Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+ - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 16:08   #151
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Lato wiec na pewno przejade na mleczku
nieźle to brzmi
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 17:52   #152
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Emulsja zawiodła mnie na plaży:1 ml nie chciał się wchłonąć! co za tandeta! z 2ml wyglądałam jak upośledzona, że niby nie umiem wmasować sobie kremu w paszczę, po bokach miałam plamy i niewchłonięte obszary
Dla porównania:
DP się wchłaniał (ale nie chronił, menda - rozrzedził się do FE)
Vichy wchłaniał się w nieprzyzwoitych ilościach i on został - jak zwykle - wakacyjnym niezbednikiem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:07   #153
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Sandija
Emulsja zawiodła mnie na plaży:1 ml nie chciał się wchłonąć! co za tandeta!
No no tylko nie tandeta na moją ukochaną emulsję
U mnie ona latem sprawdza się najlepiej zarówno w upalnej w Wawie jak i w upalnym Egipcie. Wszystko inne spływa z twarzy.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:15   #154
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

I znowu się potwierdza stara wizażowa prawda: co wizażanka, to inne gusta
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:22   #155
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

a mi się emulsja chłania, ale czuje się z nią "mokro". I trochę się mazia...To dziwne, bo dzieciaczek juz mi się nawet nie lepi Za to mojej mamie, suchotnicy emulsja jak znalazł
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:54   #156
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
a mi się emulsja chłania, ale czuje się z nią "mokro". I trochę się mazia...To dziwne, bo dzieciaczek juz mi się nawet nie lepi Za to mojej mamie, suchotnicy emulsja jak znalazł
Mam podobnie i dlatego nakladam mleczko Avene
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:43   #157
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Idzie jesień - czas kwaszenia i odzmarszczania , no to up!!!
Dziś po nocy z zorackiem sięgnęłam po zalegające próbki tej emulsji i zachwyt pełny. Wchłonęła się rewelacyjnie na gołą skórę, ach jak ona nawilża i łagodzi czerwoności.
Bez wątpienia w tej roli jest najlepsza z całej avenowskiej serii.
No nic, idę jutro na apteczne polowanie.
Czuję, że tej jesieni i zimy mi się przyda.

Zeszłej zimy zużyłam całą tubę, na mróz i wiatr nie ma lepszej ochrony. Na narty jak znalazł!

Dziś leciutko przypudrowałam czoło i nos, na próżno - i tak bestia wylazła, ale nie żałuję tego dnia pełnego blasku, nie muszę już nic nakładać na noc.
Hydrolat różany całkowicie wystarczy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 12:11   #158
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

A ja mam pytanie.. maziałam się całe lato emulsją, zrobiłam już też zapasy na zimę, i dopiero teraz zastanowiłam się, że nie wiem właściwie jakie jest PPD tej emulsji. Na opakowaniu poza standardowym SPF 50+ nie ma nic więcej, a ja nigdzie nie potrafię znaleźć tej informacji. Może mnie ktoś oświecić?
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:03   #159
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Bruja, sęk właśnie w tym, że nikt Cię nie oświeci, bo tego nie wiadomo Producent nie podaje nigdzie wskaźników PPD. Przy tak wysokim SPF można liczyć na PPD około 18-20, ale nie więcej.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:24   #160
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

A ja sie wacham nad ta emulsja, mleczkiem z dzieciaczkiem, albo zwykłym mleczkiem Avene.. Probki emulsji mam i jutro ruszam na probowanie, ale mleczek ni widu ni słychu wiec nie mam okazji przetestowac, a tu zima sie zbliza, zapasy trzeba robic.. Co byscie poleciły cerze tłusto-mieszanej, trądzikowej z zaskornikami? mleczko, mleczko z dziciaczkiem czy emulsja? Zalezy mi tez na tym zeby nie robiło sie ciasto po przyskrobiowaniu..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:30   #161
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

lolitko123, mam podobna cere, choc teraz z nia jest znacznie lepiej i uzywam mleczka 50 i emulsji na przemian. Czesciej jednak mleczka, bowiem lepiej wyglada na nim makijaz. Emulsja na poczatku matuje, swietnie koi (bo ma wyciag z dyni), ale po paru godzinach robi sie ciasto... Dla mnie emulsja bedzie dobra na mrozne, zimowe dni.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 15:31   #162
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

