Co kupujecie u Thanatosa? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 14:43   #541
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Kizia Mizia, mi się wydaje, że nikt się nie czepia tego sformułowania. Ja się do niego odniosłam, bo moim zdaniem jest po prostu trafne i mi się taki sposób prowadzenia sklepu po prostu nie podoba, bo tracę na tym ja jako klient. Wydaje mi się, ze różnicę widać szczególnie w porównaniu z innymi sklepami tego typu jak Mazidła, czy ZSK. Robiłam tam parę razy zakupy i to są normalne, profesjonalnie prowadzone sklepy. Ja rozumiem, ze jakaś pomyłka moze sie zdarzyć każdemu, ale jak widać choćby z tego watku to jest dość częsta praktyka. Ja sama żałuję, ze nie przeczytałm wczesniej tego wątku, bo pewnie bym nie składała zamówienia, ale sugerowałam się tym, że już kiedyś zamawiałam u Thanatosa i wtedy nie było takich problemów. Moze wtedy bardziej przykładał się do sklepu> Nie wiem
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:21   #542
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ok Smerfny Paczus już rozumiem. Wiesz nie chciałam żeby brać moją sugestie zbyt serio a widze ,że pojawia się w niemal każdym poscie. Czy hoobystycznie to nie wiem ,ale nieprofesjonalnie napewno.... Ja już nie robię tam zakupów, głównie ztego powodu ,że trudno o kontakt, zerowa aktywność na forum , zero nowosci w sklepie , . zamawiałam 2 razy i nie miałam zastrzeżeń. Paczka doszła na czas, gigantyczne próbki, dopbra jakość produktów, no i były moje kochane mleczka roslinne , które podobno miałay wrócic w kwietniu...tymczasem od kilku miesięcy nie wprowadzono ani jednej nowej rzeczy... dla mnie to dyskwalifikuje sklep, niestety
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:28   #543
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja się dopiszę z ostrzeżeniem. Złożyłam zamówienie bodajże 3.06. paczki nie otrzymałam, zwrotu pieniędzy również, żadnej odpowiedzi na moje liczne maile z pytaniem o zamówienie i żądaniem zwrotu pieniędzy.
To się nazywa oszustwo. Wyjściem jest policja oraz Rzecznik Praw Konsumenta.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:26   #544
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Ja się dopiszę z ostrzeżeniem. Złożyłam zamówienie bodajże 3.06. paczki nie otrzymałam, zwrotu pieniędzy również, żadnej odpowiedzi na moje liczne maile z pytaniem o zamówienie i żądaniem zwrotu pieniędzy.
To się nazywa oszustwo. Wyjściem jest policja oraz Rzecznik Praw Konsumenta.
Próbowałaś się dodzwonić do sprzedawcy?
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:53   #545
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Straszne historie opisujecie. Nigdy bym się nie zdecydowała na zamówienie w sklepie o takiej reputacji, lubię być szanowana jako klient.

Na forum LU Tanatos odzywał się ostatnio pod koniec lutego. A rok wcześniej problemy z kontaktem mailowym tłumaczył koniecznością dojazdów na studia:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ghlight=#23642

Może nadal studiuje, chociaż teraz powinien właśnie mieć czas na zajmowanie się klientami. Jak widać, nie ma.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:06   #546
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Zamawiałam u Thanatosa dwa, może trzy razy, dość dawno temu i na początku paczki przychodziły bez problemów, dopiero z ostatnią były zawirowania. Nie otrzymałam jej mimo błyskwicznie wykonanego przelewu. Ale pisałam do Thanatosa i otrzymałam zwrot pieniędzy z przeprosinami.

