Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 21:01   #4261
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:01   #4262
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja tam ogólnie uważam, że noszenie czegoś tylko i wyłącznie dlatego, że "taka moda", jest smutne. Wolę mieć własny styl, niż kierować się ślepo tym, co piszą w gazetach czy gdzie tam jeszcze. Życzę ofiarom mody więcej odwagi i pewności siebie, żeby same doszły do tego, w czym dobrze się czują, a w czym wręcz przeciwnie.
Gorzej jak po tyłku obrywa się i tym osobom, które się tak nosiły od zawsze. I są wrzucane do wora z ofiarami mody Bo przecież nikt sobie nie przylepi naklejki, że od czasów nastoletnich uwielbia taki element mody (rurki, szwedy, futra, plastik, rock, kwiaty. etc)


Już kilka razy moda mnie dogoniła, mimo, że ja się wcale o to nie prosiłam...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:21   #4263
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
a to taka typowa na moto. tylko że strasznie krótka więc w sumie się nie nadaje. haha a ta cena, za to można mieć już coś lepszego tylko bez metki. a w tej kolekcji nie ma butów? bo mi sie przypomniało że mam takie, co pasowałyby do tych ledżinsów i kurtki
To ja mam cały zestaw, dwuczęściowy kombinezon, buty, rękawice i kask

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
w ogóle rozwala mnie styl męski, rockowy, motorowy itp u kobiet.
Szkoda że niektóre kobiety brody nie mogą zapuścić bo pewnie by to zrobiły żeby się wczuć
Jak to WhiteCherry słusznie stwierdziła - nie sztuka ładnie wyglądać w kobiecych ciuszkach, sztuka wyglądać ładnie ubranym jakoś inaczej I uwielbiam wszystkie te style, które wymieniłaś
Ubrania wyłącznie kobiece są nudne i bez charakteru, poza tym jakieś szpilki czy spódnice to tylko "ulepszacz" wyglądu - taki oszukiwacz na facetów Tak samo jak mocny make-up czy farbowanie włosów.

Taki typowo kobiecy albo seksowny styl kojarzy mi się z brakiem charakteru i robieniem wszystkiego "pod faceta". W sensie - utlenię włosy, bo faceci wolą blondynki, założę szpilki, bo będę wyglądać na szczuplejszą, założę sukienkę, bo faceci to lubią. Nie znoszę czegoś takiego.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja tam ogólnie uważam, że noszenie czegoś tylko i wyłącznie dlatego, że "taka moda", jest smutne. Wolę mieć własny styl, niż kierować się ślepo tym, co piszą w gazetach czy gdzie tam jeszcze. Życzę ofiarom mody więcej odwagi i pewności siebie, żeby same doszły do tego, w czym dobrze się czują, a w czym wręcz przeciwnie.
Ale ja nie noszę rockowych czy motocyklowych ciuchów, bo taka moda. W końcu słucham rocka i jeżdżę na moto od dawna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7642.jpg (58,3 KB, 198 załadowań)

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:24
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:22   #4264
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ładnemu we wszystkim ładnie faktycznie, tylko zapuścić brodę i jak nic wyglądają jak faceci.

btw. nie ja zaczęłam najazd na style, ja jedynie wyraziłam swoje zdanie w oparciu o post anet ;-)
lubie kenze i jej styl, jednak mam wrazenie, ze do siebie nie 'pasuja'. ona ma za slodka buzie i zbyt mocna opalenizne do takich stylizacji, za to ladnie jej w zywych kolorach, zwiewnych tkaninach i mini z odkrytymi plecami. takie neidopasowanie mnie troche rozwala

