Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i znać) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 18:46   #1
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Smile

Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i znać)


.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:45
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:58   #2
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczynki!!!
Pomyślałam sobie że dobrze by było założyć taki wątek, byśmy mogły tu sobie swobodnie dyskutować o płci męskiej.Niech będzie to zbiór cennych informacji dla nas, który pomógłby wielu z nam zrozumieć naturę mężczyzn i nauczyłyby nas nowych sposobów tworzenia związków i relacji z TŻ.Wyjaśniajmy sobie tutaj jak porozumiewać się z mężczyznami, jak unikać podstawowych błędów w obcowaniu z nimi a także jak być stroną nie tylko dającą, lecz także biorącą. Zagłębiajmy tu tajniki męskiej duszy To jest ważne, bo wiemy ze mężczyźni są cholernie dziwni i mają swoje zagrywki,wybryki i zachowania których nie rozumiemy.Najważniejsze jest przecież dla nas żebyśmy wiedziały czy wybranek nadaje się na partnera i byśmy finalnie stworzyły z ukochanym wspaniały związek
Czekam na Wasze opinie, bo bez Was nie "rozbudujemy" tego PORADNIKA!!!!
Musimy i powinnyśmy sobie wzajemnie pomagać,zwłaszcza w kwestii mężczyzn
Do dzieła dziewczyny!!!!

hmm....
interesujący wątek
moze moje spostrzeżenia:
-lubią 'gonić króliczka' i często jak go złapia mają go juz gdzieś. morał: trzeba mieć w zapasie dawkę niepewności specjalnie dla nich. tylko zdrową
-mężczyzna też człowiek. nie okaże tego, ale też może coś przezywać- tyle ze na swój sposób.

hmm...coś mało polotu mam dzisiaj. ale na pewno dziewczyny mają wiele pomysłów
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:07   #3
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:45
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:16   #4
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

kobiety to cwane bestie, każda umie znaleśc sposób na przeforsowanie tego na czym jej zalezy

zgadzam się z tym, ze przeżywają bardziej. do tego jeszcze ta męska duma, która nie pozwala się przyznac do porażek i błędów...;p
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:20   #5
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

I brak podzielnosci uwagi u facetow, np. jak oglada telewizje to mowi sie do niego jak do sciany....

A tak na marginesie ja mam to samo :P
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:25   #6
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

moje spostrzezenie jest o tyle smieszne ze odkrylam je dawno temu a nigdy nie umialam wcielic w zycie. chodzi natomiast o to ze trzeba pozwolic facetowi byc facetem w zwiazku. nawet jezeli jestesmy tak silne ze wszystko umiemy zrobic same to im tego nie uswiadamiajmy bo jak sie upewnia ze jestesmy takie samodzielne to... beda o nas spokojni i same bedziemy dzwigac ciezkie walichy to moj glowny zwiazkowy blad ktory powtarzam jak mantre. ja od 15 roku zycia mieszkajaca sama a do 15 roku zycia wychowywana praktycznie przez ojca zgodnie z zasada "masz byc twarda, zacisnij zeby" umiem sama zrobic wszystko. i niestety zawsze robie ten blad ze sie z tym nie kryje. chociaz... w obecnym zwiazku zrobilam postepy i udalam ze jestes TAAAKA MALAA i siama nic nie umiem zrobic z samochodzikiem. w zwiazku z tym przeglady, oleje i inne sprawy robi za mnie TZ. chociaz to ...
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:30   #7
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
moje spostrzezenie jest o tyle smieszne ze odkrylam je dawno temu a nigdy nie umialam wcielic w zycie. chodzi natomiast o to ze trzeba pozwolic facetowi byc facetem w zwiazku. nawet jezeli jestesmy tak silne ze wszystko umiemy zrobic same to im tego nie uswiadamiajmy bo jak sie upewnia ze jestesmy takie samodzielne to... beda o nas spokojni i same bedziemy dzwigac ciezkie walichy to moj glowny zwiazkowy blad ktory powtarzam jak mantre. ja od 15 roku zycia mieszkajaca sama a do 15 roku zycia wychowywana praktycznie przez ojca zgodnie z zasada "masz byc twarda, zacisnij zeby" umiem sama zrobic wszystko. i niestety zawsze robie ten blad ze sie z tym nie kryje. chociaz... w obecnym zwiazku zrobilam postepy i udalam ze jestes TAAAKA MALAA i siama nic nie umiem zrobic z samochodzikiem. w zwiazku z tym przeglady, oleje i inne sprawy robi za mnie TZ. chociaz to ...
dokladnie mam to samo. lubię być samodzielna i niezależna. taka nawet bym powiedziala męska. a nie wszyscy lubią takie kobiety. niektórzy się wręcz boją.
albo nie mogą przy takiej obrastać w piórka i być z siebie dumnym. w końcu nie ma jak pokazać jacy są cudowni i silni i tego uwielbienia nie otrzymują
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:32   #8
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