Szkoda, że to tak trochę kulawo działa, bo produkty świetne, gratisy znakomite, duże...
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:24   #547
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

generalnie nie ma nic przeciw Thanatosowi, kilka razy robiłam zakupy i zwykle dochodziły po 2-3 tygodniach.
Niedługo planuję znowu coś kupić bo ma świetne ekstrakty.
Widziałam go na gg całkiem niedawno-na początku lipca albo w końcu czerwca. Na moje maile tez rzadko odpisywał ale na gg kontakt był ok.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 13:59   #548
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
generalnie nie ma nic przeciw Thanatosowi, kilka razy robiłam zakupy i zwykle dochodziły po 2-3 tygodniach.
Niedługo planuję znowu coś kupić bo ma świetne ekstrakty.
Widziałam go na gg całkiem niedawno-na początku lipca albo w końcu czerwca. Na moje maile tez rzadko odpisywał ale na gg kontakt był ok.
Właśnie, adenozyny i skórki jabłka nie uświadczysz na mazidłach, wystosowałam nawet maila z prośbą o rozszerzenie asortymentu, ale nie otrzymałam odpowiedzi.
Thanatos ma świetny asortyment, jednak sporym minusem jest sposób, w jaki prowadzi sklep. Przy okazji ostatniego zamówienia troszkę go przycisnęłam i pomimo początkowych trudności, ostatecznie wszystko było w porządku.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:15   #549
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Właśnie, adenozyny i skórki jabłka nie uświadczysz na mazidłach, wystosowałam nawet maila z prośbą o rozszerzenie asortymentu, ale nie otrzymałam odpowiedzi.
Thanatos ma świetny asortyment, jednak sporym minusem jest sposób, w jaki prowadzi sklep. Przy okazji ostatniego zamówienia troszkę go przycisnęłam i pomimo początkowych trudności, ostatecznie wszystko było w porządku.
zgadzam się z Tobą
Thanatos jest bardzo zajęty i ma też swoje życie ale z drugiej strony powinien bardziej profesjonalnie podejść do prowadzenia sklepu.
Muszę napisać do Limarii czy nie wprowadzi do oferty mazideł tych ekstraktów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:37   #550
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

O chyba coś się ruszyło u Thanatosa - to znaczy nie wiem jak z zamówieniami, ale adenozyna jest znowu dostępna i są dodatkowo nowe ekstrakty - piperyna, ekstrakt: z pestek dyni, z papryki cayenne i imbiru.
Trzeba będzie zrobić jakieś zamówienie
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:43   #551
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

No ja po prostu szału dostaję na myśl o tych mleczkach. Prawda jest taka, że jakoś w czerwcu Thanatos pisał, że mleczka już do niego lecą i będą za 3 tyg., te minęły już daaaawno. Próbuję sie z nim skontaktować.

