Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 19:16   #151
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Masz slabą silną wolę. To zupełnie jak ja

W sumie racja...ale na pewno da się ją zamontować pod takim kątem, żebym ja widziała, a srajki nie
No mam ale jak się przemęczę 2 dni,to potem już z górki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:20   #152
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Okres krytyczny Ja sobie wtedy zawsze mówie, że skoro wytrzymalam już tyle to mogę się nagrodzić...żrąc coś zakazanego
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:22   #153
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Jaki Loluslowy TŻ słodziak! Oby nie okazało się, że to tylko czcze gadanie

Goferki wyszły dobre, tylko musiałam więcej cukru dosypać, bo w przepisie jakoś tak na biedotę go jest Zeżarlam połowę, a drugą zostawiłam w pojemniczku dla J. z napisem "goferki dla mężałke Agałke <3 :P". Nabijam se punkty za romantyczność

Fari, kciukam więc za pracę nie cieszyłabyś się tak, gdybyś siedziała w tym kiblu ze mną wniosłam do dyry postulat o zamontowanie mi plazmy w toalecie, bo sporo czasu tam spędzam odkąd pozbyliśmy się pieluch

Dzięki za kciuki

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Okres krytyczny Ja sobie wtedy zawsze mówie, że skoro wytrzymalam już tyle to mogę się nagrodzić...żrąc coś zakazanego
To dokładnie tak jak ja jak wytrzymam np. 3 tygodnie bez słodyczy to w czwartym tygodniu musi być albo coś słodkiego albo pizza
Obecnie nie stosuję żadnej diety odchudzającej, bo i tak nie wytrzymam żadnej dłużej niż 2-3 miesiące a później "efekt jojo" murowany.
Ale za to zrezygnowałam z pieczywa a na śniadanie wypijam kawę z mlekiem - nie w celu zrzucenia wagi ale poprawy trawienia i powiem Wam że to działa dużo lepiej się czuję jak nie jem chleba czy bułek - które swoją drogą uwielbiam a gdyby udało mi się schudnąc przy okazji to byłoby cudnie

Edytowane przez Fari
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:23
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:27   #154
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość

Dzięki za kciuki



To dokładnie tak jak ja jak wytrzymam np. 3 tygodnie bez słodyczy to w czwartym tygodniu musi być albo coś słodkiego albo pizza
Obecnie nie stosuję żadnej diety odchudzającej, bo i tak nie wytrzymam żadnej dłużej niż 2-3 miesiące a później "efekt jojo" murowany.
Ale za to zrezygnowałam z pieczywa a na śniadanie wypijam kawę z mlekiem - nie w celu zrzucenia wagi ale poprawy trawienia i powiem Wam że to działa dużo lepiej się czuję jak nie jem chleba czy bułek - które swoją drogą uwielbiam a gdyby udało mi się schudnąc przy okazji to byłoby cudnie
Ja od pół roku jem chleb może 2 razy w miesiącu. Zamiast tego takie chrupkie pieczywko wsuwam,jak królik
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:28   #155
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

za mna pierwszxy dzien na uczelni po sesji i mam ochote umrzec
btw mialam spiecie z promotorka i prawdopodobnie zmieniam promotora i temat pracy
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:36   #156
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3945513 8]za mna pierwszxy dzien na uczelni po sesji i mam ochote umrzec
btw mialam spiecie z promotorka i prawdopodobnie zmieniam promotora i temat pracy[/QUOTE]

A co się stało ? Na uczelni i z promotorką?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:42   #157
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

na uczelni ciezko 9 godzin cwiczen ciurkiem.
a z promotorka juz wczesniej mialam spiecia i dawalam po sobie jezdzic ale dzisiaj przegiela i stwierdzilam ze soryy ale nie musze tego znosic
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:47   #158
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3945558 6]na uczelni ciezko 9 godzin cwiczen ciurkiem.
a z promotorka juz wczesniej mialam spiecia i dawalam po sobie jezdzic ale dzisiaj przegiela i stwierdzilam ze soryy ale nie musze tego znosic[/QUOTE]
A co zrobiła?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:51   #159
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