nie podoba mi sie takze:
*widoczny żel na włosach (i kobiety, i mezczyzni)
*monokolorystyczne stylizacje (oczywiscie nie kazda), jesli sa to np. ciemnofioletowe buty, fioletowe spodnie, (lub co gorsza fioletowa spodnica z fioletowymi rajstopami) jasnofioletowa bluzka, fioletowy plaszczyk, wrzosowy szaliczek, srebrne kolczyki z fioletowymi oczkami, a obowiazkowo do tego fioletowa gumka na wlosach no i fioletowy makijaz
*wszelkie frotki na wlosach, szczegolnie oczobijne np. http://www.google.pl/imgres?q=zolta+...w=1280&bih=690
*niestety kolorowe rajstopy (sama nosilam kilka lat temu ) w wiekszosci stylizacji, niewiele jest osob, ktore umieja je jakos sensownie polaczyc
*zbyt odwazne stroje na chudych i grubych dziewczynach
*ogolnie mody na chudosc oraz odpowiedzi w postaci modelek plus size, to troche jak wojna blondynek i brunetek, gdzie rude i szatynki sa pomijane
*oczywiscie staniki pod karkiem
*o dziwo leginsy do krotkich bluzek az tak mnie nie raza, o ile nie sa rajstopowej grubosci
*wielkie, kolorowe adidasy nike za kostke u dziewczyn, a fuj
*rozowe policzki + brazer, niebiesko-zielone powieki, czerwona szminka - czyli niedopasowany kolorystycznie makijaz. zbyt duzo, czy tez rozmazany nie razi mnei az tak
*obcasy+bluza, obcasy+plecak, wielkie najacze+satynowe spodnie - czyli nieumiejetne laczenie stylu sportowego z eleganckim
*satynowe ubrania - szczegolnie sukienki na wesela i studniowki. jak widze blyszczacy material obsypany tona brokatu i wielkimi, plastikowymi klejnotami, mam ochote...

jak mi sie przypomni, dopisze
__________________
just sleep with rockstars - support the arts

Edytowane przez Unendlichkeit
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:25
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:23   #4265
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Gorzej jak po tyłku obrywa się i tym osobom, które się tak nosiły od zawsze. I są wrzucane do wora z ofiarami mody Bo przecież nikt sobie nie przylepi naklejki, że od czasów nastoletnich uwielbia taki element mody (rurki, szwedy, futra, plastik, rock, kwiaty. etc)


Już kilka razy moda mnie dogoniła, mimo, że ja się wcale o to nie prosiłam...
Mnie też wiele razy dogoniła moda. Od zawsze uwielbiam glany/martensy, trampki (niekoniecznie converse, ale mam, bo znudziło mi się latanie co 3 miesiące po nowe trampki, po prostu stało się to nieekonomiczne), duże swetry, elementy retro, etniczne itd.

A co do plakietek, nikt od nich niestety nie ucieknie. W latach LO byłam tą "w ciuchach z lumpeksu", co było obciachem. Dzisiaj pewnie by nazwali mnie jakoś bardziej pozytywnie, bo przecież modne jest teraz łażenie po lumpeksach i bycie "alternatywnym".
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:26   #4266
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja często widze tak śmieszny widoczek jak dla mnie,kozaki na dosć wysokim obcasie,do tego plecak i bluza,no bez jaj ale to do siebie zupełnie nie pasuje.Albo decydujemy się na styl sportowy albo kobiecy.
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:32   #4267
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
Ja często widze tak śmieszny widoczek jak dla mnie,kozaki na dosć wysokim obcasie,do tego plecak i bluza,no bez jaj ale to do siebie zupełnie nie pasuje.Albo decydujemy się na styl sportowy albo kobiecy.
Widze pełno takich zestawień na ulicach. To często dziewczyny z gimnazjum i liceum - taka moja obserwacja.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 21:37   #4268
201607260940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 34
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Straaasznie nie lubię gdy dziewczyna ubiera szpilki a do tego sportową bluzę z kapturem... Tak samo legginsy rajstopowe do krótkiej bluzeczki + oczywiście widoczne majtki koronkowe, najlepiej czerwone.. Jest to widok co najmniej niesmaczny. :P

Edytowane przez 201607260940
Czas edycji: 2011-12-17 o 20:53
201607260940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:51   #4269
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:55   #4270
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Widzę, że też modna jestem, nie wiem tylko czy jeansy motocyklowe z ochraniaczami na kolana pod materiałem nie wzbudzą niczyjej zazdrości i ataku

