Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 ! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 06:47   #181
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Ostatnio jak Cię widziałam to, cytując Twojego K. kolor był "g.wniany" czy jakoś tak, czyli brąz, dlatego spytałam ale czad, wszystkie będziemy sucz nieskromnie dodam, że wszyscy w pracy i dziołchy z panieńskiego i rodzina uznali, że lepiej mi w rudym



Myboy, spełnienia marzeń!


A ja dziś spałam 9 godzin! i się wyspałam! ale jest brzydka pogoda i nie mam się w co ubrać na koniec roku, żeby było ciepło, wygodnie i trochę elegantnie

Lolusl, nie wolno tak myśleć, naprawdę. Też tak miewam i sama się nakręcam na czarne scenariusze, źle się czuje póki nie obmyślę 100 planów awaryjnych, a potem wszystko idzie jak trzeba. Nie myśl! Zmęcz się tak, żebyś nie miała siły myśleć. Polecam. Na mnie działa
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:39   #182
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Kolor byl sraczkowaty podobno ja.zobacze co.zrobie w poniedzialek.biore laptop z fotami i ufam fryzjerce w czym mi bedzie dobrze tobie.rudy jak masz.naprawde bardzo dobrze pasuje
Myboy sto lat

Jestem w pracy i juz pracuje poki co mialam jeden telefon- tylko odbierac bede jakis czas nie bede miec "swoich"aptek. Najgorsze to.ze tych lekow jest.od ciula i ciezko czssem zrozumiec co mowia :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2013-06-27 o 07:40
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:43   #183
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

a, sraczkowaty to był. Mówiłam, że coś z kupą koniecznie potem nam foty

Dzięki

Może własnie dlatego masz tylko odbierać, żeby się w tym połapać. Spokojnie, z doświadczenia wiem, że wszystko da się ogarnąć, tylko potrzeba na to czasu, więc dasz radę

Odprasowałam se kieckę, patrzę...dziura pod pachą załatałam na okrętkę czarną nicią (nie mamy niebieskiej, a kieca niebieska). Pozostaje mieć nadzieję, że sokole oko rodziców nie zauważy, bo będą zajęci zachwycaniem się nad swoimi dziećmi
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:46   #184
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość


Myboy, spełnienia marzeń!

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Myboy sto lat

Jestem w pracy i juz pracuje poki co mialam jeden telefon- tylko odbierac bede jakis czas nie bede miec "swoich"aptek. Najgorsze to.ze tych lekow jest.od ciula i ciezko czssem zrozumiec co mowia :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.





jlys, Ty pracujesz w aptece?? czy źle zrozumiałam
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:46   #185
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Tak dlatego.ale juz.osluchiwalam sie z lekami 4 tyg a.tu non stop cos nowego :p a.wiadomo jak to z ludzmi...no i za wolna.jestem jeszcze-obsluga.programu,wyszukiw anie.itd- ale to wszystko kwestia wprawy

Dzis zakonczenie?
Myboy nie,w przedsiebiorstwie dystrybucji farmaceutyczjej czyli hutrowni :p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2013-06-27 o 07:48
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:19   #186
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Hejjka
Juz jutro ostatni egzamin,jak go zdam to koniec sesji Podliczylam sobie ile stron musialam sie.nauczyc w ciagu ostatnich 2 tyg. 1200+500+450+400+800=3350 . Az sie zastanawiam jakim cudem Normalnie pewnie bym nawet tego nie przeczytala a co dopiero sie nauczyla.Tak sobie mysle teraz,ze w tym momencie przygotowanie do matury,zeby zdac na 90% zajeloby mi jakis tydzien xD
Ide jutro wreszcie impreze,bo kolezanka robi domowke,zeby uczcic koniec męki. Juz sobie obecalysmy z przyjaciolka,ze sie nabąbamy i bede u niej spac. Taki reset mozgu jest baaardzo potrzebny.Tz nie idzie ze mna bo ma jeszcze jeden egzamin,wiec musi sie uczyc.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

No a dzisiak moj łosiu zdaje prawko,wiec trzymajcie kciuki,bo wasze kciuki pomagaja Dobrze jakby mial to z glowy przed wyjazdem
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:28   #187
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Oooo prawko, no to ja zdawałam już kilka lat temu ale pamiętam ten stres
widzę, że ktoś tu dzisiaj świętuje 100 lat!

