Co warto kupić w Niemczech - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 09:24   #1
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88

Co warto kupić w Niemczech


W poniedziałek wybieram się na dwa tygodnie do naszych zachodnich somsiadow i mam w planie większe zakupy kosmetyczne. Może wiecie co warto tam kupić? co bardziej się opłaca? Co nie dostaniemy w Polsce a tam jest hitem. Prosze o pomoc
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:28   #2
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Witam jestem juz prawie 2 miesiace w Niemczech Napewno Perfumy, szczegolnie jesli znajdziesz gdzies w poblizu sklep Müler. Poza tym tanie i dobre kosmetyki sa z firmy Essence, jest wiekszy wybor niz w Polsce. Najlepiej przejsc sie po sklepie kosmetycznym i porownac ceny. Raz sie oplaca, raz mniej, ale nie da sie ukryc, ze wybor jest wiekszy np. farb do wlosow, szamponow, odzywek... Jak wrocisz pochwal sie zakupami
aska-kmpk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:58   #3
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Zajrzyj na forum Emigrantki na Plotkowym, widziałam tam wątek "mazidła w Niemczech", jeżeli go odszukasz, napewno znajdziesz coś ciekawego.

Warto rozejrzeć się za kosmetykami firm niedostępnych lub trudno dostępnych w Polsce - Benefit, Origins, Bobby Brown, MAC, kolorówka Nivea itp. Koniecznie zajrzyj też do Body Shopu. I tak jak poprzedniczka - polecam perfumy - ceny dużo niższe i nawet w dobrze zaopatrzonym Rossmannie można znaleźć wysokopółkowe perfumy za 30 euro (co prawda 30 ml, ale cena konkurencyjna).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 20:03   #4
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

a czy ktos z was mial do czynienia wlasnie z kolorowka Nivea? Warto nabyc?
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 21:19   #5
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Dołączam się do pytania- co myślicie o tej kolorówce? I pytanie do koleżanki wyjeżdżającej do naszych sąsiadów- jeśli będziesz kupować sobie tą kolorówkę to możesz ją kupić również dla mnie? pieniążki przelałabym Ci na konto jakoś byśmy sie dogadały w tej kwestii ??
Pozdrawiam, Anka
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 21:33   #6
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=nivea+beaute - tu jest wątek o kolorówce Nivea (wyszukiwarka nie gryzie), polecam przeszukać też KWC - trochę produktów jest zgłoszonych, mają po kilka recenzji - można poczytać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 07:22   #7
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Też polecam wątek na Emigrantkach, warto poczytać, bo faktycznie w Niemczech jest sporo kosmetyków których u nas nie uświadczysz. Duży wybór kosmetyków do włosów np. Garnier, widziałam serie których u nas nie zauważyłam.
Kosmetyki Bubchen, np. szampon bez SLS, mają tez takie miniaturowe opakowania swoich kosmetyków, kremów, żeli, balsamów.
Duży wybór żeli pod prysznic ja zakupiłam malinowy Bubchen, to się nazywa malina w 100%
Jeśli chodzi o kolorówkę to na pewno Nivea, ja sama kupiłam tusz z Nivea, są też szafy z kosmetykami coś Wet.... nie pamiętam nazwy, ale koleżance kupiłam cienie, bardzo fajne, z lusterkiem.
Nawet w marketach są dobrze zaopatrzone półki z kosmetykami, perfumy średniopółkowe w przyzwoitych cenach, do tego żele i balsamy z tej linii zapachowej.
Z polecenie Wizażanki kupiłam też szampon w sprayu, zgłosiłam go nawet do KWC, ale używałam dopiero raz więc na razie nie oceniam.
Kremy Weleda znajdziesz w marketach nawet.
Schlecker (czy jakoś tak się to pisze) drogerie, sporo promocji.
DM, pisały o nich dziewczyny, ale niestety tam gdzie ja byłam nie znalazłam ich, ale też Rossmann w Niemczech, można w promocji upolować coś.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 08:02   #8
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

jeszcze polecam taka mgielke do ciala Nivea. Naa opakowaniu bedzie napis Fluid. W zaleznosci od zapachu maja kolor: zielony, fioletowy i niebeski (ten niebieski to troche pod mexxa podchodzi). Rewelacyjne na lato, w Polsce niedostępne.
Tutaj link jak wyglada opakowanie: http://www.ciao.de/Nivea_Body_Belebendes_Fluid__1109172
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 16:16   #9
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Cytat:
Napisane przez AnkaWawa Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania- co myślicie o tej kolorówce? I pytanie do koleżanki wyjeżdżającej do naszych sąsiadów- jeśli będziesz kupować sobie tą kolorówkę to możesz ją kupić również dla mnie? pieniążki przelałabym Ci na konto jakoś byśmy sie dogadały w tej kwestii ??
Pozdrawiam, Anka

