Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 17:55   #2101
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

przeszłam dziś obok salonu YR i nawet nie zaszłam, jestem z siebie dumna.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:05   #2102
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Mam problem

Niedawno korzystałam pierwszy raz z oferty wysyłkowej Yves Rocher. Otrzymałam nowy katalog z ofertą zaproszenia 2 osób, co wiąże się z pewnymi gratisami. Na blankiecie wymagany jest jednak (mój) nr klienta, którego nie znam Prawdopodobnie nr klienta widniał na fakturze, której już nie mam

Czy w tej sytuacji z bok yves rocher po otrzymaniu moich danych, kodu oferty daty itp będą w stanie podać mi nr klienta ?

Jak się loguje na poprzednią ofertę, to żadnego nr klienta nie widzę, i w meilach zamówienia też nic nie ma
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:22   #2103
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Mam problem

Niedawno korzystałam pierwszy raz z oferty wysyłkowej Yves Rocher. Otrzymałam nowy katalog z ofertą zaproszenia 2 osób, co wiąże się z pewnymi gratisami. Na blankiecie wymagany jest jednak (mój) nr klienta, którego nie znam Prawdopodobnie nr klienta widniał na fakturze, której już nie mam

Czy w tej sytuacji z bok yves rocher po otrzymaniu moich danych, kodu oferty daty itp będą w stanie podać mi nr klienta ?

Jak się loguje na poprzednią ofertę, to żadnego nr klienta nie widzę, i w meilach zamówienia też nic nie ma
Jasne Złóż zamówienie telefonicznie, poproszą Cię o imię i nazwisko oraz ulicę bądź miejscowość Ja tak robiłam, co prawda nie pytałam wtedy o swój numer klienta (zapomniałam i spisałam z zamówienia, które przyszło), ale bez problemu powinni Ci go podać
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:29   #2104
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Chciałabym skorzystać z oferty wysyłkowej przez neta, ale wyskakuje mi błędny numer klienta. Czy dobrze kminię, że numer klienta to ten rząd cyferek pod kodem kreskowym na karcie z pieczątkami? Bo tylko coś takiego dostałam przy moich pierwszych (i jak dotąd jedynych ) zakupach w stacjonarnym.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:30   #2105
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Kittymint, czyli zostaje na stałe? Bo nie mam kasy, żeby zrobić sobie zapas.
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:33   #2106
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Kurcze, no ale ja wlaśnie nie wiem co bo dla mnie niewiele tam ciekawego jest. Podkładu praktycznie nie używam, bo używam BB kremu, poza tym te podkłady wcale nie mają jakiś WOW opinii na KWC. A perfumy Moment de Bonheur nie wiem czy mi przypasują, bo miałam mleczko do ciałą jako gratis i mi nie pasował zapach, bo to taki różany, a ja srednio przepadama za takimi.. Chyba że perfumy trochę inaczje pachną, eh..

Może jeszcze jakieś propozycje?

Eh, uciekam dziewczyny, idę pierwszy dzień do nowej pracy brrrrrr, mam stresika heh Koniec z siedzeniem cały dzień na YR :P
Powodzenia w pracy

Nic więcej ciekawego nie widze w tym katalogu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:37   #2107
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kittymint Pokaż wiadomość
Nie jest to edycja limitowana

Przetestowałam przed chwilą tusz sexy pulp blue, tusz jest czarny z granatowym błyskiem, który widać w mocnym świetle. Całkiem ciekawa opcja dla podkreślenia niebieskiej tęczówki Amatorki mocno niebieskich tuszy byłyby mocno rozczarowane!
Kittymint, bardzo źle, że to piszesz! Bardzo źle Jakoś do tej pory żyłam w przekonaniu, że SP jest tylko w czarnej i brązowej wersji. A teraz nie dość, że nowa mascara MF dla błękitnych oczu mnie kusi, to tu jeszcze Ty z Sexy Pulp atakujesz
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 18:42   #2108
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A masz jeszcze to mleczko? Może chciałabyś się za nie wymienić?
Niestety, nie mam, oddałam babci, fance różanych zapachów

