moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 11:35   #1141
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A u mnie jest 10 stopni ciepła i świeci słoneczko
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:09   #1142
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88440&page=12

to link to watku o choinkach, mozna tam wkleic zdjecia swoich choinek i dekoracji swiatecznych.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:39   #1143
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

shamrok czy mogę "podkraść" Twoją choinkę z podpisu?
Jest słodka

U mnie pogoda zimna i deszczowa, także kicha totalna.

Zamówiłam z Avonu takie płyny do kąpieli w opakowania choinkowych żeby dorzucić niektórym do prezentu na Święta, albo dokupić jakiś łakoć i niech to będzie w kategorii drobiazgowego prezenciku
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:01   #1144
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
kupilam dzis 2 herbatki swiateczne, czekolade z pomaranczami i piernik z cynamonem.
blam w CH king cross, ale nie widac jeszcze swiat, choc zdarzaja sie juz gdzieniegdzie produkty swiateczne
Mogłabym wiedzieć jakiej firmy te herbatki
Bo ja jakoś nie mogę takich nigdzie spotkać
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:58   #1145
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Moja obsesja na punkcie Świąt Bożego Narodzenia obudziła się jak zwykle mniej więcej w połowie października. Uwielbiam te święta Choinka, świąteczne piosenki, wybieranie i kupowanie prezentów, świąteczne dekoracje, zapach choinki i mandarynek, no po prostu wszystko to uwielbiam

Ja chcę już śnieg... Za oknem szaro i zimno, ale na śnieg się nie zapowiada...

Przeglądam sobie ten temat ze zdjęciami choinek i dekoracji świątecznych. Aż naszła mnie ochota żeby już kupić i ubrać choinkę
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:32   #1146
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Hoho, u mnie juz drugi dzien pada snieg i powiem wam, ze wcale nie jestem z tego powodu zadowolona Wrecz przeciwnie... jestem zla i nie mam ochoty wychodzic z domu. Mam nadzieje, ze do swiat zacznie mnie cieszyc ta pogoda...
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:41   #1147
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Hoho, u mnie juz drugi dzien pada snieg i powiem wam, ze wcale nie jestem z tego powodu zadowolona Wrecz przeciwnie... jestem zla i nie mam ochoty wychodzic z domu. Mam nadzieje, ze do swiat zacznie mnie cieszyc ta pogoda...
Żeby u nas od końca listopada do końca stycznia chociaż, była taka pogoda jak u Ciebie, to byłoby super


Nie wiem jak to u Was "funkcjonuje" ale ja jeszcze nie czuję tej świątecznej obsesji :P Pewnie się obudzi jak zacznie padać śnieg albo gdy grudzień nastąpi, ho ho ho ;P
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 16:45   #1148
marczet
Rozeznanie
 
Avatar marczet
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 739
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
shamrok czy mogę "podkraść" Twoją choinkę z podpisu?
Jest słodka

U mnie pogoda zimna i deszczowa, także kicha totalna.

Zamówiłam z Avonu takie płyny do kąpieli w opakowania choinkowych żeby dorzucić niektórym do prezentu na Święta, albo dokupić jakiś łakoć i niech to będzie w kategorii drobiazgowego prezenciku
o zapachu zielonego jabłuszka?
__________________
zakupoholiczka.
owocomaniaczka.
muzykoholik.
fotografomanka.
because i`m chuck bass.
marczet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:50   #1149
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
shamrok czy mogę "podkraść" Twoją choinkę z podpisu?
Jest słodka

U mnie pogoda zimna i deszczowa, także kicha totalna.

Zamówiłam z Avonu takie płyny do kąpieli w opakowania choinkowych żeby dorzucić niektórym do prezentu na Święta, albo dokupić jakiś łakoć i niech to będzie w kategorii drobiazgowego prezenciku
Ja tez zamówiłam te płyny z Avonu
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:15   #1150
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

heh dzisiaj jak robiłam sobie spacerek do siostry to wiecie co jeszcze podziałało na moją wyobraźnię świąteczną? Zapach dymu z pieców... Cała ulica była zadymiona bo dziś bardzo wilgotno było i mgliście... ale ten zapach przywodzi mi na myśl właśnie zimę, święta i ten okres grudniowo-styczniowy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:07   #1151
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

dziewczyny a warto kupić mamie cienie do powiek 48 kolorów za 30 złotych(razem z dostawą)-? czy lepiej tyle samo kolorów za prawie 20 złotych razem z dostawą ? bo nie jestem pewna... wyglądają prawie identycznie...
oj te prezenty
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik


Edytowane przez LilySerpent100
Czas edycji: 2010-11-10 o 19:21
LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 19:40   #1152
ewusxx
Raczkowanie
 