A co do noszenia torebek- mój TŻ mi czasem potrzyma jak np muszę zapiąć płaszcz, obwiązać się szalikiem i mi trzeciej ręki brakuje No i nosił mi po zabiegu chirurgicznym, gdzie mi wycięli sporego pieprza na pograniczu dekoltu i piersi i nie mogłam nic nosić, ba! normalnie ciuchów zakładać, żeby mi się nie rozlazło (a i tak cholera się poszerzyła cholernie i mam "cudną" bliznę na dekolcie ). I fakt, spojrzenia niektórych ludzi były co najmniej... niesmaczne i niemiłe...

Tak poza tym to ja mu sama nie daję, chciałabym tragarza, tobym takowego pana zatrudniła, a nie własnego chłopa ciągała
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 22:08   #4271
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ładnemu we wszystkim ładnie faktycznie, tylko zapuścić brodę i jak nic wyglądają jak faceci.

btw. nie ja zaczęłam najazd na style, ja jedynie wyraziłam swoje zdanie w oparciu o post anet ;-)
na tych fotkach co wkleiłaś dziewczyny na prawdę ładnie wyglądają, tak bardzo soft-rockowo. Bardzo mi się niektóre zestawienia podobają (pomijając latexowe obcisłe spodnie- nienawidzę takich, kojarzą mi się z pannami pod latarnią).

Rozwalają mnie dziewczyny w kurtkach rockowych większych o 4 rozmiary, wielgachnych i brudnych glanach [żeby nie było- nie mam nic do glanów, sama nosiłam] + obdarte rajstopy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_11_19302.jpg (78,4 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2_70484.jpg (120,2 KB, 259 załadowań)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 22:24   #4272
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Widzę, że też modna jestem, nie wiem tylko czy jeansy motocyklowe z ochraniaczami na kolana pod materiałem nie wzbudzą niczyjej zazdrości i ataku
Uważaj, bo Cię znajdziemy i weźmiemy Ci te spodnie

Cytat:
Napisane przez Marlena18 Pokaż wiadomość
Straaasznie nie lubię gdy dziewczyna ubiera szpilki a do tego sportową bluzę z kapturem...
A ja nie mam nic przeciwko takim połączeniom o ile wyglądają tak jak na załączonych zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sandra2.jpg (77,7 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sandra1.jpg (79,0 KB, 297 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:39   #4273
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja nie mam nic przeciwko takim połączeniom o ile wyglądają tak jak na załączonych zdjęciach
Nie podoba mi się
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 01:47   #4274
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się
Mi też nie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:08   #4275
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Uważaj, bo Cię znajdziemy i weźmiemy Ci te spodnie



A ja nie mam nic przeciwko takim połączeniom o ile wyglądają tak jak na załączonych zdjęciach
rozumiem zabawę modą i może jestem sztywna, wolę nudny i klasyczny styl i takie tam, ale gdybym zobaczyła tą panią na ulicy to by mnie rozwaliła
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:25   #4276
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie też wiele razy dogoniła moda. Od zawsze uwielbiam glany/martensy, trampki (niekoniecznie converse, ale mam, bo znudziło mi się latanie co 3 miesiące po nowe trampki, po prostu stało się to nieekonomiczne), duże swetry, elementy retro, etniczne itd.

A co do plakietek, nikt od nich niestety nie ucieknie. W latach LO byłam tą "w ciuchach z lumpeksu", co było obciachem. Dzisiaj pewnie by nazwali mnie jakoś bardziej pozytywnie, bo przecież modne jest teraz łażenie po lumpeksach i bycie "alternatywnym".
Mnie też moda doganiała - trampki, arafatka, czarne rurki, gdy wszyscy nosili dzwony... I też w LO byłam "lumpeksiarą", padłam z wrażenia, gdy zobaczyłam jedną z tych zadzierających nosa dziewczyn w moim ulubionym lumpeksie w rodzinnej miejscowości.

