zapachy "z przestrzenią" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 12:23   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile

zapachy "z przestrzenią"


Uwielbiam zapachy, w których czuć przestrzeń.Nie duszne i przytłaczające jak mała zadymiona knajpka w piwinicy, tylko pełne powietrza, wiatru i przestrzeni, jak na nadmorskiej plaży.Jednocześnie nie chodzi mi broń boże o jakieś świeżaki w typie Cool Water. Blee.Nie, lubię przyprawowe, słodkawe zapachy.Odkryłam coś takiego (przestrzeń )dotychczas w trzech zapachach- Dune, Gucci brązowym i Narciso Rodriguez For Her. To są chyba 3 zapachy, które mi najbardziej odpowiadają, najlepiej się w nich czuję i jak sądzę - pasują do mnie.Macie jeszcze jakieś propozycje? Wiem, że dziwne kryterium doboru zapachów sobie wynalazłam, ale cóż.
Aha- i może jeszcze jakiś pomysł jaki to składnik, albo połączenie składników może być odpowiedzialny za taki efekt?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:39   #2
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Koko to mamy zupełnie sprzeczne odczucia.
Wydaje mi się że za taki efekt o którym piszesz, nie jest odpowiedzialne połączenie składników, ale nastawienie do zapachu, sposób w jaki go odbieramy, jakie skojarzenia przywodzi na myśl.
Dla mnie zapachy z "przestrzenią" to Cerutti Image. L'eau par Kenzo, czy Angel Schlesser Famme- czyli kontrastowo różne od tych wymienionych przez Ciebie
Teraz jestem wypachniona Narcisio Rodriguezem i jak dla mnie jest on ciepły i otulający niczym gruby szal.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:41   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Koko, pozwolę sobie zwrócic Twoją uwagę na mój "evergreen", który uważam tu za klasyka gatunku: "White Linen Breeze" (a cóżby )! Jest wietrzny, przestrzenny i czysty, a jednocześnie bardzo optymistyczny. Możliwe, że kojarzy mi się z otwartymi areałami i silnym, pachnącym wiatrem, bo używałam go namiętnie w czasie podróży po szkockich Highlands (nieoczekiwanie słonecznych).
Ma w sobie coś zbliżonego do "Dune", łączy je ten nadmorski brzeg.
Trochę taki jest też "Escape", ale lubię go głównie na sobie, na innych często rozwija się w stronę obfitych bukietów.
I jeszcze Bodyshopowy "Oceanus": piękny zapach słonego morza i słodkiego wiatru.

"Narciso Rodriguez" rzeczywiście i mnie kojarzy się niesłychanie przestrzennie, ale z przestrzenią cywilizowaną, klimatyzowaną, wysoką, z niebieskim, rozproszonym światłem pochmurnego nieba, przestrzenią ograniczoną stalą i szkłem.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:01   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Hehe, ten Twój zapach coraz bardziej zaczyna mnie fascynować. Powiedz, bo się nie orientuję, czy jest szansa go normalnie gdzieś niuchnać? Czy to raczej zapach z serii "do upolowania" ?

A tak btw- dostałaś moją przesyłkę?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:12   #5
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez koko
Hehe, ten Twój zapach coraz bardziej zaczyna mnie fascynować. Powiedz, bo się nie orientuję, czy jest szansa go normalnie gdzieś niuchnać? Czy to raczej zapach z serii "do upolowania" ?
Koko, na razie go nam dystrybutor łaskawie ostawił, choć nie w każdej perfumerii jest, a testera nie widziałam nigdzie od wieków. Ale powiem Ci co zrobimy: ponieważ nie wysłałam Ci jeszcze tego, co wiesz ( + przeprosiny!), dołożę WLB, tylko muszę jakąś inną próbkę na siebie dziś wylać w całości, wymoczyć fiolkę w spirycie i voila.

Cytat:
A tak btw- dostałaś moją przesyłkę?
Na pewno, ale muszę odebrać z poczty (awizo jest ).

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:17   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Hehe, zapracowana kobieto, przecież ja wcale zła nie jestem "wiesz za co" , przeprosiny zbędne. Nie spiesz się, serio.Na gwałt żadnych fiolek na siebie w całości nie wylewaj. Ale za kropelinkę WLB to bym się szczerze mówiąc nie obraziła.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:22   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez koko
Hehe, zapracowana kobieto, przecież ja wcale zła nie jestem "wiesz za co" , przeprosiny zbędne. Nie spiesz się, serio.Na gwałt żadnych fiolek na siebie w całości nie wylewaj. Ale za kropelinkę WLB to bym się szczerze mówiąc nie obraziła.
Mówisz i masz.

