Miłośniczki ZARY - część XIV! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 18:30   #4711
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was płaciła debetówką Visa i płatność Wam przeszła? Może mają jakieś problemy na stronie ....
Ja mam Visa debit i zawsze płatność mi przechodziła. Za to swoją kartą nie mogę płacić w sklepie online H&M nie wiem czemu. Może to jakieś chwilowe problemy ze stroną zary.
Dziewczyny odebrała któraś z was już swoje zamówione rzeczy? Strasznie się ślimaczą z tymi przesyłkami. U mnie nawet status paczki się nie zmienił.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:35   #4712
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Ja mam Visa debit i zawsze płatność mi przechodziła. Za to swoją kartą nie mogę płacić w sklepie online H&M nie wiem czemu. Może to jakieś chwilowe problemy ze stroną zary.
Dziewczyny odebrała któraś z was już swoje zamówione rzeczy? Strasznie się ślimaczą z tymi przesyłkami. U mnie nawet status paczki się nie zmienił.
kurczę próbowałam już kilka razy i nic spróbuję jeszcze później albo jutro
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:43   #4713
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Tak
Nawet już raz ubrałam, koleżanki mówiły że lepszy od srebrnego Jedyny minus, to lekko się gniecie z tyłu, srebrny tego nie robi.
Obiecałam wrzucić zdjęcie jak tylko kupię nowy aparat (mieliśmy po niego jechać wczoraj ale mąż nie miał czasu i planujemy teraz we wtorek)
A dlaczego pytasz?
Oooo to i ja czekam na Twoje zdj może rozwiążą mój problem, bo mi ten tulipan raz się podoba a raz nie... i sama nie wiem co zrobić a poszukuję skromnej sukienki na ślub kuzynki i to właśnie najchętniej takiej grubszej ( będzie lato ale mi jest zawsze na imprezach zimno) i zasłaniającej dekolt ( przewiduję, że wszystkie panny będą świecić biustem,a ja tego nie lubię )
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:44   #4714
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, wiem, że w sklepach już nowe soczyste kolekcje, ale jakoś tak wymyśliłam, że sobie jeszcze sprawię zimowy płaszcz Akurat znalazłam w sieci model ZARY i tak się zastanawiam, czy nabyć (?) Przerzuciłam Google, niestety nie znalazłam zdjęć real na kimś, może więc byłybyście w stanie mi pomóc w podjęciu decyzji, czy warto sobie nim zawracać głowę ? Może któraś z Was go ma i mogłaby co nieco o nim powiedzieć ? z góry bardzo dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7901227800_2_2_3.jpg (13,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7901227800_2_1_3.jpg (12,1 KB, 24 załadowań)
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:55   #4715
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Miałam limit na karcie, zwiększyłam i nic z tego ... transakcja odrzucona
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:06   #4716
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry...

mam pytanie, wie ktoś może czy torbę z Zary można rozmagnesować w innym sklepie? - zupełnie się na tym nie znam ... moja po miesiącu zaczęła dzwonić na bramkach, zabezpieczenie oczywiście pod podszewką .. to jest normalnie żenujące
Możesz poprosić, ale nie będziesz miała pewności, czy 1) zgodzą się , 2) zrobią to skutecznie , 3) nie uaktywni się znowu (a podobno te zapezpieczenia mogą się aktywować nawet na schodach ruchomych ) Jedyny 100% pewny sposób, to rozprucie podszewki i wyjęcie tego zebezpieczenia niestety. Bo w Zarze robią wielkie problemy ze zdjęciem takiego zabezpieczenia nawet z torby, która ma rok czy dwa - niezbędny jest do tego paragon, żebyś udowodniła, że jej właśnie nie ukradłaś
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:17   #4717
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny czy są może u was te spodnie??? u mnie są dostępne tylko w kolorze czarnym ;-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2118355251_2_2_3.jpg (17,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2118355251_1_1_3.jpg (14,7 KB, 24 załadowań)
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 19:28   #4718
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Możesz poprosić, ale nie będziesz miała pewności, czy 1) zgodzą się , 2) zrobią to skutecznie , 3) nie uaktywni się znowu (a podobno te zapezpieczenia mogą się aktywować nawet na schodach ruchomych ) Jedyny 100% pewny sposób, to rozprucie podszewki i wyjęcie tego zebezpieczenia niestety. Bo w Zarze robią wielkie problemy ze zdjęciem takiego zabezpieczenia nawet z torby, która ma rok czy dwa - niezbędny jest do tego paragon, żebyś udowodniła, że jej właśnie nie ukradłaś

no to chyba ją wybebeszę ... do Zary mam kawałek ... ale nie uśmiecha mi się jeżdżenie co jakiś czas , żeby rozmagnesowali mi torbę ..
mam jeszcze nowe szpilki od nich ... ciekawe czy będę musiała urwać obcasy ..
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:28   #4719
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Przymierzam się do białych woskowanych rurek, bo fajnie leżą:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...COATED%2BRURKI

