Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 10:29   #2761
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

iliosie, iliosie..pamiętamy kurtkę co poniektórych Twoje zakupy kosztowały 320 PLN teżj teraz śmigam! ale nie mam takich lanserskich raybanów
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:30   #2762
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

czytam czytam ale czasu na pisanie nie ma - u mnie jak u Was zawirowania różne - i nawet nie chce mi sie o nich pisać - ale w sumie nie umiem codziennie do was nie zajrzec bo za Wami tęsknie

James - ilios - ja sie wpraszam na herbatke !!!!!!!! prosze mnie zaprosić - co prawda chwilowo zasmarkana jestem ale mam nadzieje że jutro, piątek będzie już dużo lepiej!

James - ja wiem że to niby farmazony ale jak byłam troszkę młodsza niż Ty teraz byłam rok z chłopakiem; wydawało mi się że to miłość absolutna, że nie potrafie bez niego żyć, uzależnił mnie od siebie emocjonalnie - nie potrafiłam dnia bez niego wytrzymać; i nagle sru - nagrał mi sie na sekretarke, ni z gruszki ni z pietruszki - że to koniec; i że nie chce mnie widzieć; z dnia na dzień świat mi sie zawalił; chudłam, nie jadłam, nie spałam, wpadłam w anemie, w letarg kompletny - wydawało mi sie że to koniec świata; zrobiłabym wszystko wtedy żeby od do mnie wrócił....
ciotka wyrwała mnie z tego letargu i zaprosiła nad morze, zajęła czymś ;
zajeli sie mną przyjaciele - przychodzili, czasem ktoś zostawał u mnie na noc ( mieszkałam już wtedy sama w swoim mieszkaniu) - nie byłam sama;
po miesiącu zaczęłam stawać na nogi
po 2 miesiącach już sie uśmiechałam
po 3 miesiącach kompletnym przypadkiem poznałam D. ( na dodatek we Włoszech bo załapałam się przypadkiem na super wyjazd - z dnia na dzień)
i wiesz co
i za chwile mamy 9 rocznice ślubu

nic nie dzieje sie bez przyczyny
czasem coś co wydaje nam sie kompletna katastrofą okazuje się być najlepszą rzeczą jaka nam sie przytrafia

dodam jeszcze że po 4 miesiącach od zerwania tamtemu sie o mnie przypomniało - ze przeanalizował i jednak mnie kocha, i chce być ze mną
Boże jak ja sie ciesze że popukałam mu wtedy w głowe....
jak teraz patrze na ten związek z perspektywy to była TRAGEDIA
kompletne zagubienie siebie i własnego JA

Jamesiku - wiem że dziś w to nie wierzysz
ale naprawde będzie dobrze
miej tylko oczy otwarte i zadbaj o siebie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:32   #2763
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
WIOOOOOOOOOOSNAAAAAAAAA

idziecie w weekend na zakupy z instyle?
oczywiście, że idziemy m.in po beadsa z Apartu, chyba motylka, żeby wiosnę powitać

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ilios, ale będziesz się bawiła pomimo tych dwóch baboków?? Chcesz tam iść? no bo jeśli się masz martwić...
taaaa może zostać w domu i się troszkę pomartwić, takie to kobiece Ilios na imprezę marsz bez gadania
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:33   #2764
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki to, za jego zgoda , porwalam TZtowe Raybany Załącznik 3841242 strasznie fajnie sie komponuja z moja kurtka skorzana ze stradi [pamietacie, ta o ktora plakalam jesienia, a ostatecznie dostala mi sie od rodzicow ]


taki wlasnie mam plan - olac je i sie bawic. tyle, ze ja jestem, wbrew pozorom, dosc wrazliwa osoba i sie potem wszystkim martwie

a co do zwiazkow, wiem, ze sie rozpadaja i te na odleglosc i nie na odleglosc ale jednak odleglosciowe zwiazki sa trudniejsze.. przynajmniej moim zdaniem.