Patrzałam w Provitalu, ale manuki tam nie mają, jakby co.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:44   #552
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą
Thanatos jest bardzo zajęty i ma też swoje życie ale z drugiej strony powinien bardziej profesjonalnie podejść do prowadzenia sklepu.
Muszę napisać do Limarii czy nie wprowadzi do oferty mazideł tych ekstraktów
Kurczę, wysłałam już dawno maila z prośbą o rozszerzenie asortymenu o adenozynę i skórkę jabłka do Mazideł, niestety z miernym skutkiem. Zero odzewu.
A Ty pisałaś?
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 06:19   #553
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Napiszcie , proszę czy wszystkie macie rozliczone dotychczasowe zamówienia ? Ja złożyłam zamówienie pod koniec maja i pomimo
gróźb i próśb nic nie drgnęło - nie mam ani ekstraktów ani pieniędzy.
Telefon głuchy a na ostatniego maila z zasugerowaniem powiadomienia
policji też nie odpowiedział
Oceniam , że to duże ryzyko coś u niego zamawiać, bo funkcjonuje w biznesie ,skoro dokonuje zmian w sklepie a nie wywiązuje się z zobowiązań
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:36   #554
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Napiszcie , proszę czy wszystkie macie rozliczone dotychczasowe zamówienia ? Ja złożyłam zamówienie pod koniec maja i pomimo
gróźb i próśb nic nie drgnęło - nie mam ani ekstraktów ani pieniędzy.
Telefon głuchy a na ostatniego maila z zasugerowaniem powiadomienia
policji też nie odpowiedział
Oceniam , że to duże ryzyko coś u niego zamawiać, bo funkcjonuje w biznesie ,skoro dokonuje zmian w sklepie a nie wywiązuje się z zobowiązań
Ja swoje zamówienie złożyłam na początku czerwca. Przezornie wybrałam opcję "za pobraniem" i ... echo. Miałam nawet po jakimś czasie męczyć Właściciela mailami ale stwierdziłam że mi się nie chce. Jak poczytałam posty innych dziewczyn jak piszą dzwonią i zero odzewu to stwierdziłam, że szkoda nerwa. Trudno obejdę się bez protein mleka i skórki jabłka mam nadzieję że pojawią się albo na mazidłach albo w naturalisie albo zsk, które działają w sposób profesjonalny.
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:35   #555
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Napiszcie , proszę czy wszystkie macie rozliczone dotychczasowe zamówienia ? Ja złożyłam zamówienie pod koniec maja i pomimo
gróźb i próśb nic nie drgnęło - nie mam ani ekstraktów ani pieniędzy.
Telefon głuchy a na ostatniego maila z zasugerowaniem powiadomienia
policji też nie odpowiedział
Oceniam , że to duże ryzyko coś u niego zamawiać, bo funkcjonuje w biznesie ,skoro dokonuje zmian w sklepie a nie wywiązuje się z zobowiązań
Ja oczywiście dalej nie dostałam moich pieniędzy, za to dostałam maila od Thanatosa, w którym przesłał mi zeskanowane potwierdzenie zwrotu pieniędzy za moje zamówienie na nr konta z którego "rzekomo" robiłam zakupy. Konto oczywiście nie jest moje, a zeby było smieszniej to ja opłacałam zamówienie na poczcie i nie korzystałam z konta bankowego. Moje poprzednie zakupy u niego też opłacałam przekazem pocztowym, co więcej w moich mailach do niego zaznaczałam, ze pieniądze zostały wpłacone na poczcie i ze zwrot pieniędzy nie ma być na konto tylko na adres domowy. Mówiąc szczerze cięzko mi uwierzyć, że to pomyłka. Ale trudno, odpisałam, dalej czekam na zwrot pieniędzy. Jeśli w najbliższym czasie zwrotu nie będzie zrobię tak jak mi poradziła pani z Wydziału Miejskiego Rzecznika Konsumentów
(pisałam do nich w tej sprawie), czyli na piśmie w celach dowodowych nie mailem) zażądam od Thanatosa zwrotu ceny niezrealizowanego zamówienia np. w terminie 7 dni. Jeśli wezwanie do zapłaty nie przyniesie rezultatu to zwracam się do nich o interwencję prawną. potrzebny będzie dokładny opis sprawy oraz kopie dokumentów (kopia zamówienia, korespondencja ze sprzedawcą itp.). Wniosek do rzecznika można złożyć w dowolnej formie: osobiście, pocztą, faxem lub mailem. Opisuję to tak dokładnie bo moze któraś z dziewczyn, która też czeka długo i nie ma żadnego kontaktu z Thamatosemteż będzie chciała skorzystać z tej formy pomocy. Osobiscie nie chcialbym załatwiać sprawy formalnie, ale jesli będę zmuszona to tak zrobię.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 09:55   #556
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

ja złożyłam zamówienie 23 lkipca, 28 dostałam meila z wiadomością że paczka dzostała wysłana. Jednak do tej pory paczka niedostarła, jakoś dziwnie długo idzie mi ten piorytet. Oczywiście pisałam na gg (z jego profilu na wizażu) i na meila, zero reakcji. Żałuję że wcześniej nie przeczytałam tego wątku że on tak realizuje te zamówienia. Jeżeli nadal paczka nie dojdzie i nie będzie z nim żadnego kontaktu zrobie tak samo jak Smerfny_Paczus
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:20   #557
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja gnębiłam sprzedawcę telefonicznie i po paru ponagleniach dostałam paczkę.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:10   #558
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

