Studiować filologię angielską... - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 14:53   #4231
ania1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18
Dot.: Studiować filologię angielską...

A jeszcze jedno pytanie, czy u Was z tłumaczeniowki odpadły jakies osoby z roku? Nie dały rady albo cos?
ania1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:46   #4232
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Studiować filologię angielską...

U mnie wykruszyło się z tych czy innych przyczyn 25%, rok niżej odpadło blisko 50% (arabski). W równoległej grupie z chińskim tylko 1 osoba została na magisterce (nie wnikałam czy odpadli, nie podchodzili do licencjata, czy zrezygnowali).

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2011-04-30 o 15:47
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 20:12   #4233
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez kajli28 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do Ciebie Czy miałaś wątpliwości czy się nauczysz chińskiego? Nie bałaś się, że nie dasz rady się go nauczyć i zostaniesz z niczym? Ja właśnie się tego obawiam, że po prostu stwierdzę, że za trudne to jest. A przenieść się nie jest łatwo..Bo ciężkiej pracy się nie boję-tylko słabości mózgu
Bo o pracę nie pytam-myślę, że znajomość chińskiego to olbrzymi atut.
U nas wszyscy jakoś dają radę - lepiej lub gorzej. A czy miałam wątpliwości? Nie. Raczej byłam ciekawa, jak to będzie. Przyznaje, że wtedy jeszcze nie wiedziałam, że "alfabet" chiński ma około 50000 znaków [łącznie z odmianami specjalistycznymi, słownictwem branżowym itd.], a my po trzech latach mamy znać ich 2,5 tysiąca [które podobno pozwolą na zrozumienie wiadomości, prowadzenie konwersacji, przeczytanie prostych książek, gazet, et. - przynajmniej tak nam mówią wykładowczynie. Jeśli chciałabyś tłumaczyć z chińskiego albo na chiński, to właściwie tylko po magisterce.], ale..

Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
ze swojej strony moge powiedziec, ze osoby na tłumaczeniowce prędzej sie naucza chińskiego niż arabskiego - jest o wiele więcej godzin nauki chinskiego i to ponad dwukrotnie
Aha, przy naszych 7 lektoratach arabski (tegoroczni pierwszoroczniacy) mają... dwa. Niech mnie ktoś poprawi, jakby co. Ale wydaje mi się, że na planie widziałam dwa.

Cytat:
Napisane przez ania1608 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanie, czy u Was z tłumaczeniowki odpadły jakies osoby z roku? Nie dały rady albo cos?
Po półroczu z naszej grupy odeszła tylko jedna osoba, większy przesiew będzie teraz, bo mamy nieporównanie więcej egzaminów [w styczniu dwa, w czerwcu 7]. Nie wiem, jak w drugiej grupie. 2 osoby na pewno. Może więcej.
__________________
I w ogóle czas się ogarnąć.
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:40   #4234
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Pokaż wiadomość
Aha, przy naszych 7 lektoratach arabski (tegoroczni pierwszoroczniacy) mają... dwa. Niech mnie ktoś poprawi, jakby co. Ale wydaje mi się, że na planie widziałam dwa.
Aż sprawdziłam plan z ciekawości. Jesteście pierwszym rocznikiem, który ma aż tyle lektoratu. Zresztą ciężko ocenić, bo obecnie chiński ma tylko 1-wszy i 5-ty rok. Co ciekawe, my mamy rozgraniczenie na gramatykę praktyczną, język pisany, konwersacje i tłumaczenia, a chińczycy () mają do samego końca po prostu lektorat (i tłumaczenia chyba).
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:49   #4235
Millvaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Studiować filologię angielską...

Także studiuję na UŚ, tłumaczeniówkę z arabskim (na pierwszym roku) i wydaje mi się, że chociaż liczba lektoratów na chińskim i arabskim jest różna, poziom znajomości języków chociażby po licencjacie jest podobny. Poza tym, wiele zależy od samego studenta - czy ogranicza się do minimalnej ilości słówek, ćwiczeń z gramatyki, które ma na zajęciach czy na własną rękę sięga po coś więcej Wszystko zależy od determinacji.
Millvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:17   #4236
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Studiować filologię angielską...

Witam
Mam do Was pytanie. Chodzi o słownik Czy w przypadku słowników są lepsze i gorsze wydawnictwa/słowniki, czy raczej wszystko jedno, bo wszystkie zawierają te same słowa?