WIOOOOOOOOOOSNAAAAAAAAA

idziecie w weekend na zakupy z instyle?
pamiętamy bo strasznie Ci wtedy rodziców zazdrościłam

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oczywiście, że idziemy m.in po beadsa z Apartu, chyba motylka, żeby wiosnę powitać

taaaa może zostać w domu i się troszkę pomartwić, takie to kobiece Ilios na imprezę marsz bez gadania

aaaaaaaa
i dlaczego ja tu zajrzałam
jaka zniżka w aparcie z gazetą?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:45   #2765
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaa
i dlaczego ja tu zajrzałam
jaka zniżka w aparcie z gazetą?
ups w InStyle są kupony na najbliższy weekend, różne zniżki są m.in na kolekcje beads do Apartu -15%
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:45   #2766
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
iliosie, iliosie..pamiętamy kurtkę co poniektórych Twoje zakupy kosztowały 320 PLN teżj teraz śmigam! ale nie mam takich lanserskich raybanów
ale na pewno nie zalujesz teraz, ze sie wtedy skusilas ja juz nie moglam sie doczekac wiosny, zeby ja zaczac nosic
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czytam czytam ale czasu na pisanie nie ma - u mnie jak u Was zawirowania różne - i nawet nie chce mi sie o nich pisać - ale w sumie nie umiem codziennie do was nie zajrzec bo za Wami tęsknie

James - ilios - ja sie wpraszam na herbatke !!!!!!!! prosze mnie zaprosić - co prawda chwilowo zasmarkana jestem ale mam nadzieje że jutro, piątek będzie już dużo lepiej!

James - ja wiem że to niby farmazony ale jak byłam troszkę młodsza niż Ty teraz byłam rok z chłopakiem; wydawało mi się że to miłość absolutna, że nie potrafie bez niego żyć, uzależnił mnie od siebie emocjonalnie - nie potrafiłam dnia bez niego wytrzymać; i nagle sru - nagrał mi sie na sekretarke, ni z gruszki ni z pietruszki - że to koniec; i że nie chce mnie widzieć; z dnia na dzień świat mi sie zawalił; chudłam, nie jadłam, nie spałam, wpadłam w anemie, w letarg kompletny - wydawało mi sie że to koniec świata; zrobiłabym wszystko wtedy żeby od do mnie wrócił....
ciotka wyrwała mnie z tego letargu i zaprosiła nad morze, zajęła czymś ;
zajeli sie mną przyjaciele - przychodzili, czasem ktoś zostawał u mnie na noc ( mieszkałam już wtedy sama w swoim mieszkaniu) - nie byłam sama;
po miesiącu zaczęłam stawać na nogi
po 2 miesiącach już sie uśmiechałam
po 3 miesiącach kompletnym przypadkiem poznałam D. ( na dodatek we Włoszech bo załapałam się przypadkiem na super wyjazd - z dnia na dzień)
i wiesz co
i za chwile mamy 9 rocznice ślubu

nic nie dzieje sie bez przyczyny
czasem coś co wydaje nam sie kompletna katastrofą okazuje się być najlepszą rzeczą jaka nam sie przytrafia

dodam jeszcze że po 4 miesiącach od zerwania tamtemu sie o mnie przypomniało - ze przeanalizował i jednak mnie kocha, i chce być ze mną
Boże jak ja sie ciesze że popukałam mu wtedy w głowe....
jak teraz patrze na ten związek z perspektywy to była TRAGEDIA
kompletne zagubienie siebie i własnego JA

Jamesiku - wiem że dziś w to nie wierzysz
ale naprawde będzie dobrze
miej tylko oczy otwarte i zadbaj o siebie
jak na razie Jamesik sie rozchorowala i nie wiem kiedy przyjedzie ale jak bedzie to dam Ci znac na tel, zebys wpadla zasmarkana czy tez nie

z poradami niestety jest tak, ze one nie dzialaja dopoki sam czlowiek nie dojdzie do tego. zwlaszcza sercowymi
ile to ja razy slyszalam cos w tym stylu i jak grochem o sciane.. az do momentu, kiedy stwierdzilam, ze wszyscy mieli racje
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oczywiście, że idziemy m.in po beadsa z Apartu, chyba motylka, żeby wiosnę powitać

taaaa może zostać w domu i się troszkę pomartwić, takie to kobiece Ilios na imprezę marsz bez gadania
tak jest

