Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 15:15   #3961
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
kidy zaczynaja sie wyprze w zarze? prosze tylko nie biczujcie...
27 grudnia
Nie mozesz zarezerwowac rzeczy z wyprzedazy. Rzeczy niewyprzedazowe mozesz.
1. czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
2. czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?

3. o ile mniej więcej % obniżają ceny?
4. czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?


2 pytanie - jak powyżej, możliwe, że wybrane modele nie będą podlegały obniżce
3 pytanie - sprawdzaj info na stronie, to już wew. ustalenia handlowe firmy
4 pytanie - w trakcie wyprzedaży nie są praktykowane rezerwacje
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2011-12-20 o 14:38
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:21   #3962
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia
ogladalam dzis te spodnie ala legginsy
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NNY%2BTROUSERS
nie zachwycily mnie, odpuszczam kupno
W której galerii je widziałaś? Kazimierz właśnie? Chciałabym je zobaczyć na żywo.

Dziewczyny czy jeśli dokonuję wymiany rzeczy to wystarczy sam paragon? Dostałam od TŻ na gwiazdkę prezent z Zary, jednak wolałbym sobie wybrać zamiast niego coś innego, a najlepiej to jeszcze poczekać do wyprzedaży TŻ nie będzie przez święta, i po świętach w Polsce, więc nie będę mieć dostępu do jego karty.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:27   #3963
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
W której galerii je widziałaś? Kazimierz właśnie? Chciałabym je zobaczyć na żywo.

Dziewczyny czy jeśli dokonuję wymiany rzeczy to wystarczy sam paragon? Dostałam od TŻ na gwiazdkę prezent z Zary, jednak wolałbym sobie wybrać zamiast niego coś innego, a najlepiej to jeszcze poczekać do wyprzedaży TŻ nie będzie przez święta, i po świętach w Polsce, więc nie będę mieć dostępu do jego karty.
tak w Kazimierz
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:33   #3964
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
dziewczyny pamiętacie jak było na kolekcji wiosennej w 1. dzień wyprzedaży? Tzn, ja byłam po południ i dziki szał. Ale zastanawiam się jakbym pojechała zaraz po otwarciu to chyba spokojniej jest?
Ja byłam w pierwszy dzień wiosennej wyprzedaży w szczecinie w galaxy.
W sklepie byłam tak mniej więcej godzinę po otwarciu i było już sporo ludzi i kolejka do przymierzalni.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:59   #3965
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
W której galerii je widziałaś? Kazimierz właśnie? Chciałabym je zobaczyć na żywo.

Dziewczyny czy jeśli dokonuję wymiany rzeczy to wystarczy sam paragon? Dostałam od TŻ na gwiazdkę prezent z Zary, jednak wolałbym sobie wybrać zamiast niego coś innego, a najlepiej to jeszcze poczekać do wyprzedaży TŻ nie będzie przez święta, i po świętach w Polsce, więc nie będę mieć dostępu do jego karty.
nie trzeba karty, chyba że będziesz wymieniac na tańszą rzecz
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:04   #3966
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, a do której w wigilię otwarta jest Zara ? Można coś sobie w tym dniu odłożyć do wyprzedażowego 27 grudnia ? Pytam, bo specjalnie wybierałabym się 120 km i nie chciałabym jechać na darmo.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:33   #3967
asiawoodstock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 108
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ohydne! mnie brzydzą upaćkane fluidem/pudrem bluzki, swetry itd. sprzedawane, jako nowe w super zarowych cenach
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Też uważam, że powinni coś z tym zrobić, albo czyścic albo obniżyć cenę. Tymczasem oczekuje się, że klient nie zauważy i weźmie, a jak zauważy w domu i będzie chciał zwrócić to się zrobi z niego oszusta i nie przyjmie zwrotu. Już to przerabiałam i nie raz zdarzyło mi się samej coś w domu po odkryciu wady wyczyścić/ zeszyć tylko po to żeby oddać ze świętym spokojem. W Zarze faktycznie jest takie światło, że trzeba dobrze oglądać. Kiedyś widziałam spódnicę, która miała na sobie rozlane jajko (żółty błyszczący nalot) i normalnie sobie wisiała...
Wyobraźcie sobie, że ZARA udziela 5 lub 10% rabat na rzeczy upaćkane podkładem. Jestem przekonana, że w praktyce "szanowne" klientki specjalnie brudziłyby upatrzone ciuchy swoim makijażem i biegały do kasy z pretensją: "Widzi Pani tę (maleńką) kropkę podkładu na rękawie? Rabat proszę!". Podejrzewam, że w zastraszająco szybkim tempie połowa asortymentu okazałaby się brudna...

