Z którym stopniem trądziku się borykacie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 15:21   #151
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ale cena 1 zabiegu powala... od 150 do 700 zł ... To już wolę iść na zabieg sprawdzoną maszyną w gabinecie i wdrążyć odpowiednia pielegnację
no, dokladnie cena powala
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:14   #152
sunflower95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Ja mam pierwszy, czasami drugi stopień trądziku. Dodatkowo strasznie przetłuszczają mi się włosy. Od jakiego tygodnia trądzik bardzo mi się nasilił. Dobrze się odżywiam, ćwiczę i w ogóle bardzo dbam o cerę,a jest coraz gorzej :<
sunflower95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:28   #153
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

W moim przypadku to raczej trądzik zaskórnikowy, ale zdarzają się też jakieś stany zapalne. Niemniej jednak przebieg cały mogę uznać jako łagodny, zazwyczaj też szybki. Nie za często zostają mi blizny, czasem jakieś zaczerwienienia, miejsce jest dłuuuugo nadwrażliwe, ale na szczęście nie 'stałe'. Nie walczę z żadnymi ropnymi wykwitami, guzkami itp. Po tym artykule widzę, że wcale nie jest ze mną tak źle!

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Mam zaskórnikowy chyba i od czasu do czasu grudki, ale to przed okresem jedynie w sumie największa krzywdę wyrządzam sobie przez wyciskanie bo zamiast bezbarwnego punktu mam czerwony
ja też czasem wystarczy, że coś wyczuje pod palcami i już, nie mogę się powstrzymać - sama pcham wyprysk na 'świat'

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Mnie przed miesiaczką wyskakiwały ale znalazłam sposób .
Zmiana pozywienia ,wiecej warzyw i soki z marchwi zlagodziły objawy
Sok z marchwi? Wiem, że dobrze robi na koloryt, że wyrównuje, ale żeby działał jakoś łagodząco to pierwsze słyszę, chyba będę musiała wypróbować

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość

Niestety mam rozszerzone pory i wieczne problemy z pryszczami na brodzie!
Często także na policzkach. Czolo zawsze czyste...
jakbym siebie widziała chociaż na policzkach to są takie 'chwilówki' w moim przypadku, szybko znikają. najgorzej jest na brodzie.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
U mnie pogoda była świetna, tylko ja zapracowana i niestety największe upały przegapiłam
dokładnie - najpiekniejsze dni lata przepracowałam, w dusznym pokoju, z zepsutą klimą, która chyba zamiast chłodzić to tylko pluła tymi grzybkami co to w środku sie zebrały, bleeeh!
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:52   #154
kamilam_96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Ja mam łagodny na twarzy (aleluja) i umiarkowany na plecach. Plecy to mam całe zmasakrowane. Blizna na bliźnie. próbuje się ich pozbyć na razie bez większych efektów. Liczę że zaniknie to do wakacji. Mam pojechać z rodziną na wakacje do ciepłych krajów. Wstyd mi będzie się rozebrać.
A cerę na twarzy to na prawdę mam ciekawą. Trochę narzekam, ale inni ludzie mają gorzej. Mam skórę mieszaną. na czole tlustą, na brodzie normalną, a na policzkach suchą. Każdą część smaruję innym kremem. Najbardziej mnie męczy nos. Nieraz bardzo się łuszczy. Peelinguję czym się da i nie ma żadnych rezultatów. Co do pryszczy to problemów nie mam. Zawsze się wszystko ładnie goi. Dużo też ich nie jest. Kaszki nie mam.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Trzeba wszystkiego wypróbować na sobie, a nóż widelec akurat to Ci pomoże
popieram. sama stosuję jakąś maść perłową. jak na razie blizny zbladły. Zastanawiam się nad kupnem bio oil. stosował ktoś na przebarwienia?
kamilam_96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:55   #155
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez lolkafasolka Pokaż wiadomość
ja mam chyba każdy rodzaj trądziku..raz tylko krostki, raz ropne zmiany, a czasem buzia czysta..w dodatku, gdy byłam nastolatką nie miałam takich problemów..:/