A co sądzicie o kremie rewitalizującym Cure Solutions? Może to wybiorę w ramach gratisa za wprowadzenie przyjaciółki Mama będzie miała fajny krem, a ja też z doskoku bo widzę po KWC, że różne wiekowo Wizażanki go używają Co o nim myślicie? Używała któraś z was z cerą tłustą?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:04   #2109
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Jestem po testach moich osobistych YR nowości i oba kosmetyki okazały się bardzo dobre i na pewno zagoszczą u mnie na stałe

Kremowy żel pod prysznic z malwą BIO bardzo fajna konsystencja, wydajny, zapach ziołowy- przyjemny, nie czuję chemii, nie wysusza skóry. Znalazłam wręcz idealny produkt do codziennej higieny. Polecam, warto wypróbować.

Intensywnie odżywiające mleczko do ciała Riche Creme Omega mistrz! najlepszy produkt do pielęgnacji ciała jaki kiedykolwiek miałam! Tak jak myślałam moja skora po urlopie wróciła w opłakanym stanie, wszędzie przesuszone placki Nawet olejek nawilżający z wit. E nie pomógł. To mleczko zdziałało cuda, skóra jest napięta, gładka, odżywiona, ładnie wygląda i zniknęły przesuszenia! Jestem w szoku, nie spodziewałam się takiego efektu. Szybko się wchłania, przyjemy zapach, konsystencja odpowiednia- nie jest rzadkie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to opakowanie, konkretnie chodzi mi o to ze powinno być zapakowane w kartonik i zafoliowane, po wyjści ze sklepu bałam się, że buteleczka mi się otworzy i cała zawartość ucieknie. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł majstrować przy moim mleczku w sklepie mleczko kosztuje niemało i nie posiada żadnego zabezpieczenia, ma końcówkę taką jak podkłady YR, wystarczy przesunąć- wydaje mi się to niehigieniczne... Poza tym szczegółem (dla mnie jest znaczący) minusów brak Mleczko wzięłam jako gratis za ukończenie III poziomu.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam, oddałam babci, fance różanych zapachów

A co sądzicie o kremie rewitalizującym Cure Solutions? Może to wybiorę w ramach gratisa za wprowadzenie przyjaciółki Mama będzie miała fajny krem, a ja też z doskoku bo widzę po KWC, że różne wiekowo Wizażanki go używają Co o nim myślicie? Używała któraś z was z cerą tłustą?
Mnie niestety potwornie zapchał Długo leczyłam skórę po romansie z tym kremem. Na brodzie i linii żuchwy zrobiły mi się wielkie wulkany. Mam pewność, że taką krzywdę wyrządził mi właśnie ten krem. Cerę mam mieszaną, w kierunku suchej.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:13   #2110
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam, oddałam babci, fance różanych zapachów
Szkoda, ale i tak dzięki za odpowiedź


Czy darmowa wysyłka z kodem fb jest w przypadku zamówienia na 100 zł przed czy po rabacie?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:16   #2111
fragari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Mnie niestety potwornie zapchał Długo leczyłam skórę po romansie z tym kremem. Na brodzie i linii żuchwy zrobiły mi się wielkie wulkany. Mam pewność, że taką krzywdę wyrządził mi właśnie ten krem. Cerę mam mieszaną, w kierunku suchej.
D0stałam próbkę tego kremu w paczce z oferty wysyłkowej. Byłam zachwycona kiedy przeczytałam jego opis Niestety zachwyt minął po pierwszym użyciu. Zrobił mi dokładnie to samo co Tobie. Tzn wydaje mi się jedynym podejrzanym
Z tym, że u mnie nie tylko brodę załatwił ale też czoło, nos i strefę wokół niego.

