Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-20, 15:50   #4471
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No właśnie ja z tej grupy ludzi, dopiero od miesiąca mi się zmieniło Od podstawówki nie słodzę i nie miałam żadnego problemu z niejedzeniem słodyczy, a teraz po prostu umrę jak nie zjem...
No to drink glukozowy będzie jak znalazł
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 17:59   #4472
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Dzięki ja cesarka przez wady na siatkówce także tez oczne sprawy

Z apetytem na słodkie jest zdecydowanie łatwiej serio, ta glukoza nie jest aż taka niedobra. No chyba ze się za słodkim nie przepada, to wtedy inna bajka.
No to jest szansa Większość słodyczy jest za słodka, choć zjem bez większych problemów. Ale owoce.. Właśnie siedzę na dworze i maczam truskawki w cukrze, więcej jest tego cukru niż truskawki, ale takie doobre!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 08:38   #4473
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Dzień dobry! Jak humory?

Rozmawialiśmy wczoraj z tż i zdecydowaliśmy, że bierzemy cc ze względu na moje oczy. Myślę, że okulista nie będzie robił problemów, jakby co będę szukać póki jakiś mi nie da papierka. Ale od razu jakaś taka spokojniejsza jestem.

Dziś ciężki dzień. Urząd z 2 samochodami, ubezpieczalnia, salon nc+ i coś jeszcze, zapomniałam.. A potem kierunek Częstochowa i tam załatwiam kolejne sprawy. Oj, padnę dziś, znowu, padnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 12:20   #4474
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Coppelia, fajnie, że dość bezproblemowo ta glukoza poszła. Aż zaczęłam się zastanawiać czy olać smakową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 17:04   #4475
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Jak humory?

Rozmawialiśmy wczoraj z tż i zdecydowaliśmy, że bierzemy cc ze względu na moje oczy. Myślę, że okulista nie będzie robił problemów, jakby co będę szukać póki jakiś mi nie da papierka. Ale od razu jakaś taka spokojniejsza jestem.

Dziś ciężki dzień. Urząd z 2 samochodami, ubezpieczalnia, salon nc+ i coś jeszcze, zapomniałam.. A potem kierunek Częstochowa i tam załatwiam kolejne sprawy. Oj, padnę dziś, znowu, padnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie piękna pogoda, nigdzie się nie trzeba spieszyć i truskawki takie dobre...

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Coppelia, fajnie, że dość bezproblemowo ta glukoza poszła. Aż zaczęłam się zastanawiać czy olać smakową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nie biorę na siebie jak jednak Tobie nie zasmakuje. Hihi

Edytowane przez Coppelia1
Czas edycji: 2019-05-21 o 17:05
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:11   #4476
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cześć Wam 😊 nie było mnie tu kilka dobrych tygodni i pewnie nie nadrobię wszystkiego. Napisze krótko co u mnie, u nas 😉 wpoprzednim tygodniu robiłam tą nieszczęsna glukozę i cieszę się, ze mam to za sobą. Jestem w 22 tyg teraz i niedługo będę musiała przyjąć zastrzyk z racji mojej ujemnej grupy krwi. Jestem tez po połówkowych, na których wkoncu jest wszystko dobrze! Jest jedna rzecz w serduszku,ale dr mówił ze to nie ma znaczenia, nie jest groźne ze to tak jak pieprzyk na skórze to tam jest poprostu grubsza tkanka. Wkoncu mogę cieszyć się ciąża i prawdę mówiąc czuje się jakbym była w niej pierwszy raz. A to moja trzecia. Często myśle o naszym maluszku i zadtanawiam się czemu już półtorej roku temu nie mogliśmy być tacy szczęśliwi tylko musiało wydarzyć się tyle złego i musieliśmy wylać tyle łez. Czemu tamta dziecinka nie mogła być zdrowa... miewam koszmary, ze w tej ciąży się tez nie udaje i pomimo tego, ze syn zdrowy to tracę tę ciążę. Na pewno te doświadczenia będą ze mną o końca życia albo i dłużej.

