Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 06:09   #3481
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja podjęłam decyzje ze będę robic biopsje kosmowki a nie amniopunkcję.to najwcześniej wykonywane badanie.nie wyobrażam sobie ciągnąć tej niepewności tak jak ostatnio.jak dobrze pójdzie Ok 10 tyg będę jyz wszystko wiedzieć.boje się ale inaczej zwariuje.czy któraś może mi polecić jakiegos lekarza z Krakowa.tam mam najbliżej.trzymajcie się dzielnie.ja boje się coraz bardziej.zmykamdo pracy
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 07:43   #3482
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena biopsje kosmowki można zrobić dopiero w 12 tygodniu. Przy badaniu właśnie się ich pytałam czy akurat wtedy i powiedzieli mi, ze jak ciąża jest młoda to nie ma za dużo tego trofoblastu do pobrania. Przez to dopiero po 12 tc. Mi się udało bo byłam 11 plus pare dni i obawiali się ze nic nie będzie, ale z racji tego ze byliśmy z daleka to spróbowali No i się udało.



Dzwoniłam przed chwila zapytac czy są wyniki. Taka nerwa i stres, Boże! Trzęsące ręce, nagły pot, chęć wymiotowania... niestety jeszcze nie ma nic
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 08:41   #3483
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

NagiArt trzymam kciuki

Mi tez się kojarzy ze biopsja kosmowki dopiero po 12 tygodniu.

Verbena jaka wadę miało wasze maleństwo w terminowej ciąży?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 16:25   #3484
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

NagiAkt bardzo współczuje tego czekania.to chyba najgorsze.czytalam ofertę jakiegos specjalisty z Krakowa ze jyz od 9 tyg robią biopsje kosmowki.pytam Was bo nie wiem.zaczekam jeszcze do wizyty i conleksrz poleci.u nas było ZD.bardzo boje się ze będzie to samo.ryzyko wysokie a jednak zaryrykowalusmy po raz ostatni .nie nastawiam się na nic.staram się nie myśleć.chcialabym jyz wiedzieć.statystyki są jednak okrutne .mam 40 lat.z niecierpilowością czekam na do te wiesci odd was,ze wszystko u was Ok.
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 16:38   #3485
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Verbena0901 Pokaż wiadomość
NagiAkt bardzo współczuje tego czekania.to chyba najgorsze.czytalam ofertę jakiegos specjalisty z Krakowa ze jyz od 9 tyg robią biopsje kosmowki.pytam Was bo nie wiem.zaczekam jeszcze do wizyty i conleksrz poleci.u nas było ZD.bardzo boje się ze będzie to samo.ryzyko wysokie a jednak zaryrykowalusmy po raz ostatni .nie nastawiam się na nic.staram się nie myśleć.chcialabym jyz wiedzieć.statystyki są jednak okrutne .mam 40 lat.z niecierpilowością czekam na do te wiesci odd was,ze wszystko u was Ok.
Skonsultuj się z dr Wiecheć, Dobre USG. On w razie czego robi też biopsję prywatnie.
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 17:06   #3486
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Verbena0901 Pokaż wiadomość
NagiAkt bardzo współczuje tego czekania.to chyba najgorsze.czytalam ofertę jakiegos specjalisty z Krakowa ze jyz od 9 tyg robią biopsje kosmowki.pytam Was bo nie wiem.zaczekam jeszcze do wizyty i conleksrz poleci.u nas było ZD.bardzo boje się ze będzie to samo.ryzyko wysokie a jednak zaryrykowalusmy po raz ostatni .nie nastawiam się na nic.staram się nie myśleć.chcialabym jyz wiedzieć.statystyki są jednak okrutne .mam 40 lat.z niecierpilowością czekam na do te wiesci odd was,ze wszystko u was Ok.
Wiechec robi.
I podobno amnio też, nam się nie udał dostać do niego. Ale ponoć najlepszy jest.