lolitka, osobiście zdecydowanie polecam emulsję - chociaż z tego tria wychodzi niestety najdrożej (50 ml, a mleczka są po 100 ml). Mleczka zapychają, robią ciasto i świecą się. Dobre dla sucharków, ale nie dla tłustych trądzikowych cer

edit: wkleiłam się po Ivvonce, no i sytuacja classic: odwrotne opinie To jeszcze dodam, że mnie się makijaż na mleczku w ogóle nie chciał trzymać i miałam mega kluchy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:01   #163
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Erato
edit: wkleiłam się po Ivvonce, no i sytuacja classic: odwrotne opinie To jeszcze dodam, że mnie się makijaż na mleczku w ogóle nie chciał trzymać i miałam mega kluchy
Hahaha klasyka
Ale ja podzielam Twoją opinie Erato - u mnie pod makijaż sprawdza się również najlepiej emulsja
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:33   #164
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

I badz tu madra Wizazanko. Powiem tyle: trzeba szukac probek i testowac, testowac...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:46   #165
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

No to ja jeszcze dopisze moje wrazenia

Emulsja Avene byla moim pierwszym filtrem, bo zachwalala mi go Erato z tego względu, że mam cerę mieszaną tzn. tłuściejszą w strefie T. Tak samo doradziła mi pani w aptece.
I rzeczywiście emulsja mnie nie zapchała ani nie wypryszczyła.

Fakt, ze jest bardzo lagodna, a więc chyba bez alkoholu. Dla mnie pod makijaz sie nie nadawala, bo mialam wrazenie, ze na twarzy oblepiona jestem wysoką na centymetr maską. Nie lubię tak się czuc, więc kupiłam LRP DP, na którym makijaż zdecydowanie lepiej mi się podobał.

Jednak znowu spróbowałam z Emulsją Avene, gdy dorobiłam się podrażnień, no i smarowana na bolącą, piekącą skórę, też niestety piecze mocno (ale LRP DP jeszcze mocniej, bo ma alkohol wysoko w składzie).
Zrobiłam makijaż i byłam zdziwiona, że tym razem mi się podobał.


Jedni zachwalają inni krytykują Avenkę...
Mi się wydaje, że to jest sprawa dobrania podkładu czy pudru. Wcześniej byłam niezadowolona, bo miałam inny podkład itp.
Teraz już wiem, że na mroźne czy wietrzne dni będę używac Avenkę w emulsji.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:21   #166
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A ja sie wacham nad ta emulsja, mleczkiem z dzieciaczkiem, albo zwykłym mleczkiem Avene.. Probki emulsji mam i jutro ruszam na probowanie, ale mleczek ni widu ni słychu wiec nie mam okazji przetestowac, a tu zima sie zbliza, zapasy trzeba robic.. Co byscie poleciły cerze tłusto-mieszanej, trądzikowej z zaskornikami? mleczko, mleczko z dziciaczkiem czy emulsja? Zalezy mi tez na tym zeby nie robiło sie ciasto po przyskrobiowaniu..
Wg mnie, najlżejszy z tej trójcy jest dzieciaczek, najlepiej się wchłania, najmniej świeci.
Następne mleczko 50, a najbardziej tłusta i świecąca emulsja.
Emulsja wychodzi mi spod skrobi bardzo szybko, ale za to najlepiej nawilża pielęgnuje, łagodzi i zabezpiecza przed zimnem.

Lubię wszystkie, ale co prawda to prawda, nie przetestujesz nie będziesz widziała co ci pasuje, a co nie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:34   #167
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Z czwórki filtrów Avene mnie najbardziej podoba się emulsja. Badzo przypadł mi do gustu również krem. Mleczek nie znoszę. Podrażniają mnie (mam czerwoną buzię jak cegła), zapychają i świecę się po nich jak latarnia morska. Makijaż wykonany na emulsji lub kremie wypada fantastycznie, czego nie można powiedzieć niestety o mleczkach.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 20:32   #168
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

