Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 12:27   #1261
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam każdy model jest inny , ja też jestem na etapie szukania odpowiedniego stanika i przymierzyłam tyle modeli i rozmiarów że momentami sama nie wiem jaki noszę W nowych Freyach 65 są dla mnie za luźne! a mam pod biustem 67 ciasno, a z kolei w innych firmach 65 są ciasnawe, a we wspomnianym przeze mnie toffi straplesie 70 mnie ciśnie o miseczce już nawet nie wspomnę Tak że jakmasz możliwość to mierz próbuj z 85B, 85A i zobacz jak będziesz się czuła, a najlepiej idź do sklepu z brafiterką, panie są na prawdę pomocne
Idę do zwykłego sklepu z bielizną, gdzie panie się w ogóle nie znają na dobieraniu biustonosza dlatego właśnie najpierw tutaj chciałam się czegoś dowiedzieć. Spróbuję z miseczką A, bo obwód jest dobry.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:39   #1262
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Idę do zwykłego sklepu z bielizną, gdzie panie się w ogóle nie znają na dobieraniu biustonosza dlatego właśnie najpierw tutaj chciałam się czegoś dowiedzieć. Spróbuję z miseczką A, bo obwód jest dobry.
To może być różnie z tym, fakt obwód 80 jest częściej spotykany niż 65 którego szukałam, o ile 70 jeszcze znalazłam to miseczka powyżej B w tym obwodzie to prawie cud a no i nie daj sobie wcisnąć czegoś na siłę...bo zwykle paniom w takim sklepie zależy na sprzedaży a nie na zadowoleniu klienta
Ja raz poszłam do sklepu Triumpha i spytałąm o rozmiar 65D, dziewczyna spojżała na mnie i z powątpiewaniem odrzekła:
"Na Panią to chyba be?" Tak że nie polecam jak chcesz kupić pierwszy dobry stanik tzw. zwykłych sklepów...
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:47   #1263
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
Witam. Jeśli mogę to się przyłączę. Mierzyłam sobie na kalkulatorze jaki stanik powinnam nosić. Wyszło mi na jednym: 60D, a na drugim: 65A. Teraz w koncu nie wiem jaki rozmiar jest prawidłowy. Teraz noszę 70B (zresztą mniejszych w obwodzie to u mnie w mieście nie mogę dostać ) A chciałabym kupić sobie dobrze dobrany biustonosz bo zrobiły mi się bułeczki pod pachą, a to paskudnie wygląda. Myślę, że jak dobrze dobiorę stanik to one znikną (przynajmniej mam taką nadzieję).
Nie podałaś swoich wymiarów więc my też nie wiemy jak mogłybyśmy Ci pomóc. Czasem lepiej sprawdzić w tabelce niż wyliczać z kalkulatora http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html .
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:55   #1264
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Idę do zwykłego sklepu z bielizną, gdzie panie się w ogóle nie znają na dobieraniu biustonosza dlatego właśnie najpierw tutaj chciałam się czegoś dowiedzieć. Spróbuję z miseczką A, bo obwód jest dobry.
tylko w zwykłym sklepie musisz mocno uważać na rozciągliwe obwody, które tam występują w 90%; niektóre moje 75 potrafiły się i do 90 rozciągnąć
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:58   #1265
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Nie podałaś swoich wymiarów więc my też nie wiemy jak mogłybyśmy Ci pomóc. Czasem lepiej sprawdzić w tabelce niż wyliczać z kalkulatora http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html .
Obwód pod biustem mierzony ciasno: 67 cm, obwód w biuście: 80 cm w staniku, a bez stanika to tylko 77 cm (takie małe pryszcze ). Mam problemy z kupnem dobrze dopasowanego stanika, bo wszystkie sa za szerokie. Chyba w dziecinnym zaczne kupować

Edytowane przez aggie3
Czas edycji: 2011-07-21 o 14:01
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 14:48   #1266
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
To może być różnie z tym, fakt obwód 80 jest częściej spotykany niż 65 którego szukałam, o ile 70 jeszcze znalazłam to miseczka powyżej B w tym obwodzie to prawie cud a no i nie daj sobie wcisnąć czegoś na siłę...bo zwykle paniom w takim sklepie zależy na sprzedaży a nie na zadowoleniu klienta
Ja raz poszłam do sklepu Triumpha i spytałąm o rozmiar 65D, dziewczyna spojżała na mnie i z powątpiewaniem odrzekła:
"Na Panią to chyba be?" Tak że nie polecam jak chcesz kupić pierwszy dobry stanik tzw. zwykłych sklepów...
Tak, ale tata mi nie da +100zł na biustonosz, więc muszę się zaopatrywać w tych zwykłych sklepach gdzie za 20/40 zł kupię.


Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
tylko w zwykłym sklepie musisz mocno uważać na rozciągliwe obwody, które tam występują w 90%; niektóre moje 75 potrafiły się i do 90 rozciągnąć
Tzn. ja kupuję w zwykłym sklepie, ale nie takim najgorszym. W sumie biustonosz, który tam kupiłam na szczęście się nie naciągnął.

Dzisiaj niestety nie pojadę, ale jutro pewnie tak. Taka u mnie pogoda, że aż się odechciewa z domu wyjść..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:30   #1267
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A ja mam: obwód 87, a w biuście 97. Wyszło mi, że 80B i taki rozmiar mam jednego biustonosza. Inne są dużo mniejsze bo 70B, i 65B. No, ale w nie, nie wejdę bo przytyłam, a co dziwne piersi mi się nie zmieniają. Oprócz obwodu to piersi w ogóle mi nie rosną, ale to wina głodówek.
Ja bym się skłaniała do 80C. Przy dobrym biustonoszu biust może się trochę powiększyć, a Tobie tylko 0,5cm brakuje do miseczki C.

Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
Obwód pod biustem mierzony ciasno: 67 cm, obwód w biuście: 80 cm w staniku, a bez stanika to tylko 77 cm (takie małe pryszcze ). Mam problemy z kupnem dobrze dopasowanego stanika, bo wszystkie sa za szerokie. Chyba w dziecinnym zaczne kupować
Spróbuj 60D I nie w dziecinnym, a w jednym ze stanikowej mapy
I miałaś rację z tym, co wcześniej pisałać - w biustonoszu, który na Tobie dobrze leży nie będzie bułek pod pachą. Kiedy fiszbiny będą celowały w środek pachy, to nie podzielą piersi na pół i jej zewnętrzna część nie wypłynie poza biustonosz.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tak, ale tata mi nie da +100zł na biustonosz, więc muszę się zaopatrywać w tych zwykłych sklepach gdzie za 20/40 zł kupię.
Napisz nam przede wszystkim swoje wymiary. A biustonosz do 40zł kupisz też na allegro, gdzie masz dostęp do różnych rozmiarów.
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 17:50   #1268
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

_carlajna_ ja też sobie wpisywałam , ale jak przymierzałam to nie zmieściłam się w 70H ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane A po prostu piankowych nie chcę, cenie sobie swobodę
To co jeszcze byście mi poradziły ze staników zbierających piersi i troszkę je pomniejszających
Dziękuję za szybką odpowiedź to miłe z waszej strony
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:37   #1269
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
_carlajna_ ja też sobie wpisywałam , ale jak przymierzałam to nie zmieściłam się w 70H ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane A po prostu piankowych nie chcę, cenie sobie swobodę
To co jeszcze byście mi poradziły ze staników zbierających piersi i troszkę je pomniejszających
Dziękuję za szybką odpowiedź to miłe z waszej strony
A który z tych miękkich mierzyłaś, bo ja na balkonetce czytałam że np. szarak jest dużomiskowy?? A tak w ogóle to ja ci "wyliczyłam" 75 (w effunakach) w obwodzie i wtedy też miseczki inaczej leżą... ale musiałabyś spróbować...
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:44   #1270
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Czesc dziewczyny Trafilam na Wasz watek rano i od tamtej pory probuje przebrnac przez wszystkie widomosci, ale moze latwiej bedzie napisac. Moj biust jest zmasakrowany 2-letnim karmieniem.
Nosze rozmiar 70A, po zmierzeniu sie, 73cm pod biustem, 90cm w biuscie i przy sklonie 94cm, w kalkulatorze wyszlo 70D. W glowie mi sie nie miesci, ze jest az taka roznica.. hmm.. Co polecacie na sam poczatek przygody z nowym rozmiarem i czy w ogole wiarygodny on jest?
sesese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:51   #1271
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja się wybieram w swoim mieście do braffiterki bo nie potrafię sobie sama dobrać stanika, albo za mały albo za duży. Albo bułkuje albo moje piersi giną w misce.. Myślałam, że to proste dobrać stanik ale już się męczę 3 rok i ciągle nie trafiłam na swój rozmiar, model, firmę. A jak wiecie te staniki do tanich nie należą..
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 21:17   #1272
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

