hej dziewczyny mam pytanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 13:58   #1
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl

hej dziewczyny mam pytanie...


czy ktoras z was stosowala preparat LONDY do prostowania wlosow?? ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34195025 albo ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34047869 niestety nie ma tam chyba zdjec.ALbo tego preparatu L`oreala http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38555765 Jesli ktoras z was jakie te produkty daja efekty to bede bardzo wdzieczna
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 08:51   #2
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: hej dziewczyny mam pytanie...

ja właśnie kupiłam sobie ten preparat L'oreala i dopiero zamierzam go zastosować, wiec jeśli chcesz to napisze jak włosy po nim wyglądają i wiesz co powiem Ci jedną rzecz, mysle że jednak największe znaczenie ma prostownica jakiej używasz przynajmniej w moim przypadku tak jest, prostowałam włosy u fryzjera raz prostownicą GA.MA i 3 dni miałam włosy idealnie proste, niepuszące sie i nie wykrecające w czasie deszczu aż sama nie mogłam uwierzyć że moje włosy mogą tak wyglądać potem zachęcona takim wyglądem włosów jako że nigdy wcześniej nie prostowałam ani profesjonalną ani taką z marketu kupiłam sobie prostownice właśnie z marketu w sumie dobrą bo ceramiczną Babylissa i jestem tak średnio zadowolona bo jednak nie wyglądają one tak jak po prosowaniu prostownicą profesjonalną. Wykręcają sie troche zwłaszcza końcówki i puszą też na końcach. Kupiłam teraz tego L'oreala jako że dobrze chroni włosy przed gorącem a ja mam taką fryzure że najlepiej wygląda jak włosy są proste więc pewnie bede je często prostować. Może jednak okaże sie że włosy będą wyglądać jak po prostowaniu u fryzjera.. chociaż wątpie ale najważniejsze że chroni włosy przed przegrzaniem i w sumie dlatego go kupiłam. No to tyle, pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 12:04   #3
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: hej dziewczyny mam pytanie...

oki to ja czekam na relacje jak dziala ten srodek ja mam prostownice gama i no na wilgoci podkrecaja mi sie niestety i szukam czegos co mi pomoze utrzymac proste wlosy przynajmniej jeden dzien zwlaszcza wtedy gdy pada deszcz
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 12:53   #4
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: hej dziewczyny mam pytanie...

masz ga.me i Ci sie podkrecają?? no to ja już nie wiem od czego to zależy, pewnie od rodzaju włosów..napisze relacje na bank
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 19:39   #5
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: hej dziewczyny mam pytanie...

hej Aga czekam na relacje jak dziala mleczko l`oreala
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 07:32   #6
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: hej dziewczyny mam pytanie...

no już pisze, nie mogłam wcześniej hehe, więc użyłam wczoraj wieczorem i musze powiedzieć że jest całkiem ok nie testowałam niestety wcześniej żadnych kosmetyków wspomagających prostowanie więc nie moge porównać które lepsze a które gorsze ale L'oreal jest pod tym wzgledem całkiem fajny. Używałam na suche włosy nanosząc na pasmo i przeciągając prostownicą. Mleczko jest na bazie silikonów jak mi pani w salonie powiedziała i faktycznie czuć to, włosy po uzyciu są miekkie, ładnie sie układają i tak fajnie latają wokół buzi czyli robią się takie lejące, co zawsze było moim marzeniem jak i pewnie innych dziewczyn mających małe sianko na głowie aha i zostawia na włosach śliczny zapach, nienachalny delikatny ale czuć go gdy sie pomacha włosami no i jeszcze jedno włosy sie pięknie błyszczą no dziś rano wstałam i włosy są dalej miekkie proste i błyszczące jestem zadowolona generalnie, pewnie podczas deszczu nie wytrzyma no ale cóż, jak mi sie skończy to sobie kupie osis schwarzkopfa dla porównania Podrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.