Jutro dam mu jeszcze jedną szanse. W najgorszym wypadku weekend przesiedzę w domu, żeby ludzi nie straszyć
fragari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 19:23   #2112
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ja ogolnie nie mam szczęścia co do kremów YR- albo potworne zapychacze (CS) albo przesuszacze (Sebo Specyfic) zaś pure system wypalił mi twarz! Nie próbowałam kremów z serii Active Sensitive- do cery wrażliwej, ale jakoś mam obawy. Może kiedyś uda mi się dostać ten krem jako gratis
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:30   #2113
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Jasne Złóż zamówienie telefonicznie, poproszą Cię o imię i nazwisko oraz ulicę bądź miejscowość Ja tak robiłam, co prawda nie pytałam wtedy o swój numer klienta (zapomniałam i spisałam z zamówienia, które przyszło), ale bez problemu powinni Ci go podać
Odpisali błyskawicznie i znam już swój nr klienta
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:34   #2114
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dziewczyny bawicie sie w te nabijanie rabatu sobie w tym konkursie na fb??? bo moi znajomi ponad 10 osob zalajkowalo ich strone a rabatu mi nie nalicza
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:39   #2115
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
przeszłam dziś obok salonu YR i nawet nie zaszłam, jestem z siebie dumna.
Metoda małych kroczków
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:41   #2116
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Mnie niestety potwornie zapchał Długo leczyłam skórę po romansie z tym kremem. Na brodzie i linii żuchwy zrobiły mi się wielkie wulkany. Mam pewność, że taką krzywdę wyrządził mi właśnie ten krem. Cerę mam mieszaną, w kierunku suchej.
Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość
D0stałam próbkę tego kremu w paczce z oferty wysyłkowej. Byłam zachwycona kiedy przeczytałam jego opis Niestety zachwyt minął po pierwszym użyciu. Zrobił mi dokładnie to samo co Tobie. Tzn wydaje mi się jedynym podejrzanym
Z tym, że u mnie nie tylko brodę załatwił ale też czoło, nos i strefę wokół niego.

Jutro dam mu jeszcze jedną szanse. W najgorszym wypadku weekend przesiedzę w domu, żeby ludzi nie straszyć
Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie mam szczęścia co do kremów YR- albo potworne zapychacze (CS) albo przesuszacze (Sebo Specyfic) zaś pure system wypalił mi twarz! Nie próbowałam kremów z serii Active Sensitive- do cery wrażliwej, ale jakoś mam obawy. Może kiedyś uda mi się dostać ten krem jako gratis
Eeeh, okej, dzieki za opinie, tyle mi wystarczy żeby wybrać jednak jakieś perfumy nad kremami chyba
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:50   #2117
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bawicie sie w te nabijanie rabatu sobie w tym konkursie na fb??? bo moi znajomi ponad 10 osob zalajkowalo ich strone a rabatu mi nie nalicza
Ale to do aplikacji musisz ich zaprosić, a nie do lajkowania strony YR

A jak nadal nie nalicza, to opisz im sytuację na profilu, powinni zareagować
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:56   #2118
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ale to do aplikacji musisz ich zaprosić, a nie do lajkowania strony YR

A jak nadal nie nalicza, to opisz im sytuację na profilu, powinni zareagować
napisalam, odpisali że zacznie naliczać z czasem... a w regulaminie pisze, ze znajomi maja polubic profil Yves Rocher Polska, wiec do aplikacji nie trzeba, ale nawet jesli do aplikacji trzeba to nawet nie naliczyli mi tych którzy zaglosowali na moje zdjęcie....
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:58   #2119
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Niestety, nie mam, oddałam babci, fance różanych zapachów

A co sądzicie o kremie rewitalizującym Cure Solutions? Może to wybiorę w ramach gratisa za wprowadzenie przyjaciółki Mama będzie miała fajny krem, a ja też z doskoku bo widzę po KWC, że różne wiekowo Wizażanki go używają Co o nim myślicie? Używała któraś z was z cerą tłustą?
Moja mama miała miniaturkę i niestety ale krem spowodował powstanie zaczerwień na twarzy i popękane naczynka stały się bardzo widoczne.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 20:23   #2120
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Chciałabym skorzystać z oferty wysyłkowej przez neta, ale wyskakuje mi błędny numer klienta. Czy dobrze kminię, że numer klienta to ten rząd cyferek pod kodem kreskowym na karcie z pieczątkami? Bo tylko coś takiego dostałam przy moich pierwszych (i jak dotąd jedynych ) zakupach w stacjonarnym.