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

I też mam trądzik na plecach od 2 lat..nie mogę sobie z nim poradzić:/

[eucerin][/eucerin]
Też mam na plecach i to bardziej nasilony niż na twarzy.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:57   #156
kamilam_96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez nniewidzialnaa Pokaż wiadomość
ja też mam podobne problemy. a grudki/wągry pojawiają się dokładnie przy linii ust :/ nie wygląda to zbyt pokrzepiająco dla mnie
To też mam. wyciskam i wygląda lepiej - wiem że nie powinno, ale w pewnym stopniu pomaga. ciotka poleciła i mi jakąś maseczkę na wągry z avona. Dopiero zamówiłam. zobaczymy czy działa.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Też mam na plecach i to bardziej nasilony niż na twarzy.
to tak jak ja. widzę że nie jestem sama.
kamilam_96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 16:59   #157
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Stosujecie dietę ? unikacie kawy ,słodyczy ,ostrych potraw?
To ważne
Kawy nie pije, unikam ostre potrawy, ale o słodyczach nie mogę zapomnieć. Staram się je ograniczać ale ze względu na ładną figurę
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 16:59   #158
kamilam_96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez emiltik Pokaż wiadomość
Ja etap gorszej samooceny mam już za sobą, w głowie miałam tylko pryszcze i również jak większość z nas preferowałam fryzury zasłaniające to i owo. W sumie dzięki tej paskudnej przypadłości nauczyłam się jeszcze bardziej optymistycznie patrzeć na różne sprawy. Teraz gdy mam pięć pryszczy to się cieszę że jest lepiej ( do kolejnej owulacji ale zawsze kilka dni )

Bo w końcu twarz w połowie wypryszczona to twarz w połowie gładka

[eucerin][/eucerin]
e tam fryzura. ile dobry makijaż robi. Dobry puder, korektor i wszystko zakryje.
kamilam_96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 17:03   #159
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Stosuję go dopiero od tygodnia, więc nie bardzo mogę się jeszcze wypowiedzieć o jakichkolwiek efektach, poza schodzącą skórą.
No, przynajmniej sama się nie łuszczę
Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma wpływu na to co jem
U mnie niestety ma
Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy jesienią należy szczególnie dbać o cerę.
Należy szczególnie dbać o cerę o każdej porze roku, każdego miesiąca i dnia. Przez takie zaniedbywanie i brak systematyczności problemy z cerą tylko są coraz większe.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 17:07   #160
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez kamilam_96 Pokaż wiadomość
To też mam. wyciskam i wygląda lepiej - wiem że nie powinno, ale w pewnym stopniu pomaga. ciotka poleciła i mi jakąś maseczkę na wągry z avona. Dopiero zamówiłam. zobaczymy czy działa.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------


to tak jak ja. widzę że nie jestem sama.
i nie wiem jak z tym walczyć. Używasz jakiś krem na trądzik na plecach?
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 17:07   #161
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy jesienią należy szczególnie dbać o cerę.
Jesienią często nasza skóra jest w gorszym stanie po letnim słoneczku. Ja szczególnie dbam w tym czasie o cerę, żeby się jakoś doprowadzić do porządku. I jest to dobra pora na te mocniejsze zabiegi u kosmetyczki, mikrodermabrazję, kwasy (także domowymi sposobami
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 17:24   #162
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Też coś o tym wiem;/
Być może trudno się ich pozbyć. Nie można się jednak poddawać. Odpowiednio dobrane do trądziku kosmetyki, dieta na pewno mogą pomóc w walce.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:19   #163
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Ja dzisiaj jestem na całkowitej diecie, żyję na samych surowych warzywach i owocach, no i wodzie z cytryną... Możliwe, że do ziół wrócę na ten czas, bo Colon C też łykam. U mnie dieta ma bardzo duży wpływ z tego co widzę. Jeśli o pielęgnację chodzi to teraz jestem na tonikach z kwasem i jest w porządku, ale chcę też wypróbować coś mocniejszego.

Ja przynajmniej na plecach nie mam trądziku prawie w ogóle, czasem mi coś wyskoczy, czasem mam pojedyncze wągry i zaskórniki, ale są w miarę czyste - nie narzekam. Mogłabym się w sumie zamienić z niektórymi na plecy, bo twarz to każdy widzi, a plecy... I tak nie mam ochoty ich pokazywać.