dziewczyny otrzymała może któraś z was zamówienie od Thanatosa w ostatnim czasie ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:25   #559
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewczyny otrzymała może któraś z was zamówienie od Thanatosa w ostatnim czasie ?
zapłaciłaś za paczke przelewem ? bo tak czytałam , że szybciej wysyła za pobraniem
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 00:02   #560
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewczyny otrzymała może któraś z was zamówienie od Thanatosa w ostatnim czasie ?

Też bym chciała wiedzieć ?

No cóż zamówie za pobraniem , i będe się cieszyć jak przyśle , nawet za miesiąc
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:15   #561
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Może kogoś zainteresuje, że po niespełna trzech miesiącach od daty złożenia zamówienia, wykonałam uprzejmy telefon do właściciela sklepu, w efekcie czego dość szybko otrzymałam zwrot pieniędzy.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:56   #562
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Może kogoś zainteresuje, że po niespełna trzech miesiącach od daty złożenia zamówienia, wykonałam uprzejmy telefon do właściciela sklepu, w efekcie czego dość szybko otrzymałam zwrot pieniędzy.
Interesuje. Jakoś się wytłumaczył?
A dziewczyny,Smerfny_Paczus ,LifUnia, jak wasze sprawy?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 22:54   #563
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Interesuje. Jakoś się wytłumaczył?
A dziewczyny,Smerfny_Paczus ,LifUnia, jak wasze sprawy?
Nie wytłumaczył się, ale też nie prosiłam o to.
Przedstawiłam sprawę (kiedy złożyłam zamówienie, jego nr, kwota) i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Thanatos poprosił aby dane do przelewu przesłać sms'em. Dwa dni później dostałam zwrot pieniędzy.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:34   #564
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Oj aż przykro czytać ze sklep z tak fajnymi produktami nie działa jak należy, ja złożyłam zamówienie w ubiegłym tygodniu, poprosiłam o paczkę pobraniową....ciekawe kiedy przyjdzie ....
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:44   #565
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Nie chcę tutaj wyjść na nawiedzoną, ale może w ogóle nie przyjść. Ja wysłałam do Thanatosa list polecony z żądaniem zwrotu kasy na adres podany przez niego w mailu z zamówieniem (tak jak mi poradziła babka z Urzędu Ochrony Konsumenta) i dostałam zwrot listu z adnotacją "adresat nieznany". Nie wiem czy on się ukrywa przed listonoszem, ale dość dziwne to jest ja w kazdym razie mam o nim i tym sklepie jak najgorsze zdanie.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:15   #566
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

dostałam paczkę po 3 tyg czekania na nią
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 00:01   #567
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dostałam paczkę po 3 tyg czekania na nią
co zamawiałaś , ja się czaje na adenozyne , ale jak czytam te posty to mi się nie chce zamawiać .
Paczka za pobraniem czy z gory zaplacilaś
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:11   #568
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

A ja z radością pisze że wczoraj dostałam maile od Thanatosa ze paczuszka została wysłana . Pozostaje tylko czekać
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:16   #569
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja w poniedziałek złożyłam zamówienie. Mam nadzieje, że moja paczucha też w końcu dotrze
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:57   #570
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
co zamawiałaś , ja się czaje na adenozyne , ale jak czytam te posty to mi się nie chce zamawiać .
Paczka za pobraniem czy z gory zaplacilaś

Zamawiałam adenozynę i skórkę jabłka, zapłaciłam z góry i potem znalazłam ten wątek i zaczełam się martwić ze niedojdzie.

Mimo że te produkty działają na mnie nie zamówię drugi raz, chyba że za pobraniem, nie mam za mairu się niederwować :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.