Avatar ewusxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: El Dorado
Wiadomości: 96
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
heh dzisiaj jak robiłam sobie spacerek do siostry to wiecie co jeszcze podziałało na moją wyobraźnię świąteczną? Zapach dymu z pieców... Cała ulica była zadymiona bo dziś bardzo wilgotno było i mgliście... ale ten zapach przywodzi mi na myśl właśnie zimę, święta i ten okres grudniowo-styczniowy
czyli nie tylko ja mam takie skojarzenia dymowe
__________________
ewusxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:57   #1153
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

a ja wciąż myślę nad prezentami i tak myślę o tacie, może yerba mate... ile to 100 gram yerby mate, albo 1 kg yerby mate? jakie toto duże?
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik


Edytowane przez LilySerpent100
Czas edycji: 2010-11-10 o 20:11
LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:13   #1154
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

a ja dzisiaj wchodze do tesco patrze a tam taaaaak swiatecznie..super

TŻ powiedzial ze jak zamieszkamy razem to choinke bedziemy ubierac na 11 listopada hehe


nad prezentami tez mysle, nie wiem ile kasy zdołam zebrac do tego czasu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:15   #1155
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja myślę czy mamie nie kupić kolczyków albo pozytywki z kryształami Svarowskiego
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:22   #1156
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja bardzo zaluje ze moja nie nosi zadnej bizuterii bo juz by dawno miala pelna szkatulke
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:31   #1157
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

moja na szczęście nosi,ale też znowu coś z biżuterii. Hmm zawsze chcę kupić coś specjalnego
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:49   #1158
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ufff dziewczyny,mama zagoniła mnie do rogalików,wyszly pyszne
Przyszły dzis ksiązki które zamówiłam na prezenty,są świetne,w twardej oprawie,naprawde ciesze sie ze zamówiłam przez internetWiem ze te osoby ucieszą sie z ksiązek,dokupie cos słodkiego i mam juz 3 prezenty z głowy nie musze po sklepach biegac....jakie to wygodne i przyjemne
Widziałam przed chwila reklame coca-coli
TŻ zasnoł mi na kanapie z moją psinką kochaną,chyba zaraz sie do nich przyłacze
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:06   #1159
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja to zacznę kupować w grudniu hmm i powoli zaczynam o tym myśleć co i komu.
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 21:16   #1160
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja postanowiłam,że głownie pozamawiam przez neta w sumie po ch też się przejdę bo ta atmosfera, piosenki świąteczne i ozdoby
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 02:07   #1161
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez marczet Pokaż wiadomość
o zapachu zielonego jabłuszka?
Tak jest
Stwierdziłam, że to będzie lepsze niż kolejna czekoladka czy coś w ten styl
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 02:14   #1162
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

nie spisz o tej godzinie?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 07:03   #1163
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ufff dziewczyny,mama zagoniła mnie do rogalików,wyszly pyszne
Przyszły dzis ksiązki które zamówiłam na prezenty,są świetne,w twardej oprawie,naprawde ciesze sie ze zamówiłam przez internetWiem ze te osoby ucieszą sie z ksiązek,dokupie cos słodkiego i mam juz 3 prezenty z głowy nie musze po sklepach biegac....jakie to wygodne i przyjemne
Widziałam przed chwila reklame coca-coli
TŻ zasnoł mi na kanapie z moją psinką kochaną,chyba zaraz sie do nich przyłacze

oj reklama coca-coli mnie przesladuje ale to takie fajne!
a ja lubie kupowac prezenty w stacjonarnym sklepie, bo lubie wybierac byle nie w tlumie i tloku,kiedy kazdy sie przepycha
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:50   #1164
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

też widziałam ostatnio reklamę coca-coli, ale muszę przyznać że to nie to samo, ta starsza z tymi słowami "coraz bliżej święta, ....coraz bliżej święta" i duzą cieżarówą jest o niebo lepsza a ja sobie znów sprawiłam prezent - mam taki lakier do paznokci - czerwony z drobinkami złotymi, jak na niego patrze to zaraz widzę czerwone bombki obrokatowane na choince
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:02   #1165
Kiriko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 366
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Mogę się przyłączyć? Też niesamowicie kocham Boże Narodzenie i odliczam dni do ubierania choinki, bo u mnie w domu robi się to tydzień przed świętami, ale za to potem stoi chyba do połowy stycznia Wczoraj byłam w Empiku i też już świąteczne dekoracje, propozycje prezentów itd. Bardzo przyjemnie się zrobiło W wyjątkowo świąteczny nastrój wprawia mnie płyta Stinga "If on a winter's night" - zacznę jej sobie słuchać intensywnie w grudniu, zajadając pierniczki

bybella - skąd taki lakier? Mam już w sumie czerwony z drobinkami, ale nie ze złotymi musi to wyglądać super! Pomaluj pazurki i pochwal się efektem

Edytowane przez Kiriko
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:03
Kiriko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:11   #1166
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
shamrok czy mogę "podkraść" Twoją choinkę z podpisu?
Jest słodka

U mnie pogoda zimna i deszczowa, także kicha totalna.