nie lubię generalizować,że faceci są tacy a tacy...ale parę obserwacji mam

-wbrew stereotypom mają "kobiece"cechy... lubią rozmawiać, lubią jak się ich słucha i lubią się przytulać po seksie...

- urażona męska duma- krytyka jazdy samochodem (za szybko,źle itp.) to chyba jest na równi z krytyką umiejętności seksualnych

-odrobina zazdrości i niedostępności ich motywuje... nie moża podawać siebie na talerzu bo jak vainilla napisała gonić króliczka jest o wiele ciekawsze niż złapać króliczka.

- ocenianie kobiet przez pryzmat cielesności (przynajmniej na początku)chyba mają we krwi... bedąc z kolegami po prostu ciągle słyszę o piersiach Kasi, pośladkach Oli itp... i oni nie widzą w tym nic złego.....

- nie lubią damskich określeń czy zdrobnień...w szczególności jeśli chodzi o sferę intymną....


w sumie to takie stereotypy, na podstawie obserwacji moich kolegów/Tżta, potwierdzone ale przecież mężczyźni są różni....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:38   #9
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Polecam poradnik "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy", większość wskazówek jest naprawdę warta uwagi.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:03   #10
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:46
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:10   #11
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

hmmm.. sekrety facetów? a liczy sie to, że oni często sami sie ze sobą zabawiają do gazetek z kobiecą bielizną etc? pozatym to hmm.. hmm hmm, nie wiem, ogólnie stereotypowy facet to hardszitowy zboczeniec
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:20   #12
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

.

Edytowane przez jennylo86
Czas edycji: 2011-04-09 o 23:46
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:36   #13
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Co przyszlo mi od razu na mysl, to ze trzeba im mowic dokladnie, o co nam chodzi. Jezeli mamy do nich zal, czy czujemy sie smutne badz zaniedbane, nie mozemy naiwnie wierzyc, ze sami to zobacza, ze wyczytaja miedzy wierszami. Nie! Im trzeba jasno, bez ogrodek mowic, co nam na sercu lezy. A i tez nie jest to gwarancja, ze zrozumieja....
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:37   #14
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczynki!!!
Pomyślałam sobie że dobrze by było założyć taki wątek, byśmy mogły tu sobie swobodnie dyskutować o płci męskiej.Niech będzie to zbiór cennych informacji dla nas, który pomógłby wielu z nam zrozumieć naturę mężczyzn i nauczyłyby nas nowych sposobów tworzenia związków i relacji z TŻ.

Tak tak a my......faceci...prześled zimy DOGŁĘBNIE wszystko to co napiszecie
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:39   #15
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Co przyszlo mi od razu na mysl, to ze trzeba im mowic dokladnie, o co nam chodzi. Jezeli mamy do nich zal, czy czujemy sie smutne badz zaniedbane, nie mozemy naiwnie wierzyc, ze sami to zobacza, ze wyczytaja miedzy wierszami. Nie! Im trzeba jasno, bez ogrodek mowic, co nam na sercu lezy. A i tez nie jest to gwarancja, ze zrozumieja....

O tak do facetów trzeba walić prosto z mostu. Są niedomyślni.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:40   #16
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
ogólnie stereotypowy facet to hardszitowy zboczeniec
uuuu ale pojechałaś.....:ee k:
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:53   #17
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
hmmm.. sekrety facetów? a liczy sie to, że oni często sami sie ze sobą zabawiają do gazetek z kobiecą bielizną etc? pozatym to hmm.. hmm hmm, nie wiem, ogólnie stereotypowy facet to hardszitowy zboczeniec
ehm...zeby to byly gazetki z kobieca bielizna.. hardszitowy zboczeniec...coz za trafne okreslenie


a tak jeszcze moge dodac od siebie,ze faceci (pewnie nie kazdy) sa przeswiadczeni o tym,ze wiecej im wolno...z racji tego,ze sa mężczyznami.. i to mnie cholernie wkurza.. Co facet moze to juz kobiecie nie wypada.. Bla bla bla..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:15   #18
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
ehm...zeby to byly gazetki z kobieca bielizna.. hardszitowy zboczeniec...coz za trafne okreslenie