Jeśli chodzi o przyjmowanie zwrotu rzeczy noszących ślady użytkowania i (o zgrozo!) brudnych, to rzeczywiście pracownicy powinni być bardziej rzetelni przy oględzinach.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a do której w wigilię otwarta jest Zara ? Można coś sobie w tym dniu odłożyć do wyprzedażowego 27 grudnia ? Pytam, bo specjalnie wybierałabym się 120 km i nie chciałabym jechać na darmo.
To zależy, jak długo czynna będzie galeria, do której chcesz jechać. Sprawdź w necie, godziny otwarcia tego centrum handlowego na ten dzień
__________________
Żona swojego męża od 23 lipca 2011

Mama Zosi - termin 8 marca 2012
asiawoodstock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 17:25   #3968
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Trudno mi powiedzieć czy się opłaca. W pierwsze dni wyprzedaży z pewnością będzie sporo ludzi już od samego rana. Pierwsza tura to przeceny tak 30%,a więc niewiele. Ale jak się chce coś konkretnego , co jeszcze jest mocno chodliwe to raczej nie ma się co nastawiać, że przetrwa do końca. Jest sporo też handlarzy którzy wykupują masowo ciuchy i później je wystawiają dwa razy drożej na allegro.
W każdym razie ja stawiam na drugi dzień wyprzedaży.
Dziękuję za odpowiedź 30 % to faktycznie bez rewelacji, ale mam upatrzone dwie rzeczy i podejrzewam, że nie poczekają na mnie zbyt długo..

Tak swoją drogą przeczytałam ostatnie strony wątku i jestem w szoku, że w Zarze mają miejsce takie sytuacje ze zwrotami.. Nie przypuszczałam, że w tak wysoko ceniącej się sieciówce można chociażby oddawać ubrania z wyraźnymi oznakami noszenia i bez metek.. Przecież to nie do pomyślenia, że przyjdzie jakaś paniusia, kupi sobie drogą rzecz, żeby się "pokazać", ponosi a później odda.. Nie raz widziałam plamki czy uszkodzenia na rzeczach, ale cały czas byłam przekonana, że zostały źle potraktowane podczas mierzenia..
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:01   #3969
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
Nie przypuszczałam, że w tak wysoko ceniącej się sieciówce można chociażby oddawać ubrania z wyraźnymi oznakami noszenia i bez metek..
Bo ta sieć to raczej tylko wysoko się ceni, jakość ani poszanowanie klienta raczej z tymi cenami w parze niestety nie idą

Cytat:
Napisane przez asiawoodstock Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że ZARA udziela 5 lub 10% rabat na rzeczy upaćkane podkładem. Jestem przekonana, że w praktyce "szanowne" klientki specjalnie brudziłyby upatrzone ciuchy swoim makijażem i biegały do kasy z pretensją: "Widzi Pani tę (maleńką) kropkę podkładu na rękawie? Rabat proszę!". Podejrzewam, że w zastraszająco szybkim tempie połowa asortymentu okazałaby się brudna...