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:29
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 08:34   #188
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Hejjka
Juz jutro ostatni egzamin,jak go zdam to koniec sesji Podliczylam sobie ile stron musialam sie.nauczyc w ciagu ostatnich 2 tyg. 1200+500+450+400+800=3350 . Az sie zastanawiam jakim cudem Normalnie pewnie bym nawet tego nie przeczytala a co dopiero sie nauczyla.Tak sobie mysle teraz,ze w tym momencie przygotowanie do matury,zeby zdac na 90% zajeloby mi jakis tydzien xD
Ide jutro wreszcie impreze,bo kolezanka robi domowke,zeby uczcic koniec męki. Juz sobie obecalysmy z przyjaciolka,ze sie nabąbamy i bede u niej spac. Taki reset mozgu jest baaardzo potrzebny.Tz nie idzie ze mna bo ma jeszcze jeden egzamin,wiec musi sie uczyc.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

No a dzisiak moj łosiu zdaje prawko,wiec trzymajcie kciuki,bo wasze kciuki pomagaja Dobrze jakby mial to z glowy przed wyjazdem

bedziesz miała wieeeelka głowę od tej nauki trzymam kciuki za prawko


Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Oooo prawko, no to ja zdawałam już kilka lat temu ale pamiętam ten stres
widzę, że ktoś tu dzisiaj świętuje 100 lat!


myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:35   #189
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Myboy podziel sie jak spedzilas urodziny i od tz dostalas Ja mam dylemat,bo nie wiem,co mojemu.kupic na urodziny....Pewnie skonczy sie na czarnej koszuli,bo uwielbiam go w takich a juz mu wyplowialy.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:43   #190
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Myboy podziel sie jak spedzilas urodziny i od tz dostalas Ja mam dylemat,bo nie wiem,co mojemu.kupic na urodziny....Pewnie skonczy sie na czarnej koszuli,bo uwielbiam go w takich a juz mu wyplowialy.

póki co pomalowałam pazurki Tż wraca po południu, zobaczymy czy coś dostane

koszula to dobra opcja ale myślisz o takiej bardziej eleganckiej??
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:29   #191
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
póki co pomalowałam pazurki Tż wraca po południu, zobaczymy czy coś dostane

koszula to dobra opcja ale myślisz o takiej bardziej eleganckiej??
W sumie ja nie widzę różnicy między bardzo/mniej eleganckimi,bo nie uznaję żadnych nadruków,naszywek,krótkic h rękawów w koszulach itp. Jak już to kratka,ale musi być dobrze dopasowana wtedy,zeby nie wyglądać jak "pan jurek ze skarpetami w sandałach". Taka "pół elegancka" do noszenia na codzień,czarna bez żadnych dyrdymałów.

W ogóle nie uważacie,że faceci mają przerąbane w lecie? Mało co wygląda na nich dobrze. Kobieta ma prościej,ubiera się w sukienkę albo szorty i śmiga,a facet to tak do dupy troche.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 09:30   #192
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

MYBOY dużo radości, usmiechu, miłości, pozytywnych mysli i w ogóle rzygania tęczą

Cześć Dziewczyny Dzisiaj koniec maratonu w pracy i od jutra całe 3 dni wolnego

Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo ze znajomymi w niedziele nad morze się wybieramy A jutro może kino?

TŻ się wkręcił na podróż poślubną na Sardynię Sprawdzałam loty do Rzymu i nawet korzystna cena, wynająć autko na kilka dni a później jakimś cudownym sposobem przedostać sie na tą Sardynię byłoby super Sprawadzałam promy ale drogie chociaż wrzesień-październik to taka końcówka sezonu
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:47   #193
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Ja polecam tylko bog wybacza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:52   #194
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
MYBOY dużo radości, usmiechu, miłości, pozytywnych mysli i w ogóle rzygania tęczą

Cześć Dziewczyny Dzisiaj koniec maratonu w pracy i od jutra całe 3 dni wolnego

Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo ze znajomymi w niedziele nad morze się wybieramy A jutro może kino?