a tak jeszcze moge dodac od siebie,ze faceci (pewnie nie kazdy) sa przeswiadczeni o tym,ze wiecej im wolno...z racji tego,ze sa mężczyznami.. i to mnie cholernie wkurza.. Co facet moze to juz kobiecie nie wypada.. Bla bla bla..
Ja na szcescie sie z tym nie spotkalam
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:20   #19
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja na szcescie sie z tym nie spotkalam
ja mam to na codzien...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:21   #20
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

-wbrew stereotypom mają "kobiece"cechy... lubią rozmawiać, lubią jak się ich słucha i lubią się przytulać po seksie...

- urażona męska duma- krytyka jazdy samochodem (za szybko,źle itp.) to chyba jest na równi z krytyką umiejętności seksualnych

-odrobina zazdrości i niedostępności ich motywuje... nie moża podawać siebie na talerzu bo jak vainilla napisała gonić króliczka jest o wiele ciekawsze niż złapać króliczka.

- ocenianie kobiet przez pryzmat cielesności (przynajmniej na początku)chyba mają we krwi... bedąc z kolegami po prostu ciągle słyszę o piersiach Kasi, pośladkach Oli itp... i oni nie widzą w tym nic złego.....

- nie lubią damskich określeń czy zdrobnień...w szczególności jeśli chodzi o sferę intymną....
Cytat:
Napisane przez 'Madaaa
I brak podzielnosci uwagi u facetow, np. jak oglada telewizje to mowi sie do niego jak do sciany....
Jestem pod wrażeniem, jak na razie, bo cos w tym nawet jest Piszcie dalej drogie panie

Edytowane przez alu
Czas edycji: 2008-05-27 o 22:28 Powód: Madaaa nie Magdaaa... :] poprawione :*
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:27   #21
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem, jak na razie, bo cos w tym nawet jest Piszcie dalej drogie panie
Madaaa nie Magdaaa....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 23:50   #22
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Sekrety, hmm... kazda kobieta powinna byc dla swojego mezczyzny tajemnica, ktora odkrywa z dnia na dzien. Kobieta nie moze byc jak otwarta ksiega, z ktorej da sie wszystko od razu wyczytac, kobieta musi miec swoje male tajemnice i sekrety, ktore zaintryguje mezczyzne jeszcze bardziej. To o czym wspominalyscie wczesniej drogie Wizazanki - aby gonic kroliczka ale go nie zlapac, sprawdza sie w 100%!
A co do sekretow, ktore powinnysmy znac:
-mowic do nich wprost (mezczyzni nie zawsze rozumieja aluzje, podteksty), prosty przyklad: "Pomasuj mi prosze plecy" zamiast "Ale dzis jestem zmeczona" albo nie daj Boże "Ty mnie nigdy nie masujesz"(z wyrzutem)
-mezczyzni potrzebuja pieszczot, przytulania, calowania, moze nie wszyscy ale wiekszosc z nich chce czuc bliskosc partnerki w codziennych sytuacjach, nawet jak sie do tego nie przyznaja warto czasem podejsc i ot tak bez powodu przytulic sie do Mezczyzny
-zero narzekania na to, ze za szybko jezdzi, za duzo rozmawia przez telefon, ze nie wyrzuca smieci czy nie myje kubka w 10sekund po wypiciu kawy, uwierzcie, ze narzekanie zabije kazda namietnosc i milosc, wiec lepiej odpuscic sobie mowienie 10razy na dzien"ale jestem zmeczona, boli mnie glowa, nic mi sie nie chce, znowu nie pomogles mi w czyms tam, a Kowalscy znowu jada na wakacja za granice"
-obrazanie sie przez kobiety.. kolejny fatalny błąd;/ obrazaja to sie dzieci w przedszkolu, bardzo czesto spotykam sie z opinia ze mezczyzna(jesli bardzo mu zalezy na kobiecie) to przeprasza ja nie dlatego ze sie czuje winny, ale tylko dlatego zeby bylo juz dobrze, bez klotni, zeby miec siwety spokoj
-pozwolcie czasem swoim mezczyznom isc na piwo z kumplami, nie pytajcie sie za kazdym razem kiedy uslyszycie dzwiek jego komorki kto napisal smsa,czego chcial i dlaczego o tej godzinie..nie warto, ja wiem ze to ciezko czasem sie powstrzymac ale uwierzcie, kilka drobnych zmian, sztuczek a mezczyzni beda nosic Nas(Was) na rekach! Powodzenia
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 23:51   #23
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczynki!!!
Pomyślałam sobie że dobrze by było założyć taki wątek, byśmy mogły tu sobie swobodnie dyskutować o płci męskiej.
Nie no to coś nowego. Cały intymny jest niemal wielką dyskusją o płci męskiej .