Ale! Trochę się boję, że jak się ubrudzą to się to nie wypierze, bo są woskowane. Może ktoś je ma i już je prał i może podzielić się opinią?
(albo chociaż jak sprawują się te woskowane łososiowe?

Mirell
napisałaś, że sporo je użytkujesz - byłabym wdzięczna za recenzję! : )

Dziękuję
Już wielokrotnie pisałyśmy tutaj o kwestii prania tych spodni, ale że prosisz przypomnę swoje spostrzeżenia:
Prałam je ręcznie w Perwollu i nie widzę problemu, z woskiem nic się nie dzieje Jedynie zauważyłam że lekko puszczają farbę, ale po nich tego nie widać. Nie wiem jak z praniem w pralce (nie muszę to wolę nie ryzykować), ale dziewczyny pisały że też ok., z tym że chyba lepiej używać płyn do prania gdyż po proszku bywało że zostały ślady.
Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Oooo to i ja czekam na Twoje zdj może rozwiążą mój problem, bo mi ten tulipan raz się podoba a raz nie... i sama nie wiem co zrobić a poszukuję skromnej sukienki na ślub kuzynki i to właśnie najchętniej takiej grubszej ( będzie lato ale mi jest zawsze na imprezach zimno) i zasłaniającej dekolt ( przewiduję, że wszystkie panny będą świecić biustem,a ja tego nie lubię )
Szczerze to targały mną różne uczucia: jak zobaczyłam na stronie - chciałam go od razu, jak opisałyście kolor - przeszło Ale jak zobaczyłam osobiście na żywo materiał - znowu chciałam, kupiłam więc, powiesiłam w szafie i... naszły mnie znowu wątpliwości Ale wystarczyło przymierzyć w domu, na spokojnie z innymi rzeczami i już wiedziałam że dobrze zrobiłam A po wyjściu z domu i komplementach koleżanek ostatnie wątpliwości poszły w las
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:00   #4720
mgmt
Raczkowanie
 
Avatar mgmt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

są u Was te marynarki? szczególnie chodzi mi o Warszawę, ale nie tylko.
w sklepie internetowym nie ma już xs jak myślicie, jest szansa, że dorzucą?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...JNEJ%2BTKANINY

będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2417607401_1_1_1.jpg (68,3 KB, 18 załadowań)
mgmt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:03   #4721
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że w sklepach już nowe soczyste kolekcje, ale jakoś tak wymyśliłam, że sobie jeszcze sprawię zimowy płaszcz Akurat znalazłam w sieci model ZARY i tak się zastanawiam, czy nabyć (?) Przerzuciłam Google, niestety nie znalazłam zdjęć real na kimś, może więc byłybyście w stanie mi pomóc w podjęciu decyzji, czy warto sobie nim zawracać głowę ? Może któraś z Was go ma i mogłaby co nieco o nim powiedzieć ? z góry bardzo dziękuję
Mam ten płaszcz ale niewiele w nim chodziłam(kupiłam dwa i w innym głównie chodziłam). Jak widać mam inną wersję kolorystyczną, jest ciepły i bardzo wygodny(ostatnio miałam z jednym płaszczem problem bo przy większym ruchu zamek rozchodził się ). Dodaję zdjęcia, zrobione na szybko w przy fatalnym świetle ale może pomogą podjąć decyzję.

Mirell, dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz.jpg (92,6 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2012-03-11 o 20:04
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 20:13   #4722
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
We wszystkim wyglądasz zachwycająco, masz bardzo ładną figurę i nogi! Najbardziej podoba mi się biała marynarka. W zeszłym tygodniu ją mierzyłam, mąż zniechęcił mnie od zakupu twierdząc, że mam zastraszającą ilość marynarek, w sumie ma racje, ale praktycznie codziennie noszę marynarki, do pracy to must-have. Na lato i wiosnę to praktyczne okrycie wierzchnie, także nie wahałabym się i kupowała śmiało. Jeśli uda mi się dostać mój rozmiar, to na pewno ją kupię.