TŻ się wkręcił na podróż poślubną na Sardynię Sprawdzałam loty do Rzymu i nawet korzystna cena, wynająć autko na kilka dni a później jakimś cudownym sposobem przedostać sie na tą Sardynię byłoby super Sprawadzałam promy ale drogie chociaż wrzesień-październik to taka końcówka sezonu

dziękuję Czesławo

a do mnie w niedzielę przyjeżdzają... rodzice Tż-ta
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:16   #195
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

wszystkiego naj mayboyismine, wczoraj do pracy po mnie przyjechał Tż i mało czasu spędziliśmy ze sobą, bo tak mnie głowa rozbolała, że nawet tabletki przeciwbólowe nie pomogły
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:20   #196
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Myboy Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, szczęścia, miłości i mamony



Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Ale ja nie mogę nawet patrzeć na tę głupotę.
Pozwólcie, że zacytuję:
"hej starosto sprawę mam
napisz maila do bąkowej ze przyjde na 10 zamiast igi kuśnieruk bo ona w oglóle nie przychodzi a jak nie wiem jak takie maile pisac i mi za długo zejdzie z zastanawiam sie czy pisac WITAM SZANOWNA PANI DR CZY DZIEN DOBRY PANI DR?
com ?"

Niechże ona spadnie z jakiejś skały

ja bym kupiła TŻ to on się zapiera, że nie będzie używał
Heh niezła ta koleżanka, co ona się boi że ją ta doktorka pogryzie w mailu albo na uczelni:brzydal :
Mój na początku też nie mógł się przemóc i używać regularnie, a teraz zadowolony bo ma mniej podrażnień bo goli tylko policzki a tam skórę ma mniej wrażliwą niż na brodzie jeszcze będę próbować go przekabacić żeby policzków tez nie golił na zero tylko przycinał na 2mm

Lolusl Ty wyluzuj bo dacie radę nie denerwuj się tak, wiadomo że im bliżej tym większe napięcie że coś nie wypali, ale przecież u Was już praktycznie koniec egzaminów

Kciuki za TŻa na prawko

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
a mój jakiego koloru mu nie pokażę, to mowi , ze brzydki, a jak zafarbuje to powie, że ekstra
Mój u mnie nie zaakceptuje brązu, wiem że bardzo mu się podobają moje włosy w kolorze jasnej platyny, prawie że białe ja też lubię, a ostatnio mi powiedział że mogą być nawet naturalne bylebym w końcu zapuściła conajmniej do połowy pleców. a pomyśleć że jak się poznaliśmy to miałam do pasa
Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
hejka
sto laaat myboy spełnienia marzeń

wczoraj z kina wróciłam późno a dziś na 9 do pracy ostatnie 2 dni pracy w tej firmie więc dam radę
a co do filmu może nie był taki jak pierwsze dwie części ale mi i C się podobał więc każdy może uważać inaczej
miłego dnia
Fajnie że film się spodobał właśnie kwestia tego że film jest w innym klimacie niż wczesniejsze części i chyba dlatego wiele osób pisze ze kicha ja w sumie też byłam bardziej nakręcona na kolejne odjechane pomysły realizowane po pijaku i dlatego się zawiodłam, ale ogólnie uważam że warto oglądnąć i wyrobić sobie samemu opinię
Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Ostatnio jak Cię widziałam to, cytując Twojego K. kolor był "g.wniany" czy jakoś tak, czyli brąz, dlatego spytałam ale czad, wszystkie będziemy sucz nieskromnie dodam, że wszyscy w pracy i dziołchy z panieńskiego i rodzina uznali, że lepiej mi w rudym
Bo naprawdę świetnie wyglądasz w tym ognistym odcieniu młodziej i tak... nie wiem jak to nazwać... pełna energii
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Kolor byl sraczkowaty podobno ja.zobacze co.zrobie w poniedzialek.biore laptop z fotami i ufam fryzjerce w czym mi bedzie dobrze tobie.rudy jak masz.naprawde bardzo dobrze pasuje
Myboy sto lat

