Po fryzjerze czyli jak sie uczesać??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-05, 14:28   #1
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001

Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???


Dziewczyny mam mały problem wybrałam się do fryzjera po bardzo długiej nieobecności i pani zaproponowała mi ściecie włosków z cieniowaniem w salonie było wszystko fajnie i ładnie. Ja niestety posiadam włosy przetłuszczające sie i niestety musze je myc codziennie :-( i tu pojawił sie problem bo nie moge ich jakos łądnie ułożyć bo wyglądaja tak jak postrzępione załączm fotki. Bardzo prosze doradzcie mi czy ta fruzurka ma być własnie taka postrzępiona czy moja włoski tak wygladaja w niej dorazcie mi też jak je układać przyznam ze co rano męcz sie z okrąglą szczotka ale one jakoś malo podatne są choc przy poprzedniej fryzurce nie było problemów. Zastanawiam sie tez czy je wywijac na zewnątrz czy pod spód i jakich kosmetyków uzywac żeby zwiększyć ich objętość oraz jaka szczotka bedzie najlepsza bo moze moja jest za gruba będę wdzięczna za wszystkie rady
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 17:30   #2
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Unhappy Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

czy moze mi ktos pomoc?????
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 19:22   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Witam,
slabo widać na tych zdjęciach niestety, ale nie wiem, czy fryzjerka zafundowała ci odpowiednia fryzurę
Faktycznie możesz miec problemy z ułożeniem. Spróbuj przeczesać się lekko na boczek, dół włosów wywijaj na zewnątrz i daj znac jak układaja się włosy po przeczesaniu ich na bok. Powinno pomóc, jeśli nie- może warto iść do INNEGO fryzjera na lekka poprawkę?
Ja ostatnio wyszłam z salonu całkiem zadowolona, bo jedyne, co robię rano to po prostu rozczesuję włosy- jednak dobre cieniowanie to 3/4 sukcesu!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 12:45   #4
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Może jeszcze jakies inne sugesie???
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:06   #5
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Smile Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Cytat:
Napisane przez Meariel
Ja ostatnio wyszłam z salonu całkiem zadowolona, bo jedyne, co robię rano to po prostu rozczesuję włosy- jednak dobre cieniowanie to 3/4 sukcesu!
Moje zdanie jest takie same, nigdy nie mogłam ułozyc poządanej fryzurki juz w dzien po wizycie u fryzjera. Włosy uparcie lezały przy głowie i koniec nawet piorun by ich nie podniósł, a koncówki ? kazda w inną strone;
po ostatniej wizycie u nowego fryzjera (fotki na jednym z postów) - rewelacja.
Po umyciu, nakładam piankę, susze jedną minute, ręką nadaje kształt i po robocie, bo włoski same sie układają !
To w jaki sposób włosy są cieniowane bardzo rzutuje na pozniejsze efekty, polecam poszukiwania nowego eksperta
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:57   #6
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Wink Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

hmm zgodze się z wami tylko kewstia jest tego jeszcze jakie sie ma włoski juz pare razy chciałam mieć taką fryzurke żebym nie musiała nic robic tylko nałożyc specifik i wysuszyc ale niestety nie da rady i tu tkwi nawiększy problem, choć bym miała scieniowane nien wiem jak fajnie to bez ukladania sie nie obejdzie juz powoli próbuje coś wymodzic choc nie jest to łatwe bo ja je podkręcam pod spód a one na zewnątrz
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 14:12   #7
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Ja ci proponuje, po umyciu wlosow wgniesc pianke lub produkt Welli do prostowania wlosow: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=spray
Nastepnie mozesz ulozyc wlosy przy pomocy pasty do modelowania oto moje propozycje:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=931

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2028

Obie sa jednakowo dobre tylko ta pierwsza troszeczke drozsza. Gdybys sie zdecydowala na ktoras z nich, to napisze ci jak ja nakladac, zebys mogla ja idealnie rozlozyc na wlosach
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 15:44   #8
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

ja coraz bardziej przekonuję się do tego, że czasami warto troszkę więcej pieniędzy zainwestować w dobre cięcie i pójść do nieco droższego fryzjera-stylisty niż potem męczyć się tygodniami z układaniem niesfornych włosów... nie ma co oszczędzać na fryzjerze
Też kiedyś miałam podobną fryzurkę do Nefretete... i też mi się nie układała... A może spróbuj suszyć włosy "głowa w dół"? ja np. włosy wolę układac podczas suszenia palcami niż modelować je szczotką... A po drugie, często po przyjściu od fryzjera moga się przez jakis czas gorzej układać (bo np. wcześniej nosiłaś cały czas dłuższe włlosy i zaczesywałaś je w kitkę) a po jakimś czasie wszystko wróci do normy...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:35   #9
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
ja coraz bardziej przekonuję się do tego, że czasami warto troszkę więcej pieniędzy zainwestować w dobre cięcie i pójść do nieco droższego fryzjera-stylisty niż potem męczyć się tygodniami z układaniem niesfornych włosów... nie ma co oszczędzać na fryzjerze
Niekoniecznie!
Znam przypadki, gdzie dziewczyny władowały mnóstwo pieniędzy w wizyte u super trendi specjalisty i wyszły załamane.