Ponoć mydła nie są dobre na twarz, ale na plecy właśnie tak i jeśli już sobie ktoś chwali to właśnie na trądzik, występujący na plecach.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:35   #164
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Mnie zawsze intrygowało czarne mydło... i chyba kiedyś się na nie skuszę.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:38   #165
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jestem na całkowitej diecie, żyję na samych surowych warzywach i owocach, no i wodzie z cytryną... Możliwe, że do ziół wrócę na ten czas, bo Colon C też łykam. U mnie dieta ma bardzo duży wpływ z tego co widzę. Jeśli o pielęgnację chodzi to teraz jestem na tonikach z kwasem i jest w porządku, ale chcę też wypróbować coś mocniejszego.

Ja przynajmniej na plecach nie mam trądziku prawie w ogóle, czasem mi coś wyskoczy, czasem mam pojedyncze wągry i zaskórniki, ale są w miarę czyste - nie narzekam. Mogłabym się w sumie zamienić z niektórymi na plecy, bo twarz to każdy widzi, a plecy... I tak nie mam ochoty ich pokazywać.

Ponoć mydła nie są dobre na twarz, ale na plecy właśnie tak i jeśli już sobie ktoś chwali to właśnie na trądzik, występujący na plecach.
Dziękuję za poradę, właśnie myślałam o mydle, aay zacząć jakieś stosować na plecy. Polecasz jakieś?
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:47   #166
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę, właśnie myślałam o mydle, aay zacząć jakieś stosować na plecy. Polecasz jakieś?
Wiele osób sobie nawet zwykłego Białego Jelenia chwali, albo znane już mydło siarkowe. Jeśli masz suchą skórę na plecach, albo łatwo się przesusza to wybrałabym coś łagodniejszego, jak mydło Aleppo. Ponoć ogólnie sprawdza się też przy trądziku mydło z nanosrebrem, ale o tym nic, a nic nie wiem, bo nie miałam takiego, tylko czytałam, jak ktoś polecał...

Ja mam w planach sobie kupić osobno srebro koloidalne i nawet trochę wewnętrznie spróbować.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:48   #167
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy jesienią należy szczególnie dbać o cerę.
Jak zaczyna nadchodzić jesień to zaczynam po prostu stosować bardziej nawilżające kremykiedyś stosowałam właśnie kwasy, ale teraz moja cera jakaś bardzo wrażliwa się zrobiła i wszelkie kwasy wywołują duże wysuszenie skóry i jeszcze większy wysyp...
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:49   #168
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze intrygowało czarne mydło... i chyba kiedyś się na nie skuszę.
powiedz o nim coś więcej, bo ja pierwsze słyszę
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:57   #169
marysia_23
Przyczajenie
 
Avatar marysia_23
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Ech, może powinnam się cieszyć bo borykam sie z pierwszym stopniem trądziku, i wiem że inne z Nas mają o wiele gorzej, choćby siostra moja, i jej ciągłe wizyty u dermatologów.Ale nawet ten mój pierwszy stopnień tego dziadostwa to spore wyzwanie, nasila sie przed miesiączką, albo jak "przedawkuję" czekoladę. Krostki jak się pojawią to jedna dwie ale bardzo duże.A najgorsze jest ich schodzenie....Długo długo się goją, nawet 3 tygodnie potrafią mnie nękać,a potem taka szara sina plamka, nie do ukrycia nawet pod podkładem. i tak w wieku 27 lat, jako dorosła kobieta wlacze z niedoskonałościami. Co ciekawe jako nastolatka nigdy nie miałam z tym problemu. Moje marzenie dziś? Czysta skóra buzi.Bo niebawem będę musiała walczyć z pierwszymi zmarszczkami, a jeżeli do tego zostanie ten trądzik to walka na dwa fronty będzie trudna.


[eucerin][/eucerin]
marysia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 19:00   #170
full86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Pomimo zbliżającej się trzydziestki nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Kiedy uda mi się załagodzić jakoś stan mojej skóry znowu pojawia się @@@ i jest jeszcze gorzej. Najgorsze, że tracę juz nadzieję, że kiedykolwiek uda mi się wygrać z krostkami, kaszką i innymi cudami na mojej twarzy.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Tak jak napisałam w poście niżej u mnie jest podobnie więc doskonale Cie rozumiem. Kiedy miałam naście... było super, a teraz na stare ;-) lata przyszło mi męczyć się z wysypem na twarzy.
full86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:05   #171
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

W moim przypadku mam głównie trądzik zaskórnikowy z pojawiającymi się zmianami ropnymi (głównie po zjedzieniu czekolady, albo przed okresem).