Jeśli chodzi o przyjmowanie zwrotu rzeczy noszących ślady użytkowania i (o zgrozo!) brudnych, to rzeczywiście pracownicy powinni być bardziej rzetelni przy oględzinach.
Można to inaczej rozegrać. Pod koniec dnia przeglądać rzeczy i zabrać te brudne uszkodzone albo od razu z szatni, może zrobić osobny wieszak z przeceną na te rzeczy i już, a nie tak od ręki. Częściowo zniechęciłoby to delikwentki. Ogólnie kombinatorzy zawszę jednak znajdą sposób. Ale to trochę nie fair sprzedawać brudny, uszkodzony towar w pełnowartościowej cenie jak gdyby nigdy nic między innymi. Równie dobrze można go izolować i informować, że te rzeczy posiadają uszkodzenia, ale są w pełnej cenie. Mam wrażenie, że w ciucholandach są bardziej restrykcyjni z towarem niż tam.

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2011-12-19 o 18:12
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:45   #3970
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez asiawoodstock Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że ZARA udziela 5 lub 10% rabat na rzeczy upaćkane podkładem. Jestem przekonana, że w praktyce "szanowne" klientki specjalnie brudziłyby upatrzone ciuchy swoim makijażem i biegały do kasy z pretensją: "Widzi Pani tę (maleńką) kropkę podkładu na rękawie? Rabat proszę!". Podejrzewam, że w zastraszająco szybkim tempie połowa asortymentu okazałaby się brudna...

Jeśli chodzi o przyjmowanie zwrotu rzeczy noszących ślady użytkowania i (o zgrozo!) brudnych, to rzeczywiście pracownicy powinni być bardziej rzetelni przy oględzinach.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



To zależy, jak długo czynna będzie galeria, do której chcesz jechać. Sprawdź w necie, godziny otwarcia tego centrum handlowego na ten dzień
o faktycznie, dzięki, muszę zadzwonić i się zapytać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:57   #3971
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Też uważam, że powinni coś z tym zrobić, albo czyścic albo obniżyć cenę. Tymczasem oczekuje się, że klient nie zauważy i weźmie, a jak zauważy w domu i będzie chciał zwrócić to się zrobi z niego oszusta i nie przyjmie zwrotu. Już to przerabiałam i nie raz zdarzyło mi się samej coś w domu po odkryciu wady wyczyścić/ zeszyć tylko po to żeby oddać ze świętym spokojem. W Zarze faktycznie jest takie światło, że trzeba dobrze oglądać. Kiedyś widziałam spódnicę, która miała na sobie rozlane jajko (żółty błyszczący nalot) i normalnie sobie wisiała...

O rany! Mam nadzieję, że faktycznie to było jajko
Jakieś 4 lata temu podczas wyprzedaży letniej kupiłam w Zarze t -shirt i kilka innych rzeczy. W Zarze w moim centrum handlowych gdzie pracowałam jeszcze wtedy. Wróciłam z torebeczką do biura i postanowiłam jeszcze raz obejrzeć kupione rzeczy, zresztą koleżanka też chciała zobaczyć. Na wspomnianej bluzce zauważyłam dziurkę. Była w widocznym miejscu, w żaden sposób nie do zszycia. Poszłam do sklepu zrobić zwrot/wymianę. Co usłyszałam?

"Niestety nie mogę jej przyjąć, to jest noszona rzecz i w dodatku zwraca ją Pani uszkodzoną."

Powiedziałam, że kupiłam ją pół godziny temu i nie miałam szansy jej założyć (pokazałam paragon) Sprzedawczyni się upierała, że nie przyjmie zwrotu. Przyszedł kierownik sklepu (nie znałam go jeszcze) i mi wymyślił historię, że się pewnie po zakupach przebrałam w toalecie i paradowałam w niej po centrum a ta dziura to On woli nie myśleć skąd się wzięła ale zwrotu nie przyjmie. Rzuciłam tą koszulką mu prawie w twarz i wyszłam wkurzona ze sklepu.

Dodam, że dwa dni później przyszedł do mnie do biura z prośbą o pozwolenie na prace nocne w sklepie i chyba było mu głupio, poznał mnie na pewno.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 19:59   #3972
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dzis chcialam przymierzyc dwie biale bluzki,ale niestety ostatnie sztuki w moim rozmiarze byly upackane podkladem.Nie tylko przy szyji,ale poprostu cala bluzka byla w podkladzie.Nie rozumiem jak mozna cos takiego powiesic z powrotem na wieszak w sklepie i probowac sprzedac za cene pelnowartosciowego ubrania
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:28   #3973
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość

"Niestety nie mogę jej przyjąć, to jest noszona rzecz i w dodatku zwraca ją Pani uszkodzoną."