sesese jak to możliwe, że upchnęłaś swój biust w rozmiar 70A. Je też jestem po długim karmieniu, starszej córki 1,5 roku i młodszej 1 rok. W tabelach wychodzą mi różne rozmiary. Pod biustem mam 74cm, ciasno mierzone (ale oddychać mogę). W biuście 94, przy pochyleniu 96. Nie wiem jaki byłby dla mnie odpowiedni rozmiar. W sklepach zawsze przymierzam 20 różnych staników i wybieram jeden, a w domu okazuje się, że obwód pod biustem jest za luźny
301185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:21   #1273
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez sesese Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Trafilam na Wasz watek rano i od tamtej pory probuje przebrnac przez wszystkie widomosci, ale moze latwiej bedzie napisac. Moj biust jest zmasakrowany 2-letnim karmieniem.
Nosze rozmiar 70A, po zmierzeniu sie, 73cm pod biustem, 90cm w biuscie i przy sklonie 94cm, w kalkulatorze wyszlo 70D. W glowie mi sie nie miesci, ze jest az taka roznica.. hmm.. Co polecacie na sam poczatek przygody z nowym rozmiarem i czy w ogole wiarygodny on jest?
Nawet ja, początkująca mogę Ci powiedzieć że jest wiarygodny przy takich wymiarach Nie mam pojęcia jak Ty się upchnęłaś w ten 70A Z pokarmieniowym biustem nie mam doświadczenia, więc nie doradzę...ale radzę spróbować jak tylko masz możliwość pomierzyć Ja też zrobiłam ogromne oczy jak mi kalkulator wyliczył 65DD ale jak zobaczyłam stanik w tym rozmiarze to uwierzyłam
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:36   #1274
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez sesese Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Trafilam na Wasz watek rano i od tamtej pory probuje przebrnac przez wszystkie widomosci, ale moze latwiej bedzie napisac. Moj biust jest zmasakrowany 2-letnim karmieniem.
Nosze rozmiar 70A, po zmierzeniu sie, 73cm pod biustem, 90cm w biuscie i przy sklonie 94cm, w kalkulatorze wyszlo 70D. W glowie mi sie nie miesci, ze jest az taka roznica.. hmm.. Co polecacie na sam poczatek przygody z nowym rozmiarem i czy w ogole wiarygodny on jest?
sesese ja bym na Twoim miejscu nawet spróbowała 65E i ewentualnie dokupiła przedłużkę. Generalnie powinno się nosić obwód minimum 5cm mniejszy od rzeczywistego. U Ciebie to będzie aż 8cm, dlatego na początek doradzam na wszelki wypadek przedłużkę (te 8cm nie jest takie straszne - moja koleżanka mająca 72cm pod biustem nosi biustonosze o obwodzie 60cm!). Potem Ty się przyzwyczaisz do ciasnych i pewnie sama z niej zrezygnujesz, a biustonosz dłużej posłuży. No i ja osobiście polecam na początek brytyjczyki, szczególnie Panache. Nie znam osoby, której wyliczony na początek rozmiar nie pokryłby się z biustonoszami tej firmy. Jeśli nie masz dostępu do sklepów ze stanikowej mapy to poszukaj w sklepach internetowych - co prawda drogie, ale teraz są wyprzedaże. Poza tym w internetowych jest możliwość wymiany, co może się okazać ważne przy kupnie pierwszego biustonosza.

