Sklep Dobrarada - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 11:58   #91
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: żele Sklep Dobrarada

a co sądzicie o kleju z tej firmy?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 13:01   #92
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: żele Sklep Dobrarada

ja nie uzywalam niestety kleju. A co powiecie o glossie? kupilam niedawno ten żel nabłyszczający i bardzo zaskoczył mnie fakt ze świeci w UV ;| no nic nie bylo napisane o tym (albo ja nie doczytałam )
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 13:05   #93
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: żele Sklep Dobrarada

dziunia klej jest bardzo mocny według mnie
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:51   #94
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: żele Sklep Dobrarada

http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...-tunelu-polysk

Wiecie moze jak się sprawdza ta zaciskarka?
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:59   #95
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

kupilam zelik budujacy u dobrej rady ..tylko mam problem szukam na forum nie umiem znalesc ...nic...nakladam warstwe zelu i ozdoby na zel ..nieccha mi sie ozdoby utwardzic trzymalam moze jkaies 5 min ... przetarlami odzoby zeszly ...natomiast uzylam mojego poprzedniego zelu z innej firmy i nie minela 1 min i juz utwardzone ...jaki to moze byc problem wina zelu?? a chcialabym zeby bylo ok ;p i szlo utwardzac
PRosze o pomoc !!! moze dobra rada mi podpowie ??? ma ktos taki problem
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:09   #96
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Budujący jest bardzo gęsty, może za dużo go nakładasz albo żarówki zaczynają słabnąć? Problem jest tylko z tym żelem?
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:11   #97
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Smile Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Niffer Pokaż wiadomość
Budujący jest bardzo gęsty, może za dużo go nakładasz albo żarówki zaczynają słabnąć? Problem jest tylko z tym żelem?
żarowki raczerj nie bo zel ibd utwardzil mi w jakas 1 min a od Dobrej rady nawet po 5 minutach i nic ...taka sama grubosc kladlam zelu z ibd czy od dobrej rady i pod ta sama lampa utwardzam... bez ozdob utwardza sie a z ozdobami zeby wtopic nie ma mowy zmywa sie ...szkoda bo tak po za tym to jestem zadwolona bardzo ...niewiem szczegolnie czarne piegi nie chca mi sie utwardzic a biale w miare utwardzaja sie ??nie kazda ozdoba mi sie utwardza..a jak klade na ibd to wszystko ..ehhh???moze ktos jeszcze cos poradzi ??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 19:38   #98
goszacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: żele Sklep Dobrarada

żel budujacy klar to zel o bardzo specyficznych wlasciwosciach.Bardzo dlugo sie utwardza i jest bardzo lepki przez co po utwardzeniu zostaje gruba wartswa dyspersyjna.Ja osobiscie nie lubie tego zelu.I wcale mnie nie dziwi ze Ci sie ozdoby nie utwardzaja.Sprobuj zelu jednofazowego od Dobrejrady.Jest rewelacyjny!O niebo lepszy od tego budującego.Wszytsko sie idealnie utwardza i co najwazniejsze niesamowicie dlugo trzyma bez zadnych zapowietrzen.Jesli natomiast nie mozesz rozstac sie z tym budujacym to mozesz pod ozdoby dac cienką warstwe jednofazowki utwardzic i na to zbudowac pazurka tym budujacym i bedzie ok.
goszacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:40   #99
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez goszacz Pokaż wiadomość
żel budujacy klar to zel o bardzo specyficznych wlasciwosciach.Bardzo dlugo sie utwardza i jest bardzo lepki przez co po utwardzeniu zostaje gruba wartswa dyspersyjna.Ja osobiscie nie lubie tego zelu.I wcale mnie nie dziwi ze Ci sie ozdoby nie utwardzaja.Sprobuj zelu jednofazowego od Dobrejrady.Jest rewelacyjny!O niebo lepszy od tego budującego.Wszytsko sie idealnie utwardza i co najwazniejsze niesamowicie dlugo trzyma bez zadnych zapowietrzen.Jesli natomiast nie mozesz rozstac sie z tym budujacym to mozesz pod ozdoby dac cienką warstwe jednofazowki utwardzic i na to zbudowac pazurka tym budujacym i bedzie ok.

goszacz WIELKIE dzieki za porade bardzo mi pomoglas

buziaczkiiiii
zrobie tak jak radzisz kupie jednofazowy
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 20:16   #100
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
żarowki raczerj nie bo zel ibd utwardzil mi w jakas 1 min a od Dobrej rady nawet po 5 minutach i nic ...taka sama grubosc kladlam zelu z ibd czy od dobrej rady i pod ta sama lampa utwardzam... bez ozdob utwardza sie a z ozdobami zeby wtopic nie ma mowy zmywa sie ...szkoda bo tak po za tym to jestem zadwolona bardzo ...niewiem szczegolnie czarne piegi nie chca mi sie utwardzic a biale w miare utwardzaja sie ??nie kazda ozdoba mi sie utwardza..a jak klade na ibd to wszystko ..ehhh???moze ktos jeszcze cos poradzi ??