Cieszę się z ruchów i kopniaków w brzuchu, sa mocne i regularne. W pierwszej ciąży tez czułam ruchy ale nie tak jak teraz. Córka była o wiele słabsza jednak i teraz mam prawdziwe porównanie.

Mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze i niemile dolegliwości minęły. Ze jesteście zdrowe i dzielnie zaciskanie nogi 😀 jakby któraś z was mogła mi podesłać linka na priv do grupy na Facebooku to byłabym wdzięczna, bo tam jednak jest mi łatwiej się komunikować i być na bierząco.

Ściskam 😘😘
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 09:29   #4477
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

nagiAkt to fajnie ze wszystko już dobrze

Dziewczyny a słyszałyście ze w ciąży leczenie kanałowe jest refundowane? To mnie zmobilizowało żeby się dzisiaj zarejestrować do dentysty bo jak trzeba coś zrobić to lepiej teraz niż po... a odwlekam ten temat strasznie bo oczywiście nic nie boli ale dentysty nie lubię...
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 13:45   #4478
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
nagiAkt to fajnie ze wszystko już dobrze

Dziewczyny a słyszałyście ze w ciąży leczenie kanałowe jest refundowane? To mnie zmobilizowało żeby się dzisiaj zarejestrować do dentysty bo jak trzeba coś zrobić to lepiej teraz niż po... a odwlekam ten temat strasznie bo oczywiście nic nie boli ale dentysty nie lubię...
Ja na szczęście wyleczyłam wszystko przed ciąża. Też myślałam żeby kanałowe zrobić w ciąży ale na nfz chyba ciężko znaleźć kogoś sensownego z dobrym sprzętem. Bez ciąży bodajże do trójki jest refundacja. Wychodzą z założenia, że bez reszty zębów da się żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 13:49   #4479
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

No dla mnie to jest od zawsze dziwne ze za żeby trzeba płacić. Jakby z chorymi dało się żyć wizyta umówiona, za tydzień w środę. Może się miło zaskoczę i nie będzie nic do robienia
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 20:29   #4480
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a słyszałyście ze w ciąży leczenie kanałowe jest refundowane? To mnie zmobilizowało żeby się dzisiaj zarejestrować do dentysty bo jak trzeba coś zrobić to lepiej teraz niż po... a odwlekam ten temat strasznie bo oczywiście nic nie boli ale dentysty nie lubię...
Nie wiedziałam, ale leczę zęby prywatnie więc no... Został mi jeden do zrobienia, nic kanałowego na szczęście

nagiAkt cieszę się, że z ciążą wszystko dobrze, a te czarne myśli, no cóż, chyba już zostaną, ale można się z nimi już teraz tylko pogodzić.

O polskich 6-raczkach pewnie już słyszałyście?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 21:36   #4481
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

To zacytuje bo myśle ze dobrze wiedzieć
„Jakie świadczenia dodatkowo w ciąży?

Ustawodawca przewidział dodatkowe świadczenia (oprócz tych, które normalnie przysługują), które bez ponoszenia kosztów można wykonać jedynie w okresie ciąży i połogu. Są to:

Badanie lekarskie kontrolne – co do zasady świadczenie jest udzielane 3 razy w roku kalendarzowym. W przypadku kobiet w ciąży i w okresie połogu świadczenie jest udzielane nie częściej niż 1 raz na kwartał.
Leczenie endodontyczne (kanałowe) zęba z wypełnieniem 2 kanałów i 3 kanałów;
Leczenie kanałowe zęba z zakażonymi kanałami z wypełnieniem 2 i 3 kanałów zęba;
Usunięcie złogów nazębnych ze wszystkich zębów – nie częściej niż jeden raz na 6 miesięcy w obrębie całego uzębienia.”
Źródło: https://matkaprawnik.pl/dodatkowe-us...obiet-w-ciazy/

Co do 6raczkow - trzymam kciuki za tych rodziców i szczerze podziwiam ich optymizm!
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 09:15   #4482
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Czytałam o 6raczkach, nielada wyzwanie przed nimi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 10:09   #4483
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Nie potrafię sobie tego wyobrazić jedno już wywraca życie do góry nogami, a 6 równocześnie... A w domu czeka siódme

Jestem właśnie po wypiciu glukozy, miałam zwykłą, powiem tak: nawet smaczne to było

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 10:13   #4484
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja tu się zastanawiam jak jedno ogarnę a co dopiero mieć szóstkę na stanie :O dobrze, że jest 500+ to mama pewnie pozwoli sobie zostać w domu
no i miło, że Duda podpisał ustawę i my też dostaniemy 500 +
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 10:29   #4485
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po wypiciu glukozy, miałam zwykłą, powiem tak: nawet smaczne to było
Viva, też brałam dziś zwykłą i mam podobne odczucia.