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
pamiętamy bo strasznie Ci wtedy rodziców zazdrościłam

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------




aaaaaaaa
i dlaczego ja tu zajrzałam
jaka zniżka w aparcie z gazetą?
http://www.instyle.pl/szalenstwozakupow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:53   #2767
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale na pewno nie zalujesz teraz, ze sie wtedy skusilas ja juz nie moglam sie doczekac wiosny, zeby ja zaczac nosic
a żebyś wiedziała,że nie! kurtka jest lanserska i się jeszcze długi czas katowałam i podglądałam czy przecenili(bo ja nie cierpię kupować w regularnej cenie,jak się potem okazuje,że coś można kupić za 30% ceny ) i nie przecenili! nawet na wyprzedażach! od razu mi się lepiej zrobiło
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 11:04   #2768
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie siac watpliwosci w iliosie

zreszta juz nawet prezent kupilam
no to nie ma już rady A ja nie sieje tych wątpliwości, tylko wplatanie do pogadanki o imprezie słowa "martwie się" jest nie na miejscu! albo biba, albo
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
taaaa może zostać w domu i się troszkę pomartwić, takie to kobiece Ilios na imprezę marsz bez gadania


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czytam czytam ale czasu na pisanie nie ma - u mnie jak u Was zawirowania różne - i nawet nie chce mi sie o nich pisać - ale w sumie nie umiem codziennie do was nie zajrzec bo za Wami tęsknie

James - ilios - ja sie wpraszam na herbatke !!!!!!!! prosze mnie zaprosić - co prawda chwilowo zasmarkana jestem ale mam nadzieje że jutro, piątek będzie już dużo lepiej!

James - ja wiem że to niby farmazony ale jak byłam troszkę młodsza niż Ty teraz byłam rok z chłopakiem; wydawało mi się że to miłość absolutna, że nie potrafie bez niego żyć, uzależnił mnie od siebie emocjonalnie - nie potrafiłam dnia bez niego wytrzymać; i nagle sru - nagrał mi sie na sekretarke, ni z gruszki ni z pietruszki - że to koniec; i że nie chce mnie widzieć; z dnia na dzień świat mi sie zawalił; chudłam, nie jadłam, nie spałam, wpadłam w anemie, w letarg kompletny - wydawało mi sie że to koniec świata; zrobiłabym wszystko wtedy żeby od do mnie wrócił....
ciotka wyrwała mnie z tego letargu i zaprosiła nad morze, zajęła czymś ;
zajeli sie mną przyjaciele - przychodzili, czasem ktoś zostawał u mnie na noc ( mieszkałam już wtedy sama w swoim mieszkaniu) - nie byłam sama;
po miesiącu zaczęłam stawać na nogi
po 2 miesiącach już sie uśmiechałam
po 3 miesiącach kompletnym przypadkiem poznałam D. ( na dodatek we Włoszech bo załapałam się przypadkiem na super wyjazd - z dnia na dzień)
i wiesz co
i za chwile mamy 9 rocznice ślubu

nic nie dzieje sie bez przyczyny
czasem coś co wydaje nam sie kompletna katastrofą okazuje się być najlepszą rzeczą jaka nam sie przytrafia

dodam jeszcze że po 4 miesiącach od zerwania tamtemu sie o mnie przypomniało - ze przeanalizował i jednak mnie kocha, i chce być ze mną
Boże jak ja sie ciesze że popukałam mu wtedy w głowe....
jak teraz patrze na ten związek z perspektywy to była TRAGEDIA
kompletne zagubienie siebie i własnego JA

Jamesiku - wiem że dziś w to nie wierzysz
ale naprawde będzie dobrze
miej tylko oczy otwarte i zadbaj o siebie
amen