Spodnie prezentują się na Tobie idealnie, białe także. Na mnie woskowane niestety są sporo za duże. Żałuję, ale z doświadczenia wiem, że z przerabianiem później więcej problemów. Ciężki idealnie zwęzić spodnie.
Reasumując, we wszystkim wyglądasz perfekcyjnie, także co byś kupiła, będzie dobrze .
___________
Pytałyście co kupiłam. Mirell nie płaszczyk , stwierdziłam, że różowy płaszczyk kojarzy mi się infantylnie. Marynarki pudrowe uwielbiam, ale jakoś do płaszcza nie mam przekonania. Wolę trencz w klasycznym beżu. Co prawda, nie mierzyłam płaszczyka, ale wydaje mi się, że mogę wyglądać w nim źle.

Wracając do tematu zakupów. Wybrałam beżowe buciki ze złotą szpilką. Przekonała mnie do nich wygoda. Tak wygodnych butów nie miałam jeszcze na stopach, komfort jak w pantoflach! Ta szpilka...sama nie wiem, może się przekonam, nie rzuca się bardzo w oczy .

No i dwie koszule. Pierwsza pudrowa ze złotymi guziczkami, a druga miętowa z kremowymi wstawkami. Nie jestem przekonana do jej jakości, ale podoba mi się fasonem. Miałam kupić tę Woman, ale cena jednak jest mocno przesadzona.
Oj dziękuję bardzo kochana Faktycznie ta biała marynarka jest świetna a marynarek nigdy dosyć. Ja też wiosną-latem noszę je jako okrycie wierzchnie U mnie we Wro w jednej Z. było XS ale zaciągnięte i popisane długopisem i udało mi się znaleźć jeszcze 1. w sklepie online brak. Wezmę ją i się zastanowię w domu, bo szukam kompletu - biała marynarka i spodnie - jak znajdę to super jak nie to chociaż z białą marynarkę będę mieć
A co do spodni to mierzyłaś te właśnie beżowe? bo one właśnie mają coś nie tak z rozmiarówką. Zawsze woskowane biorę XS a w tych S było dobre.
Buciki aż tak wygodne?? ja już wybrałam te cieliste więc może już dam sobie spokój z kolejnymi
Koszule super

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wiem, że żółta marynarka ci się nie podoba, ale mnie się w niej podobasz. Biała marynarka też jest świetna. Podobają mi się cieliste szpilki i oczywiście kwieciste spodenki.
no niestety te kolory to jednak nie dla mnie :/ a szkoda bo ładna jest i ładnie leży, białą raczej biorę dzięki
Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
korci mnie aby teraz kliknąć ale poczekam do tego poniedziałku obfotagfuje i zobaczymy . Zastanawiam się nadal nad tymi co ty masz, niestety nie było ich i nie mogłam zmierzyć A te beżowe kojarzą mi się z wiosną i jakoś tak mnie ujeły
Dziewczyny macie może jakieś zdjęcia z butami z załącznika w roli głównej?
Tak beżowe na pewno bardziej wiosenne, a u mnie w Z. te czarne cały czas stoją na półce. widziałm kiedyś na blogach ale nie mogę teraz znaleźć.
Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Właśnie mam ten sam problem - wydaje mi się że w jesiennej kolekcji były dłuższe Teraz co oglądam to na mnie by dały efekt 7/8, mam nadzieję jednak że te łososiowe są dłuższe bo takie wyglądają...
mam te beżowo-łososiowe i są chyba tylko trochę dłuższe niż te z czarne z zipami z jesieni
Cytat:
Napisane przez Cygaretka888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę odnośnie woskowanych spodni. Założyłam pierwszy raz beżowe i poplamiłam czymś, prawdopodobnie w tramwaju, wygląda to jak smar.. czarne tłuste
Zaprałam wodą z płynem do naczyń i nic się nie ruszyło nawet.
Myślę teraz nad vanishem do kolorów.. Myślicie, że nic im się nie stanie po takim praniu??
Proszę o wszelkie sugestie, bo jestem załamana
i jak?? uratowałaś spodnie ??
Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
fantastic - beżowe woskowane spodnie mają standardową rozmiarówkę? Chcę zamówić online
raczej nie, ja zawsze biorę spodnie 34, mam 3 pary woskowanych( zwykłe czarne i te czarne z zipami) własnie w rozm 34, a te beżowe 34 były na mnie dużo za małe, brałam 36

Edytowane przez fantastic
Czas edycji: 2012-03-11 o 20:36
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:22   #4723
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Za długie mówisz? ...
Jest nadzieja że na mnie będą dobre
Na mnie tak. Mam zdjęcie w telefonie ale nie mogę znaleźć kabla żeby je wrzucić tutaj.

