Aparaty ortodontyczne cz. XI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 10:08   #1381
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość
Dziewczynki ratunku!!
Dawno mnie tu nie było, bo po 2 latach z aparatem człowiek traci wenę twórczą.. W każdym razie dziś po raz pierwszy miałam przeklejany zamek, bo zmieniamy kąt nachylenia dwójki. No i po przyjściu do domu pyk! i zamek odpadł.. Było po 20, orto już ma zamknięty gabinet, polecę w pon. rano.
W zasadzie jako rutyniara i stary kalosz powinnam wzruszyć ramionami i poczekać do pon. Ale:
- boję się, że akurat wyciągana i przeciągana dwójka się odwróci o 180 stopni
- albo że zamek zgubię/zeżrę/zepsuje (niby nie mam jak go zdjąć bo wisi przymocowany metalową ligaturą, ale jak znam swoje szczęście to go przez sen językiem oddłubię).
Help! Komu już coś odpadło i przeżył? Pocieszcie mnie
Pocieszę Ciebie, bo ja chyba jestem tutaj mistrzem świata w ilości odklejonych zamków i już tak nie panikuję. Na razie (odpukać i splunąć przez lewe ramię) od 3 tyg. nic się nie dzieje, ale jak już wcześniej pisałam poszedł mi 1 na górze i 5 na dole, więc doświadczenia w tym zakresie mam niezmierzone. Dwa odpadły mi w czasie urlopu zagranicą, ale jakoś psychicznie dotrwałam - chodziłam z odklejonym zamkiem przez prawie 3 tyg. Nie wiem, jak zachowują się luźne zamki z ligaturą, bo ja mam bezligaturowy (możesz go zdjąć sama?) i cudownie kręcił kółka wokół łuku. Trzymaj się i bez paniki
__________________

molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:43   #1382
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
ja byłam w takiej sytuacji i zrezygnowałam z wyjazdu. wybierałam się zbyt daleko, żeby wracać tu na wizyty. zmiana lekarza też nie wydawała mi się dobrą opcją.
Ja nie mogę zrezygnować z wyjazdu, dlatego moje pytanie jest bardziej pod kontem tego czy orto są przychylni na przejęcie leczenia?
Czy któraś z Was zmieniała orto w trakcie noszenia aparatury?
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:19   #1383
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze a siniaka już masz?
Siniaka jeszcze nie mam Ale dobrze wiedzieć, że będzie... mam czas by się nastawić . Choć i teraz z naderwanym kącikiem ust (chirurg wpychał rękę...) i opuchlizną wyglądam jakby ktoś mi przyłożył.

A jak myłaś zęby? Bo mi się strasznie trudno wkłada szczoteczkę, a jednak mam ten górny aparat i nie chce żeby mi się rozwinęła jakaś próchnica. Póki co myję je tylko wyciorkiem, ale to jednak nie jest zbyt skuteczna metoda...
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:33   #1384
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Witajcie jutro o 18.30 ściągają mi hassa z jednej strony się cieszę bo w końcu bez tego sylikonu będę żyła, i się też troszkę obawiam że spuchnie mi szczęka, że ściąganie będzie okropne, choć troszkę poluzowałam aparat... napisze co i jak jutro albo w poniedziałek
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:35   #1385
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Witam wszystkie aparatki!
Chciałam się Was poradzić w pewnej dosyć nieciekawej dla mnie kwestii.
Po wielkich oszczędnościach wreszcie mogę pozwolić sobie na zafundowanie aparatu
Problem tkwi w tym, że za rok mam zamiar wyjechać za granicę..
i tu moje pytanie.. jak to się ma ze zmianą ortodonty w trakcie leczenia?
Comiesięczne wizyty w Polsce odpadają więc nie wiem czy nie lepiej po prostu odczekać jeszcze ten rok i rozpocząć leczenie za granicą, mimo o wiele większych kosztów
Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
Widzę, że masz podobny problem do mnie Chociaż właściwie ja problemu nie widzę W środe zakładam aparat a za równiutkie 2 tygodnie przeprowadzam sie do Szwajcarii <jupi> Będę przylatywać do Polski co 6 tygodni na dokręcanie. Nie wiem dokąd wyjeżdżasz, ale mnie się bardziej opłacało rozwiązać to właśnie w taki sposób, bo aparaty w Szwajcarii są straszliwie drogie... Przemyśl to dokładnie, bo jednak to jest zobowiązanie się do odwiedzania Polski bardzo często a to zapewne będzie męczące... Ja się zdecydowałam, ale jakkolwiek będzie nie będę żałować, bo chcę miec piękny uśmiech
__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:29   #1386
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Siniaka jeszcze nie mam Ale dobrze wiedzieć, że będzie... mam czas by się nastawić . Choć i teraz z naderwanym kącikiem ust (chirurg wpychał rękę...) i opuchlizną wyglądam jakby ktoś mi przyłożył.