Chodzi o poziom mniej więcej FCE. Uczę się sama i przy komputerze ciężko się skupić, więc wolałabym "normalny" (papierowy) słownik...
Hmm Pons, Langenscheidt, Wiedza Powszechna itd., trudny wybór Wolę zapytać kogoś, kto się na tym zna.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:34   #4237
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Studiować filologię angielską...

pol-ang ang-pol czy ang-ang?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 22:10   #4238
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
pol-ang ang-pol czy ang-ang?
Pol-ang, ang-pol
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:26   #4239
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Studiować filologię angielską...

Wydaje mi sie, ze jesli na powaznie bierzesz nauke angielskiego warto zainwestowac w slownik ang-ang W ogole slowniki tego typu sa genialne i warto rzucic sie na gleboka wode Wiadomo, ze zazwyczaj jest tak, ze na poczatku masz definicje definicji i tego wychodzi ci jedna strona, ale warto sie pomeczyc

Wymadrzam sie Ja mam Langeischeidt (czy jak sie to sie pisze ) i nie polecam - malo hasel, niby wszystko przejrzyste ale irytujacy w obsludze jest ten slownik
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:37   #4240
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze jesli na powaznie bierzesz nauke angielskiego warto zainwestowac w slownik ang-ang W ogole slowniki tego typu sa genialne i warto rzucic sie na gleboka wode Wiadomo, ze zazwyczaj jest tak, ze na poczatku masz definicje definicji i tego wychodzi ci jedna strona, ale warto sie pomeczyc

Wymadrzam sie Ja mam Langeischeidt (czy jak sie to sie pisze ) i nie polecam - malo hasel, niby wszystko przejrzyste ale irytujacy w obsludze jest ten slownik
Nieeee, ang-ang nie chcę

No właśnie, chodziło mi o takie uwagi Jak już mam zainwestować w jakiś słownik, to nie mam zamiaru potem się denerwować
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 06:25   #4241
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Studiować filologię angielską...

ja też uważam że ang-ang jest lepszy, ale moim zdaniem świetnie sprawdza się słownik, który któraś z angliwizażanek polecała na początku tego wątku, nazywa się TheSage i jest do ściągnięcia gdzieś w sieci. ja mam chyba z 5 różnych słowników a i tak najczęściej korzystam z thesage.

a i jako początkująca studentka niemieckiego też nie wzięłabym niem-niem - próbowałam, ale za cholerę nic nie rozumiałam

mam w domu collinsa i longmana i oba mogę polecić
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 08:01   #4242
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Studiować filologię angielską...

Jeśli chodzi o pol-ang, ang-pol to bardzo polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Drogi i wielki ale warto
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:27   #4243
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

mam w domu collinsa i longmana i oba mogę polecić
Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pol-ang, ang-pol to bardzo polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Drogi i wielki ale warto
Ja polecam wszystkie trzy
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:32   #4244
ania1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18
Dot.: Studiować filologię angielską...

Ja również polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Osobiście go mam i jestem niesamowicie zadowolona, znajdziesz naprawde wszystko co chcesz, od potocznych słow do bardzo zaawansowanych. Słownik jest drogi nie powiem, ale mysle ze naprawde warto wczesniej miałam słownik z longmana i troszke szału dostawałam, bo tam nie ma zbyt dużo haseł, dla podstawowych rzeczy to jest w porzadku, ale nie do bardziej zaawansowanych. Wiec jezeli bym miała powiedziec to Wielki Słownik PWN Oxford jest swietny
ania1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:39   #4245
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez ania1608 Pokaż wiadomość
Ja również polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Osobiście go mam i jestem niesamowicie zadowolona, znajdziesz naprawde wszystko co chcesz, od potocznych słow do bardzo zaawansowanych. Słownik jest drogi nie powiem, ale mysle ze naprawde warto wczesniej miałam słownik z longmana i troszke szału dostawałam, bo tam nie ma zbyt dużo haseł, dla podstawowych rzeczy to jest w porzadku, ale nie do bardziej zaawansowanych. Wiec jezeli bym miała powiedziec to Wielki Słownik PWN Oxford jest swietny
Zgadzam się

Papierowy mam z Longmana - słownik współczesny ang-pol. Daje rade
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:50   #4246
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Studiować filologię angielską...