02.03.2017 (*) Amelka
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 21:30   #3487
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena u nas tez był ZD, w obecnej ciazy zdecydowaliśmy się na badanie dna płodowego, już w 10 tygodniu pobranie krwi i po około tygodniu był wynik. Jednak zdaje sobie sprawę, ze te badania są bardzo drogie później zrobiliśmy tez Pappa bo było razem z usg prenatalnym, ryzyko oczywiście wyszło bardzo wysokie, ze względu na wywiad, wiek mój 32 lata, jednak byłam już spokojna.
Trzymam za was mocno mocno kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-19, 06:11   #3488
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Marzenka w ciazy terminowanej miałam robione Nifty czyli to chyba to o czym piszesz.koszt 3000zl.nigdy nikomu nie polecę.wynik oczywiście potwierdził ZD ale na podstawie tego badania T nikt nie zrobi.mysialam robic amniopunkcję a ze chciałam szybki wynik to wzięłam fish.wynik po 2 dniach.kolejne 3000zl.nie chodzi tu o pieniądze ale o to ze zrobienie nifty w niczym mi nie pomogło.i tak czekanie id wyniki do wyniku trwało do 17 tyg.
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-19, 12:42   #3489
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena tak tak chodzi mi o badanie nifty. Ja w pierwszej ciazy tez robiłam najpierw to a później amniopunkcję i tak samo musieliśmy czekać na wynik amnio aby móc przerwać ciąże
Jednak teraz tez się na to zdecydowaliśmy ze względu na to, ze była to najszybsza opcja aby dowiedzieć się czy historia się nie powtarza. Rozumiem oczywiście twój punkt widzenia
Trzymam mocno kciuki, musisz wierzyć, że będzie dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 17:58   #3490
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny dzwoniła dziś do mnie prof z wynikami na ten zespół którego nosicielami jesteśmy, na który choruje córka, i który miał nasz syn z terminowanej ciąży rok temu. UWAGA! Dziecko jest zdrowe!!!! Boże jaki cud. Rano się poryczałam z tego wszystkiego i nie wiedziałam co ze sobą mam zrobić! Wciąż jestem w szoku. Czuje się jak w mateixie jakimś. Matko jaka ulga. Wyniki kariotypu w poniedziałek, ale nie mieliśmy prawdopodobieństwa z innych chorob. Tak bardzo bym chciała żeby wszystkie kobiety po terminacji poczuły to co ja! Odrazu pomyślałam o wszystkich dziewczynach. Niech jeszcze tamto wyjdzie dobrze i jesteśmy najszczesliwymi ludźmi na świecie! Dziś właśnie międzynarodowy dzień szczęścia 💚 Trzymam kciuki za Was wszystkie moje kochane. Tyle łez stresu obaw. Tyle wątpliwości, nieprzespanych nocy., tyle żalu! Marzenia się spełniają!
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 20:23   #3491
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

NagiArt ale wiadomość pieknie gratuluje i cieszę sie całym sercem z wami❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 04:29   #3492
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nagi Art 💪😍super wiadomość ,oby więcej takich było
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:56   #3493
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witajcie dzwonili dzisiaj do mnie z cytogenetyki, mam wynik do odebrania w poniedziałek w Centrum diagnostyki prenatalnej i ginekologicznej. Zapytałam czy mam się martwić to odpowiedziała że wynik wymaga konsultacji z genetykiem i dalszych decyzji. Więc dała pewnie mi do zrozumienia że jest znowu coś nie tak. Czy ponownie będę musiała przechodzić przez ten koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:06   #3494
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Witajcie dzwonili dzisiaj do mnie z cytogenetyki, mam wynik do odebrania w poniedziałek w Centrum diagnostyki prenatalnej i ginekologicznej. Zapytałam czy mam się martwić to odpowiedziała że wynik wymaga konsultacji z genetykiem i dalszych decyzji. Więc dała pewnie mi do zrozumienia że jest znowu coś nie tak. Czy ponownie będę musiała przechodzić przez ten koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, a to musi czekać do pon? Nie masz możliwości odbioru wcześniej, a potem konsultacji?
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:19   #3495
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Konsultacje będę miała właśnie w poniedziałek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:53   #3496
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka33, to pewnie tylko formalność.

Trzymam mocno kciuki aby tak było.

Teraz przez RODO nic nie mówią telefonicznie.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:10   #3497
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kacona Pokaż wiadomość
Haniutka33, to pewnie tylko formalność.

Trzymam mocno kciuki aby tak było.

Teraz przez RODO nic nie mówią telefonicznie.
Nie wydaje mi się. Chciała przesunąć godzinę a Pani powiedziała że mogła by na inny dzień ale w moim przypadku liczy się czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:52   #3498
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka trzymam mocno kciuki. A nie wydadzą po prostu wyników póki co bez konsultacji? Może mogłabyś tam pojechać, osobiście to zawsze inna rozmowa?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:58   #3499
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez MarzenaK87 Pokaż wiadomość
Haniutka trzymam mocno kciuki. A nie wydadzą po prostu wyników póki co bez konsultacji? Może mogłabyś tam pojechać, osobiście to zawsze inna rozmowa?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekam już do tego poniedziałku
Te 3 dni naprawdę już mi nie robią różnicy. Wiem co usłyszę i co mnie czeka. Najbardziej boję się przechodzić przez to jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzenaK87 Pokaż wiadomość
Haniutka trzymam mocno kciuki. A nie wydadzą po prostu wyników póki co bez konsultacji? Może mogłabyś tam pojechać, osobiście to zawsze inna rozmowa?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekam już do tego poniedziałku
Te 3 dni naprawdę już mi nie robią różnicy. Wiem co usłyszę i co mnie czeka. Najbardziej boję się przechodzić przez to jeszcze raz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 14:09   #3500
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kochana trzymaj się dzielnie, nie trać nadziei, ja trzymam kciuki odezwij się w pon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:10   #3501
Maaagda8901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 168
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka mam nadzieję, że to tylko formalność i że dzidzia zdrowa!