generalnie znowu ze ja jestem zerem a jej syn to zdawal mature z polskiego rozsz. i ze po moim pisaniu widac ze powinnam sie cofnac do przedszkola, ze ja chyba snie ze z takim pisaniem ona wypusci mnie na praktyki gdzies poza uczelnie i ze robienie calych praktyk na uczelni to bedzie dla mnie kara za pisanie niedostatecznie dobrze.
problem polega na tym ze wszyscy ludzie ktorzy czytaja moja prace mowia ze ona jest na 5, tylko promotorka mowi ze jest tak zle ze ona sie zastanawia czy mnie nie skreslic z listy studentow

edit: i nie mowie ze czytaja to studenci i mowia ze jest ok. czytalo to juz 2 profesorow moich i kobnieta od seminarium i wszyscy mowia ze to jest bardzo dobre

Edytowane przez e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:52
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:59   #160
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3945585 4]generalnie znowu ze ja jestem zerem a jej syn to zdawal mature z polskiego rozsz. i ze po moim pisaniu widac ze powinnam sie cofnac do przedszkola, ze ja chyba snie ze z takim pisaniem ona wypusci mnie na praktyki gdzies poza uczelnie i ze robienie calych praktyk na uczelni to bedzie dla mnie kara za pisanie niedostatecznie dobrze.
problem polega na tym ze wszyscy ludzie ktorzy czytaja moja prace mowia ze ona jest na 5, tylko promotorka mowi ze jest tak zle ze ona sie zastanawia czy mnie nie skreslic z listy studentow

edit: i nie mowie ze czytaja to studenci i mowia ze jest ok. czytalo to juz 2 profesorow moich i kobnieta od seminarium i wszyscy mowia ze to jest bardzo dobre[/QUOTE]

No to trafiłaś na jakies głupie babsko z kompleksami. Nie ma co się przejmować Zmień promotorkę i tyle. A pracę musisz zmieniać?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:01   #161
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No to trafiłaś na jakies głupie babsko z kompleksami. Nie ma co się przejmować Zmień promotorkę i tyle. A pracę musisz zmieniać?
tak. ale zmienie na temat ze specjalizacji o ktora sie ubiegalam a ktorej mi nie otworzyli i upieke dwie pieczenie ja jednym ogniu
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 23:22   #162
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
teraz moj avatarek tez juz jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju nikt nie ma tak kochanej Myni

moniq super sprawa z tym basenem!!! ja mecze swojego, zeby sie zapisac tutaj na basen, no zobaczymy co z tego wyjdzie (...)
a no nikt
basen jest wypas, polecam, polecam! ciągnij swojego kup super strój i powiedz że zaprezentujesz na basenie
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dosc monotonna ;-) 2 dni jesz tylko kefir,kolejne 2 tylko twarog,potem 2 tylko jajka na twardo,nastepnie tylkp gotowane miecho a potem na koniec 2 dni warzywka.Dzisiaj dzien kefirkowy

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Nie będę dziękowac,bo znów pewnie się poddam po 3 dniu Ale może jednak...
o matko straszna ta dieta! nie wytrzymałabym nawet 3 dni!
jeszcze raz powtarzam: zmiana nawyków, trochę ruchu i voila - bjutiful bejbe gotowa
Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dzień dobry zjem śniadanko i na siłownię ps. jak mnie ludzie zprzyszłej pracy juz wkurzają- mówią, że zadzwonią "jutro", a dzisiaj już trzeci dzień i cisza, eehhh
normalka, przyzwyczaisz się ja się przyzwyczaiłam jak byłam na bezrobociu
Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Witam porannie

Jak na prawdziwego urzędnika przystało zapytam, czy ktoś napije się ze mną kawki? bo właśnie nastawiam wodę

Zgadzam się w 100% z KOTY SĄ PRZECUDOWNE
Jak wreszcie zamieszkamy na własnym mieszkanku, a nie w wynajmowanym, koniecznie chcę mieć kota, a jeszcze lepiej 2, żeby im się nie nudziło
kawka dla mnie choć już trochę późno
też koniecznie będę mieć kocisko

myha współczuję użerania się z promotorką... ale spokojnie, już niedługo
lolu wyklarowała się barrrdzo przyjemna rozmowa cudownie słyszeć takie słowa gratuluję
Fari Kochana jak dawno Cię nie było! witaj ponownie kciuki za pracę!
dziękuję za ciepłe słowa skierowane do mnie właśnie czekam kolejka facetów już się ustawia hahaha

wiecie co, obżarłam się sałatki i ledwo łażę nigdy nie myślałam, że zapcham się zieleniną jestem po godzinnym fitnessie i nie przechodzi, hmm... gupi brzuch

lecę, bo jeszcze muszę spakować torbę na basen i wziąć prysznic
dobranoc
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)