Ja też używam Longmana.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:18   #4247
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Studiować filologię angielską...

ja ogromnie polecam słownik fundacji Kościuszkowskiej (mam w wersji elektronicznej) oraz wielki słownik PWN jesli chodzi o pol-ang, ang-pol a ang-ang to Longman
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 23:04   #4248
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja też uważam że ang-ang jest lepszy, ale moim zdaniem świetnie sprawdza się słownik, który któraś z angliwizażanek polecała na początku tego wątku, nazywa się TheSage i jest do ściągnięcia gdzieś w sieci. ja mam chyba z 5 różnych słowników a i tak najczęściej korzystam z thesage.

a i jako początkująca studentka niemieckiego też nie wzięłabym niem-niem - próbowałam, ale za cholerę nic nie rozumiałam

mam w domu collinsa i longmana i oba mogę polecić
Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pol-ang, ang-pol to bardzo polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Drogi i wielki ale warto
Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Ja polecam wszystkie trzy
Cytat:
Napisane przez ania1608 Pokaż wiadomość
Ja również polecam Wielki Słownik PWN Oxford. Osobiście go mam i jestem niesamowicie zadowolona, znajdziesz naprawde wszystko co chcesz, od potocznych słow do bardzo zaawansowanych. Słownik jest drogi nie powiem, ale mysle ze naprawde warto wczesniej miałam słownik z longmana i troszke szału dostawałam, bo tam nie ma zbyt dużo haseł, dla podstawowych rzeczy to jest w porzadku, ale nie do bardziej zaawansowanych. Wiec jezeli bym miała powiedziec to Wielki Słownik PWN Oxford jest swietny
[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;26662835]Zgadzam się

Papierowy mam z Longmana - słownik współczesny ang-pol. Daje rade[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Ja też używam Longmana.
Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
ja ogromnie polecam słownik fundacji Kościuszkowskiej (mam w wersji elektronicznej) oraz wielki słownik PWN jesli chodzi o pol-ang, ang-pol a ang-ang to Longman
Dziękuję

Na ten Wielki Słownik PWN Oxford raczej mnie nie stać. Longman też trochę drogi Tzn. myślałam o czymś tańszym i chciałam zapytać jakie wydawnictwa są dobre, żeby nie kupić czegoś naprawdę beznadziejnego. Po prostu w moim przypadku nie ma sensu kupować takiego drogiego, wielkiego słownika, bo go nie wykorzystam Czasami rozwiązuję jakieś ćwiczenia albo czytam teksty z angielskich stron, ale do poważnego zabrania się za angielski daleka droga

Ale skoro tak zachwalacie ten słownik z wyd. PWN to może wybiorę coś z oferty tego wydawnictwa.

Może ten? http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/656...ford-t-12.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6568.jpg (8,9 KB, 1 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:20   #4249
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Studiować filologię angielską...

to kup sobie jakiś starszy, używany na allegro. ja mam w swoich zbiorach m.in 10 letniego chyba collinsa (po siostrze) i spokojnie daje radę
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 18:28   #4250
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Studiować filologię angielską...

Dziewczyny, jest taka sytuacja. Jestem świeżo po maturze, sprawdziłam odpowiedzi i z podstawy będę miała 100% a z rozszerzenia jakoś 90% ( od 88% do 91% mogą się punkty wahać). Czy jest sens w ogóle rejestrować się na filologię angielską na UW, czy dać sobie spokój? Tam ponoć trzeba mieć ponad 93% z rozszerzenia co najmniej.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 08:45   #4251
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Studiować filologię angielską...

Jest sens, ale to zależy jak inne Ci poszły/pójdą. Jeśli podobnie, to myślę, że powinnaś dostać się jak nie w pierwszej, to w drugiej turze
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:43   #4252
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Studiować filologię angielską...

moje marzenia o filologii na UŚ poszły nie powiem gdzie ^ ^
jak podstawe powinnam miec na 100%,tak z rozsz moge mieć MAX 77 %,zakładajac,że mam max z wypracowania,co jest nierealne i boje sie,ze nie zaliczą mi opowiadani,bo źle zrozumiałam temat i mam raczej źle ^ ^
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:52   #4253
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
moje marzenia o filologii na UŚ poszły nie powiem gdzie ^ ^
jak podstawe powinnam miec na 100%,tak z rozsz moge mieć MAX 77 %,zakładajac,że mam max z wypracowania,co jest nierealne i boje sie,ze nie zaliczą mi opowiadani,bo źle zrozumiałam temat i mam raczej źle ^ ^
Nie mów hop zobaczymy gdy nadejdą wyniki.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:56   #4254
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Studiować filologię angielską...