A jak myłaś zęby? Bo mi się strasznie trudno wkłada szczoteczkę, a jednak mam ten górny aparat i nie chce żeby mi się rozwinęła jakaś próchnica. Póki co myję je tylko wyciorkiem, ale to jednak nie jest zbyt skuteczna metoda...
Wpychałam szczoteczkę i myłam z dnia na dzień jest łatwiej, więc musisz się przemóc i otworzyć usta starałam się oczywiście nie dotykać szczoteczką szwów
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:24   #1387
klaudiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

pisałam, że efekt po zdjęciu super, ale po ochłonięciu od zdjęcia aparatu i dłuższym przyjrzeniu się to jestem trochę załamana. nie dość, że wydałam ok 6 tys. to nie podobają mi się moje 'nowe' zęby...
http://i55.tinypic.com/2w2h7cw.jpg
klaudiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 18:38   #1388
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez klaudiaax Pokaż wiadomość
pisałam, że efekt po zdjęciu super, ale po ochłonięciu od zdjęcia aparatu i dłuższym przyjrzeniu się to jestem trochę załamana. nie dość, że wydałam ok 6 tys. to nie podobają mi się moje 'nowe' zęby...
http://i55.tinypic.com/2w2h7cw.jpg
Jak dla mnie wyglądają super Co Ci się nie podoba? ;>
__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:43   #1389
klaudiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez autoironia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wyglądają super Co Ci się nie podoba? ;>
uważam, że powinny trochę lepiej wyglądać. lewa 2 mi od tyłu odstaje, prawa 2 leci do przodu i zachodzi na prawa 1, ktora tez nie jest fajna.
ps. jak odzyskam swój komputer, to pokaże zdj. krzywych zębów.
klaudiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:03   #1390
autoironia
Raczkowanie
 
Avatar autoironia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez klaudiaax Pokaż wiadomość
uważam, że powinny trochę lepiej wyglądać. lewa 2 mi od tyłu odstaje, prawa 2 leci do przodu i zachodzi na prawa 1, ktora tez nie jest fajna.
ps. jak odzyskam swój komputer, to pokaże zdj. krzywych zębów.
Hmm... Ja tego nie widzę, ale z chęcią zobaczę ząbki "przed". Pokaz zdjęcie koniecznie jak już będziesz je miała
__________________
Aparatka
góra - 29.06.2011r.

A.
autoironia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:11   #1391
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Ula05, aaaa super! teraz to ja tu zostane jedna z tym hassem nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ! wrzuć koniecznie fotki po zdjęciu i z nowym aparatem na górze jutro albo w poniedziałek to napisz jutro haha

klaudiaax, na zdjęciu zęby wyglądają na idealne
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?




Edytowane przez oska99
Czas edycji: 2011-06-19 o 19:31
oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 20:21   #1392
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

dołączam się do Was w zasadzie jestem już bardziej przy końcu noszenia aparatu, ale lepiej późno niż później :p

mam założony aparat Damona od ponad dwóch lat (dokładnie od 26.05.2009 ) i na górę, i na dół. liczę na to, że już niedługo mi go zdejmą, bo chciałabym już zobaczyć swój uśmiech bez niego liczę na to, że nowy rok akademicki rozpocznę pięknym, bezaparatowym uśmiechem, ale co z tego wyjdzie, to się okaże :p
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:13   #1393
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
Ula05, aaaa super! teraz to ja tu zostane jedna z tym hassem nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ! wrzuć koniecznie fotki po zdjęciu i z nowym aparatem na górze jutro albo w poniedziałek to napisz jutro haha
hehe dobre myślałam o wtorku
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:29   #1394
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

