A może złota lista fryzjerów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 12:12   #1
AgataT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22

A może złota lista fryzjerów?


Zainspirowana wątkiem o złych wizytach u fryzjerów, proponuję utworzyć tutaj, dla dobra ludzkości, listę sprawdzonych salonów fryzjerskich. Oczywiście, przy okazji możemy też wpisywać te, które należy omijać szerokim łukiem.
Ja mogę zacząć.
Otóż, mam dość gęste i niezłe włosy i przez większość życia nosiłam nieskomplikowaną fryzurę - wszystkie włosy równe, zawinięte na szczotce pod spód. W tej sytuacji wizyty u fryzjere powinny ograniczać się do podcinania włosów na nadal równe, tylko nieco krótsze. Niestety, widocznie takie polecenie było niejednokrotnie dla wielu zbyt skomplikowane bądź niezrozumiałe, dlatego też zdarzało mi się wyjść od fryzjera z wlosami zbyt krótkimi lub schrzanionymi w inny sposób.
Jednak w końcu stało się - ZNALAZŁAM SUPER FRYZJERA w Łodzi. Jest to Przemek, salon jest na Piotrkowskiej 89 w podwórku.
Nie dość, że sam fryzjer jest młody, miły i doprawdy jest na co popatrzeć (to oczywiście kwestia gustu, ale mnie odpowiada), to w dodatku ROZUMIE, CO KLIENTKA DO NIEGO MÓWI (co jest chyba raczej wyjątkową sytuacją). No więc, jeżeli masz konkretne zamówienie na fryzurę, zrozumie, co masz na myśli i ostrzyże cię właśnie tak. Chyba, że uzna, że to coś naprawdę do ciebie nie pasuje, więc cię o tym uprzedzi. Jeżeli natomiast chcesz coś zmienić, ale za bardzo nie wiadomo jak, potrafi zawsze celnie doradzić. ja zawsze wychodzę stamtąd zadowolona i w dobrym humorze.
Znam wiele kobiet w rozmaitym wieku, które korzystały z jego usług, i naprawdę wszystkie były zadowolone. Poza tym wszystkie swoje klientki pamięta i jeżeli idziesz tam po raz kolejny, nie musisz przypominać po raz piętnasty, o jaką fryzurę ci chodzi.
Niestety, istnieje oczywiście jeden mankament. Przemek chyba rzeczywiście jest niezły, bo na wizytę trzeba się umawiać z miesięcznym wyprzedzeniem. Jest to nieco kłopotliwe, jeżeli np. nagle stwierdzasz, że właśnie teraz chcesz zmienić fryzurę i sprawa ta nie może czekać dłużej niż kilka dni. No coż, jak widać coś za coś....
Pozdrawiam serdecznie
Agata
AgataT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:17   #2
AgataT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: A może złota lista fryzjerów?

Przepraszam, ale już zauważyłam, że jestem trochę nie na bieżąco. Znalazłam oczywiście wątek z rekomendacjami fryzjerów na forum fryzjerskim, więc mój już nie jest potrzebny. Sorki za zamieszanie. Agata
AgataT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.