Dodam, że dwa dni później przyszedł do mnie do biura z prośbą o pozwolenie na prace nocne w sklepie i chyba było mu głupio, poznał mnie na pewno.
No i o tym mówię, że człowiek się nieświadomie coś kupi, a potem zrobią z niego oszusta najgorszej klasy...

Jak do Ciebie przyszedł to trzeba mu było powiedzieć, że nie wiesz czy dasz pozwolenie, bo "nawet nie chcesz się domyślać co oni tam będą robić"

blueania też mnie zastanawia jak to się dzieje, że plamy od podkładu są prawie wszędzie... Nie rozumiem czemu nikt nie zwraca uwagi osobom, które oddają te rzeczy w przymierzalni.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:36   #3974
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny myślicie, że mogę liczyć na przecenę tych dwóch sukienek 27.12? Zakochałam się w nich)

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...SSOVER%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BWITH%2BCOLLAR
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:55   #3975
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No i o tym mówię, że człowiek się nieświadomie coś kupi, a potem zrobią z niego oszusta najgorszej klasy...

Jak do Ciebie przyszedł to trzeba mu było powiedzieć, że nie wiesz czy dasz pozwolenie, bo "nawet nie chcesz się domyślać co oni tam będą robić"

blueania też mnie zastanawia jak to się dzieje, że plamy od podkładu są prawie wszędzie... Nie rozumiem czemu nikt nie zwraca uwagi osobom, które oddają te rzeczy w przymierzalni.
pozwolenie wydalam (bo inaczej nie mogłam) ale po szczegolowym opisie prac i wyslalam im kierownika ochrony zeby dotrzymal im towarzystwa i pilnowal zegarka zeby nie przekroczyli umówionego czasu oraz by sprawdził ze na terenie sklepu są tylko osoby wcześniej zgłoszone
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 20:57   #3976
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No i o tym mówię, że człowiek się nieświadomie coś kupi, a potem zrobią z niego oszusta najgorszej klasy...

Jak do Ciebie przyszedł to trzeba mu było powiedzieć, że nie wiesz czy dasz pozwolenie, bo "nawet nie chcesz się domyślać co oni tam będą robić"

blueania też mnie zastanawia jak to się dzieje, że plamy od podkładu są prawie wszędzie... Nie rozumiem czemu nikt nie zwraca uwagi osobom, które oddają te rzeczy w przymierzalni.
Jedyne co mi przychodzi do glowy-dziewczyna przymierzajac bluzke musi zdjac ja przez glowe,a czasami bluzki sa na tyle ciasne,ze ocieraja nimi o twarz I tez nie pojmuje tego ,ze na przymierzalni nikt tego nie widzi...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 21:05   #3977
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że mogę liczyć na przecenę tych dwóch sukienek 27.12? Zakochałam się w nich)

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...SSOVER%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BWITH%2BCOLLAR
ciężko coś przewidywać z dokładnością, szansa jest oczywiście ze się pojawia, moja koleżanka na letniej wyprzedaży upolowała paseczkowego tulipana za 199 zł (mimo, ze podobno już żadnego nie było w żadnym sklepie) ale nikt nie da Ci tej pewności. A jeśli się pojawia to ciekawe czy znajdziesz swój rozmiar. Poluj na nie i tyle

Obie są ładne ale ta pierwsza sama bym chciała mieć

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Jedyne co mi przychodzi do glowy-dziewczyna przymierzajac bluzke musi zdjac ja przez glowe,a czasami bluzki sa na tyle ciasne,ze ocieraja nimi o twarz I tez nie pojmuje tego ,ze na przymierzalni nikt tego nie widzi...
Pewnie właśnie tak jest. I mogą się brudzić tez od wytapetowanego dekoltu

Zawsze piore nowe rzeczy, nie wazne w jakim stanie i w jakim sklepie zostaly kupione. 3 lata pracy w centrum handlowym i ogladanie tego całego luksusu od kuchni zmieniło mój stosunek do zakupów.