A ja nie idę na żadne zakupy bo mam dość kupowania, przesyt wszystkiego, zagracone mieszkanie, mało czasu i złapałam jakieś kosmiczne poddenerwowanie bez sensu (muszę iśc zbadać sobie tarczycę )
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-03-23 o 11:13
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 11:05   #2769
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

encia, ja tez tak mam, poznanska krew
ja sie tylko balam, ze po zimie albo mi sie juz nie bedzie podobac, albo szal na skorzane kurtki sie skonczy. tzn nie to, ze co rok zmieniam calkiem garderobe, ale wiadomo, ze fajniej miec cos fajnego niz niefajnego
ale nie podoba mi sie nadal, a szal na kurtki trwa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 11:34   #2770
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
milka, ja sie postaram przezyc, bo wlasnie ta kumpela ktorej to panienski to jedna z fajniejszych kumpel studyjnych.
zreszta po kilku mohito to juz mi bedzie wszystko jedno czy one tam sa czy nie

a co do psychologa, to popieram, ja chodzilam do jednej pani psych, ktora pomogla mi poukladac bajzel w glowie rzecz w tym, ze nie wiem czemu, ale u nas ludzie nadal patrza na psychlologa jak na kogos, do kogo chodzi sie tylko jak sie jest juz jedna noga w szpitalu psych u mnie najwiekszy problem z psychologiem miala ... moja mama ciagle mnie pytala, ze po co tam chodze, ze przeciez moge pogadac z nia itp u mnie akurat problemy nie tyle wynikaly z rodzicow, bardziej z roznych innych relacji i z mama mialam zawsze dobry kontakt, ale chodzi o to, ze psycholog to jest lekarz i on wie jak sobie poradzic
ha! pewnie! po kilku mohito to dopiero jest zabawa i żadne baska nie są już wtedy groźne

a co do psychologa to fakt, wiele osob sie "go" (wizyt) obawia. Ja (+ TZ) czesto chodze do psychologa po porady. Tworzymy z TZtem rodzine rekonstruowana i potrzebujemy wsparcia, bo nie wiemy jak najlepiej postepowac, a schematy wyniesione z domu nie zawsze sa dobre.
Czasem chodzimy do psychologa-mediatora - gdy potrzebujemy wsparcia, by przeprowadzic np. jakas wazna rozmowe (ktora dotyczy zycia i uczuc majacych bardzo duzy wplyw na przyszlosc kazdego z nas).
Mozna chodzic na terapie, ale i po porady.

Mi to pomaga.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
zgadza sie - rozpadaja sie

ale my jestesmy zwiazani bardziej niz slubem, kredytem - mamy mala
Ja sie nawet nie martwie tym za bardzo, pewnie, ze bede tesknic, ale nie moge poswiecic swojego zycia dla faceta.
Juz nie
piekne i madre slowa

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
idziecie w weekend na zakupy z instyle?
ja ide na zakupy do MUJI -20%
uwielbiam ich minimalistyczne gadżety
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:27   #2771
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
encia, ja tez tak mam, poznanska krew
ja sie tylko balam, ze po zimie albo mi sie juz nie bedzie podobac, albo szal na skorzane kurtki sie skonczy. tzn nie to, ze co rok zmieniam calkiem garderobe, ale wiadomo, ze fajniej miec cos fajnego niz niefajnego
ale nie podoba mi sie nadal, a szal na kurtki trwa
hehe a wiesz,że to może faktycznie kwestia krwi też miałam podobne obawy! Jak to centuś krakowski nie chciałam przepłacić, no ale też przecież w niemodnej kurtce na POLE nie wylezę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 12:27   #2772
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wszystko napisalam w klubie bo co wam bede tutaj sie rozpisywala
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
irsin co i jak napisalam w klubie
wedlug mnie dobrze robisz- trzeba realizowac swoje marzenia bo pozniej moze byscie mieli troche zalu do siebie, ze ty zrezygnowalas ze swojego a on ze swojego
Hmm, chciałam poczytać, ale okazało się, że wyleciałam z klubu na aut No cóż trudno..Włosów z głowy rwać nie będę