Ja mam budujący od DR, zrobiłam na nim kilka setów, zarówno ciemne, kolorowe żele, ozdoby... I wszystko mi się utwardza bez zarzutu
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 20:21   #101
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Ja mam budujący od DR, zrobiłam na nim kilka setów, zarówno ciemne, kolorowe żele, ozdoby... I wszystko mi się utwardza bez zarzutu

a no ja to mam zawsze szczescie w zyciu :P i moze jednej na milon sie tak dzieje no ale cala ja :P hehe nastepny moze bedzie lepszy :P dam rade :P a kolorowe tez mam zeliki i swietne sa :P ozdoby mam tez od DR wszystko naprawde super !! tylko ten budujacy zel ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 13:00   #102
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Dziewczyny nie straszcie mnie ja zamówiłam budujący 30 ml go jest gęstszy niż jednofazówka ale teraz boje się czy dobrze zrobiłam
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:20   #103
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cześc dziewczyny

Dzięki temu, że weszłam na ten wątek i poczytałam sobie wasze opinie na temat produktów Dobrej Rady( I- nails )- zmieniłam całkowicie swoje wcześniejsze zamówienie na akryle, żele , ozdoby , pilniki i inne produkty , które sporządziłam na aukcjach allegro..... a miałam to wszystko zamówic już kilka dni temu u całkiem innego sprzedawcy ale jak zobaczyłam, co ma w swoim asortymencie ,, dekorynka " - przekreśliłam wcześniejszą kartkę i ..... nowe ZAMÓWIONKO GOTOWE , a będzie tego trochę, bo conajmniej 20 pozycji .... Także Pani Dobra Rado - nadchodzę - i mam nadzieję, że będę zadowolona z podjęcia takiej, a nie innej decyzji ......

Jak już dostanę paczkę, to napewno się z wami podzielę moimi wrażeniami drogie wizażanki ..... Trochę to jednak będzie trwało, bo mieszkam za granicą, więc zamówi mi to siostra, a ja odbiorę paczuszkę jak będę w Polsce - już nie mogę się doczekac ..... Pozdrawiam serdecznie
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:13   #104
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: żele Sklep Dobrarada

ja bardzo lubię budujący i bardzo dobrze się utwardza. a ozodby trzeba pokryć zelem, utwardzić i dopiero wtedy przemywać. nie zostawiac ich na wierzchu. czyli muszą być pokryte żelem i utwardzone. ja utwardzam ten żel zawsze 4 minuty. ale tylko warstwę nadającą kształt. a generalnie robię tak:
cieniutka warstwa żelu i na to ozdoby i do lampki - tylko zamrożę
potem grubsza warstwa ale nie smaruję zelem tylko go nakładam - czyli nie przemieszczam żelu na paznokciu - tylko nakładam wiekszą glutkę i on sam się idealnie rozpływa po paznokciu tworząc krzywą C.

co do opinii - jak widac są różne opinie na rózne tematy
ja ten żel bardzo lubię, wolę go od jednofazówki bo jest bardzo gęsty i banalnie nim się operuje bo jest stabilny na paznokciu. jedynie mógłby mieć taki fioletowy kolor jak jednofazówka (ma filtr przeciwżółknięciu) - wtedy byłby idealny
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 07:49   #105
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