Do działu kadr EL, jeśli to czyta: zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważenie mojej kandydatury do uwzględnienia w najbliższej liście płac i prowizji. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 14:28   #8
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez koko
Hehe, ten Twój zapach coraz bardziej zaczyna mnie fascynować. Powiedz, bo się nie orientuję, czy jest szansa go normalnie gdzieś niuchnać? Czy to raczej zapach z serii "do upolowania" ?
Ja ostatnio (w ub. tygodniu) widziałam i wąchałam White Linen i White Linen Breeze w Douglasie w W-wie, więc myślę, że masz jakieś szanse... .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:34   #9
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Koko - jak przeczytałam tytuł wątku od razu pomyślałam "Dune" - i to chyba najbardziej "przestrzenny" zapach jaki znam. Rodrigueza jeszcze nie znam, bo go wciąż nie ma w sklepach Poza tym Mahora kojarzy mi się trochę z wiatrem na pustyni...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:40   #10
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

No właśnie, Dune. On jest rzeczywiście wydmowy. Chociaż jak dla mnie, to brązowy Gucci też mógłby się nazywać Dune. Kojarzy mi się z zapachem piasku wzburzonego przez wiatr (oczywiście nad morzem) i z zapchem mokrej skóry po kąpieli(oczywiście w morzu).

A Narciso Rodriguez For Her, faktycznie (jak słusznie zauważyła Pixie) jest "przestrzenny" w trochę inny sposób.Taki nowoczesny.
A Mahora? Mam próbkę, muszę pod tym kątem ją "przewąchąć".Ale dotychczas kojarzyła mi się raczej trochę przytłaczająco.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:43   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez demonik
Ja ostatnio (w ub. tygodniu) widziałam i wąchałam White Linen i White Linen Breeze w Douglasie w W-wie, więc myślę, że masz jakieś szanse... .
O kurcze, a ja w zeszłym tygodniu byłam w Wawie i Douglasie zresztą też, ale jakoś o tym wtedy nie pomyślałam. Chociaż tyle zapachów wtedy wywąchałam,że i tak kompletnie nic z tego nie pamiętam. U mnie "na wsi" może być kłopot ze znalezieniem, chociaż kto wie?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 14:47   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Z Mahorą sprawa jest dziwna. Jak weszła na rynek wydawała mi się mocna i taka jakaś obca, nie moja. Bałam się trochę tego zapachu, wydawał mi się bardzo mocny, bardzo dziwny i w ogóle taki nie z tego świata. Wiedziałam, że to jest coś, ale nie za bardzo dla mnie, niestety. Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką miniaturki i odczucia mam zupełnie inne. Upał na dworze a ja sobie jej szczęśliwie używam, nie duszę się, nie działa przytłaczająco - jednak odczucia potrafią być inne nie tylko pomiędzy użytkowniczkami ale także zmieniają się z czasem.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:39   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez sitc
Koko to mamy zupełnie sprzeczne odczucia.
Wydaje mi się że za taki efekt o którym piszesz, nie jest odpowiedzialne połączenie składników, ale nastawienie do zapachu, sposób w jaki go odbieramy, jakie skojarzenia przywodzi na myśl.
Dla mnie zapachy z "przestrzenią" to Cerutti Image. L'eau par Kenzo, czy Angel Schlesser Famme- czyli kontrastowo różne od tych wymienionych przez Ciebie
Teraz jestem wypachniona Narcisio Rodriguezem i jak dla mnie jest on ciepły i otulający niczym gruby szal.
no właśnie, ja mogłabym się chyab podpisać pod tym co napisała Iwonka. Bo cóż oznacza przestrzenny tak naprawdę? Chodzi tu o pewną świeżość i rześkość kompozycji czy tez raczej indywidualny odbiór zapachu? Bo jesli chodzi o to pierwsze to na myśl od razu mi przyszedł zapach testowany ostatnio z próbki czyli Oxygene Lanvin. Rześki i bardzo zimny, transparentny i krystaliczny - człowiek czuje się bardzo wolny i ma ochote nabrać powietrza głęboko i odetchnąć pełną piersią. Nuty kwiatowe wyraźnie wyczuwalne, "zmrożone" ale i czym delikatnie podprawione, wyczuwam lekką ostrość w tle. Fajny zapach, choć chyba nie mój jednak, jakieś małe mini bym mogła poużywać od czasu do czasu to owszem, ale nie cała butla