Zaskórniki pojawiły się przez nieprawidłową pielęgnację i teraz walczę z nimi już od kilku ładnych lat jest ich dużo... Na nosie, brodzie, czole i troche na policzkach. Na szczęście łatwo je zamaskować podkładem, ale i tak po zmyciu makijażu dalej tam są...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:09   #172
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Jest chyba specjalny wątek na wizażu dotyczący czarnego mydła Savon Noir. Nigdy nie używałam, ponoć trzyma się go chwilę na twarzy i działa ono peelingująco i świetnie oczyszcza.
Wklejam pierwszy lepszy link do KWC (żeby nie było, że reklamę robię )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rne-mydlo.html
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:11   #173
full86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

[url]https://wizaz.pl/akcje/eucerin/podejmij-wyzwanie

Edytowane przez full86
Czas edycji: 2013-10-01 o 19:17
full86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:12   #174
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jest chyba specjalny wątek na wizażu dotyczący czarnego mydła Savon Noir. Nigdy nie używałam, ponoć trzyma się go chwilę na twarzy i działa ono peelingująco i świetnie oczyszcza.
Wklejam pierwszy lepszy link do KWC (żeby nie było, że reklamę robię )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rne-mydlo.html
Cena mydełka jest stosunkowo niska (jak za 200g) i ma bardzo dobre opinie, szkoda, że jest ich tak mało... chyba potrzebuję troszkę więcej, żeby się na niego skusić

No cóż jestem już uzależniona od KWC i chyba nie zdarza mi się kupować kosmetyku bez przeczytania opinii o nim
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:14   #175
full86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Ja stosowałam już tyle specyfików łacznie z naturalnymi tonikami i nic

[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez full86
Czas edycji: 2013-10-01 o 19:25
full86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:20   #176
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o mydełku Allepo Aleppo :P jakoś tak.
No w każdym razie

U mnie twarz powoli się uspakaja. Kwas dosuszył niektóre dziadostwa
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:22   #177
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez full86 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam już tyle specyfików łacznie z naturalnymi tonikami i nic


https://wizaz.pl/akcje/eucerin/podejmij-wyzwanie
Dla mnie najgorsze było to, że stosowałam kosmetyki "do cery trądzikowej" i to one wysuszyły mi skóręna wiór (teraz świecę się jak latarnia morska) i spowodowały powstawanie zaskórników.... Gdybym była o 5 lat młodsza i miała taką wiedzę jak mam teraz....
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:23   #178
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Dobór odpowiednich dla siebie kosmetyków jest bardzo trudny, ale nie można się poddawać. Widać to po tym, co piszą dziewczyny o swoich doświadczeniach. Może warto, żebyś wypróbowała bardzo przyjazne dla skóry są kosmetyki z linii Eucerin DermoPURIFYER. Warto spróbować.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:27   #179
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dobór odpowiednich dla siebie kosmetyków jest bardzo trudny, ale nie można się poddawać. Widać to po tym, co piszą dziewczyny o swoich doświadczeniach. Może warto, żebyś wypróbowała bardzo przyjazne dla skóry są kosmetyki z linii Eucerin DermoPURIFYER. Warto spróbować.
Dostałam swoje 3 piękne kosmetyki stoją na półce i czekają na swoją kolej chciałabym najpierw zużyć te, które mam otworzone mam na szczęście takie wyczucie, że krem, żel do mycia i tonik będą mi się kończyły w tym samym (niedługim) czasie i wtedy przerzucę się na Eucerin DermoPurifyer jestem go bardzo ciekawa, bo dziewczyny go bardzo chwaliły gdy wypróbuję - podzielę się swoją opinią
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:28   #180
full86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Z którym stopniem trądziku się borykacie?

z mydełek używałam siarkowego, protexu, białego jelenia, naturalnego., próbowałam myć nawet płynamki do higieny intymnej, stosowałam kwasy , kremy do cery trądzikowej, maśc na noc z wit A ( miała czynic cuda ) i nic, nic ja chyba jakaś felerna jestem skoro nic nie działa

[eucerin][/eucerin]
full86 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 22:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.