Dziewczyny, gdzie najtaniej kupię oryginalne Ray Bany z polaryzacją model Wayfarer 2140 901/58 50mm ?
Mierzyłam ostatni takie w Browarze w Poznaniu, ale 650 zł to trochę za dużo dla mnie. Czy na all w okolicach 200-300 zł to będzie podróbka czy nie ?
np. te:
http://allegro.pl/ray-ban-2140-wayfa...521276062.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:31   #2773
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

nie skusilabym sie na RB za 200 zl
ja swoje kupilsm w Vision za 500 zl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:32   #2774
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

mariol..napisz do wampirkaa ona kiedys organizowała zakup okularków chyba ze stanów. Ja nie pamiętam jak się nazywał te sklep ale np moje CK kosztowały tam koło 280 PLN. Raybany chyba w granicach 350 ktoś tam zamawiał. U nas też kosztują kolo 650 ale na all bym nie ryzykowała.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:34   #2775
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mariola, jak dziewczyny. Allegro i 200 zł to zdecydowanie podróby. Poniżej 450 zł w PL chyba nie ma co liczyć.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-03-23 o 12:35
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:53   #2776
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

na all sa podroby. RB to obecnie chyba jeden z najbardziej podrabianych towarow na all..
moja przyjaciolka kupila kiedys na aukcji "oryginalne", "z metkami" tralalalala, przyszly podroby. calkiem dobrze wykonane, ale podroby zadzwonila do kolesia, ten najpierw, ze nie nie, przeciez oryginalne, a jak zaczela mu wymieniac detale jakies [np znaczek tylko na 1 boku, brak nazwy modelu od srodka itp] to na nia naskoczyl, ze za taka cene [ok 200 zl] chyba sie nie spodziewala oryginalnych kupic

jak chcesz wydac do 200 zl to lepiej kupic mniej lanserska marke, jak exess np enkowy ktora tez jest fajna i ma okulary dobrej jakosci niz podrobe moim zdaniem

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2011-03-23 o 12:54
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:56   #2777
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie skusilabym sie na RB za 200 zl
ja swoje kupilsm w Vision za 500 zl
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mariol..napisz do wampirkaa ona kiedys organizowała zakup okularków chyba ze stanów. Ja nie pamiętam jak się nazywał te sklep ale np moje CK kosztowały tam koło 280 PLN. Raybany chyba w granicach 350 ktoś tam zamawiał. U nas też kosztują kolo 650 ale na all bym nie ryzykowała.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mariola, jak dziewczyny. Allegro i 200 zł to zdecydowanie podróby. Poniżej 450 zł w PL chyba nie ma co liczyć.

No właśnie też mi podejrzanie to wygląda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:59   #2778
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no ilios dobrze gada! exessik ennkowy fajny dobry exessik
i mi trochę nie leżał i mi ładnie optyk podgiął co trzeba i już gra (zawsze łatwiej podgiąć okulary niż twarz )
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:01   #2779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
na all sa podroby. RB to obecnie chyba jeden z najbardziej podrabianych towarow na all..
moja przyjaciolka kupila kiedys na aukcji "oryginalne", "z metkami" tralalalala, przyszly podroby. calkiem dobrze wykonane, ale podroby zadzwonila do kolesia, ten najpierw, ze nie nie, przeciez oryginalne, a jak zaczela mu wymieniac detale jakies [np znaczek tylko na 1 boku, brak nazwy modelu od srodka itp] to na nia naskoczyl, ze za taka cene [ok 200 zl] chyba sie nie spodziewala oryginalnych kupic

jak chcesz wydac do 200 zl to lepiej kupic mniej lanserska marke, jak exess np enkowy ktora tez jest fajna i ma okulary dobrej jakosci niz podrobe moim zdaniem
Masz rację
Uważam, że podróby nawet te trudno rozpoznawalne są warte tylko tyle co okulary na targowisku , więc by mnie trafiło gdyby mza nie dała 200 zł
Nie wiecie czy Raybany w sklepach w Niemczech lub Kanadzie są tańsze niż u nas ? Bo stamtąd może bym kogoś znalazła, któ by mi kupił

