 i takie też kupiłam i są idealne na spacer z psem czy wyjście do spożywczaka będą jak znalazł
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:07   #3549
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

wklejam zdjęcie Biby na jego tymczasowym posłaniu tuż po przebudzeniu

wacając do biedronkowego tematu buty wypróbowane, jak na mój gust są bardzo ciepłe
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:14   #3550
princass
Raczkowanie
 
Avatar princass
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 112
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj te czekolady z ryżem. Biała przepyszna, a kokosową wyrzuciłam po zjedzeniu jednego kawałka, jakaś taka mdła i sztuczna.
moje kubeczki smakowe stwierdziły na odwrót ..


fajny Biba
princass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:10   #3551
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie Biby na jego tymczasowym posłaniu tuż po przebudzeniu

wacając do biedronkowego tematu buty wypróbowane, jak na mój gust są bardzo ciepłe
śliczny psiak

a buty faktycznie ciepłe, tylko boję się w nich chodzić, bo chcę uniknąć tego efektu klapnięcia przy piętach
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 14:36   #3552
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie Biby na jego tymczasowym posłaniu tuż po przebudzeniu

wacając do biedronkowego tematu buty wypróbowane, jak na mój gust są bardzo ciepłe
Ślicznota, niech Wam się dobrze razem żyje
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:56   #3553
guszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 139
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

piękna psinka z Biby i to całkiem duża psinka
guszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:29   #3554
mow_mi_aj_em
Raczkowanie
 
Avatar mow_mi_aj_em
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 61
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za miłe słowa żeby to była suczka,nazwałaby ją biedronka na razie wabi się Biba mało "męskie" imię ale za to z sentymentem Psina jest niezwykle mądra. wczoraj aż się popłakałam, jak g przywiozłam. nigdy dotąd nie widziałam u żadnego psa takiej wdzięczności w oczach i radości biegał po mieszkaniu jak oszalały oddałam mu starą poduszkę do spania, zanim dostanie swoje "łóżko", od razu mu się spodobało przespał w nim całą noc! byłam już z nim u weta, powiedział, że Biba jest okazem zdrowia, zaszczepił go, dał tabletki do odrobaczenia i póki co, żyjemy w zgodzie na podwórku jest posłuszny tylko ma jeden problem, jak wychodzę z domu to wyje i szczeka. dziś mam wolne ale boję się, co będzie jutro.mam nadzieję, że psinka boi się tego, że znów ktoś go zostawi i stąd to wycie ...
ja swoja psice stopniowo przyzwyczajalam do mojej nieobecnosci w domu i za kazdym razem kiedy wracalam to dawalam jej jakis smakolyk, zeby kojarzyla moje powroty z czyms dobrym i jednoczesnie lepiej znosila moje wyjscie. i sie udalo. teraz tylko biegnie na parapet do kuchni i patrzy gdzie ide ale czasem sie tak nie da i trzeba od razu zostawic psiaka na dosc dlugo.


ps. fajny psiak
__________________
Wystarczy kliknąć:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/

http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez mow_mi_aj_em
Czas edycji: 2010-10-15 o 15:31
mow_mi_aj_em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 17:17   #3555
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
osoby takie jak Ty przywracają mi wiarę w ludzi...
ja też przygarnęłam biedne zwierzątko- kotka. i również w jego oczkach widziałam radość i wdzięczność, mimo okropnego bólu, bo był potrącony przez samochód. Miał połamaną miednicę i kość udową wybitą z panewki. ale już wszystko dobrze. Wcina Whiskasy, zrobiłam zapas, jak właśnie były w B ok. 8,80 zł za 4 puszki.
Monyczkaa i Milutek za to, co robicie.
Wczoraj usłyszałam kolejną paskudną historię w tv o znęcaniu się nad zwierzakiem i nie mogłam dojść po tym do siebie, a Wy dzisiaj akurat o tym piszecie, dzięki bo choć można próbować uwierzyć, że nie wszyscy traktują zwierzęta jak zbędne śmieci.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2010-10-15 o 19:24
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 17:42   #3556
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
karmy z puszki,szczególnie te sklepowe,to właściwie sama woda. powinno się karmić zwierzaki czymś lepszym i nie mam na myśli whiskasa suchego
nie tylko sama woda, mięska i witamin trochę jest, tu opisany szerzej skład: http://www.allezoo.com.pl/whiskas-pu...0g-p-5258.html . Poza tym mój kotek lubi też świerze mięsko, jak np. filety z piersi z kurczaka. Żeby niektórzy choćby tymi puszkami "sklepowymi" karmili, to byłabym szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Monyczkaa i Mlutek za to, co robicie.
Wczoraj usłyszałam kolejną paskudną historię w tv o znęcaniu się nad zwierzakiem i nie mogłam dojść po tym do siebie, a Wy dzisiaj akurat o tym piszecie, dzięki bo choć można próbować uwierzyć, że nie wszyscy traktują zwierzęta jak zbędne śmieci.