A kasa, wiadomo, zawsze się przyda



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 19:11   #4486
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Wyników glukozy jeszcze nie mam, ale mocz tak i żurawina od jutra wchodzi do gry
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 07:25   #4487
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie potrafię sobie tego wyobrazić jedno już wywraca życie do góry nogami, a 6 równocześnie... A w domu czeka siódme

Jestem właśnie po wypiciu glukozy, miałam zwykłą, powiem tak: nawet smaczne to było

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ja też! Miałam swoją cytrynową, ale pani powiedziała, że zła i dali mi zwykła. Woda z dużą ilością cukru, myślałam, że to gorsze będzie. I kazali wypić od razu, nie w ciągu 5 min.
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja tu się zastanawiam jak jedno ogarnę a co dopiero mieć szóstkę na stanie :O dobrze, że jest 500+ to mama pewnie pozwoli sobie zostać w domu
no i miło, że Duda podpisał ustawę i my też dostaniemy 500 +
A, czyli już mamy pewne? Myślę, że mając starszaka + szóstkę w jednym wieku to będzie musiała zostać w domu.

Witam się. Ostatnio mnie nie było, mieliśmy z tż słabszy okres. Pierwszy raz od ślubu tak bardzo mnie wkurzył, że szok. Hormony, oj hormony. Ale jest ok. Ale jeść mi się chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 08:48   #4488
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Normalnie założymy wrześniowy klub miłośników glukozy
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 09:09   #4489
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Normalnie założymy wrześniowy klub miłośników glukozy
Ale ja nie jestem fanką, mam już dość siedzenia tutaj bez jedzonka po prostu Mdliło mnie, ale jest ok. Tylko ręka boli, bo pobrali z ręki, z której nigdy nie pobierali mi krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 13:05   #4490
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ja też! Miałam swoją cytrynową, ale pani powiedziała, że zła i dali mi zwykła. Woda z dużą ilością cukru, myślałam, że to gorsze będzie. I kazali wypić od razu, nie w ciągu 5 min. A, czyli już mamy pewne? Myślę, że mając starszaka + szóstkę w jednym wieku to będzie musiała zostać w domu.

Witam się. Ostatnio mnie nie było, mieliśmy z tż słabszy okres. Pierwszy raz od ślubu tak bardzo mnie wkurzył, że szok. Hormony, oj hormony. Ale jest ok. Ale jeść mi się chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mamy już pewne fajnie, 500 zł na drodze nie leży

Właśnie zauważyłam ostatnio, że mniej się udzielasz. Dobrze, że już wszystko wróciło do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 13:45   #4491
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Tak, mamy już pewne fajnie, 500 zł na drodze nie leży

Właśnie zauważyłam ostatnio, że mniej się udzielasz. Dobrze, że już wszystko wróciło do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pewnie, planując ciążę nawet nie marzyłam o 500+, jakoś byśmy sobie radzili bez. Ale jak dają to biorę

Dzięki, już ok. Tż ma jakąś nerwice czy coś, bardzo szybko wybucha, umiałam go opanować krzykiem, ale teraz w ciąży totalnie mnie przyblokowało, zaliczyłam zaćmienie, generalnie było piekło, bo ja nie umiałam w porę go powstrzymać. Ale następnego dnia dostałam ptasie mleczko, którego dzień wcześniej nie chciał mi kupić, bo miałam już za dużo słodkiego

Padłam o 11 do łóżka i ledwo teraz się zbieram. Nie chce więcej glukozy Czuje się koszmarnie słaba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 15:25   #4492
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

A ja mam wyniki i równie dobrze mogłabym ich nie mieć, bo normy mam podane tylko dla glukozy na czczo. Muszę googlować, bo co mi po samych liczbach.