Narciso nie jest dla mnie nowoczesnym zapachem. Jest oryginalny i bardzo zmysłowy, ale nie nowoczesny. Flakon kojarzy się przestrzennie - sam Narciso R. przyznaje się do tego, iż współczesna architektura jest dla niego wielką inspiracją - nowoczesnym miastem, szkło, metal, chrom, nowoczesne budynki dla mnie For Her to zapach, który jak żaden inny w ciągu ostatnich lat nawiązuje do klasyki wielkiego perfumiarstwa, do lat minionych, kiedy to perfumy kobiece były wielkim dziełem samym w sobie i miały przede wszystkich zdobić (czasem jak wącham najnowsze kompozycje to sobie myślę że chyba mają bardziej zwracać uwagę, często silą się na oryginalność, a są banalne, syntetyczne, landrynowate, nijakie. Narciso jest inny. Ciepło, kobiecość, kwiaty, piżmo, wdzięk
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 18:28   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
no właśnie, ja mogłabym się chyab podpisać pod tym co napisała Iwonka. Bo cóż oznacza przestrzenny tak naprawdę? Chodzi tu o pewną świeżość i rześkość kompozycji czy tez raczej indywidualny odbiór zapachu? Bo jesli chodzi o to pierwsze to na myśl od razu mi przyszedł zapach testowany ostatnio z próbki czyli Oxygene Lanvin. Rześki i bardzo zimny, transparentny i krystaliczny - człowiek czuje się bardzo wolny i ma ochote nabrać powietrza głęboko i odetchnąć pełną piersią. Nuty kwiatowe wyraźnie wyczuwalne, "zmrożone" ale i czym delikatnie podprawione, wyczuwam lekką ostrość w tle. Fajny zapach, choć chyba nie mój jednak, jakieś małe mini bym mogła poużywać od czasu do czasu to owszem, ale nie cała butla
No więc rozmyślałam jeszcze o tej "przestrzenności" i doszłam do wniosku, że to rzeczywiście jest raczej wynik indywidualnego odbioru zapachu, a nie wynika to wcale ze składu.Zapachy tzw."przestrzenne" wcale nie są tym samym co świeże, ani rześkie, nie są też wcale chłodne.Są to zapachy, w których czuje się pewien oddech.Łatwo wyobrazić sobie zapach duszny, aż lepki.No więc ten przestrzenny to jest jego przeciwieństwo. Juz sama nie wiem, ale ja po prostu czuję ten wiatr w niektórych woniach.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:06   #15
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

dla mnie przestrzenny zapach to taki, po którym mogę się rozejrzeć i przy którym czuję wokół siebie powietrze; to taki w którym nie ma natłoku i ścisku nut, który jest skomponowany "z rozmachem", i dzięki temu jego rusztowanie widze gołym okiem. pierwsze skojarzenia: Intrusion OdlR, Scent CN, Desnuda Ungaro.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:57   #16
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Chciałam założyć wątek o zapachach krystalicznych i przestrzennych a wyszukiwarka wyrzuciła mi już podobny wątek, więc odkopuję
Tak więc ostatnio stwierdziłam, że taki typ zapachu bardzo mi odpowiada i chciałabym poznać więcej takich okazów. Powyżej dziewczyny wymieniły Dune ale na mnie on pachnie jak tania, męska woda kolońska NR też do mnie szczególnie nie przemawia
Dla mnie takimi zapachami są zdecydowanie Perles i Scenty więc szukam czegoś w takich klimatach. Oczywiście absolutnie nie chodzi mi o żadne świeżaki
Macie jakieś swoje typy?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:02   #17
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dla mnie takimi zapachami są zdecydowanie Perles i Scenty więc szukam czegoś w takich klimatach. Oczywiście absolutnie nie chodzi mi o żadne świeżaki
Macie jakieś swoje typy?
Poza wymienionymi przez Ciebie Scentami (mam na myśli głównie klasyka, intense jest zdecydowanie mniej przestrzenny, jeśli w ogóle - wg mnie) i Perles, przestrzenny jest dla mnie Shaal Nur.
Chyba też trochę Kelly Caleche, hm...