Jestem w pracy i juz pracuje poki co mialam jeden telefon- tylko odbierac bede jakis czas nie bede miec "swoich"aptek. Najgorsze to.ze tych lekow jest.od ciula i ciezko czssem zrozumiec co mowia :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czekamy na efekty fryzjerskiej pracy, mam nadzieję że będę mogła zobaczyć
Powodzenia w pracy
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:39   #197
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Myha kongratulejszyns!!!! Fajno, że data jest

Wiecie co? Mój TŻ ma zapalenie spojówek... Już 2 tydzień truje mu dupsko, bo ma zaczerwienione oko i nawet Santom jak była to widziała a ten nic... W końcu jak mu któraś z kolei osoba powiedziała, żeby poszedł do lekarza bo niefajno wygląda to poszedł. I co i co? - dostał antybiotyk i jakieś smarowidło na oko... a teraz najlepsze- TŻ ma pier-_-__- lca na punkcie " zdrowe, ekologiczne, bez chemii, naturalne" i co? Siedzi w necie i juz szuka :naturalnych sposobów na zapalenie spojówek bo on chemii brać nie będzie... czasami mnie do szału doprowadza... czasem trzeba leki brac i już...

wczoraj się kłóciliśmy bo poszliśmy do sklepu po musli...ja wziełam z owocami - on 100% naturliś- sam owies, słonecznik, orzechy i rodzyny... i oczywiście znalazł u mnie w płatkach jakiś TAJNY i ZŁY składnik ( płatki sa przepełnione tym a ja wybrałam akurat takie musli gdzie było tylko jeden nieciekawy składnik) i od razu wykład...

oszaleję kiedys ale i tak go lofciam
Też uważam, że czasami po prostu trzeba wziąć leki.. sama natura nie zawsze coś zdziała a co do zapalenia spojówek.. ze 2 miesiące temu też miałam.. oko swędziało jak cholera, do tego oko spuchnięte i przekrwione i do tego o poranku oczy zlepione ropą nie obeszło się bez antybiotyku Teraz ostatnio tez coś mnie oko swędzi Generalnie nie można bagatelizować zapalenia spojówek.. od tego można nabawić się poważnych chorób oczu

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

aa i wiecie co? Zrobiłam dziś rano błąd. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie wspomnę nic o zaręczynach.. i jak zwykle nie mogłam sobie darowac.. Dzisiaj rzuciłam Tztowi temat zaręczyn.. ile będę jeszcze czekała (nie tak dosłownie.. ale zrozumiał o co chodzi). Powiedziałam, że męczy mnie to stanie w miejscu. Wiem, że zamieszkaliśmy ze soba i to już jest dużo.. ale cholerka wciąz jestem tylko dziewczyną Dziś mija nam 5 i pół roku bycia razem.. i wciąż tkwimy w tym samym. Może pomyślicie, że przesadzam.. Tż wciąż mi deklaruje, że chce być ze mną, że jestem jego żonką i jest szczęśliwy. Ja to wiem.. czuje.. ale ta deklaracja jest tak 'na sucho'. Jesteście kobietami i wiecie o co mi chodzi Parę miesięcy mówił, ze z początkiem roku mogę się na coś przygotować.. tiaa mija pół roku i nic. Dziś mi powiedział, że myśli o tym.. a później, że przecież wiesz ile mieliśmy wydatków. Taka staję sie znowu niecierpliwa. Głupio mi, ze tak żule o te zaręczyny.. chociaż TZ powiedział, że on sam już chce się oświadczyc.. tiaa za 5 lat chyba
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:42   #198
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Fari,naprawdę miałaś włosy do pasa? Ja bym chciała mieć takie do wcięcia w talii
O takie mi się marzą :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3d11b3c83c4ccfa766a5ed25345887c2.jpg (27,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fdd9f1a28297673daf139b5ccee497a3.jpg (27,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17498_480413998704348_776966877_n.jpg (30,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m4uqvre73z1rtovj7o1_500.jpg (55,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long_red_hair-j95.jpg (45,4 KB, 0 załadowań)
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:45   #199
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Fari,naprawdę miałaś włosy do pasa? Ja bym chciała mieć takie do wcięcia w talii
O takie mi się marzą :
Ja właśnie tak zapuszczam włoski :p Brakuje mi jeszcze 10 cm do tego efektu:P i tez mam rude włoski :P (farbowane:P) Zawsze miała krótkie przed ramiona.. aż w końcu zamarzyły mi sie długie.. i tak od 3 lat zapuszczam.. tylko podcinam końcówki :P
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 10:49   #200
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość

aa i wiecie co? Zrobiłam dziś rano błąd. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie wspomnę nic o zaręczynach.. i jak zwykle nie mogłam sobie darowac.. Dzisiaj rzuciłam Tztowi temat zaręczyn.. ile będę jeszcze czekała (nie tak dosłownie.. ale zrozumiał o co chodzi). Powiedziałam, że męczy mnie to stanie w miejscu. Wiem, że zamieszkaliśmy ze soba i to już jest dużo.. ale cholerka wciąz jestem tylko dziewczyną Dziś mija nam 5 i pół roku bycia razem.. i wciąż tkwimy w tym samym. Może pomyślicie, że przesadzam.. Tż wciąż mi deklaruje, że chce być ze mną, że jestem jego żonką i jest szczęśliwy. Ja to wiem.. czuje.. ale ta deklaracja jest tak 'na sucho'. Jesteście kobietami i wiecie o co mi chodzi Parę miesięcy mówił, ze z początkiem roku mogę się na coś przygotować.. tiaa mija pół roku i nic. Dziś mi powiedział, że myśli o tym.. a później, że przecież wiesz ile mieliśmy wydatków. Taka staję sie znowu niecierpliwa. Głupio mi, ze tak żule o te zaręczyny.. chociaż TZ powiedział, że on sam już chce się oświadczyc.. tiaa za 5 lat chyba
już Gajka wspominała jak sie może żulenie skończyć
Ale z drugiej strony, może czasem warto chłopa przyszpilic?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak zapuszczam włoski :p Brakuje mi jeszcze 10 cm do tego efektu:P i tez mam rude włoski :P (farbowane:P) Zawsze miała krótkie przed ramiona.. aż w końcu zamarzyły mi sie długie.. i tak od 3 lat zapuszczam.. tylko podcinam końcówki :P
Noo,mi brakuje trochę więcej Ja mam na razie do łopatek,ale 1,5 roku zapuszczam od takich do brody i kilka razy podcinałam. Przez wyjazd nie bede ścinać,wieć pewnie pójdą do przodu
Aż bym chciała Twoje włosy zobaczyć Nie masz jakiejś foty z tyłu?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:51   #201
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
już Gajka wspominała jak sie może żulenie skończyć
Ale z drugiej strony, może czasem warto chłopa przyszpilic?