ja nie rozumiem dlaczego ludzie uważają się za lepszych od zwierząt, wywyższają się rozumem i duszą, a przeważnie nie mają ani tego ani tego. Eh ale to dłuższy temat, więc sorki za OT.

a w temacie: polecam SPRAY MR MAGIC uniwersalny, używam go do mebelków i do czyszczenia luster, jest świetny.
__________________

Edytowane przez milutek
Czas edycji: 2010-10-15 o 17:43 Powód: błąd ortograficzny :)
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:34   #3557
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
nie tylko sama woda, mięska i witamin trochę jest, tu opisany szerzej skład: http://www.allezoo.com.pl/whiskas-pu...0g-p-5258.html . Poza tym mój kotek lubi też świerze mięsko, jak np. filety z piersi z kurczaka. Żeby niektórzy choćby tymi puszkami "sklepowymi" karmili, to byłabym szczęśliwa.



ja nie rozumiem dlaczego ludzie uważają się za lepszych od zwierząt, wywyższają się rozumem i duszą, a przeważnie nie mają ani tego ani tego. Eh ale to dłuższy temat, więc sorki za OT.
Zgadzam się, temat rzeka, nawet na odrębny wątek. Tylko my tu możemy sobie gadać a mentalność w Polsce jest jaka jest I wiesz, wcale nie taki OT bo akurat biedronka za co ją jeszcze bardziej lubię działa aktywnie w tej akcji Zerwijmy łańcuchy Ktoś w końcu się tym zajął, ciekawe, czy dożyjemy efektów takich akcji, czy nasze dzieci

Ciekawe, czy dorwę jeszcze gdzieś promocyjną Cafe Fuego..I tak naprawdę to nie pamiętam opinii dziewczyn, które ją piły ale chyba były pozytywne
Moja córeczka zakupiła trzy opakowania lodów Bruno za 1,99 (6 sztuk w jednym opakowaniu) i uważa to za swoje największe biedronkowe odkrycie mnie one średnio smakują ponieważ ta polewa to nie czekolada, ale podoba mi się, że mają tylko ok100kcal sztuka

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2010-10-15 o 19:36
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 20:40   #3558
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

czy oprócz Firsta, znajde w biedronce jakiś jeszcze środek na kamień i rdzę?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 20:49   #3559
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy oprócz Firsta, znajde w biedronce jakiś jeszcze środek na kamień i rdzę?
Na rdzę to nie wiem, ale na kamień najlepszy jest zwykły ocet. Nasączasz nim jakąś chusteczkę, kładziesz na jakiś czas na ten kamień i znika bez śladu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 20:54   #3560
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie Biby na jego tymczasowym posłaniu tuż po przebudzeniu
Cudna psina
Ja swojego mam ze schroniska

Zjadłam czekoladę z ryżem preparowanym i kokosem i szczerze mówiąc prawie nie czuję różnicy między tą i tą zwykłą - ta biała z truskawką bije obie na głowę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 07:44   #3561
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

kupiłam wczoraj zestaw 2x1,5l pepsi za 3,95. Opłaca się strasznie.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:03   #3562
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

dziewczyny co do szalików to faktycznie są cieniutkie ale ja znalazłam na to sposób jednego dnia kupiłam szalik 3-kolorowy (jasny szary, ciemny szary, czarny) Uświadomiłam sobie że mimo iż jest bardzo fajny to nie chroni szyji przed zimnem i nie moge się nim opatulić tak jak lubię więc następnego dnia poleciałam i zgarnęłam ostatni szaliczek z tych 3- kolorowych (tym razem ten z intensywnym różem) i teraz plącze je ze sobą i oba na raz zakłądam na szyję świetnie to wygląda i przede wszystkich ociepla można taki szalik połączyć z jakimś już posiadanym- byleby pasował