Woskowe czarne bez zamków miałam w rozmiarze 38, wolalam lekko większe, lepiej w nich wygladalam a te bezowe dziś mierzylam rozmiar 40
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:29   #4724
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Trochę mnie zmartwiła ta informacja spodni jeszcze nie mierzyłam, ale mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odpowiedni rozmiar.

fantastic ile masz wzrostu ? cały czas zastanawiam się nad białymi woskowanymi spodniami, ale boję się, że mogą mieć krótkie nogawki.
równe 170

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
widziałyście nowe kolory shopperów
ten jasny boski!!! ale taki niepraktyczny i do tego dla mnie shopery są za duże
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:33   #4725
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Już wielokrotnie pisałyśmy tutaj o kwestii prania tych spodni, ale że prosisz przypomnę swoje spostrzeżenia:
Prałam je ręcznie w Perwollu i nie widzę problemu, z woskiem nic się nie dzieje Jedynie zauważyłam że lekko puszczają farbę, ale po nich tego nie widać. Nie wiem jak z praniem w pralce (nie muszę to wolę nie ryzykować), ale dziewczyny pisały że też ok., z tym że chyba lepiej używać płyn do prania gdyż po proszku bywało że zostały ślady.

Wiem wiem, że pisano o tym tutaj dużo, ale to w kwestii kolekcji jesiennej gdzie były ciemne kolory. Nie wiem jakoś ten biały bardziej mnie martwi, dlatego chciałam znać opinię właścicielki jasnego koloru.
Dziękuję
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:34   #4726
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cynthiaaaa Pokaż wiadomość
Witam Posiada może któraś z Was tę torebkę (mini shopper) i mogłaby mi powiedziec jaki właściwie ona ma kolor? Na stronie jest napisane ze CIEMNOPOMARANCZOWY, aja myślałam że to raczej taki brąz W mojej Zarze już wszystkie są wykupione więc nie mam okazji zobaczyc dokłądnie.
raczej nie jest to brąz, a taki rudo - pomarańczowy
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:40   #4727
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Czy macie może gdzięs zapisane stylizacje z tym płaszczem z bufkami? Bo ja nie mogę jakoś nic znaleźć w googlach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz zara.jpg (15,6 KB, 52 załadowań)
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:42   #4728
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Mam ten płaszcz ale niewiele w nim chodziłam(kupiłam dwa i w innym głównie chodziłam). Jak widać mam inną wersję kolorystyczną, jest ciepły i bardzo wygodny(ostatnio miałam z jednym płaszczem problem bo przy większym ruchu zamek rozchodził się ). Dodaję zdjęcia, zrobione na szybko w przy fatalnym świetle ale może pomogą podjąć decyzję.

Mirell, dziękuję za odpowiedź

Bardzo Ci dziękuję ja się trochę obawiam, że będzie mocno zbierał kłaczki bo to jednak czerń, Ty masz pod tym względem wygodniejszy kolor pewnie kupię, choć jeszcze dumam nad zamówieniem z Asosa innego - bardziej rozkloszowanego a takie lubię najbardziej nie mniej jednak zarowy ma lepszy skład
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:43   #4729
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Pojechałam dziś do promenady TYLKO wymienić spódnicę na mniejszą, taaaaa
Skończyło się na zakupie 2 koszul i zwykłego łososiowego topika.