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2011-12-19 o 21:01
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 22:15   #3978
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Ja również tego nie lubię, ale kij ma zawsze dwa końce i te plamy nie biorą się znikąd.
Oczywiście dlatego ja zawsze uważam, jak coś zakładam, czy zdejmuję, naiwnie licząc, że inni też tak robią

Aczkolwiek z moich prywatnych obserwacji mam wniosek, że w żadnym innym sklepie nie ma tak upaćkanych podkładami ubrań! szczególnie jasnych! Naprawdę nie umiem tego sobie wytłumaczyć

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Jakie sa Wasze patenty na sprawdzanie czy ciuch nie byl uzywany, w ktorych miejscach najlepiej to sprawdzic? Nie mowie o widocznych, rzucajacych sie w oczy sladach noszenia.
Bodajze w Simple daja takie apaszki na twarz przy mierzeniu aby nie zabrudzic podkladem, szminka.
Ja oprócz dokładnego oglądania, obwąchuję wiem, że to koszmarne, ale normalnie coraz bardziej sie brzydzę a najczęściej proszę o sprawdzenie na magazynie, czy nie ma innej w tym rozmiarze

Tak w Simple dają chusteczkę

Cytat:
Napisane przez asiawoodstock Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że ZARA udziela 5 lub 10% rabat na rzeczy upaćkane podkładem. Jestem przekonana, że w praktyce "szanowne" klientki specjalnie brudziłyby upatrzone ciuchy swoim makijażem i biegały do kasy z pretensją: "Widzi Pani tę (maleńką) kropkę podkładu na rękawie? Rabat proszę!". Podejrzewam, że w zastraszająco szybkim tempie połowa asortymentu okazałaby się brudna...
No nie wiem. Jakoś w innych sklepach nie ma takiego problemu, żeby można wysnuć wniosek, że coś takiego będzie na masową skalę
Poza tym towar ubrudzony, który nadaje się musowo od razu do prania, w moim odczuciu, nie jest towarem pełnowartościowym, a cena jest, jak za nowość. Co innego, jak sama chcę to od razu wyprać, a co innego, jak nie mam wyjścia.
Dla mnie dziwna jest sytuacja, że panie sprzedające w Zarze, nie czują sie tym skrępowane. Jak kupowałam latem biały sweter zakładany przez głowę, niestety bardzo mi się podobał , to pani razem ze mną z kilku sztuk wybierała najmniej upaćkany podkładem! To jest dopiero troska o klienta
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 08:30   #3979
basia17a
Raczkowanie
 
Avatar basia17a
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 190
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobra, zgadzam sie z Wami. Ale ja nie chce jej oddać do sklepu, może źle sformułowałam zdanie. Chce sie jej pozbyć ok?? Może być??
A metki nie było widać. Była schowana w ten worek i byłam w sklepie u znajomej. Koniec tematu ok? Bo nie chce mi sie tłumaczyć. Oddam ją w prezencie albo sprzedam!

A ja nie widzę w tym nic złego. Jeśli byłaś 10 min z nią w sklepie, to co to za różnica jak np. 100 dziewczyn przez kilkanaście minut miętosi i chodzi w niej po Zarze!
Poza tym każdy ogląda towar przed zakupem, jakbym widziała, że torebka jest pognieciona i zniszczona to bym jej nie kupiła!
basia17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 12:10   #3980
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

No pewnie że tak, nikt nie kupuje kota w worku
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:46   #3981
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Bylam wczoraj w H&M. Ich jakosc do dramat. Marynarka za 200 zl byla o wiele gorszej jakosci niz Zarowa za 200 zl.