Cytat:
Napisane przez 301185 Pokaż wiadomość
sesese jak to możliwe, że upchnęłaś swój biust w rozmiar 70A. Je też jestem po długim karmieniu, starszej córki 1,5 roku i młodszej 1 rok. W tabelach wychodzą mi różne rozmiary. Pod biustem mam 74cm, ciasno mierzone (ale oddychać mogę). W biuście 94, przy pochyleniu 96. Nie wiem jaki byłby dla mnie odpowiedni rozmiar. W sklepach zawsze przymierzam 20 różnych staników i wybieram jeden, a w domu okazuje się, że obwód pod biustem jest za luźny
Spróbuj 70F na początek (albo 65G jeśli nie boisz się mocniejszego ściśnięcia pod biustem)

Edytowane przez Hollyhock
Czas edycji: 2011-07-21 o 22:38
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:59   #1275
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
sesese ja bym na Twoim miejscu nawet spróbowała 65E i ewentualnie dokupiła przedłużkę. Generalnie powinno się nosić obwód minimum 5cm mniejszy od rzeczywistego. U Ciebie to będzie aż 8cm, dlatego na początek doradzam na wszelki wypadek przedłużkę (te 8cm nie jest takie straszne - moja koleżanka mająca 72cm pod biustem nosi biustonosze o obwodzie 60cm!). Potem Ty się przyzwyczaisz do ciasnych i pewnie sama z niej zrezygnujesz, a biustonosz dłużej posłuży. No i ja osobiście polecam na początek brytyjczyki, szczególnie Panache. Nie znam osoby, której wyliczony na początek rozmiar nie pokryłby się z biustonoszami tej firmy. Jeśli nie masz dostępu do sklepów ze stanikowej mapy to poszukaj w sklepach internetowych - co prawda drogie, ale teraz są wyprzedaże. Poza tym w internetowych jest możliwość wymiany, co może się okazać ważne przy kupnie pierwszego biustonosza.
Ta daam! Oto i już znasz może nie osobiście ale zawsze Z kalkulatora wychodzi 30D, a obwód był za luźny i miseczka za mała i żeby nie było obejrzała mnie pani brafiterka Ciężki mój los bojestem zdezorientowana...
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 23:30   #1276
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
A który z tych miękkich mierzyłaś, bo ja na balkonetce czytałam że np. szarak jest dużomiskowy?? A tak w ogóle to ja ci "wyliczyłam" 75 (w effunakach) w obwodzie i wtedy też miseczki inaczej leżą... ale musiałabyś spróbować...
Kiedy ja dopiero mieszczę się w 70J sama nie wiem dlaczego ;p może to ze względu na jędrność , już od dawna ćwiczę klatę
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 09:54   #1277
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
sesese ja bym na Twoim miejscu nawet spróbowała 65E i ewentualnie dokupiła przedłużkę. Generalnie powinno się nosić obwód minimum 5cm mniejszy od rzeczywistego. U Ciebie to będzie aż 8cm, dlatego na początek doradzam na wszelki wypadek przedłużkę (te 8cm nie jest takie straszne - moja koleżanka mająca 72cm pod biustem nosi biustonosze o obwodzie 60cm!). Potem Ty się przyzwyczaisz do ciasnych i pewnie sama z niej zrezygnujesz, a biustonosz dłużej posłuży. No i ja osobiście polecam na początek brytyjczyki, szczególnie Panache. Nie znam osoby, której wyliczony na początek rozmiar nie pokryłby się z biustonoszami tej firmy. Jeśli nie masz dostępu do sklepów ze stanikowej mapy to poszukaj w sklepach internetowych - co prawda drogie, ale teraz są wyprzedaże. Poza tym w internetowych jest możliwość wymiany, co może się okazać ważne przy kupnie pierwszego biustonosza.


Spróbuj 70F na początek (albo 65G jeśli nie boisz się mocniejszego ściśnięcia pod biustem)
A mi się nie pokrył, bo wyliczało mi 65DD a nosze tylko D
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 11:23   #1278
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziekuje Wam slicznie Dziewczyny za tak szybkie i fachowe doradztwo Ja jako niedowiarek pojde do sklepu i obadam czy maja tam takie rozmiary i jesli tak to poprzymierzam, bo powiem Wam, ze boje sie zamawiac z netu, jakos nie uklada sie w mojej glowie, jak z miseczki A taki skok do D czy nawet E, no szok... Musze to zobaczyc
sesese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:17   #1279
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A ja mam: obwód 87, a w biuście 97. Wyszło mi, że 80B i taki rozmiar mam jednego biustonosza. Inne są dużo mniejsze bo 70B, i 65B. No, ale w nie, nie wejdę bo przytyłam, a co dziwne piersi mi się nie zmieniają. Oprócz obwodu to piersi w ogóle mi nie rosną, ale to wina głodówek.
A co w tym dziwnego, że piersi się nie zmieniają? Przecież wcale nie musi tak być, nie zawsze coś się zmienia i biust rośnie.