Edytowane przez rudy_moniq
Czas edycji: 2013-02-25 o 23:27
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 23:26   #163
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

(był drugi raz ten sam post... )
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)

Edytowane przez rudy_moniq
Czas edycji: 2013-02-25 o 23:28
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 05:33   #164
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

problem w tym ze musialabym uzerac sie z nia jeszcze rok. ale juzx postanowilam.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 06:39   #165
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

fari kciuki za pracę mój pies ''już'' zaczyna jarzyć temat co i jak
Gaja dawaj gofra !
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:24   #166
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

hejka
miała zajrzeć po pracy ale koszmarnie się czułam zwracałam
dziś zjadłam kromkę chleba i czekam jak zareaguje żołądek
śniło mi się że mieszkałam z C
a on wczoraj czekał na mnie o 18 pod pracą żeby mnie odprowadzić
dziś znów o 9 wychodzę do pracy
jutro i pojutrze mam na 14:15 więc pospamuję rano

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Twister w KFC Mogłabym się żywić non stop tym i dzięki temu odpowiadam
\

PIONA ja też

Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Adres wysyłki podałam na Szczecin... W weekend byłam u rodziców, wczoraj wieczorem wróciłam a dziś mama otrzymała paczkę po 8:00... z moją suknią... nosz i znów trzeba czekać... albo mi ją przywiozą w weekend albo TŻtowy tata przywiezie albo w najgorszym wypadku mama mi prześle... tak czy siak powinnam ją mieć w rękach a pierwotna właścicielka dała d.py...
masakra poczta Polska

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Może już niedługo będę miała pracę
Promyczku, super że Wam się tak wszystko fajnie układa
Kciuki za pracę
super się układa

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość

W ogóle powiem Wam,ze miałam dzisiaj bardzo miłą rozmowę z TŻtem Rozmawialiśmy trochę o tym Erasmusie i tak jakoś on zauważył przy okazji,że mam na palcu pierścionek. Spytał się,co to za pierścionek,ja mówię,że dostałam od cioci na komunię i noszę,bo mi się podoba. On się pyta " A nie chcialabyś ode mnie dostać pierścionka?" Ja tak nie chciałam od razu tego tematu,bo wiadomo,że każdy słyszy co chce ,wiec mówię,że każdy prezent jest miły. Na co on "Ale wiesz o co mi chodzi" Ja takie oczy i mówię,ze pewnie,ze bym chciała,ale zostawiam to jemu,bo to jego decyzja,a moja ogranicza sie do powiedzenia TAK. I że jak chce,to mogę mu przedłużyć termin (bo kiedyś żartowaliśmy,że w ciągu 5 lat musi sie oświadczyć,wiec taki mamy żarcik pokładowy ) na 6 lat,bo takie okoliczności tym erasmusem i w ogóle,na co on,ze nie będzie potrzeby i do tego czasu już dawno będę jego żoną Nie wiem,ile w tym prawdy,a ile gadania,bo pewnie nie da rady tak szybko wszystkiego skumać,ale miło wiedzieć,że nie tylko ja sie tak napalam. Poza tym powiedział potem,że już zbiera na pierścionek,ale ja wiem,ze ma kłopoty z gotówką,więc nie wychylam sie

super rozmowa może się co ruszy tego Ci życzę
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:11   #167
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Helou!!!

Lolusl fajna rozmowa aż mnie przyjemne dreszcze przeszły jak przeczytałam o tym pierścionku

Promyk a to nie wina poczty tylko laski bo przecież to ona podawała adres mimo, że prosiłam ( 2 razy) o inny

Nic to w niedzielę będę miała suknie już

Myha zmień dziadówe i już ! Mój promotor tez mi cisnął, że praca nie jest 'mistrzostwem świata' i jak chce 'mistrzostwo świata' to mam powtórzyć rok i on mi taki kołchoz zrobi, że się pos.ram... na co ja, że nie ma potrzeby bo nie ukrywam, że było mi ciężko; praca zawodowa + pisanie+ lenistwo+ cudowna pogoda= brak weny...
A przyszło co do czego za pracę mgr dostałam 4,5.. więc nieźle...