Muszę się rozejrzeć w innych również

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ilios dobrze gada! exessik ennkowy fajny dobry exessik
i mi trochę nie leżał i mi ładnie optyk podgiął co trzeba i już gra (zawsze łatwiej podgiąć okulary niż twarz )
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 13:12   #2780
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

wydaje mi sie, ze praktycznie wszedzie beda tansze niz u nas Polska jest niestety krajem, gdzie za towar luksusowy placi sie jeszcze wiecej, zeby byl luksusowszy
sorry - klasyczne RB kosztuja ok 130$ - nijak to nie jest 650 zl nawet po Zenkowym kursie dolara
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:16   #2781
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James ja też w iliosowym mieście mieszkam, gdybyś chciała większego truskawko-towarzystwa daj znać

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja tez sie wyzale w ostatniej chwili dowiedzialam sie, ze w sobote jest wieczor panienski mojej kumpeli ze studiow. juz obiecalam, ze bede... a potem sie dowiedzialam, ze beda tez 2 najgorsze i najglupsze babsztyle jakie spotkalam w zyciu swym rozstanie z moim bylym TZem [tzn jedno z nich ] mialo miejsce pod koniec studiow i po fakcie dowiedzialam sie o udziale w nim kolezanek-kretow.. od tego czasu z nimi nie rozmawialam, ba - ja nawet nie odebralam mojego dyplomu magisterskiego jeszcze [konczylam w 2008], bo one robia doktorat teraz w tym zakladzie, gdzie robilam magisterke i zeby mi ktos podpisal obiegowke musialabym sie z nimi spotkac. i teraz
wszyscy mi radza, zebym sie wystroila i je olala, ale bedzie tam ok 10 osob, wiec nie az tak liczne towarzystwo. na pewno z nerwow wyjdzie mi jakis pryszcz
no jeden plus, ze po tym spotkaniu bede mogla pojsc ta obiegowke zalatwic
"koleżanki" bywają cudowne ->
zrób się na bóstwo i opowiadaj przy nich jak to u Ciebie wspaniale ze wszystkim - nic bardziej tego typu osobników nie irytuje
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee nieee
placimy im czekami idziemy na poczte, tam wypelniamy kwitki, poczta wysyla im kase a jak oni ja otrzymaja to wysylaja paczke
Dimek
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jamesik! Nie chcę Ci tutaj głupot jakiś wykładać , ale sama wiesz, że musisz się wziąć w garść! Jeśli tak bardzo za nim tęsknisz i masz jeszcze nadzieję,że do Ciebie wróci to właśnie pokaż mu jaka jesteś! Jeśli nie potrafisz podźwignąć się dla siebie, podźwignij się narazie dla niego. A potem już CI to wejdzie w krew i nawet jeśli nic z tego nie będzie, siłą rozpędu znowu zaczniesz panować nad swoim życiem. Nie pozwól by Cię widział zapłakaną, nie dzwoń nie chodź do niego. Idź na zakupy, pisałaś,że z kasą krucho to idź na małe zakupy, do fryzjera. Umaluj się i idź na spacer. Zadzwoń do koleżanki jakiejś, albo któraś z nas Cię zabierze na wino i się upijemy!
Wierz mi..żaden...ale to ŻADEN facet nie jest wart tego,żebyś się teraz sama próbowała zniszczyć. Nawet ten Twój. Może mi nie wierzysz, ale tak własnie jest.