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
nicko pamiętam jak pisałaś że staniki Ewy Michalak są bardzo w porządku, jednak mi nie przypasowały do gustu Wszystkie są dosłownie na piance
Teraz szukam jakiegoś sportowego i też mam problem ze znalezieniem .
Najlepiej wydać 9 tys na operacje i móc wciskać się we wszystko <marzyciel>
Dlaczego nie chcesz pianki, one są naprawdę bardzo wygodne, ta pianka jest bardzo cieniutka, miseczki wyprofilowane. Fajnie jak byś miała okazję je gdzieś obejrzeć na żywo na pewno byś się przekonała.
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Jeżeli mam nosić 80B, ale uważam, że mam miseczkę za dużą. Mam kupić 80A? Bo dziś jadę po biustonosz.
Dlaczego uważasz, że miseczka jest za duża, może z obwodem jest coś nie tak, wstaw zdjęcia w tym staniku.

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
_carlajna_ ja też sobie wpisywałam , ale jak przymierzałam to nie zmieściłam się w 70H ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane A po prostu piankowych nie chcę, cenie sobie swobodę
To co jeszcze byście mi poradziły ze staników zbierających piersi i troszkę je pomniejszających
Dziękuję za szybką odpowiedź to miłe z waszej strony
Z pomniejszających nic
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 13:58   #1280
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość

Dlaczego nie chcesz pianki, one są naprawdę bardzo wygodne, ta pianka jest bardzo cieniutka, miseczki wyprofilowane. Fajnie jak byś miała okazję je gdzieś obejrzeć na żywo na pewno byś się przekonała.


Z pomniejszających nic
Widziałam i przymierzałam ;-p i NIEEEEEEEEEE
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:40   #1281
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej Dziewczyny Bylam w kilku sklepach z bielizna u mnie w miascie, hmm.. jak powiedzialam rozmiar jaki chce przymierzyc, czyli 65E i 70D to kobiety popatrzyly jedna na druga z usmiechem i dostalam do przymiarki 70A i 70B hmm.. wiec to by bylo na tyle moich zakupow w miescie, pozostaje mi net. Mozecie mi podac skad szybko i bezproblemowo zamawiacie bielizne, wiem ze sa linki na pierwszej stronie, ale ja chce jeden konkretny. Dziekuje
sesese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:19   #1282
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

sesese, ja mam podobne wymiary do Twoich a zawsze proponują mi panie rozmiar przynajmniej C. U mnie jest taki problem, że mam wahania wagi, np. po odstawieniu od piersi starszej córki przytyłam 4 kg i w biuście miałam 104-106cm, teraz 2 m-ce po odstawieniu młodszej piersi też stały się pełniejsze i nowo zakupiony stanik formuje 4 piersi. Przy wahaniach wagi najbardziej zmienia się u mnie biust, dlatego też mam problem z doborem odpowiedniego biustonosza.
301185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 20:56   #1283
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Co myslicie o takim
http://www.karoline.pl/product-pol-7...6-Panache.html
badz takim
http://brastop.com/SetDetails.aspx?setId=2863
Czym one sie roznia i czy w ogole? Sprawdzi sie przy niewielkim biuscie?