wyprobowalam dzisiaj emulsje.. ii..
Wchłaniała sie niezle (na serum z wit C) , ale z 5-10 min musialam poswiecic na jej aplikacje i rozmarowywanie.. Bielila mnie minimalnie, błysk tez byl umiarkowany. Nalozylam korektor, przypruszylam skrobia (dosc duzo jej dałam bo cały czas sie lepiłam ble ;/) No i na poczatku bylo ok, ale juz za 1-2 godz na wieszch wylazł wielki błysk.. stanowczo za szybko jak dla mnie.. No a potem zaczelo sie robic ciasto.. Najpierw tylko na nosie, a potem juz wszedzie.. ;/ Ale po zmyciu filtra faktycznie twarz mialam super odzywiona i nawilzona Ale to swiecenie i ciasto.. Eh jednak emulsja chyba nie dla mnie.. ciekawa jestem tylko mleczek, ale nie mam jak ich sprawdzic bo probek nie posiadam.. A i pelnowymiarowe opakowania pewnie bedzie ciezko dostac, choc moze uda mi sie zamowic w aptece (chociaz watpie bo do mojej dziury nie sprowadzaja avenek wogole ;/)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:24   #169
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

u mnie też emulsja wyłaziła spod pudru, albo skrobi ale jest nawet ok, gdyby nie ten szczegół, dosc duzy szczegół. Błysk dzieciaczka anwet nie amtuję, jak mi się nie chce, bo nmaprawde szybk sie wchłania i daje tylko lekki połysk, jednak mnei zapycha
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 11:05   #170
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Dla wszystkich zakręconych na punckie Emulsji Avene info :

Można ją jeszcze kupić na Allegro:

http://www.allegro.pl/item129719392_...a_spf_50_.html
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 11:20   #171
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Emulsję Avene stosuję od jesieni . Jestem zadowolona z Emulsji, ponieważ nie zapycha, nie pobiela, ma gęstą konsystencję, co ułatwia aplikację, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie . Coś jednak jest z nią nie tak . Moim zdaniem Emulsja podkreśla suchość skóry . Stosuję Diroseal, którym smaruję obszary naczynkowe (policzki i nos) i bardzo prawdopodobne, że przez stosowanie Dirosealu mam wysuszoną w tych miejscach skórę. Problem w tym, że skóra w tych miejscach się nie łuszczy, ale po posmarowaniu twarzy Emulsją na policzkach widoczna jest łuszcząca skóra . Od dłuższego czasu pod filtr stosuję krem nawilżający, ale bez leszych rezultatów . Makijaż to porażka - podkład i korektor jeszcze bardziej podkreślają łuszczącą się skórę . Na wiosnę wracam do stosowania "Albinosa" i zdecyduję (mam nadzieję ), który z filtrów jest "NAJLEPSZY" .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 11:57   #172
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Emulsję Avene stosuję od jesieni . Jestem zadowolona z Emulsji, ponieważ nie zapycha, nie pobiela, ma gęstą konsystencję, co ułatwia aplikację, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie . Coś jednak jest z nią nie tak . Moim zdaniem Emulsja podkreśla suchość skóry . Stosuję Diroseal, którym smaruję obszary naczynkowe (policzki i nos) i bardzo prawdopodobne, że przez stosowanie Dirosealu mam wysuszoną w tych miejscach skórę. Problem w tym, że skóra w tych miejscach się nie łuszczy, ale po posmarowaniu twarzy Emulsją na policzkach widoczna jest łuszcząca skóra . Od dłuższego czasu pod filtr stosuję krem nawilżający, ale bez leszych rezultatów . Makijaż to porażka - podkład i korektor jeszcze bardziej podkreślają łuszczącą się skórę . Na wiosnę wracam do stosowania "Albinosa" i zdecyduję (mam nadzieję ), który z filtrów jest "NAJLEPSZY" .
emulsja nie sprawdza sięna suchej skórze- podkreśla suchość, wchłania się "za szybko" zostawiając białe smugi. W przypdaku suchej skóry zaaplikowana na tłusty krem - jest OK.
Tak przynajmniej było w moim przypadku. Z tego też powodu nie należę do wielbicielek emulsji
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:13   #173
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
emulsja nie sprawdza sięna suchej skórze- podkreśla suchość, wchłania się "za szybko" zostawiając białe smugi. W przypdaku suchej skóry zaaplikowana na tłusty krem - jest OK.
Tak przynajmniej było w moim przypadku. Z tego też powodu nie należę do wielbicielek emulsji
Ja mam cerę mieszaną, ale kwasy i retinoidy trochę ją wysuszyły . Obecnie pod Emulsję stosuję HOR Avene, ale niestety nie radzi sobie z łuszczącą się skórą . Z kremów "tłuściochów" mam na oku Weledę Balsam z nagietkiem na wiatr i niepogodę dla dzieci i niemowląt - oby pomógł .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:07   #174
Deef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Czesc
Moja 'przygoda' z filtrami dopiero sie zaczela, dlatego mam pewne pytanie Poki co probuje sobie creme 50+ [z avene oczywiscie], jestem zadowolona nic mi sie nie dzieje, bardzo sie nie swiece itede.Jesli uda mi sie znalezc probke to sprobuje i emulsji i mleczka. Ale do rzeczy, do tej pory na dzien uzywalam kremu z Avene w sloiczku, ktory jest dosc 'tresciwy' i obawiam sie ze gdybym nalozyla filtr na krem, to moglabym nie wyjsc z domu Czy filtry z avene maja jakies wartosci odzywcze? [zupelnie sie na tym nie znam ] czy sam filtr wystarczy czy uzywacie pod niego jakies kremy? jak robicie? Pozdrawiam!
Deef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:14   #175
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Deef Pokaż wiadomość
Czy filtry z avene maja jakies wartosci odzywcze? [zupelnie sie na tym nie znam ] czy sam filtr wystarczy czy uzywacie pod niego jakies kremy? jak robicie? Pozdrawiam!
Filtr to jest właśnie taki odżywczy krem, z tą przewagą nad zwykłym, iz posiada specjalne składniki anty UV. Jeśli bardzo chcesz mozesz nalozyc cos pod filtr. Popularna jest kombinacja krem/ serum z witC a na to filtr.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:33   #176
Paulina82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Napiane przez Deef
Czy filtry z avene maja jakies wartosci odzywcze? [zupelnie sie na tym nie znam ] czy sam filtr wystarczy czy uzywacie pod niego jakies kremy? jak robicie? Pozdrawiam!
O ile mi wiadomo wszystkie blockery Avene zawierają wodę termalną ze źródła Avene która to ma właściwości łagodzące podrażnienia mają w składzie też witamine E która jak wiadomo chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Emulsion Eccran Ectreme której obecnie używam zawiera dodatkowo olej z pestek dyni regulujący wydzielanie sebum i ogranicza powstawanie zmian trądzikowych
Paulina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 13:55   #177
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Cytat:
Napisane przez Deef Pokaż wiadomość
Czy filtry z avene maja jakies wartosci odzywcze? [zupelnie sie na tym nie znam ] czy sam filtr wystarczy czy uzywacie pod niego jakies kremy? jak robicie? Pozdrawiam!
filtry Avene należą do najbardziej odżywczych (podobnie, jak filtry Iwostin Solecrin). tak więc jeśli chodzi o nawilżanie, to nie czuję potrzeby nakładania pod nie kremu nawilżającego, nakładam preparaty o innych funkcjach - wit. C (która wzmacnia antystarzeniowe działanie filtrów) lub coś na naczynka.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:24   #178
Paulina82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Avenki doskonale nawilżają po nałożeniu skóra staje sie głaciutka, ja nakładam pod nie serum flavo-c na zmiane z serum Ban-di dla cery naczynkowej jedno i drugie jest super
Paulina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:59   #179
Deef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

dziekuje za odpowiedzi, teraz to juz wszystko jest dla mnie jasne teraz zostalo mi tylko wyprobowac ta emulsje, chociaz po kremie [przy mojej mieszanej cerze z niespodziankami] nic mi sie nie dzieje... poki co no ale na to poczekam sobie do wiosny, bo w aptekach pomaranczowej seri -nic , a probek to juz naprawde jak na lekarstwo. Jak przetestuje dam znac
Deef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 21:55   #180
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

A ja mam glupie pytanie, ktore nie wiem gdzie zadac..mam nadzieje ze dobrze trafilam. Czym sie rozni emulsja od kremu? Konsystencja czy czyms jeszcze...?
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.