[nie żebym nie próbowała ]

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Ja sie nawet nie martwie tym za bardzo, pewnie, ze bede tesknic, ale nie moge poswiecic swojego zycia dla faceta.
Juz nie

jakie mądre są truskaweczki
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
WIOOOOOOOOOOSNAAAAAAAAA

idziecie w weekend na zakupy z instyle?
chciałabym, ale się zrujnowałam na asosie
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A ja nie idę na żadne zakupy bo mam dość kupowania, przesyt wszystkiego, zagracone mieszkanie, mało czasu i złapałam jakieś kosmiczne poddenerwowanie bez sensu (muszę iśc zbadać sobie tarczycę )
deprecha
ja nie lubić swojej tarczycy bardzo bardzo - gupia jest i tyle
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
encia, ja tez tak mam, poznanska krew
to nie krew, to duch tego miasta
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2011-03-23 o 13:36
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:32   #2782
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a co kupilas na asosie i sie nie chwalisz?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:36   #2783
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a co kupilas na asosie i sie nie chwalisz?
trochę się pochwaliłam na zdobycznym
czekam na bodajże 6 paczek
jeszcze na płaszczyk poluję, o taki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet.jpg (68,9 KB, 10 załadowań)
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:12   #2784
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a ja na dodatek dzisiaj maialam srednio mila sytuacje z mama tz, ale nie bede smecic bo wiosna w koncu jest i slonko

a co do mojego myslenia, ja tez dlugo myslalam,ze bez faceta to sobie nie poradze, ze jak to mozna byc samym itp. m ale doszlam do jakiego etapu w zyciu (jezu jak to brzmi, mam 26 lat), ze zrozumialam, ze to ja jestem dla siebie najwazniejsza i siebie musze stawiac na 1 miejscu, nie moge robic nic przeciwko sobie - a robilam tak czesto np. wyjazdy za tz itp.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:35   #2785
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze praktycznie wszedzie beda tansze niz u nas Polska jest niestety krajem, gdzie za towar luksusowy placi sie jeszcze wiecej, zeby byl luksusowszy
sorry - klasyczne RB kosztuja ok 130$ - nijak to nie jest 650 zl nawet po Zenkowym kursie dolara
Ech to cena całkiem do przyjęcia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:53   #2786
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Jamestown, Dimiti - przesyłam słowa wsparcia i otuchy Tylko tyle, bo stoję troszkę "z boku" na tym wątku...
Ale mam nadzieję, że wszystko Wam się ułoży, trzymam mocno kciuki i życzę Wam duuużo siły
dziekuje
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
e tam związki na odległość się rozpadają a na "nieodległość" też
ja tam bym czasm chciała,żeby mój TŻ bym w bezpiecznej odległości ode mnie tak mnie czasem wnerwia,że kiedyś mu coś normalnie zrobię!


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Hmm, chciałam poczytać, ale okazało się, że wyleciałam z klubu na aut No cóż trudno..Włosów z głowy rwać nie będę
nie wiedzialam
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a co kupilas na asosie i sie nie chwalisz?
wlasnie cO?

ilios gratuluje lupow:P

ja polecam okulary z solano- mam dwie pary. Kosztuja roznie- od 160- 300zl chyba mniej wiecej z tym, ze u mnie w sklepach sa tak wycenione, ze lol dlatego kupuje tylko je w Szczawnicy u znajomego ojca.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:01   #2787
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

TU pokazałam i TU
a wczoraj ustrzeliłam wiosenną parkę przecenioną z 70 na 10Ł -> odechciewa się chodzenia po naszych sklepach
będę pokazywać na bieżąco, jeśli chcecie
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:23   #2788
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Na truskawie promocja na mleczka i toniki
http://us.strawberrynet.com/newprodu...284&Region=USA
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:39   #2789
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
trochę się pochwaliłam na zdobycznym
czekam na bodajże 6 paczek
jeszcze na płaszczyk poluję, o taki:

ja kupiłam takowy na asosie tylko w czarnym kolorze za 22 funciaczki (zdjęcie zdaje się pochodzi z tamtąd) - jest rewelacyjny jakościowo i świetnie skrojony! ale rozmiarowka jest zaniżona - trzeba brać rozmiar większy.
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2011-03-23 o 15:40
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:53   #2790
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a ja nic z ubran nie kupie bo jestem gruba,o.
I nie chce mi sie odchudzac, wole jesc
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.