I z pewnością CdG2

Jeśli mi coś jeszcze przypomni, to dopiszę - lubię takie zapachy.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:07   #18
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Joasiu, dziękuję już spisuję i dołączam do listy zapachów do prztestowania

Kelly testowałam raz i spodobał mi się, więc koniecznie muszę go sobie przypomnieć. Nie wiem też czy do tej kategorii można zaliczyć obydwa Ogródki Hermesa i Lacoste Pour Femme (czy to już podchodzi pod świeżaki?)
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:09   #19
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Tak Perły mają przestrzeń.
Scenta slabo pamiętam- ale pierwsze co to przyszedł by mi do głowy taki odbiór tego zapachu.

Przestrzenny jest dla mnie też Cabaret. Chłodny, wywietrzony szpital z geranium, cytryną i różą, śliski jedwab, wczesnowiosenny dzień- taki ze spacerem po polach lub wysokim lesie.
Shaal Nur- ma rozmach, więc przestrzeń... właściwie też...
Gris Clair- jak najbardziej.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 19:15   #20
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tak Perły mają przestrzeń.
Scenta slabo pamiętam- ale pierwsze co to przyszedł by mi do głowy taki odbiór tego zapachu.

Przestrzenny jest dla mnie też Cabaret. Chłodny, wywietrzony szpital z geranium, cytryną i różą, śliski jedwab, wczesnowiosenny dzień- taki ze spacerem po polach lub wysokim lesie.
Shaal Nur- ma rozmach, więc przestrzeń... właściwie też...
Gris Clair- jak najbardziej.
O, Cabaret, zgadzam się

Przyszedł mi do głowy jeszcze Zagorsk.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:33   #21
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

dla mnie przestrzenny jest Ogródek Nilowy, Kelly Caleche, Cologne TM, Be CK
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:35   #22
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

A Soir de Lune? Całe hektary oświetlone zimnym światłem księżyca Nieograniczona niczym przestrzeń.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:39   #23
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cabaret mówicie? Niedawno dostałam próbkę ale jeszcze nie zdążyłam przetesotwać, więc już się cieszę i mam nadzieję, że może będzie miał to coś
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:49   #24
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A Soir de Lune? Całe hektary oświetlone zimnym światłem księżyca Nieograniczona niczym przestrzeń.
Soir to dla mnie jest... porywający. No ale czym porywa? Rozmachem, charakterem, nie osacza mimo mocy. Przestrzeń- tak, jak najbardziej.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:53   #25
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Soir to dla mnie jest... porywający. No ale czym porywa? Rozmachem, charakterem, nie osacza mimo mocy. Przestrzeń- tak, jak najbardziej.
Na A jest trzydziestka Soir za 210 zł. W Sephorze to zdaje się 340 zł.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:56   #26
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Na A jest trzydziestka Soir za 210 zł. W Sephorze to zdaje się 340 zł.
Anuschko, bywały i taniej

Jeszcze Dzongkha - do listy zapachów z przestrzenią
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:05   #27
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

- Zagorsk
- Image
- Rain Demeter
- DKNY Woman
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:11   #28
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Przestrzenność jest ostatnio najbardziej pożądaną przeze mnie cechą w perfumach.
Na własny użytek odnalazłam ją w ukochanych kadzidłach CdG – Ouarzazate i Kyoto, we wspomnianym wcześniej przez dziewczyny Gris Clair.
I w smagającym lodowatym wiatrem Harmatan Noir.

Edytowane przez Dallale
Czas edycji: 2008-01-10 o 23:37
Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:28   #29
Frania01
Raczkowanie
 
Avatar Frania01
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

La Chasse aux Papillons. Może nie jest to zapach przyprawowy, ale mnie się kojarzy z przestrzenią, wolnością... świeżość to trzecie słowo które tu pasuje, nic nie poradzę na to, że kocham świeże zapachy
__________________
ANGEL ANGEL ANGEL...

Non, je ne regrette rien, ni le bien qu'on m'a fait, ni le mal, tout ça m'est bien égal!
Non, je ne regrette rien! C'est payé, balayé, oublié, je me fous du passé.

Frania01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 16:23   #30
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: zapachy "z przestrzenią"

Dzongkha
Zagorsk
Shaal Nur
Palais Jamais
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.