To nie jest ten sam numer, ale ja kilka razy zamawiając nie wpisywałam wcale nr klienta, jedynie dane osobowe i nie było problemu. Następnym razem zapisz go sobie jak przyjdzie faktura. A jezeli chcesz go już teraz to w BOK-u na bank Ci podadzą powodzenia
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:26   #2121
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Chciałabym skorzystać z oferty wysyłkowej przez neta, ale wyskakuje mi błędny numer klienta. Czy dobrze kminię, że numer klienta to ten rząd cyferek pod kodem kreskowym na karcie z pieczątkami? Bo tylko coś takiego dostałam przy moich pierwszych (i jak dotąd jedynych ) zakupach w stacjonarnym.

niestety ale Twój nr klienta ze sklepu stacjonarnego to nie to samo co w wysyłkowej. Dwa różne kanały dystrybucji, dlatego jeśli chcesz zamawiać z ofert wysyłkowych to najpierw musisz złożyć zamówienie dla nowych klientów(nadadzą Ci nr klienta) lub wysłać zgłoszenie:

http://yrstatic.pl/pl/prod/public/ui...mularz_bok.pdf

zresztą przeczytaj sobie:

http://www.yves-rocher.com.pl/sprzedaz_wysylkowa


o widzę że Rudy Kot mnie ubiegł

Edytowane przez ada ada
Czas edycji: 2012-08-16 o 20:29
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:08   #2122
kittymint
Raczkowanie
 
Avatar kittymint
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 165
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
Kittymint, czyli zostaje na stałe? Bo nie mam kasy, żeby zrobić sobie zapas.
Zostaje Więc spokojnie możesz poczekać


Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Kittymint, bardzo źle, że to piszesz! Bardzo źle Jakoś do tej pory żyłam w przekonaniu, że SP jest tylko w czarnej i brązowej wersji. A teraz nie dość, że nowa mascara MF dla błękitnych oczu mnie kusi, to tu jeszcze Ty z Sexy Pulp atakujesz
O ja nie dobra
Wybacz! Jest niebieski ale właśnie coś w tym stylu jak miał L'oreal do podkreślania koloru oczu - czarny tusz z kolorowym błyskiem, tak samo jest w tym przypadku ( nie wiem dlaczego wprowadzają w błąd klientki i piszą, że jest niebieski )
A o MF nic nie wiem ale też mnie zaciekawiłaś ! Jaka to seria ?
kittymint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:17   #2123
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Moja mama miała miniaturkę i niestety ale krem spowodował powstanie zaczerwień na twarzy i popękane naczynka stały się bardzo widoczne.
AH, dzięki za ostrzeżenie! To jednak wezmę perfumy, bezpieczniejsze Ale może na te Moment de Bonheur się jednak skuszę... Nim je dostanę (przyjaciółka którą zapraszam i zamawiam dla niej akurat na wakacje wyjeżdża, więc paczkęodbiorą jej rodzice a nim ja to dostanę to miną ze 2-3 tygodnie..) to obwącham perfumy w sklepie i jak mi przypasują, to zostawię, a jak nie, to może dla kogoś na prezentbedzie.. Albote cytrusowe wezmę hmm...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:27   #2124
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie mam szczęścia co do kremów YR- albo potworne zapychacze (CS) albo przesuszacze (Sebo Specyfic) zaś pure system wypalił mi twarz! Nie próbowałam kremów z serii Active Sensitive- do cery wrażliwej, ale jakoś mam obawy. Może kiedyś uda mi się dostać ten krem jako gratis
Ja uwielbiam serię Active Sensitive ! Szczególnie krem na zaczerwienienia na okres zimowy .