czy Wam też się robią/robiły szpary między zębami na dole ? pocieszcie mnie bo ja właśnie zauważyłam między 3 a 4
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:43   #1395
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cześć dziewczyny dopiero zaczynam czytać ten wątek jednak zanim wszystko przeczytam to mam parę pytań i byłabym wdzięczna za odpowiedzi otóż w tym tygodniu idę na moją pierwszą wizytę u ortodonty. Bardzo chciałabym założyć sobie aparat kosmetyczny i tu zastanawiam się nad porcelanowym i szafirowym/kryształowym. Wiem, że oba są mniej widoczne od zwykłego metalowego, ale który z nich jest najmniej widoczny?? Czytałam, że jeżeli nie ma się białych zębów to po założeniu aparatu porcelanowego będą się one wydawać jeszcze bardziej żółte.. i właśnie nie wiem ile w tym prawdy.. Może powiecie mi coś na ten temat ze swojego doświadczenia?? może jestem niemądra, ale bardzo się denerwuję i krępuję przed założeniem aparatu..
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:57   #1396
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez lilkaa009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dopiero zaczynam czytać ten wątek jednak zanim wszystko przeczytam to mam parę pytań i byłabym wdzięczna za odpowiedzi otóż w tym tygodniu idę na moją pierwszą wizytę u ortodonty. Bardzo chciałabym założyć sobie aparat kosmetyczny i tu zastanawiam się nad porcelanowym i szafirowym/kryształowym. Wiem, że oba są mniej widoczne od zwykłego metalowego, ale który z nich jest najmniej widoczny?? Czytałam, że jeżeli nie ma się białych zębów to po założeniu aparatu porcelanowego będą się one wydawać jeszcze bardziej żółte.. i właśnie nie wiem ile w tym prawdy.. Może powiecie mi coś na ten temat ze swojego doświadczenia?? może jestem niemądra, ale bardzo się denerwuję i krępuję przed założeniem aparatu..
Hej

ja mam szafirowy i jest on kompletnie niewidoczny widać tylko drucik oczywiście jak ktoś stoi blisko to widać, że coś na zębach jest, ale wiele osób dopiero po dłuższej chwili zauważyło, że mam aparat I nie ma się czego krępować.
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:02   #1397
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
czy Wam też się robią/robiły szpary między zębami na dole ? pocieszcie mnie bo ja właśnie zauważyłam między 3 a 4
i to jakie :p między 3 a 4, 2 a 3, nawet miałam między jedynkami dolnymi... zęby Ci się przesuwają, to i pojawiają się szpary u mnie były wynikiem łańcuszków na dolnych zębach, szczególnie tych założonych od 3 do 6, teraz, po wymianie drutów i łańcuszka założonego na wszystkie zęby szparek nie ma także się nie przejmuj
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:05   #1398
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
czy Wam też się robią/robiły szpary między zębami na dole ? pocieszcie mnie bo ja właśnie zauważyłam między 3 a 4
Niesety Mam dwie- pierwszą między 1 a 2 i drugą między 3 a 4
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:06   #1399
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Hej

ja mam szafirowy i jest on kompletnie niewidoczny widać tylko drucik oczywiście jak ktoś stoi blisko to widać, że coś na zębach jest, ale wiele osób dopiero po dłuższej chwili zauważyło, że mam aparat I nie ma się czego krępować.
dziękuję za odp mam nadzieję, że po założeniu aparatu szybko się przyzwyczaję i przestanę krępować, bo przecież tylu ludzi je nosi.. Jeśli mogę zapytać, ile płaciłaś za swój aparat?? Zastanawiam się czy nie wybrać tzw. mieszanego aparatu ze względu na ograniczone finanse.. Tylko ciekawe czy we wszystkich gabinetach się to praktykuje
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:25   #1400
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Ayrine , _Cookie Monster_, dzięki, czyli jest okej a dopiero co miałam taki ścisk między zębami , nawet nici nie mogłam przełożyć, a teraz tyyle miejsca
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:21   #1401
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