Edytowane przez sesese
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:10
sesese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:46   #1284
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez sesese Pokaż wiadomość
Co myslicie o takim
http://www.karoline.pl/product-pol-7...6-Panache.html
badz takim
http://brastop.com/SetDetails.aspx?setId=2863
Czym one sie roznia i czy w ogole? Sprawdzi sie przy niewielkim biuscie?
Sesese, skąd jesteś? Powinnaś iść do dobrego sklepu, niech ci kobiety nie robią wody z mózgu ;//
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 21:56   #1285
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Ta daam! Oto i już znasz może nie osobiście ale zawsze Z kalkulatora wychodzi 30D, a obwód był za luźny i miseczka za mała i żeby nie było obejrzała mnie pani brafiterka Ciężki mój los bojestem zdezorientowana...
Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
A mi się nie pokrył, bo wyliczało mi 65DD a nosze tylko D
Ale ja nie mówię o kalkulatorze, tylko takim rozmiarze wyliczanym ręcznie (kiedyś był opisywany na stanikomanii). Nie zawsze pokrywa się on z kalkulatorem.
Cytat:
Napisane przez sesese Pokaż wiadomość
Co myslicie o takim
http://www.karoline.pl/product-pol-7...6-Panache.html
badz takim
http://brastop.com/SetDetails.aspx?setId=2863
Czym one sie roznia i czy w ogole? Sprawdzi sie przy niewielkim biuscie?
Tango słynie z kiepskiego kroju i na mało kim dobrze leży. Na pierwszy raz lepiej też wybrać miękką balkonetkę, a nie plunge.
Może ten: http://brastop.com/SetDetails.aspx?setId=2861 ?
A w Polsce jest też wg mnie fajna dopasowana. Gdybyś się zdecydowała, to przy pierwszym zamówieniu wpisz kod "pierwsze dopasowanie" - jest wtedy 7% zniżki.

I przychylam się do opinii, że pierwszy raz lepiej iść do dobrego sklepu.

Edytowane przez Hollyhock
Czas edycji: 2011-07-22 o 22:03
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 00:37   #1286
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Tango słynie z kiepskiego kroju i na mało kim dobrze leży.
Serio? zawsze wiedziałam, że jestem jakaś dziwna - to był chyba jedyny model panache, który na mnie dobrze wyglądał
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 09:23   #1287
sesese
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 129
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

To skoro nie Tango to moze cos z Cleo
http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5851-.html
Tylko z tego co czytalam to ta seria nie cieszy sie zbyt dobrymi opiniami, juz sama glupieje, napalilam sie na nowy rozmiar itd, a im wiecej czytam i dowiaduje sie tym zakup robi sie ciezszy hmm...
http://www.bradea.pl/biustonosze/biu...superbra_lilly
ten zbiera dobre opinie , ale ten pierwszy bardziej do mnie pasuje ehh
Pomozcie Dziewczyny

Edytowane przez sesese
Czas edycji: 2011-07-23 o 12:36
sesese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:46   #1288
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Annieee serio, wystarczy przejrzeć balkonetkę
sesese o Cleo jest dużo dobrych opinii na lobby; szczególnie o modelu George, który ma dość podobny krój do Lucy. ja bym brała. Poza tym z serią Cleo jest dość fajnie jeśli chodzi o fiszbiny: Panache jest dla szerokofiszbinowców, Freya dla wąskofiszbinowców, a Panache Cleo pośrodku (czyli jest szansa, że przypasuje większości)

Edytowane przez Hollyhock
Czas edycji: 2011-07-23 o 19:50
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:28   #1289
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziewczyny, ja też przybywam z pytaniem o dobry rozmiar moje wymiary to: pod biustem- 70cm, biust zmierzony luźno, ale bez biustonosza- 83-84cm, według kalkulatora odpowiedni dla mnie jest rozmiar 70B, ale jestem, pewna, że tak nie jest, ponieważ bardzo długo taki nosiłam, ale był za mały i zdecydowanie źle leżał, teraz przerzuciłam się na 70C i czuję się już dużo lepiej, ale to jednak nie jest jeszcze to
jak myślicie, jaki biustonosz mógłby być dla mnie dobry?
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 20:55   #1290
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez rozrabiara Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja też przybywam z pytaniem o dobry rozmiar moje wymiary to: pod biustem- 70cm, biust zmierzony luźno, ale bez biustonosza- 83-84cm, według kalkulatora odpowiedni dla mnie jest rozmiar 70B, ale jestem, pewna, że tak nie jest, ponieważ bardzo długo taki nosiłam, ale był za mały i zdecydowanie źle leżał, teraz przerzuciłam się na 70C i czuję się już dużo lepiej, ale to jednak nie jest jeszcze to
jak myślicie, jaki biustonosz mógłby być dla mnie dobry?
jak masz 70cm pod biustem to kalkulator na pewno nie wskazuje obwodu 70 tylko 65 pewnie skoro 70C były ok to proponuję zacząć od 65D
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.