jak tylko bede miec mozliwosc zakupu i bedzie sie w miare oplacic to nie ma sprawy...widze ze jestes z Wawy...ja tam studiuje i czesto bywam w razie co
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:34   #10
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

ja w de kupuję wszystko maca (w pl mieszkam w 3mieście, a tu ich brak)
kolorówka nivei - jakościowo nie mam uwag, choć te kolory :/ - nie mój deseń.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:05   #11
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Kolorówka nivei
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 06:40   #12
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
jak tylko bede miec mozliwosc zakupu i bedzie sie w miare oplacic to nie ma sprawy...widze ze jestes z Wawy...ja tam studiuje i czesto bywam w razie co
No to super jeśli masz taką możliwość to napisz na forum ile kosztuje ta Nivea A skoro studiujesz w Warszawie to tym lepiej Jakoś byśmy się spotkały
Pozdrawiam
Właśnie przejrzałam stronę nivea niemiecką. Jeśli mogłabyś sprawdzic i napisać ile kosztuje tusz do rzes Maximpact czarny oraz fluid " Nivea Energy Flash" kolor Vibrant Beige #03 to bede wdzieczna
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D

Edytowane przez AnkaWawa
Czas edycji: 2007-08-06 o 07:47
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:44   #13
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Cytat:
Napisane przez AnkaWawa Pokaż wiadomość
No to super jeśli masz taką możliwość to napisz na forum ile kosztuje ta Nivea A skoro studiujesz w Warszawie to tym lepiej Jakoś byśmy się spotkały
Pozdrawiam
Właśnie przejrzałam stronę nivea niemiecką. Jeśli mogłabyś sprawdzic i napisać ile kosztuje tusz do rzes Maximpact czarny oraz fluid " Nivea Energy Flash" kolor Vibrant Beige #03 to bede wdzieczna
Tusz Maximpact kosztuje ok 10 Euro, przynajmniej ja w takiej cenie kupiłam swój, tylko w pośpiechu wzięłam brązowy, zorientowałam się przed granicą dopiero.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:16   #14
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Podkłady Nivea też wszystkie kosztują coś w okolicach 10-12 euro z tego co pamietam. Przynajmniej jak rok temu kupowałam Lumillusion, to ksoztował 10, a inne podobnie lub minimalnie drożej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:08   #15
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Hm.. to chyba sie oplaca kupic za ok 50 zł tusz lub fluid, skoro dobry ale chyba bardziej przydalby mi sie dobry podkład
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 11:14   #16
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

Jestem aktualnie w Niemczech (jeszcze tydzien) Wiec jesli macie jakies pytania, to nie ma sprawy Musze i tak skoczyc do kosmetyznego, bo mam tone zamowien od kolezanek... Pozdrawiam
A jesli chodzi co warto kupic, to firma Essence jest tania, ale jesli chodzi o poznokcie, jest bardzo dobra. W miesiac mojej kumpeli odzywily sie paznokcie to tipsach, ktore miala prawie rok.
aska-kmpk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 06:53   #17
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

witam. dopiero jeden sklep odwiedziłam i jeszcze niestety nic nie nabyłam. Przeraziłam się troche cenami bo myslalam że niemieckie rzeczy u siebie beda tansze a tu odwrotnie. Prosty krem nivea jest sporo drozszy. Kolorowka Nivei jak widzialam to 10euro w zwyz, ale chyba i tak sie skusze. Zastanawiam sie jednak czy nie badziej juz sie oplaca max factor czy inne dostepne na polskim rynku firmy. mam nadzieje ze nie wyrzuce pieniedzy w bloto.
Ogolnie ceny kosmetykow troche odbiegaja bo np farba Casting Loreala w Polsce kosztuje 20zl a tam ta sama 10euro...badz co badz jest sporo roznicy
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 18:10   #18
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Co warto kupić w Niemczech

rival the loop to niemiecka chyba firma, bo tam mają sporo więcej produktów, opłaca się te średniopółkowe kosmetyki typu tusz do rzęs, podkład, puder - nawet te firmy, które są u nas, jakoś zawsze trochę taniej w Niemczech je kupuję. Z pielęgnacji jest tam w rossmannie taka firma bebe, która moim zdaniem ma fajne produkty a u nas nie ma ich wcale (balsam do ciała, żel do mycia twarzy kupuję zawsze). Na pewno szybciej wchodzą tam nowości niż u nas a część produktów jest w większym asortymencie niż u nas (i to mnie zawsze dziwiło). Udanych zakupów. PS. Ja właśnie wróciłam
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.