Przyszła dziś do mnie "pastylkowa " paczka i 7 prezentów .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01011.jpg (60,3 KB, 438 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01012.jpg (72,7 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01013.jpg (89,5 KB, 275 załadowań)
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:51   #2125
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
To nie jest ten sam numer, ale ja kilka razy zamawiając nie wpisywałam wcale nr klienta, jedynie dane osobowe i nie było problemu. Następnym razem zapisz go sobie jak przyjdzie faktura. A jezeli chcesz go już teraz to w BOK-u na bank Ci podadzą powodzenia
Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
niestety ale Twój nr klienta ze sklepu stacjonarnego to nie to samo co w wysyłkowej. Dwa różne kanały dystrybucji, dlatego jeśli chcesz zamawiać z ofert wysyłkowych to najpierw musisz złożyć zamówienie dla nowych klientów(nadadzą Ci nr klienta) lub wysłać zgłoszenie:

http://yrstatic.pl/pl/prod/public/ui...mularz_bok.pdf

zresztą przeczytaj sobie:

http://www.yves-rocher.com.pl/sprzedaz_wysylkowa


o widzę że Rudy Kot mnie ubiegł
A, to tak to działa Dziękuję za odpowiedzi
(A byłam pewna, że gdzieś tu w wątku wyczytałam, że po nr klienta trzeba się udać do sklepu )


No to teraz zagwozdka numer dwa
Wybieram ofertę dla nowych klientów, wszystko fajnie, przechodzę do blankietu zamówienia, ale co wklepuję kod produktu - czy to z pierwszej strony wątku, czy ze strony YR - wyskakuje mi monit, że produkt nie może być zamówiony w tym kraju. O co kaman?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:57   #2126
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam serię Active Sensitive ! Szczególnie krem na zaczerwienienia na okres zimowy .

Przyszła dziś do mnie "pastylkowa " paczka i 7 prezentów .
7 prezentów??? Skąd? Cot o za oferta? Ja też chcę!!!

Mam tą torbę sportową, ale dla mnie się nie sprawdziła - brakuje mi tam kieszonek różnych
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:05   #2127
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
7 prezentów??? Skąd? Cot o za oferta? Ja też chcę!!!

Mam tą torbę sportową, ale dla mnie się nie sprawdziła - brakuje mi tam kieszonek różnych
Oferta Urodzinowa sierpniowa - opisana jest w 1 poście .
Torby takie sobie i zegarek też ,ale co tam ... reszta prezentów ok.
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:23   #2128
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić, skąd go masz?
Dostałam w ramach przeprosin za wysłanie innego kremu jakoniż był oferowany jako gratis

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie mam szczęścia co do kremów YR- albo potworne zapychacze (CS) albo przesuszacze (Sebo Specyfic) zaś pure system wypalił mi twarz! Nie próbowałam kremów z serii Active Sensitive- do cery wrażliwej, ale jakoś mam obawy. Może kiedyś uda mi się dostać ten krem jako gratis
Mnie PS zapchał

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam serię Active Sensitive ! Szczególnie krem na zaczerwienienia na okres zimowy .

Przyszła dziś do mnie "pastylkowa " paczka i 7 prezentów .
Oj tylko jedna woda toaletowa Szkoda!
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:56   #2129
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A, to tak to działa Dziękuję za odpowiedzi
(A byłam pewna, że gdzieś tu w wątku wyczytałam, że po nr klienta trzeba się udać do sklepu )


No to teraz zagwozdka numer dwa
Wybieram ofertę dla nowych klientów, wszystko fajnie, przechodzę do blankietu zamówienia, ale co wklepuję kod produktu - czy to z pierwszej strony wątku, czy ze strony YR - wyskakuje mi monit, że produkt nie może być zamówiony w tym kraju. O co kaman?
wydaje mi się że kosmetyki które wklepujesz nie są akurat w katalogu z daną ofertą. Próbowałam sobie wcześniej z OFERTY Z KLUBU ORCHIDEA i również taki komunikat wyskakiwał przy niektórych kosmetykach. Ale ja próbowałam wpisywać te które mnie interesują a nie które mam narzucone przez YR. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 23:31   #2130
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kittymint Pokaż wiadomość
O ja nie dobra
Wybacz! Jest niebieski ale właśnie coś w tym stylu jak miał L'oreal do podkreślania koloru oczu - czarny tusz z kolorowym błyskiem, tak samo jest w tym przypadku ( nie wiem dlaczego wprowadzają w błąd klientki i piszą, że jest niebieski )
A o MF nic nie wiem ale też mnie zaciekawiłaś ! Jaka to seria ?
Wybaczam

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...g-mascara.html Z tego co piszesz, to mascara w ten sam deseń co L'Oreal i Sexy Pulp
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.