Wiekszosc ubran wyglada jak zywcem wzieta z bazaru. Owszem, niektore projekty fajnie, ale te materialy...
Trzeba dokladnie caly sklep przeczesac, aby cos dobrej jakosci znalezc.

btw: mam wrazenie, ze Zara i Mango to sieciowki z najlepsza jakoscia ubran (niestety tez najdrozsze).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:51   #3982
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Jedyne co mi przychodzi do glowy-dziewczyna przymierzajac bluzke musi zdjac ja przez glowe,a czasami bluzki sa na tyle ciasne,ze ocieraja nimi o twarz I tez nie pojmuje tego ,ze na przymierzalni nikt tego nie widzi...
Ja widywałam ubrania, które miały luźny dekolt a mimo to były ubrudzone. Myślę, że wiele osób nie przykłada wagi do tego, czy ubranie się ubrudzi. Wynika to z faktu, że taka osoba nie ponosi konsekwencji swoich działań. W innym przypadku zarówno klient jak i pracownicy sklepu byliby bardziej wyczuleni na takie sytuacje.

Z drugiej strony nie rozumiem tej potrzeby występowania w pełnym makijażu na zakupach. Ten temat był już kiedyś poruszany na forum. Może dobrym rozwiązaniem byłaby konieczność zakładania chusteczek/osłonek w przymierzalniach. Tylko jak wymóc na kliencie konieczność ich zakładania i jak egzekwować ewentualne roszczenia w przypadku odmowy i faktycznego zabrudzenia odzieży przez konkretną osobę ?

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Zawsze piore nowe rzeczy, nie wazne w jakim stanie i w jakim sklepie zostaly kupione. 3 lata pracy w centrum handlowym i ogladanie tego całego luksusu od kuchni zmieniło mój stosunek do zakupów.
Po przeczytaniu artykułu o tym jak poddano badaniom wybraną odzież z CH i wynikach tych badań, napomknę jedynie o bakteriach kałowych ... pranie ubrań po zakupach jest rzeczą podstawową.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:56   #3983
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Z drugiej strony nie rozumiem tej potrzeby występowania w pełnym makijażu na zakupach.
Można iść przecież na zakupy prosto z pracy itp.
Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Może dobrym rozwiązaniem byłaby konieczność zakładania chusteczek/osłonek w przymierzalniach.
To na pewno.


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu artykułu o tym jak poddano badaniom wybraną odzież z CH i wynikach tych badań, napomknę jedynie o bakteriach kałowych ... pranie ubrań po zakupach jest rzeczą podstawową.
jej, lepiej już przestańmy, bo jeszcze skończy się tak, że połowa wizażanek wyleczy się z zakupoholizmu i co wtedy?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:07   #3984
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31150463]Bylam wczoraj w H&M. Ich jakosc do dramat. Marynarka za 200 zl byla o wiele gorszej jakosci niz Zarowa za 200 zl.

Wiekszosc ubran wyglada jak zywcem wzieta z bazaru. Owszem, niektore projekty fajnie, ale te materialy...
Trzeba dokladnie caly sklep przeczesac, aby cos dobrej jakosci znalezc.

btw: mam wrazenie, ze Zara i Mango to sieciowki z najlepsza jakoscia ubran (niestety tez najdrozsze).[/QUOTE]

Poszukiwanie ubrań w dobrej jakości i znośnej cenie to nie lada wyzwanie.

Czasami mam wrażenie, że to rzecz nieosiągalna.

Zara i Mango przesadzają z cenami, a jakością nie grzeszą. Dawniej Zara kojarzyła mi się z jakością, dzisiaj nie mogę tego powiedzieć. W ostatnim czasie jak zaglądam do Z, jestem mocno rozczarowana odnośnikiem ceny do jakości ubrań.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:15   #3985
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

PONAWIAM PYTANIE
Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym abyście mi doradziły!
będąc w Krakowie wypatrzyłam oficerki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BRIDING%2BBOOT -rude , ale wiem że tuż po świętach rusza wyprzedaż więc się wstrzymałam.
Jestem z Lublina - musiałabym się wybrać po nie do Warszawy i stąd moje pytanie:
czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?
o ile mniej więcej % obniżają ceny?
czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?
z góry dziękuję za odpowiedź
dziewczyny,wiem że piszą tu głównie fanki zary i dlatego liczyłam na waszą pomoc -mam nadzieje,że mi pomożecie!
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:21   #3986
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Poszukiwanie ubrań w dobrej jakości i znośnej cenie to nie lada wyzwanie.