Ja ogólnie do 500+ jestem nastawiona mocno średnio, bo wg mnie pomysł jest to dobry, tylko wykonanie słabe. Pomoc dla rodzin jak najbardziej, ale nie w czystym pieniądzu, który może być przeznaczany na butelkę wódki. A każdego Państwo nie jest w stanie skontrolować jak te pieniądze wydaje. O, tyle.

Skorzystam, bo skoro mogę to dlaczego nie, ale chcę te pieniądze przeznaczać właśnie na dziecko. Czego nie wydam to odłożę na jego koncie.

Przyszła do pracy dziewczyna na moje miejsce, którą przyuczam, kurczę fajna jest, mocno ogarnięta, ale taaaaaak strasznie absorbująca, taaaaaak dużo gada, że poza rozmową z nią nie jestem w stanie nic zrobić, moja robota leży. Mogłabym się tym nie przejmować, ale chcę po sobie zostawić porządek a nie rozpierdziel, tym bardziej, że wytłumaczenie komuś aktualnych spraw którymi się zajmuję i chce je doprowadzić do końca zajęłoby dłużej niż ich wykonanie przeze mnie... Potrzebuję po prostu, żeby mi nikt nie przeszkadzał
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2019-05-24 o 15:27
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 15:45   #4493
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A ja mam wyniki i równie dobrze mogłabym ich nie mieć, bo normy mam podane tylko dla glukozy na czczo. Muszę googlować, bo co mi po samych liczbach.

Ja ogólnie do 500+ jestem nastawiona mocno średnio, bo wg mnie pomysł jest to dobry, tylko wykonanie słabe. Pomoc dla rodzin jak najbardziej, ale nie w czystym pieniądzu, który może być przeznaczany na butelkę wódki. A każdego Państwo nie jest w stanie skontrolować jak te pieniądze wydaje. O, tyle.

Skorzystam, bo skoro mogę to dlaczego nie, ale chcę te pieniądze przeznaczać właśnie na dziecko. Czego nie wydam to odłożę na jego koncie.

Przyszła do pracy dziewczyna na moje miejsce, którą przyuczam, kurczę fajna jest, mocno ogarnięta, ale taaaaaak strasznie absorbująca, taaaaaak dużo gada, że poza rozmową z nią nie jestem w stanie nic zrobić, moja robota leży. Mogłabym się tym nie przejmować, ale chcę po sobie zostawić porządek a nie rozpierdziel, tym bardziej, że wytłumaczenie komuś aktualnych spraw którymi się zajmuję i chce je doprowadzić do końca zajęłoby dłużej niż ich wykonanie przeze mnie... Potrzebuję po prostu, żeby mi nikt nie przeszkadzał
Też mam już wyniki, na moje oko glukoza jest ok Troszkę gorzej wg mnie z morfologią, ale mam tak od początku i gin się nie przejmuje nią, czyli to takie ciążowe po prostu. No i w końcu nie mam ketonów w moczu, uff.
TSH leży i kwiczy, koszmarnie skoczyło, aż się zaczęłam martwić o malutką W zeszłym miesiącu było 3.7, a ja oczywiście 'mam czas, jutro się umówię do lekarza' i co, endo mam jutro i dziś na szybko dlatego robiłam badania, 4.9!! Dałam doopy, że szok, żeby tylko na małej się to nie odbiło..

Zgadzam się co do 500+. Ja najbardziej bym się ucieszyła, gdyby zamiast gotówki zapewnili mi żłobek + ja wykupuje jedzenie. A później np bony na jakieś artykuły dziecięce.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 16:32   #4494
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Hej dziewczyny podczytuję Was od początku ale ciągle brakuje mi czasu żeby zacząć się udzielać pierwsza ciąża niespodzianka, tp 03.09.2019 będzie chłopiec coś o mnie lat 29 nadal pracuję wyniki w normie. Ciąża od początku przebiega bardzo łaskawie zero wymiotów senności itp
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 16:41   #4495
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