No właśnie Tż jest chyba takim typem człowieka, że trzeba najpierw dać mu porządnego kopa na rozpęd np. z mieszkaniem.. on myślał.. a ja tak naprawdę przełożyłam to na realia.. znalazłam mieszkanie i go zmobilizowałam. Mi się wydaję, że TŻ po prostu się stresuje i ciągle TO przekłada:rolle yes:
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:52   #202
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
No właśnie Tż jest chyba takim typem człowieka, że trzeba najpierw dać mu porządnego kopa na rozpęd np. z mieszkaniem.. on myślał.. a ja tak naprawdę przełożyłam to na realia.. znalazłam mieszkanie i go zmobilizowałam. Mi się wydaję, że TŻ po prostu się stresuje i ciągle TO przekłada:rolle yes:
w końcu się zmobilizuje Z tego co pamiętam ,starzy nie jesteście
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:59   #203
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Dziewczyny na razie nie mogę się odzywać, mam jutro egzamin, w poniedziałek następny, muszę się uczyć, a mam problemy... Starosta nie umie upilnować swojego indeksu, zgubił go i znajduje winnych na siłę, jest w wielkiej kłótni z moją współlokatorką i obwinia ją o kradzież indeksu, a mnie miesza też w to i wymyśla że mam jakieś powody do tego... Poważnie nie widziałam jego indeksu na oczy a teraz mogę mieć problemy na uczelni tylko dlatego że jakiś kretyn nie umie własnego indeksu upilnować...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:03   #204
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Takie byle jakie zdjęcie z sylwestra :P ale nie mam innego zdjęcia z tyłu głowy wycięłam je dla bezpieczeństwa, żeby Tż jego nie rozpoznał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (92,8 KB, 19 załadowań)
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:04   #205
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
w końcu się zmobilizuje Z tego co pamiętam ,starzy nie jesteście
Starzy nie.. ale zanim ślub będzie to chyba doczekam 30-tki Ja 25lat, a TŻ 27.
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:05   #206
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Takie byle jakie zdjęcie z sylwestra :P ale nie mam innego zdjęcia z tyłu głowy wycięłam je dla bezpieczeństwa, żeby Tż jego nie rozpoznał
O jaaa,ale fajne I kolor super masz <3
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:09   #207
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
O jaaa,ale fajne I kolor super masz <3
heh dzięki kolor wyszedł trochę jaśniejszy od lampy błyskowej
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:21   #208
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Jestem.zalamana od lipca tz.bedzie miec co 3 a nie co 4 jak teraz weekend.pracujacy- wiec zafen wolny weekend.razem nam nie bedzie praktycznie wypafac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:38   #209
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Jestem.zalamana od lipca tz.bedzie miec co 3 a nie co 4 jak teraz weekend.pracujacy- wiec zafen wolny weekend.razem nam nie bedzie praktycznie wypafac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I tak na stałe?;/
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:50   #210
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Fari,naprawdę miałaś włosy do pasa? Ja bym chciała mieć takie do wcięcia w talii
O takie mi się marzą :
Tak Jaśniutkie blond, prawie białe, falowane ale były mega zniszczone rozjaśniaczem i tym że za każdym razem jak kładłam farbę to na całość nie znałam sie wtedy jeszcze na tym jakie to może nieśc konsekwencje i w końcu musiałam podcinać bo się kruszyły niesamowicie. W końcu uzyskałam długość do ramion ale za to zdrowe. Później zapuściłam naturalne tak jakoś do łopatek, później obcięłam, zafarbowałam na blond, później znowu zapuszczałam naturalne, jak miałam odrost 10 cm to ścięłam na taką własnie długość żeby pozbyć się farbowańców, zapuszczałam je tak jeszcze 10 miesięcy, pofarbowałam (tym razem tylko farbą bez rozjaśniacza) na blond oczywiście, obcięłam na krótkiego boba i od roku mniej więcej zapuszczam, ale bez regularnie podcinam końcówki więc nie ma zbyt dużego przyrostu. Z tym że od tego czasu krążę wokół blondu, od jaśniutkiego po ciemny i włosy trochę w dupkę dostają od tych zmian, ale teraz tkwię w postanowieniu zapuszczania długich bardzo jasnych blond kłaczków - ciekawe ile wytrzymam.
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
już Gajka wspominała jak sie może żulenie skończyć
Ale z drugiej strony, może czasem warto chłopa przyszpilic?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


Noo,mi brakuje trochę więcej Ja mam na razie do łopatek,ale 1,5 roku zapuszczam od takich do brody i kilka razy podcinałam. Przez wyjazd nie bede ścinać,wieć pewnie pójdą do przodu
Aż bym chciała Twoje włosy zobaczyć Nie masz jakiejś foty z tyłu?
Ja mojego przyszpiliłam i jakoś nie żałuję. a jak się kiedyś zapytałam TŻa czy uważa że wymusiłam na nim te oświadczyny to powiedział że w zasadzie to jego wina bo mógł już dawno tyłek ruszyć, więc czuję się rozgrzeszona
Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Starzy nie.. ale zanim ślub będzie to chyba doczekam 30-tki Ja 25lat, a TŻ 27.
To tyle samo macie lat co my Tyle że nam 24 lipca stuknie 6 lat
Śliczne masz włoski, i kolor boski chciałabym żeby mi rudy pasował
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Jestem.zalamana od lipca tz.bedzie miec co 3 a nie co 4 jak teraz weekend.pracujacy- wiec zafen wolny weekend.razem nam nie bedzie praktycznie wypafac...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciężka sytuacja, ale może nie będzie tak źle, może ktoś się zgodzi z Wami zamieniać ...
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 10:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.