Może chce Cię zmobilizować tylko jej nie wychodzi? Albo zwyczajnie jest jędzą...
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57

Edytowane przez PannaCzesia
Czas edycji: 2013-02-26 o 09:17
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 09:22   #168
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Czesia juz sie nie moge doczekac az nam sie pokazesz w sukni tż bedzie widzial suknie , czy trzymasz go do ostatniej chwili -ślubu jak ja ?
w ogole pamietam jak w dzien slubu tż dzownil, ze zelazko mu sie zepsulo i mial przyjsc do mnie po zelazko, ale suknia wisiala przy wejsciu i stalam przy drzwiach i pilnowałam żeby nikt nie otworzyl a w koncu i tak wysłał brata po to zelazko, zebysmy sie nie widzieli az do momentu gdy po mnie przyjedzie , kurde jakby wczoraj a to juz prawie 9 miesięcy... pamiętam ten stresik, jak prawie już mdlałam jak słyszałam, ze tż wszedł do mieszkania i idzie do pokoju...jak sie zobaczylismy- ech lezka sie w oku kręci na samo wspomnienie ;(
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2013-02-26 o 09:26
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:37   #169
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez rudy_moniq Pokaż wiadomość
a no nikt
basen jest wypas, polecam, polecam! ciągnij swojego kup super strój i powiedz że zaprezentujesz na basenie

o matko straszna ta dieta! nie wytrzymałabym nawet 3 dni!
jeszcze raz powtarzam: zmiana nawyków, trochę ruchu i voila - bjutiful bejbe gotowa

normalka, przyzwyczaisz się ja się przyzwyczaiłam jak byłam na bezrobociu

kawka dla mnie choć już trochę późno
też koniecznie będę mieć kocisko

myha współczuję użerania się z promotorką... ale spokojnie, już niedługo
lolu wyklarowała się barrrdzo przyjemna rozmowa cudownie słyszeć takie słowa gratuluję
Fari Kochana jak dawno Cię nie było! witaj ponownie kciuki za pracę!
dziękuję za ciepłe słowa skierowane do mnie właśnie czekam kolejka facetów już się ustawia hahaha

wiecie co, obżarłam się sałatki i ledwo łażę nigdy nie myślałam, że zapcham się zieleniną jestem po godzinnym fitnessie i nie przechodzi, hmm... gupi brzuch

lecę, bo jeszcze muszę spakować torbę na basen i wziąć prysznic
dobranoc
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
fari kciuki za pracę mój pies ''już'' zaczyna jarzyć temat co i jak
Gaja dawaj gofra !
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Czesia juz sie nie moge doczekac az nam sie pokazesz w sukni tż bedzie widzial suknie , czy trzymasz go do ostatniej chwili -ślubu jak ja ?
w ogole pamietam jak w dzien slubu tż dzownil, ze zelazko mu sie zepsulo i mial przyjsc do mnie po zelazko, ale suknia wisiala przy wejsciu i stalam przy drzwiach i pilnowałam żeby nikt nie otworzyl a w koncu i tak wysłał brata po to zelazko, zebysmy sie nie widzieli az do momentu gdy po mnie przyjedzie , kurde jakby wczoraj a to juz prawie 9 miesięcy... pamiętam ten stresik, jak prawie już mdlałam jak słyszałam, ze tż wszedł do mieszkania i idzie do pokoju...jak sie zobaczylismy- ech lezka sie w oku kręci na samo wspomnienie ;(
Dzięki za kciuki

Fajnie ze piesio łapie pomału o co chodzi

Oj tak, takie wspomnienia łapią za serce ja tez uwielbiam wspominać TEN DZIEŃ to był cudowny moment
Mój TŻ też nie widział sukienki do momentu gdy wyszłam z pokoju do pokoju gdzie on się ubierał i czekał już na mnie specjalnie w salonie kazałam zapakować w pokrowiec z "nieprzezroczystej" folii, bo w dniu ślubu razem jechaliśmy do pałacu więc by widział w standardowym przezroczystym pokrowcu a ja chciałam żeby zobaczył dopiero na mnie