"cieniutka warstwa żelu i na to ozdoby i do lampki - tylko zamrożę" w tym problem dobra rado ze zamrozic nie chcialy mi sie te ozdoby ...a jesli ozdoba sie rusza to ja nie umien pokryc ich zelem przesuwa sie wzorek np jaki ulozylam z piegow itd ...nie marudze juz wam ...sprubuje jednofazowke od DR mam nadzieje ze bedzie ok a jak nie na ucze sie pracowac na tych ttrudno pozostanie mi pozostac przy wszesniejszych zelach ;/ probowac trzeba...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:32   #106
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A ja już właśnie wczoraj zamówiłam wiele rzeczy do paznokci - między innymi żel jednofazowy i akryl clear oraz mnóstwo ozdób do paznokci oraz kolorowe akryle i farbki akrylowe - jak paczuszka do mnie przyjdzie, to chyba oszaleję ze szczęścia ale z pewnością będę musiała troszkę poczekac .... Acha - zamówiłam również pędzel do akrylu koci język ale zastanawiałam się długo nad wyborem numeru i zamówiłam nr 8 - czy któraś z was wizażanki ma może ten pędzelek i może mi o nim coś więcej powiedziec ? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :dz iekuje::dziekuj e::dz iekuje:
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:24   #107
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
A ja już właśnie wczoraj zamówiłam wiele rzeczy do paznokci - między innymi żel jednofazowy i akryl clear oraz mnóstwo ozdób do paznokci oraz kolorowe akryle i farbki akrylowe - jak paczuszka do mnie przyjdzie, to chyba oszaleję ze szczęścia ale z pewnością będę musiała troszkę poczekac .... Acha - zamówiłam również pędzel do akrylu koci język ale zastanawiałam się długo nad wyborem numeru i zamówiłam nr 8 - czy któraś z was wizażanki ma może ten pędzelek i może mi o nim coś więcej powiedziec ? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :dz iekuje::dziekuj e::dz iekuje:

witam ja zamawilam u dobrej rady tylko ze do zdobnictw takie cieniutkie i bardzo zadowolana jestem...mysle ze z tego rowniez bedziesz zadwoolona :P
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:38   #108
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja ten pędzelek do zdobnictwa też oczywiście zamówiłam i wiem, że z pewnością będzie fajny ale co do tej ósemki, to pewna nie jestem ale cóż - przyjdzie paczka, to zobaczymy - mam nadzieję, że będzie dobrze Pozdrawiam i piszcie koniecznie, co ciekawego macie jeszcze od Dobrej Rady ??
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:57   #109
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Dajesz kamuflaż a pozniej cover
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 18:40   #110
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: żele Sklep Dobrarada

klej dobrarada świetny , dobrze klei, nie różniŁ sie od takiego z innej firmy (droższy 2 x),
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:26   #111
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
"cieniutka warstwa żelu i na to ozdoby i do lampki - tylko zamrożę" w tym problem dobra rado ze zamrozic nie chcialy mi sie te ozdoby ...a jesli ozdoba sie rusza to ja nie umien pokryc ich zelem przesuwa sie wzorek np jaki ulozylam z piegow itd ...nie marudze juz wam ...sprubuje jednofazowke od DR mam nadzieje ze bedzie ok a jak nie na ucze sie pracowac na tych ttrudno pozostanie mi pozostac przy wszesniejszych zelach ;/ probowac trzeba...
Więc winy szukałabym w lampie... Jakoś wszystkim się utwardza, tylko nie Tobie
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 07:36   #112
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A co myślicie o tym żeliku. Noszę się z zakupem, ale zależałoby mi aby miał ochronę UV, a tam nic o tym nie pisze.
No i pytanie czy nie żółknie i czy się ładnie błyszczy?

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...owy-15ml-gloss
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:08   #113
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: żele Sklep Dobrarada

smakusia- ten żel nabłyszczeniowy to rewelacja za taką cene, nie żółknie,pięknie się błyszczy.używam go już jakiś czas i nie narzekam. polecam z czystym sumieniem.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:16   #114
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja zamowilam wczoraj na duzą sumę u dobrej rady:O
powiedzcie mi czy któras z was ma kuferek ten za 150 i jak sie sprawdza?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:33   #115
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: żele Sklep Dobrarada

tez jestem ciekawa co do kuferka poniewaz mam zamiar go zakupic jak cos odŁoże kasy, świetna rzecz chyba to jest bo juz mam dosyc moich psudo kuferków kosmetycznych z drogerii
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:49   #116
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja mam kuferek z All. Taki duży że się lampa mieści itp.
Ale szczerze to już nic mi się nie mieści ehhhh Żałuję troszkę bo dużo kasy poszło. A i tak masa rzeczy mi się wala po pudełkach.
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:09   #117
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: żele Sklep Dobrarada

no ten z dobrej rady kosztowal mnie 150 a tez za duzy nie jest.. a jak jezdzisz do klientek to bierzesz wszystkie ozdoby? ja mam ok 200 i chyba mi sie nie zmniesci + produkty
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:12   #118
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: żele Sklep Dobrarada

to na bank sie nie zmieści
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:18   #119
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Moze kupic lampe z jedną żarówką na wyjazdy?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:51   #120
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A nie lepiej większy kuferek? Z tego co widziałam, to niektóre mają takie przypinane paski do noszenia na ramieniu. ciekawa sprawa, tylko ile te paski mogą wytrzymać...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.