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
rozumiem zabawę modą i może jestem sztywna, wolę nudny i klasyczny styl i takie tam, ale gdybym zobaczyła tą panią na ulicy to by mnie rozwaliła
Mnie się podoba i nie podoba, nie wygląda źle, ale dobrze też nie
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:33   #4277
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwalają mnie podarte rajstopy. Wiem, że to taka "moda", ale dla mnie wygląda to flejowato

A co mnie rozwala? Rozwala mnie, kiedy dziewczyna na siłę podąża za modą/trendami/opiniami kogokolwiek i jest wręcz przebrana. Ja ubieram się tak, jak lubię, w jakich ciuchach się dobrze czuję i moda ma dla mnie zerowe znaczenie. Właściwie nie mam niczego z rzeczy, które są modne. Ale aż żal mi ofiary mody, które świetnie czują się w trampkach, ale noszą szpilki, bo to trendi.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 09:05   #4278
201607260940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 34
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wystający tyłek w za małych biodrówkach jeszcze mnie rozbraja. Częsty widok w szkole xD Najgorzej jak się taka dziewczyna schyli i ma caały tyłek na wierzchu, zazwyczaj są to jeszcze osoby ze sporą nadwagą. Komu się to podoba? Chyba facetów też to odstrasza..
201607260940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 09:12   #4279
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ładnemu we wszystkim ładnie faktycznie, tylko zapuścić brodę i jak nic wyglądają jak faceci.

btw. nie ja zaczęłam najazd na style, ja jedynie wyraziłam swoje zdanie w oparciu o post anet ;-)
uwielbiam tego bloga, dziewczyna jest przepiękna i ma fajny styl
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 10:04   #4280
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się
Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Mi też nie
Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
rozumiem zabawę modą i może jestem sztywna, wolę nudny i klasyczny styl i takie tam, ale gdybym zobaczyła tą panią na ulicy to by mnie rozwaliła
Ile ludzi tyle gustów Mi się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Właściwie nie mam niczego z rzeczy, które są modne.
Dam sobie rękę uciąć, że masz w szafie coś co jest modne, ale nawet o tym nie wiesz. Szczerze mówiąc dzisiaj trudno być niemodnym, bo trendy nie są już tak wyraźne.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:09   #4281
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dam sobie rękę uciąć, że masz w szafie coś co jest modne, ale nawet o tym nie wiesz. Szczerze mówiąc dzisiaj trudno być niemodnym, bo trendy nie są już tak wyraźne.
Dobra, niech będzie Ale - nie mam w szafie ani jednej rzeczy, którą kupiłam dlatego, że jest modna, a nie dlatego, że po prostu mi się spodobała. No i oczywiście nie raz było tak, że coś nosiłam, a to stawało się później dopiero modne.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:22   #4282
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To ja mam cały zestaw, dwuczęściowy kombinezon, buty, rękawice i kask

To zobacz jaka jesteś modna teraz szkoda, że w tej kolekcji h&m nie ma kasków, ciekawe co by się działo na ulicach
Żartuje, w końcu to tylko inspiracje.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:45   #4283
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

a co myślicie o dziewczynach w air maxach?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:05   #4284
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To ja mam cały zestaw, dwuczęściowy kombinezon, buty, rękawice i kask


Jak to WhiteCherry słusznie stwierdziła - nie sztuka ładnie wyglądać w kobiecych ciuszkach, sztuka wyglądać ładnie ubranym jakoś inaczej I uwielbiam wszystkie te style, które wymieniłaś
Ubrania wyłącznie kobiece są nudne i bez charakteru, poza tym jakieś szpilki czy spódnice to tylko "ulepszacz" wyglądu - taki oszukiwacz na facetów Tak samo jak mocny make-up czy farbowanie włosów.

Taki typowo kobiecy albo seksowny styl kojarzy mi się z brakiem charakteru i robieniem wszystkiego "pod faceta". W sensie - utlenię włosy, bo faceci wolą blondynki, założę szpilki, bo będę wyglądać na szczuplejszą, założę sukienkę, bo faceci to lubią. Nie znoszę czegoś takiego.