Mierzyłam woskowane spodnie łososiowe, tzn, próbowałam bo na mnie nie weszły
skąd ja to znam, ja idę tylko po chleb i zawsze muszę zahaczyć o Zarę
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 20:44   #4730
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wiem wiem, że pisano o tym tutaj dużo, ale to w kwestii kolekcji jesiennej gdzie były ciemne kolory. Nie wiem jakoś ten biały bardziej mnie martwi, dlatego chciałam znać opinię właścicielki jasnego koloru.
Dziękuję
Ale ja pisałam o ciemnych właśnie Białe faktycznie ktoś pisał na wątku że ma ale nie ja O jasnych pisałam tyle, że szukam tych łososiowych
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:47   #4731
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32857641]Ja mam XS. Kupione niewyprzedazowo (paragon gdzies mam).
Jakbys miala cos innego Zarowego w malym rozmiarze to chetnie sie wymienie .[/QUOTE]

Jak na razie nic mi nie przychodzi na myśl, większość rzeczy których nie używałam a wisiały w szafie wysłałam w świat jakiś czas temu hmm..
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:48   #4732
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ale ja pisałam o ciemnych właśnie Białe faktycznie ktoś pisał na wątku że ma ale nie ja O jasnych pisałam tyle, że szukam tych łososiowych
Coś musiałam źle doczytać No to poczekam jeszcze na recenzję
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:57   #4733
Cygaretka888
Raczkowanie
 
Avatar Cygaretka888
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 409
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
c


i jak?? uratowałaś spodnie ??
uprałam w pralce na programie do silnych zabrudzeń i prawie zeszło. Widać ślad jak się przypatrzeć w dziennym świetle, ale nie jest tragicznie (plama jest pod kolanem), da się nosić, teraz będę bardziej uważać

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ale ja pisałam o ciemnych właśnie Białe faktycznie ktoś pisał na wątku że ma ale nie ja O jasnych pisałam tyle, że szukam tych łososiowych

ja kupiłam białe woskowane, są bardzo fajne, ale po perypetiach z beżowymi nie wiem czy ich nie oddać.. ja się jednak głównie poruszam komunikacją miejską i nie będzie chyba opcji, żebym przeżyła dzień bez ubrudzenia ich;/ Prałam beżowe, tak jak wyżej pisałam, nic im się nie stało, poza tym, że zniszczeniu uległa wewnętrzna metka (czymś się oblepiła - nie wiem czy to wosk, ale tak wygląda)
__________________
'Nie uzależniaj nic od czasu jaki na to poświęcisz. Czas i tak upłynie'

Edytowane przez Cygaretka888
Czas edycji: 2012-03-11 o 20:58
Cygaretka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:47   #4734
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32858198]mam visę, wyskakuje mi komunikat : Operacja nie została zrealizowana. Transakcja została odrzucona. nie płaciłam nigdy tą kartą online.[/QUOTE]
może to też być problem ustawienia litu na transakcje internetowe ktore domyślnie sa na 0zł, też tak miałam i na stronie banku zwiekszyłam limit do 300zł dziennie i poszło
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:48   #4735
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
może to też być problem ustawienia litu na transakcje internetowe ktore domyślnie sa na 0zł, też tak miałam i na stronie banku zwiekszyłam limit do 300zł dziennie i poszło
Działo Ci od razu jak zwiększyłaś? Ja zwiększyłam i nadal mi nie działa ... możliwe, że dopiero od jutra zacznie działać? Ale od razu potwierdzałam zmianę smsem więc już sama nie wiem
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 06:26   #4736
mickeym
Raczkowanie
 
Avatar mickeym
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, czy któraś z Was widziała u siebie w zarze te buciki? Niestety na stronie są już niedostępne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2285101049_1_1_3.jpg (9,4 KB, 53 załadowań)
mickeym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 07:20   #4737
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Melduję, że dzisiaj o 6:36 otrzymałam sms z informacją że moja zamówiona baskinka jest już w sklepie, wieczorem odbieram
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 07:43   #4738
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Melduję, że dzisiaj o 6:36 otrzymałam sms z informacją że moja zamówiona baskinka jest już w sklepie, wieczorem odbieram
daj znać czy z nią wszystko ok
przede wszystkim czy nie ma żadnych śladów jak to jest w przypadku tych białych ciuchów na sklepie
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:36   #4739
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

czy któraś z wizażanek robiła zamówienie w środę i wysłali już paczkę?

JA zamawiałam w środę z samego rana i status na stronie wciąż się nie zmienił, a w tą środę rano wyjeżdżam i pewnie nie zdąży dojść
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 09:46   #4740
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Melduję, że dzisiaj o 6:36 otrzymałam sms z informacją że moja zamówiona baskinka jest już w sklepie, wieczorem odbieram
To ja też melduję we wtorek zamówione a dziś przyszedł @ że mogę baskinkę(też baskinka) odebrać w sklepie
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.