Czasami mam wrażenie, że to rzecz nieosiągalna.

Zara i Mango przesadzają z cenami, a jakością nie grzeszą. Dawniej Zara kojarzyła mi się z jakością, dzisiaj nie mogę tego powiedzieć. W ostatnim czasie jak zaglądam do Z, jestem mocno rozczarowana odnośnikiem ceny do jakości ubrań.
Ja z jakosci jestem zadowolona. Mam sporo sukienek, wszystkie sa dobrze uszyte, material nie jest cienki jak papier, dobrze sie ukladaja.

Buty (zwlaszcza baleriny) to troche nieporozumienie. Moje baleriny za prawie 300 zl wygladaja jakbym przez pole minowe przeszla. Mialam tu jednak chyba pecha, bo mam kilka par butow i reszta nie wyglada az tak zle po czasie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:21   #3987
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31150463]Bylam wczoraj w H&M. Ich jakosc do dramat. Marynarka za 200 zl byla o wiele gorszej jakosci niz Zarowa za 200 zl.

Wiekszosc ubran wyglada jak zywcem wzieta z bazaru. Owszem, niektore projekty fajnie, ale te materialy...
Trzeba dokladnie caly sklep przeczesac, aby cos dobrej jakosci znalezc.

btw: mam wrazenie, ze Zara i Mango to sieciowki z najlepsza jakoscia ubran (niestety tez najdrozsze).[/QUOTE]

Mam bardzo podobne spostrzeżenia. Bolą mnie ceny w Zarze i Mango, ale naprawdę wolę zaoszczędzić i kupić coś w tych sklepach, bo mają świetne wzornictwo i dobrą jakość.
A tam na marginesie... Za równy tydzień wyprzedaż w Zarze!
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:26   #3988
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
PONAWIAM PYTANIE


dziewczyny,wiem że piszą tu głównie fanki zary i dlatego liczyłam na waszą pomoc -mam nadzieje,że mi pomożecie!
Nie wszystkie rzeczy są objęte wyprzedażą, ale myślę, że akurat buty i kurtki zimowe przecenią wszystkie. O ile to nigdy nie wiadomo, początkowo są przeceny o 30%, ale niektóre rzeczy mogę przecenić bardziej, a inne tylko o 10zł. Co do odkładania to rzeczy z wyprzedaży nie odkładają, a szkoda.
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:26   #3989
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
PONAWIAM PYTANIE


dziewczyny,wiem że piszą tu głównie fanki zary i dlatego liczyłam na waszą pomoc -mam nadzieje,że mi pomożecie!

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
czy wyprzedaż obowiązuje wszystkie modele?
Oczywiscie, ze nie.

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
czy wszystkie są dostępne czy też są "chowane"?
My takich rzeczy przeciez nie wiemy - zalezy od sklepu (wszystkie rzeczy moga byc nieometkowane na wyprzedaz, moga nie miec miejsca w sklepie etc, a moze byc na sklepie wszystko).

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
o ile mniej więcej % obniżają ceny?
Roznie to bywa. Niemniej ceny wyprzedazy sa zmieniane (systematycznie obnizane w czasie wyprzedazy - nie dotyczy to wszystkich rzeczy).

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
czy mogę np. zadzwonić i zarezerwować konkretny rozmiar,czy w okresie wyprzedaży zara nie praktykuje odkładania towaru?
Nie mozesz zarezerwowac rzeczy z wyprzedazy. Rzeczy niewyprzedazowe mozesz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-20 o 13:28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:29   #3990
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość


Po przeczytaniu artykułu o tym jak poddano badaniom wybraną odzież z CH i wynikach tych badań, napomknę jedynie o bakteriach kałowych ... pranie ubrań po zakupach jest rzeczą podstawową.
Wiem, ale nie wszyscy piorą nowe ubrania przed pierwszym założeniem
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.