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Niech będzie to zbiór cennych informacji dla nas, który pomógłby wielu z nam zrozumieć naturę mężczyzn i nauczyłyby nas nowych sposobów tworzenia związków i relacji z TŻ.Wyjaśniajmy sobie tutaj jak porozumiewać się z mężczyznami, jak unikać podstawowych błędów w obcowaniu z nimi a także jak być stroną nie tylko dającą, lecz także biorącą. Zagłębiajmy tu tajniki męskiej duszy
Brzmi bardzo zachęcająco niczym reklama niejednego poradnika, który jest czymś w stylu horoskopu dla jakiegoś znaku zodiaku (każdy baran inny ale horoskop mają ten sam - jak fajnie ).

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
To jest ważne, bo wiemy ze mężczyźni są cholernie dziwni i mają swoje zagrywki,wybryki i zachowania których nie rozumiemy.
Ja tez jestem dziwna, mam swoje zagrywki, wybryki i zachowania - czyli jestem mężczyzną bez dwóch zdań .

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest przecież dla nas żebyśmy wiedziały czy wybranek nadaje się na partnera i byśmy finalnie stworzyły z ukochanym wspaniały związek
Tak to jest w życiu najważniejsze - po to się urodziłyśmy, żyjemy (no powiedzmy egzystujemy) i tak aż do śmierci .

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
Czekam na Wasze opinie, bo bez Was nie "rozbudujemy" tego PORADNIKA!!!!
Musimy i powinnyśmy sobie wzajemnie pomagać,zwłaszcza w kwestii mężczyzn
Do dzieła dziewczyny!!!!
Dobra będę pierwszą która nie musi i nie powinna .
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 00:33   #24
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Sekrety... ja napiszę o ich naturze - powołując się na słowa pewnego psychoterapeuty

Mężczyźni z natury są poligamistami
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 00:40   #25
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość


- nie lubią damskich określeń czy zdrobnień...w szczególności jeśli chodzi o sferę intymną....


w sumie to takie stereotypy, na podstawie obserwacji moich kolegów/Tżta, potwierdzone ale przecież mężczyźni są różni....

A mój TŻ jest chyba wyjątkiem od tej reguły Jako jedyny z mężczyzn, których znałam/znam lubi takie określenia...Ba, sam je tworzy. Groszki, fasolki i poziomki to jego normalne określenia na różne strefy intymne ciała kobiecego i męskiego.
Choć potwierdzam, że większość ( wnioskuje z moich obserwacji) tego nie lubi.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 00:56   #26
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
Nie no to coś nowego. Cały intymny jest niemal wielką dyskusją o płci męskiej .



Brzmi bardzo zachęcająco niczym reklama niejednego poradnika, który jest czymś w stylu horoskopu dla jakiegoś znaku zodiaku (każdy baran inny ale horoskop mają ten sam - jak fajnie ).



Ja tez jestem dziwna, mam swoje zagrywki, wybryki i zachowania - czyli jestem mężczyzną bez dwóch zdań .



Tak to jest w życiu najważniejsze - po to się urodziłyśmy, żyjemy (no powiedzmy egzystujemy) i tak aż do śmierci .



Dobra będę pierwszą która nie musi i nie powinna .
I pamietaj, ze jesli nie bedziesz malutka, beźblonna i w ogole to zaden ciebie nie zechce a jak zechce to tylo w roli poslugaczki
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 06:23   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez Vivee Pokaż wiadomość

A mój TŻ jest chyba wyjątkiem od tej reguły Jako jedyny z mężczyzn, których znałam/znam lubi takie określenia...Ba, sam je tworzy. Groszki, fasolki i poziomki to jego normalne określenia na różne strefy intymne ciała kobiecego i męskiego.
Choć potwierdzam, że większość ( wnioskuje z moich obserwacji) tego nie lubi.
mój Tż też wymyśla brzoskwinki,strażaków i inne takie ale a określenia penisa w stylu "tygrysek" nie zawsze przechodzą ,lepiej "tygrys"

a "Dlaczego mężcyźni kochają zołzy" jest dla mnie przereklamowane....nigdy nie byłam i nie bedę zołzą i na siłę zmienić się nie potrafię i nie chce i innym też radzę się nie zmieniać....co nie znaczy,że trzeba być na każde zawołanie i wisieć na facecie


w sumie sens takich porad i uogólnień na temat mężczyzn jest trochę ograniczony- ja mam wiele męskich cech a mój Tż wiele kobiecych.... tak wiec nic nie jest przewidywalne.