kupiłam wczoraj jeszcze czekolade z kokosem i ryżem- pycha

a w poniedziałek będę polować na rajstopy
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:12   #3563
woless_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: MÓJ DOM
Wiadomości: 2
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Dziewczynki co sądzicie o keczupie tomatino dobry jest? zamierzam dziś kupić, ale nie wiem czy warto.Kupiłam wczoraj piżamę damską różową rozmiar s zawsze noszę m albo l ale ta jest w sam raz i 2x zestaw talerzy obiadowychjestem megazadowolona że udało mi się to wyhaczyć
woless_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:42   #3564
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
dziewczyny co do szalików to faktycznie są cieniutkie ale ja znalazłam na to sposób jednego dnia kupiłam szalik 3-kolorowy (jasny szary, ciemny szary, czarny) Uświadomiłam sobie że mimo iż jest bardzo fajny to nie chroni szyji przed zimnem i nie moge się nim opatulić tak jak lubię więc następnego dnia poleciałam i zgarnęłam ostatni szaliczek z tych 3- kolorowych (tym razem ten z intensywnym różem) i teraz plącze je ze sobą i oba na raz zakłądam na szyję świetnie to wygląda i przede wszystkich ociepla można taki szalik połączyć z jakimś już posiadanym- byleby pasował

kupiłam wczoraj jeszcze czekolade z kokosem i ryżem- pycha

a w poniedziałek będę polować na rajstopy
a jak plączeszciekawa jestem jak to wygladamogłabyś wkleic fotę?
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 10:53   #3565
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
a jak plączeszciekawa jestem jak to wygladamogłabyś wkleic fotę?
jak tylko będę miała chwilę to zrobię fotkę (niestety będzie to raczej po weekendzie bo dzisiaj i jutro jestem po 12h w pracy ;/)

a plączę je jakoś tak... przypadkowo tzn jednym owijam drugi Coś a'la warkocz ale z dwóch szali kojarzy mi się to z DNA ma sie wrażenie że to jeden grubaśny szal
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:23   #3566
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Wczoraj poszłam specjalnie do Biedronki zapolować na niektóre produkty i dostałam wszystko co chciałam Kupiłam czekoladę z ryżem kokosową i truskawkową (ledwo je zjadłam, mega słodkie, ale złe nie są jednak kokosowa zdecydowanie lepsza ), 2 razy 2x1,5l pepsi (poszłabym po jeszcze jeden dwupak ale pewnie już nie ma, poza tym nie będę przesadzać ) i dorwałam mięciutki szaliczek w kolorze brudnego bordo z domieszką różu, jest przepiękny, zakochałam się w nim Dodam, że tych szaliczków była cała masa a wystawili je przedwczoraj, buty emu również wystawili przedwczoraj i zniknęły dopiero wczoraj gdzieś w południe, rano jeszcze je oglądałam ale i tak nie zamierzałam kupić.
Zjadłam jogurt śliwkowy z cynamonem, smakował jak zupka śliwkowa mojej mamy, którą robi na Wigilię, pycha
Miałabym pytanie, czy w tym roku Biedronka sprzedawała cebulki roślin do sadzenia jesienią? Cały czas na nie czekałam ale się nie doczekałam i musiałam się zaopatrzyć w innych droższych sklepach
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:36   #3567
gggg85
Raczkowanie
 
Avatar gggg85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 246
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Wydaje mi się że już widziałam cebulki kwiatów, ale nie jestem pewna na 100%.

Wczoraj zawiodłam się na Biedronce, a może raczej na firmie Sokołów, znalazłam w ich pasztecie kupionym w B. kawałek niebieskiego plastiku
gggg85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:53   #3568
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

kavvka: zrobiłam zdjecie szala (a dokłądniej- 2 szali) kamerką w laptopie. Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale lepsze to niż nic poza tym wierzę w Twoją wyobraźnie- tzn z jej pomocą domyślisz się jak to może wyglądać w realu zawsze mozna spróbować zaplątać szale tak aby ten kolor który się lubi była na wierzchu pozdr.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą

Edytowane przez atatoja
Czas edycji: 2010-10-16 o 11:56
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:55   #3569
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Meitsa Pokaż wiadomość
W
Miałabym pytanie, czy w tym roku Biedronka sprzedawała cebulki roślin do sadzenia jesienią? Cały czas na nie czekałam ale się nie doczekałam i musiałam się zaopatrzyć w innych droższych sklepach
Cebulki były wystawione z 3 tygodnie temu - przeróżne tulipany, narcyze, przebiśniegi itp. Były bardzo tanie i u mnie rozeszły się migiem.
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:00   #3570
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. VI

Polecacie jakiś dżem z bioderonki?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.