Ja chodzę do salonu, w którym pracują dwie młodziutkie fryzjerki, po wielu kursach, znające się na rzeczy, obserwujące nowe trendy w stylizacji włosów i za strzyżenie płacę... 20-25 zł.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:43   #10
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Meariel, pewnie masz też rację... uogólniac nie można... po prostu trzeba trafić na dobrego fryzjera...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:43   #11
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

a probowalas moze zrobic sobie takie pseudo dredy z mokrych wlosow zwiazac je jakos zeby sie nie rozplataly, a gdy budzisz sie rano masz takie ladne wale, w zaleznosci czy dredy byly cienke czy grobe, sprobuj tak je zrobic,,,z takich wlosos czy nawet prostych mozesz zrobic ladny i prosty kok, skrecach pasenko cienke w palcach robisz malego slimaka i przyczepiasz wsowka, badz bierzesz wszystkie wlosyzbijasz je w jedno i niedbale wsuwkami przyczepiasz, efekt jest ladny momo tego jak to wszystko opisalam:P
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 09:21   #12
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

a u mnie ścięcie kosztuje ok 16 zł bez modelowania niech żyją małe miasteczka!!! moje koleżanki strzygą się we wrocławiu, płacą ciężkie pieniądze i bywa że wyglądają tragicznie :/
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:24   #13
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Nie wolno się załamaywać, bo nie ma powodu tak naprawdę można całkiem niemało wyczarować z takiego typu fryzury. Postaraj się przypomnieć sobie, jak układała włosy fryzjerka- zapewne modelowała włosy? To wcale nie jest takie trudne, przy odrobinie wprawy. Poza tym, w akcie desperacji, lub braku czasu, zawsze można sięgnąć po miękkie, rzepowe wałki, które dobrze sprawdzają się w przypadku krótkich i półdługich włosów- a to przecież żaden kłopot ani problem Wypróbowałabym wariant polegający na ułożeniu wszystkich włosów pod spód, lub wywinięciu tych dłuższych na wiewrzch.Możesz też sprawdzić jak ćzujesz się w całkowicie gładkich włosach (tu pomocne okażąsię odżywki wygładzające) Ważny jest dobry kosmetyk do stylingu, który nie przesuszy końcówek, napewno Dasz Sobie świetnie radę
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:30   #14
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Cytat:
Napisane przez Anett_
Poza tym, w akcie desperacji, lub braku czasu, zawsze można sięgnąć po miękkie, rzepowe wałki, które dobrze sprawdzają się w przypadku krótkich i półdługich włosów- a to przecież żaden kłopot ani problem
a ja radziłabym uważać na rzepowe wałki strasznie wyrywają włosy! brrrr
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:50   #15
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
a ja radziłabym uważać na rzepowe wałki strasznie wyrywają włosy! brrrr
Prawdę mówiąc nigdy mi się to nie przydarzyło. Nakładać je trzeba na podsuszone włosy, dokładnie rozdzielone pasma A zdejmować z włosów poprostu delikatnie
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:52   #16
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

ja po ostatniej wizycie u fryzjera musiałam sama sie scianc jeszce raz w domu... po wyjsciu z salonu zwiazałąm włosy w kucyk, zaszłam do domu, złapałam nozyczki i do dzieła. teraz scinam sie juz sama i mysle ze nie jest tak zle:P
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:42   #17
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Odwiedziłam już parunastu fryzjerów i w końcu zaprzestałam się łudzić, że moje włosy będą układać się same. Nie wiem jaki fryzjer by to sprawił , ja już go nie szukam
Potrzeba przede wszytskim dobrej pianki do włosów( polecam Taft ciemno niebieski) i szczotki do włosów. Dla Twoich włosów Nefretete, dobra będzie trochę grubsza. Troszkę wprawy, na moje oko 15 minut modelowania i będzie dobrze.
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:01   #18
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Po fryzjerze czyli jak sie uczesać???

Ja bym proponowała spróbować tak: najdłuższe pasma na zewnątrz, reszta pod spód. Pianka utrwali fryzurkę.

Jesli nie to może rzeczywiscie warto sięgnąć po rzepowe wałki. Jesli sie obawiasz to spróbuj w weekend W tym przypadku proponuję żebyś nawinęła tak aby włosy skręcić na zewnątrz, a te najkrótsze pasma do wewnątrz. Moze powstać fajniutki nieład.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.