no ale ja juz wiem jak mi poszło czytanie,słuchanie i gramatyka ;P i sie wkurzyłam,bo oczywiscie zrobiłam ten sam błąd co ostatnio tzn tam gdzie sie wybiera jedna z 4 mozliwości dałąm not a miało byc no ^^ albo miałam dobrze w transformacji will be met i nie wiem co mi przyszło do glowy,że zmieniłam na will be meet,niby za to jest mało punktów,ale jak wiadomo każdy sie liczy..
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:41   #4255
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
no ale ja juz wiem jak mi poszło czytanie,słuchanie i gramatyka ;P i sie wkurzyłam,bo oczywiscie zrobiłam ten sam błąd co ostatnio tzn tam gdzie sie wybiera jedna z 4 mozliwości dałąm not a miało byc no ^^ albo miałam dobrze w transformacji will be met i nie wiem co mi przyszło do glowy,że zmieniłam na will be meet,niby za to jest mało punktów,ale jak wiadomo każdy sie liczy..
No to ja jeszcze lepiej zrobiłam -.-;
TO zdanie z congratulated napisałam na początku dobrze ' Congratulated on passing' , później zmieniłam na having passed(co rowniez było poprawną formą) i na koniec zmieniłam na ' congratulated (tutaj imie) passing' -.-' Miałam 2 poprawne formy i zmieniłam na złą.

I jeszcze to w czytaniu o tej babci, W ostatnim miałam dobrze, zaznaczyłam, że pragnie ona poznać tą dziewczynę która do niej piszę i zamieniłam na to, że nie chce się czuć winna . Irytuje mnie sytuacja, w której miałam dobrze i zmieniłam na źle 3 % poszły w plecy.

Najbardziej się obawiam tego, że będę zaraz poza lista przyjętych. Wtedy tych błędów sobie nie wybaczę.
Wolałabym pójśc na filologię, bo po skończeniu będę miała więcej możliwości, a po nauczaniu no to czeka mnie szkoła.

Ewentualnie, jakbym skończyła nauczanie angielskiego, po tym zrobiłabym tłumaczenia specjalistyczne, to myślicie, że to nie skreśla mojej szansy na bycie tłumaczem?

Na razie to poczekamy do wyników zobaczymy
Podobno, mój rocznik jest już w tym niżu demograficznym. Tylko, że matura była łatwa i progi będą pewnie wysokie -.-'

I tak btw: Który kierunek/ uczelnie wybralibyście na moim miejscu :
-UMCS - filologia angielska, czy
-UW - nauczanie języka angielskiego?
Z góry dziękuję za podpowiedzi

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-05-07 o 10:50
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:51   #4256
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Studiować filologię angielską...

ja całkowicie zmaściłam to zadanie o kierowcy autobusu ^ ^
a to dlaczego Grace zdecydowała sie odpowiedziec na drugi list dałam ,że załowała,że sklamała na temat wydarzeń w Riverton ^ ^
ja nie wiem,skąd mi sie czasami biorą takie odp ;P

kurcze,dlaczego wyniki muszą byc tak późno
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 11:04   #4257
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Studiować filologię angielską...

Czy mogą dołączyć do grona osoby mające zamiar studiować filologię ang?
I czy jest może tutaj jakaś studentka WSSP z Lublina?
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:04   #4258
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Czy mogą dołączyć do grona osoby mające zamiar studiować filologię ang?
I czy jest może tutaj jakaś studentka WSSP z Lublina?
Ja wprawdzie tam nie studiuję, ale co nieco (ze słyszenia od osób tam studiujących) mogłabym o tej szkole powiedzieć, niekoniecznie dobrego
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 15:38   #4259
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Studiować filologię angielską...

dziewczyny, moje wyniki to (jak przypuszczam) 100% z podstawowego angielskiego i 86-90% z rozszerzonego. nie zdawałam polskiego rozszerzonego mam szansę dostać się gdzieś na filologię angielską (tłumaczenie)? jakie są progi na UP i UŚ?
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 15:49   #4260
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Styczniowa93 Pokaż wiadomość
dziewczyny, moje wyniki to (jak przypuszczam) 100% z podstawowego angielskiego i 86-90% z rozszerzonego. nie zdawałam polskiego rozszerzonego mam szansę dostać się gdzieś na filologię angielską (tłumaczenie)? jakie są progi na UP i UŚ?
A nie pisze gdzieś na ich stronach ?
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.