Ale ja nie noszę rockowych czy motocyklowych ciuchów, bo taka moda. W końcu słucham rocka i jeżdżę na moto od dawna
:brzyda l:

Czytam sobie ten wątek i wiele waszych rozwalaczy też mnie rozwala, ale dobieranie ideologii do tego, że kobiety ubierają się kobieco, bo TO SIĘ PODOBA FACETOM to już przepraszam - za daleko idąca nadinterpretacja.

Dla mnie nudne i wręcz śmieszne są mega rockowe elementy stroju, skórzane spodnie z przeszyciami, ramoneski, cała ta haemowa kolekcja moto - nie podoba mi się to i jak widzę takie osoby, to jeżeli zwracam na nie uwagę, to tylko i wyłącznie w negatywnym sensie. I ok, rozumiem, obcasy/sukienki na codzień się mogą nie podobać. Ale ja nie dorabiam ideologii, że takie osoby noszą się w ten sposób, bo chcą być oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Też jestem zwolenniczką tej strasznej tezy, że "kobiety dobrze wyglądają podkreślając swoją kobiecość" i śmiem nawet twierdzić, że nawet śliczne dziewczyny w oversizowym wszystkim tudzież całe moto/rock/alternatywnie wyglądają najzwyczajniej w świecie źle.

Przepraszam, ale wybitnie rozwaliło mnie to, że noszę obcasy codziennie i właściwie wszędzie, bo mnie to wyszczupli i będę bardziej atrakcyjna dla bliżej nieokreślonego faceta, a nie po prostu dlatego, że lubię Bo lubić swój wizerunek mają prawo tylko te z nas, które nie podkreślają swojej kobiecości, bo cała reszta robi to pod facetów
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:08   #4285
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dobra, niech będzie Ale - nie mam w szafie ani jednej rzeczy, którą kupiłam dlatego, że jest modna, a nie dlatego, że po prostu mi się spodobała. No i oczywiście nie raz było tak, że coś nosiłam, a to stawało się później dopiero modne.
W dzisiejszych czasach nawet bycie niemodnym jest modne Szczerze mówiąc lepiej sobie nie zaprzątać tym głowy tylko po prostu skupić się na tym co się nam naprawdę podoba czy przyda Czyli slow fashion - swoją drogą też modne...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:16   #4286
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale wybitnie rozwaliło mnie to, że noszę obcasy codziennie i właściwie wszędzie, bo mnie to wyszczupli i będę bardziej atrakcyjna dla bliżej nieokreślonego faceta, a nie po prostu dlatego, że lubię Bo lubić swój wizerunek mają prawo tylko te z nas, które nie podkreślają swojej kobiecości, bo cała reszta robi to pod facetów
Zgadzam się z Tobą. Ja codziennie noszę koturny albo buty na obcasie - jest mi w nich wygodnie (jak już się noga przyzwyczai to nawet mogę w nich na spacery latać ), pasują mi do stroju. Codziennie noszę też sukienki lub spódnice, do tego jakaś marynarka. I często słyszę: "Dla kogo się tak wystroiłaś?" No tak, bo jak dziewczyna przychodzi w trampkach i dżinsach to ubrała się dla siebie, a jak w sukience to dla facetów albo kogoś innego. Ubieram się tak, bo lubię. W spodniach mi niewygodnie, bo spadają mi wiecznie z tyłka, poza tym mam taki a nie inny styl i już. Jasne, że wszyscy po części ubieramy się dla innych, ale nie wiem skąd pogląd, że jak się "wystroiłam" w sukienkę, to stałam przed szafą 4 godziny, żeby się komuś przypodobać, a jak spodnie, to po prostu dlatego, że lubię Jedna z koleżanek stwierdziła kiedyś, że musiałam bardzo długo się ubierać. Miałam na sobie rajstopy, sukienkę, marynarkę i buty. No tak, założenie tego zajmuje przecież godzinę dłużej niż założenie spodni, koszulki, sweterka i butów...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:17   #4287
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ja jeszcze rok-dwa lata temu polowałam na kopytka i buty woźnej na sigmowym, a teraz.... atak klonów z futerkiem w zestawie!