I ja dziś po glukozie. Wolałabym jej nie robić, teraz tylko się martwię. Wyniki niby ok, ale ten po godzinie jest lekko ponad normę. Teraz czekam do 4 czerwca do gin a w tym czasie zmienię trochę dietę
No i hemoglobina nie drgnęła po 2 miesiącach, dalej poniżej normy ale nie różni się od poprzedniego wyniku, więc może coś leki jednak dały.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 18:12   #4496
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
I ja dziś po glukozie. Wolałabym jej nie robić, teraz tylko się martwię. Wyniki niby ok, ale ten po godzinie jest lekko ponad normę. Teraz czekam do 4 czerwca do gin a w tym czasie zmienię trochę dietę
No i hemoglobina nie drgnęła po 2 miesiącach, dalej poniżej normy ale nie różni się od poprzedniego wyniku, więc może coś leki jednak dały.
Żeby zinterpretować swoje wyniki przeczytałam trochę internetu m.in. mamęginekolog i wg niej przekroczenie normy choć o 1 w jednym z wyników przy glukozie to już rozpoznana cukrzyca ciążowa. Ale nie wiem czy faktycznie tak jest. I pisała, że leczenie zaczyna się właśnie od diety i aktywności dla ciężarnej, więc dobrze, że o tym myślisz

U mnie w ostatniej morfologii hemoglobina pierwszy raz poniżej normy, dostałam żelazo i zobaczymy.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 18:25   #4497
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Żeby zinterpretować swoje wyniki przeczytałam trochę internetu m.in. mamęginekolog i wg niej przekroczenie normy choć o 1 w jednym z wyników przy glukozie to już rozpoznana cukrzyca ciążowa. Ale nie wiem czy faktycznie tak jest. I pisała, że leczenie zaczyna się właśnie od diety i aktywności dla ciężarnej, więc dobrze, że o tym myślisz

U mnie w ostatniej morfologii hemoglobina pierwszy raz poniżej normy, dostałam żelazo i zobaczymy.
Ja mam zakaz aktywności więc zostanie dieta. Choć wydaje mi się ze moja gin zleci jeszcze raz badanie zanim wysle do diabetologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 23:59   #4498
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuję Was od początku ale ciągle brakuje mi czasu żeby zacząć się udzielać pierwsza ciąża niespodzianka, tp 03.09.2019 będzie chłopiec coś o mnie lat 29 nadal pracuję wyniki w normie. Ciąża od początku przebiega bardzo łaskawie zero wymiotów senności itp
Witamy nową mamusię! Super, że wszystko ok i nie męczyłaś się na początku Skąd jesteś?
Ja podziwiam jak ktoś jeszcze pracuje, mnie zaraz minie pół roku na L4
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
I ja dziś po glukozie. Wolałabym jej nie robić, teraz tylko się martwię. Wyniki niby ok, ale ten po godzinie jest lekko ponad normę. Teraz czekam do 4 czerwca do gin a w tym czasie zmienię trochę dietę
No i hemoglobina nie drgnęła po 2 miesiącach, dalej poniżej normy ale nie różni się od poprzedniego wyniku, więc może coś leki jednak dały.
Kogóż to moje oczy widzą! Jak się czujesz? Ja mam poniżej normy hemoglobine, coś tam i najbardziej mi spada hematokryt i wg internetów mam już stan, że powinnam skonsultować to z lekarzem, hmm.
Co do glukozy, ja jedynie co to mam niski spadek z 2 na 3 wynik. Ze 119 na 114. Oba są sporo poniżej normy, ale nie za mało spadło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 05:00   #4499
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuję Was od początku ale ciągle brakuje mi czasu żeby zacząć się udzielać pierwsza ciąża niespodzianka, tp 03.09.2019 będzie chłopiec coś o mnie lat 29 nadal pracuję wyniki w normie. Ciąża od początku przebiega bardzo łaskawie zero wymiotów senności itp
Witamy w naszym skromnym gronie imię wybrane dla kawalera?
Podziwiam, że jeszcze pracujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 06:59   #4500
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja też jeszcze pracuję

Hmm, nigdzie nie natknęłam się na informację ile ma spaść ta glukoza, więc chyba jest ok kami

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.