Zamówiłam z Avonu takie płyny do kąpieli w opakowania choinkowych żeby dorzucić niektórym do prezentu na Święta, albo dokupić jakiś łakoć i niech to będzie w kategorii drobiazgowego prezenciku

Jasne ze mozesz
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:13   #1167
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
też widziałam ostatnio reklamę coca-coli, ale muszę przyznać że to nie to samo, ta starsza z tymi słowami "coraz bliżej święta, ....coraz bliżej święta" i duzą cieżarówą jest o niebo lepsza a ja sobie znów sprawiłam prezent - mam taki lakier do paznokci - czerwony z drobinkami złotymi, jak na niego patrze to zaraz widzę czerwone bombki obrokatowane na choince
spoko, mnie wczoraj się wydawało, że w cudzych oknach widze choinki.
ale w sumie kto wie...

Cytat:
Napisane przez Kiriko Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć? Też niesamowicie kocham Boże Narodzenie i odliczam dni do ubierania choinki, bo u mnie w domu robi się to tydzień przed świętami, ale za to potem stoi chyba do połowy stycznia Wczoraj byłam w Empiku i też już świąteczne dekoracje, propozycje prezentów itd. Bardzo przyjemnie się zrobiło W wyjątkowo świąteczny nastrój wprawia mnie płyta Stinga "If on a winter's night" - zacznę jej sobie słuchać intensywnie w grudniu, zajadając pierniczki

bybella - skąd taki lakier? Mam już w sumie czerwony z drobinkami, ale nie ze złotymi musi to wyglądać super! Pomaluj pazurki i pochwal się efektem
ja już slucham swiątecznej playlisty
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:16   #1168
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A czemu ja nie widzialam jeszcze ani razu tej reklamy w tym roku?
Na prezentowe zakupy moge wybrac sie dopiero na poczatku grudnia, o wtedy bede miec przyplyw gotowki.
Dziewczeta, czy wy kupujecie prezenty wszystkim czlonkom waszej rodziny? Bo mam dylemat, gdyz w mojej rodzinie prezenty kupuja rodzice dzieciom, a dzieci sie skladaja na prezenty dla rodzicow A w tym roku chciala bym kupic tez prezenty rodzenstwu, ale sama juz nie wiem W dodatku moja najmlodsza siostra wierzy w mikolaja [nie to ze ja nie wierze...] i bedzie dziwnie jesli kazdy dostanie taka sama liczbe prezentow a ja nie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:26   #1169
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
A czemu ja nie widzialam jeszcze ani razu tej reklamy w tym roku?
Na prezentowe zakupy moge wybrac sie dopiero na poczatku grudnia, o wtedy bede miec przyplyw gotowki.
Dziewczeta, czy wy kupujecie prezenty wszystkim czlonkom waszej rodziny? Bo mam dylemat, gdyz w mojej rodzinie prezenty kupuja rodzice dzieciom, a dzieci sie skladaja na prezenty dla rodzicow A w tym roku chciala bym kupic tez prezenty rodzenstwu, ale sama juz nie wiem W dodatku moja najmlodsza siostra wierzy w mikolaja [nie to ze ja nie wierze...] i bedzie dziwnie jesli kazdy dostanie taka sama liczbe prezentow a ja nie
to podpytaj to starsze rodzeństwo co by chciało i może złapią aluzję ja tak zawsze z moim bratem robie
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:44   #1170
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Witajcie dziewczynki. Mnie też już bierze... już myślę jak to będzie jak sie wszyscy spotkamy, jak choinkę ubierzemy....
Chcę przemeblować w salonie, już mam pomysł, ale czekam z tym do końca, bo chcę by to była niespodzianka dla wszystkich.

Jednak mam do was inne pytanie.
Jak ozdabiacie mieszkanie? Kupujecie gotowe ozdoby, stroiki?
Robicie? Jeśli tak to zdradźcie pomysły.

Ja w tym roku odkryłam taką choineczkę:
http://stranamasterov.ru/technics/mo...ir?tid=451,742

Już kupiłam odpowiednie karteczki. Dziś zaczynam składanie
Fajna, odprężająca praca powiem wam!

Oprócz tego jestem na diecie dukana więc z jedzeniem będzie krucho. ALe już szukam i gromadzę przepisy. Mam nadzieję, że jakoś mi się uda przeżyć świeta bez przybrania na wadze
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.