dobrze, że zabudowane botki bez palców ciągle niemodne, jak tylko minie zima znów będę w nich straszyć

edit: ja też biegam w spodniach raz na dwa tygodnie, niech żyją spódnice i sukienki!
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2011-12-17 o 11:18
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:27   #4288
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ten wątek przechodzi granice absurdu. od kiedy prosty, klasyczny i elegancki styl to ubieranie się żeby zaimponować facetom?

rozumiem że Coco Chanel tworzyła ciuchy dla kobiet, które myślały tylko o tym, jak by sobie tu jakiegoś fajnego faceta dookoła palca owinąć?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:32   #4289
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Ja codziennie noszę koturny albo buty na obcasie - jest mi w nich wygodnie (jak już się noga przyzwyczai to nawet mogę w nich na spacery latać ), pasują mi do stroju. Codziennie noszę też sukienki lub spódnice, do tego jakaś marynarka. I często słyszę: "Dla kogo się tak wystroiłaś?" No tak, bo jak dziewczyna przychodzi w trampkach i dżinsach to ubrała się dla siebie, a jak w sukience to dla facetów albo kogoś innego. Ubieram się tak, bo lubię. W spodniach mi niewygodnie, bo spadają mi wiecznie z tyłka, poza tym mam taki a nie inny styl i już. Jasne, że wszyscy po części ubieramy się dla innych, ale nie wiem skąd pogląd, że jak się "wystroiłam" w sukienkę, to stałam przed szafą 4 godziny, żeby się komuś przypodobać, a jak spodnie, to po prostu dlatego, że lubię Jedna z koleżanek stwierdziła kiedyś, że musiałam bardzo długo się ubierać. Miałam na sobie rajstopy, sukienkę, marynarkę i buty. No tak, założenie tego zajmuje przecież godzinę dłużej niż założenie spodni, koszulki, sweterka i butów...
mam tak samo jak ty! Na zajęcia latam w obcasach, w zimie latam w obcasach, spódnice, sukienki, spodnie i bluzki z dekoltem, nie jakimś ordynarnym/wulgarnym, ale z dekoltem - "ojoj, ale się odstrzeliłaś, kogo chcesz upolować?"

Bo przecież tylko oversizowe sweterki i conversy mogą się właścicielce podobać, ja ubieram się dla samców.

Ufff, ulżyło mi jak się przyznałam

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
ten wątek przechodzi granice absurdu. od kiedy prosty, klasyczny i elegancki styl to ubieranie się żeby zaimponować facetom?

rozumiem że Coco Chanel tworzyła ciuchy dla kobiet, które myślały tylko o tym, jak by sobie tu jakiegoś fajnego faceta dookoła palca owinąć?
oczywiście - jedyny cel małej czarnej i takich tam, to nie wrócić z przyjęcia/imprezy samej do łóżka
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:36   #4290
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
mam tak samo jak ty! Na zajęcia latam w obcasach, w zimie latam w obcasach, spódnice, sukienki, spodnie i bluzki z dekoltem, nie jakimś ordynarnym/wulgarnym, ale z dekoltem - "ojoj, ale się odstrzeliłaś, kogo chcesz upolować?"

Bo przecież tylko oversizowe sweterki i conversy mogą się właścicielce podobać, ja ubieram się dla samców.
Siostro, padnij w me ramiona! Ja na zajęcia też latam w sukienkach i na obcasach, to dla mnie normalny strój. Kiedyś koleżanka na zajęciach pyta: "Robisz coś po zajęciach?", a ja: "No idę z TŻ-tem i znajomymi na bilard", a ona: "Aaa no to już wiem, czemu się tak wystroiłaś" A to była jedna z sukienek dla mnie na co dzień, wcale nie założyłam jej wyjątkowo na bilard
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.