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Myha współczuję promotorki, co za babsko
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 10:59   #170
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

ze mną tż odbierał suknie i specjalnie mi babki tak zapakowały, żeby nie mógl nic zobaczyc, jeszcze pamietam zabraniałam mu pokrowca dotykać żeby nic nie ''wyczuł" :-P
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:01
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:13   #171
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Jlys TŻ nie będzie widział sukni ona jest zapakowana w karton i jak przyjdzie to we wtorek jade do znajomej na przymiarkę i później ew. krawcowa

jeju laski ja od czwartku do poniedziałku będę po 10 h w pracy- z dziwnymi ludźmi... mamy 0% nie wiem jak dam rade...
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:38   #172
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Czesia znam ten bol
0% wiosna.... milego dnia przynajmniej duzo roboty i czas szybko zleci, u nas jak bywalo 0% nie mialam czasu przez 12 h wstac do toalety :-P
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:07   #173
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Lolusl fajna rozmowa aż mnie przyjemne dreszcze przeszły jak przeczytałam o tym pierścionku
Nooo,jaram się jak Londyn w 1666r.
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Czesia juz sie nie moge doczekac az nam sie pokazesz w sukni tż bedzie widzial suknie , czy trzymasz go do ostatniej chwili -ślubu jak ja ?
w ogole pamietam jak w dzien slubu tż dzownil, ze zelazko mu sie zepsulo i mial przyjsc do mnie po zelazko, ale suknia wisiala przy wejsciu i stalam przy drzwiach i pilnowałam żeby nikt nie otworzyl a w koncu i tak wysłał brata po to zelazko, zebysmy sie nie widzieli az do momentu gdy po mnie przyjedzie , kurde jakby wczoraj a to juz prawie 9 miesięcy... pamiętam ten stresik, jak prawie już mdlałam jak słyszałam, ze tż wszedł do mieszkania i idzie do pokoju...jak sie zobaczylismy- ech lezka sie w oku kręci na samo wspomnienie ;(
Ty się śmiej,a mi się oczy zaszkliły jak przeczytałam to ostatnie zdanie To musiało być genialne uczucie
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:22   #174
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

U nas też TŻ nie widział sukni, dopiero jak przyjechał
A był ze mną po suknię u krawcowej i mieszkaliśmy razem przecież jak suknia sobie wisiała, ale nawet nie wchodził do pokoju gdzie ona była Miał zakaz Zresztą sam chciał mnie zobaczyć dopiero na błogosławieństwie
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:07   #175
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

lolusl nie smieje sie, bo mój tż wybuchnal w tym momencie płaczem i nie mógł słowa wydusic , mnie tez łezki poleciały jak i innym zgromadzonym domownikom :-P Ech warto w ciężkich chwilach sobie powspominać takie momenty
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:09   #176
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

aż sama się wzruszyłam...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:00   #177
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
lolusl nie smieje sie, bo mój tż wybuchnal w tym momencie płaczem i nie mógł słowa wydusic , mnie tez łezki poleciały jak i innym zgromadzonym domownikom :-P Ech warto w ciężkich chwilach sobie powspominać takie momenty
Ja się naprawdę boję o makijaż na swoim slubie,bo ja taka płaksa jestem,że szok,jak chodzi o takie momenty
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:05   #178
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Laski,kupiłam pastę cukrową do depilacji w słoiczku,wykosztowałam się normalnie,bo 25 zł dałam,ale efekt jest cud miód Na razie przedramiona tym potraktowałam,bo nogi goliłam wczoraj i nie ma co wyrywać,ale ogólnie już czuję,ze to będzie mój hit
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 06:44   #179
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Lolusl - Jak to sie tej pasty cukrowej uzywa?

Ja malo jestem na wizazu bo T. ma tydzien wolnego i sie codziennie widujemy
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:23   #180
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Zgrane już ze sobą (prrrawie) narzeczone, żony i mamy- cz.20!!!

Ala super macie
ja dziś i jutro mam 2 zmianę a później 3 dni wolnego znów się spotkam z C
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.