Ja np. po seksie nie lubię przytulania, całowania...chce obrócić się tyłem i mieć chwilkę dla siebie (takie stereotypowe zachowanie faceta, który po seksie idzie spać), a Tż chce być wtedy blisko i się przytulać.....niby powinno być na odwórt a nie jest. To tylko jeden z wielu przykładów.

no ale wątek i tak ciekawy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 07:01   #28
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
I pamietaj, ze jesli nie bedziesz malutka, beźblonna i w ogole to zaden ciebie nie zechce a jak zechce to tylo w roli poslugaczki
No masz, to ze mnie jest beznadziejny przypadek .
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:20   #29
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
moje spostrzezenie jest o tyle smieszne ze odkrylam je dawno temu a nigdy nie umialam wcielic w zycie. chodzi natomiast o to ze trzeba pozwolic facetowi byc facetem w zwiazku. nawet jezeli jestesmy tak silne ze wszystko umiemy zrobic same to im tego nie uswiadamiajmy bo jak sie upewnia ze jestesmy takie samodzielne to... beda o nas spokojni i same bedziemy dzwigac ciezkie walichy to moj glowny zwiazkowy blad ktory powtarzam jak mantre. ja od 15 roku zycia mieszkajaca sama a do 15 roku zycia wychowywana praktycznie przez ojca zgodnie z zasada "masz byc twarda, zacisnij zeby" umiem sama zrobic wszystko. i niestety zawsze robie ten blad ze sie z tym nie kryje. chociaz... w obecnym zwiazku zrobilam postepy i udalam ze jestes TAAAKA MALAA i siama nic nie umiem zrobic z samochodzikiem. w zwiazku z tym przeglady, oleje i inne sprawy robi za mnie TZ. chociaz to ...
świetne uczucie poczuć, że nie trzeba nad wszystkim panować, a można na chwilę się zrelaksować. do tego mężczyzna czuje się doceniany i gitara

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Co przyszlo mi od razu na mysl, to ze trzeba im mowic dokladnie, o co nam chodzi. Jezeli mamy do nich zal, czy czujemy sie smutne badz zaniedbane, nie mozemy naiwnie wierzyc, ze sami to zobacza, ze wyczytaja miedzy wierszami. Nie! Im trzeba jasno, bez ogrodek mowic, co nam na sercu lezy. A i tez nie jest to gwarancja, ze zrozumieja....
to jest jedna z podstawowych zasad

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
-zero narzekania na to, ze za szybko jezdzi, za duzo rozmawia przez telefon, ze nie wyrzuca smieci czy nie myje kubka w 10sekund po wypiciu kawy, uwierzcie, ze narzekanie zabije kazda namietnosc i milosc, wiec lepiej odpuscic sobie mowienie 10razy na dzien"ale jestem zmeczona, boli mnie glowa, nic mi sie nie chce, znowu nie pomogles mi w czyms tam, a Kowalscy znowu jada na wakacja za granice"
albo, że za długo siedzi w kiblu, bo gazeta go wciągnęła

też należy dawać im zrobić coś w domu (nie myśleć, odejdź ja to zrobie lepiej ), a poprawiać jak nie widzą i tak nie zauważą zmiany

rozpracować jednego faceta oznacza rozpracować cały ten gatunek

wiele różnic między kobietą i mężczyzną bierze się z tego, że oni nie rodzą dzieci - np. nie muszą instynktownie wyczuwać co dziecko potrzebuje itp. więc nie są domyślni.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 11:02   #30
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Poradnik dla kobiet o mężczyznach (Sekrety mężczyzn, które powinnyśmy poznać i

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
wiele różnic między kobietą i mężczyzną bierze się z tego, że oni nie rodzą dzieci - np. nie muszą instynktownie wyczuwać co dziecko potrzebuje itp. więc nie są domyślni.
bardzo celna uwaga
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.