a ja dzisiaj jadę do orto... jak wrócę to wrzucę zdjęcia
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:35   #1402
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez lilkaa009 Pokaż wiadomość
dziękuję za odp mam nadzieję, że po założeniu aparatu szybko się przyzwyczaję i przestanę krępować, bo przecież tylu ludzi je nosi.. Jeśli mogę zapytać, ile płaciłaś za swój aparat?? Zastanawiam się czy nie wybrać tzw. mieszanego aparatu ze względu na ograniczone finanse.. Tylko ciekawe czy we wszystkich gabinetach się to praktykuje
Na górze mam szafirowy koszt 2500zł, a na dolę będę mieć pewnie metalowy a on kosztuje 1700 chyba
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:45   #1403
Koka_inna
Raczkowanie
 
Avatar Koka_inna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
Ula05, aaaa super! teraz to ja tu zostane jedna z tym hassem nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ! wrzuć koniecznie fotki po zdjęciu i z nowym aparatem na górze jutro albo w poniedziałek to napisz jutro haha

klaudiaax, na zdjęciu zęby wyglądają na idealne
Ojj nie jedna :P jeszcze jestem ja z hyraxem Ty przynajmniej wiesz kiedy ściągniesz a mi orto nic nie mówi
__________________
Aparacik

Dół - 26.05.2011 - Listopad.2012
Góra - 5.08.2011 - Listopad.2012

Hyrax - od 14.02.2011 do 2.08.2011
Koka_inna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:50   #1404
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Koka_inna, no teraz to już nie wiem bo się okazuje,że moja orto jest w ciąży BLIŹNIACZEJ i idzie w sierpniu na urlop i nie wiem jak będzie ze mną :P 7 lipca mam wizyte to się dowiem
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:55   #1405
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
Koka_inna, no teraz to już nie wiem bo się okazuje,że moja orto jest w ciąży BLIŹNIACZEJ i idzie w sierpniu na urlop i nie wiem jak będzie ze mną :P 7 lipca mam wizyte to się dowiem
bliźniaczej:O no ładnie, a skąd wiesz? i co z nami będzie teraz?
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:02   #1406
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
bliźniaczej:O no ładnie, a skąd wiesz? i co z nami będzie teraz?
ciocia mi wczoraj mówiła, bo moja kuzynka fotografuje, a orto mówi,że ona zamawia sesje dla swoich skarbusiów, no i ciocia mi potwierdziła, że będzie mieć bliźniaki.. nie wiem co z nami będzie
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:33   #1407
klaudiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
Ula05, aaaa super! teraz to ja tu zostane jedna z tym hassem nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ! wrzuć koniecznie fotki po zdjęciu i z nowym aparatem na górze jutro albo w poniedziałek to napisz jutro haha

klaudiaax, na zdjęciu zęby wyglądają na idealne
dziękuję zobaczymy, jeszcze pogadam z ortką :P
a tu wstawiam zdjęcie 1. w dzień po założeniu, 2 miesiąc po (tam tez niby widac dol, przed zalozeniem aparatu)
http://i53.tinypic.com/wjdjy0.jpg
klaudiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:50   #1408
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez klaudiaax Pokaż wiadomość
dziękuję zobaczymy, jeszcze pogadam z ortką :P
a tu wstawiam zdjęcie 1. w dzień po założeniu, 2 miesiąc po (tam tez niby widac dol, przed zalozeniem aparatu)
http://i53.tinypic.com/wjdjy0.jpg
porównałam Twoje efekty z tymi fotkami co wrzuciłaś teraz i z tą wczorajszą po zdjęciu aparatu, no i efekt jest mega! mi się bardzo podobają pogadaj z orto, ale nie wiem co ona mogłaby jeszcze zrobić
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:19   #1409
klaudiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

Cytat:
Napisane przez oska99 Pokaż wiadomość
porównałam Twoje efekty z tymi fotkami co wrzuciłaś teraz i z tą wczorajszą po zdjęciu aparatu, no i efekt jest mega! mi się bardzo podobają pogadaj z orto, ale nie wiem co ona mogłaby jeszcze zrobić
dziękuję :P tak mnie wszyscy na duchu podnoszą
klaudiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:01   #1410
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XI

klaudiaax, wg mnie jest super
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.