Jak ujarzmić włosy, czym je potraktować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 17:28   #1
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie

Jak ujarzmić włosy, czym je potraktować?


Chodzi mi o włosy długie, proste, ale z tendencją do puszenia się. Wtedy wygladaja jak przesuszone, a ja bardzo o nie dbam, mam wręcz obsesję.
Niestety ulatuje wtedy ten blask, włos wygląda jak niezdrowy. Moze to też faktura mego włosa - mam jak większość Polek włoski mieszane(nasada się przrtłuszcza, dół przesusza), a marzę o lejących, gładkich i lśniących.
Jaki środek stylizujący mi pomoże? Jakas guma, wosk, czy coś innego? Wole coś profesjonalengo, ale skutecznego, co by włos nie był przetłuszczony, oklapnięty
Proszę o pomoc w doborze
Pozrawiam serdecznie
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 01:24   #2
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: Jak ujarzmić włosy, czym je potraktować?

Może wypróbujesz jakieś serum? Trzeba rozetrzeć jedną dozę w dłoniach i przygładzić włosy po wierzchu, po długościach i końcówkach. Efekt jest naturalny, włosy nie wyglądają może jak z reklamy X-tenso, ale te puszące, lubiące się elektryzować włoski się wygładzają, dodatkowo fryzura jest błyszcząca i nie zmienia się pod wpływem wilgoci. Serum nie skleja, nie natłuszcza i nie obciąża, po prostu używa się go odrobinę i można ewentualnie ponowić aplikację w ciągu dnia.
Ja używam aktualnie serum Matrixa z serii Sleek Look i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny polecają tu też jedwab Farouk.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 12:57   #3
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Jak ujarzmić włosy, czym je potraktować?

Dziękuję Ci bardzo
Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku
Małgorzata
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.