Ja dzisiaj miałam wizytę u mojej ginekolog, na chwilę obecną (12+4) wszystko wygląda dobrze i zapowiada się zdrowy chłopiec oczywiście stres jest dalej, bo w terminowanej ciąży wady wykryli dopiero na połówkowym.. Ale tłumacze sobie, że wtedy była dziewczynka, a skoro teraz chłopiec i w domu zdrowy synek, to musi być już dobrze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maaagda8901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 16:31   #3502
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Maaagda8901 Pokaż wiadomość
Haniutka mam nadzieję, że to tylko formalność i że dzidzia zdrowa!

Ja dzisiaj miałam wizytę u mojej ginekolog, na chwilę obecną (12+4) wszystko wygląda dobrze i zapowiada się zdrowy chłopiec oczywiście stres jest dalej, bo w terminowanej ciąży wady wykryli dopiero na połówkowym.. Ale tłumacze sobie, że wtedy była dziewczynka, a skoro teraz chłopiec i w domu zdrowy synek, to musi być już dobrze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak sobie tłumaczyłam mam zdrowego synka, a w zeszłym roku terminowana była dziewczynka i teraz miał być znowu chłopiec. Ale przestałam jyz się łudzić. Jestem poprostu wściekła na to że będę musiała drugi raz przez to przechodzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 17:40   #3503
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka tak bardzo bym chciała żeby był dobry wynik.zeby ci się udało tak jak i zreszta innym tez.kur ze dlaczego to wszystko jest takie trudne.ja się panicznie boje powtórki .do tego stopnia ze chcialabym żeby samo się zakończyło...plamie cały czas.wina nie ley chyba w ciazy bo zaczęłam plamić 2 miesiące przed.nid wiem co mi jest.zle się czuje.praca mnie ratuje przed zaswirowaniem.oczywiscie zakładam najgorsze.musze bo niw chce się rozczarować.wiem ze nie chce T robic jyz w Polsce jakby co.ktoras robiła to w Holandii ?pamietam ze tak tylko nie pamietam która.tezymajcie się
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 19:47   #3504
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena ja miałam t w Holandii i Sept chyba też.

Ale daj sobie szansę może to krwiaka albo coś innego. Ja też krwawilam w ciąży brałam duphaston ale dzidziuś przetrwał.



Haniu ja też jak inne dziewczyny mam nadzieję i czekam wraz z Tobą na ten poniedziałek. Trzymam kciuki że to tylko te rodo tak działa i jest dobrze.

NagiAkt cieszę się że wasza odwaga została nagrodzona. Gratuluję
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 04:45   #3505
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mila22 No czekam do 12 tyg żeby zrobic biopsje kosmowki.nadueja zawsze jest ze wyjdzie dobrze.jednak wole nastawić się ze jest zle.gdy wyniki okażą się zle to wolałabym T zrobic nie w Polsce.czas pokaże.zaczynaja mi się mdlosci😢😢Haniutka najgorsze to czekanie.
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 15:41   #3506
MarzenaK87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka dużo myśle o Tobie w ten weekend, trzymam bardzo mocno za was jutro kciuki, nie trać nadziei proszę. Odezwij się do nas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MarzenaK87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 08:45   #3507
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka33, również myślę o tobie. Daj znać po wizycie.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:45   #3508
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja też co chwilę odświeżam, mocno trzymam kciuki!
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 11:47   #3509
Elhi78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 37
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka mam nadzieje ze to formalności a nie wyrok ściskam i trzymam kciuki by wszystko skończyło się dobrze -ja nadal czekam na wyniki amniopunkcji juz będzie 4 tygodnie i nadal nic nie wiadomo. Wkurza mnie ze ciągle na coś czekamy czemu nie moze byc porostu normalnie 😐
Elhi78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 11:49   #3510
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Niestety potwierdziły się moje obawy. Wyszło ZD i nie wyklucza się submikroskopowych rearanzacji chromosomowych oraz mozaikowosci z niewielkim odsetkiem komórek o prawidłowym kariotypie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.