W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-31, 20:24   #2431
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a jak zaczyna³a¶?
Tipsa klei³a¶ na ca³y paznokiec czy tylko na koñcówkê a resztê ¿el?'Bo ja siê zupe³nie nie znam ale mo¿e bym zaczê³a siê znaæ...jutro poka¿ê Wam jakie mam straszne paznokcie i poradzicie czy co¶ da siê z nimi robiæ??!!
oj ja na swoich robi³am krótkich,a potem dopiero ros³y to z ka¿dym robieniem to d³u¿sze a co do robienia pazurków ja sie napatrzy³am jak moja kosmetyczka robi, potem rady bunny i da³am rade, musia³aby¶ isæ podpatrzeæ a potem sama spróbowaæ

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie! utnij tyle ile chcesz jej dac, umyj lub obierz i poloz na stole niech polezy z pol godziny i sie zagrzeje do temp otoczenia bo sie pochorowac moze. tak samo mokrego nie dawaj takiego cieknacego woda.

nawet na krotkie mozna i z zelem na nich zapuszczac

kotka ten srodkowy pazur perfekcja
postalo chwile i jej da³am, ale wpieprza³a! ale z reki nie bierze.

Dziêkuje bunny jak ju¿ ty chwalisz to musi byc ³adnie tu akurat na tej fotce ma³y jest niedopi³owany jeszcze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:49   #2432
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie! utnij tyle ile chcesz jej dac, umyj lub obierz i poloz na stole niech polezy z pol godziny i sie zagrzeje do temp otoczenia bo sie pochorowac moze. tak samo mokrego nie dawaj takiego cieknacego woda.

nawet na krotkie mozna i z zelem na nich zapuszczac


kotka ten srodkowy pazur perfekcja
ooo Bunny to jak jutro poka¿e moje brzydkie pazury to powiesz mi czy da siê na nie ¿al k³a¶æ i jak??
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:54   #2433
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko jak j± nazwaæ???
mo¿e CYRKOÑ
Skoro cyrkonie uwielbiasz
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:59   #2434
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
tez nie lubie jak kto¶ chce mna kierowaæ i mi mówi co mam robiæ
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a dzi¶ mi siê sni³o, ¿e mam dziecko, ono sie urodzi³o a ja nie mia³am dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi siê ¶ni³, ¿e w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi siê ¶ni³
tez mam nieraz takie sny o ci±¿y
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

ja tam nie wiem czemu ty sie tej joanny wtedy czepilas jak bylo naprawde ³adnie i sexi



w³asnie ja tez nie wiem co¶ mi odbi³o wtedy a by³o tak piêknie jak siê zobaczy³am w lusterku po wysuszeniu to moje pierwsze s³owa by³y WOW!!!
no nic straconego teraz zobaczê ta mieszanke a jak co¶ to wróce to mieszanki z karmelkiem
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Dooobra wstawiam zdjêcia zaraz po farbowaniu i po myciu przeciw³upiezowym

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu
wiadomo, swiatlo tez slabe, bo aparat troche swiruje od tej pogody

zdj 1, 2- zaraz po farbowaniu
zdj 3, 4- po myciu przeciwlupiezowym

przypominam, wella illumina 9/60
super kolorek
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejo! ale dzis szalony dzien! by³am w 4 sklepach zoologicznych w bolcu i wszedzie ¶winki jednego rodzaju rozetki,ale tylko w jednym by³a 3 kolorowa wiec wzielam mam ¶winie!!!


super
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
doczepie sobie do ty³ka i bede udawac kucyka



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
aha, bo ogl±da³am taki odcinek ze pies to a¿ ¶lina mu ciek³a tak mu sie spodoba³ ale kurczak
no dobra macie zdjecia ¶wini przy okazji sfotografowa³y sie moje szpony, ju¿ troszke odro¶niête, a i wrzuce wam jak pomalowa³am czarnym lakierem na sylwka pazury
¶liczna
pazurki równie¿
muszê przyznaæ ,¿e masz talent do tych zdobieñ
chcia³abym miec kumpele która by mi takie robi³a
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:59   #2435
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e jej uro¶nie, ja chcia³am tak± z d³u¿sz± sier¶ci± ale co jak miejsce mojego zamieszkania to zadupie



ja na poc±tku robi³am na tips ale jak paznokcie odros³y to robie am ¿el na nich,dodam ci zdjecie co mam jak spi³uje. Ja sama robie chyba ju¿ prawie 2 lata, pocz±tki by³y cie¿kie a teraz jest w miare ale ³adne wychodza a to najwa¿niejsze

hah ale ¶winia sie wystraszy³a jak zapusci³am arminka ale cicho by³o i tak s³ucha³a
¶wietnie wygl±daj±, komu¶ te¿ robisz?

musze sobie za³o¿yæ ¿elki te¿, a jak sobie dajesz rade z praw± rêk±, o ile jeste¶ prawo rêczna u mnie wolniej ale idzie
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:11   #2436
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e CYRKOÑ
Skoro cyrkonie uwielbiasz
a we¼ konia nawet bym tak nie nazwa³a

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
w³asnie ja tez nie wiem co¶ mi odbi³o wtedy a by³o tak piêknie jak siê zobaczy³am w lusterku po wysuszeniu to moje pierwsze s³owa by³y WOW!!!
no nic straconego teraz zobaczê ta mieszanke a jak co¶ to wróce to mieszanki z karmelkiem

super


¶liczna
pazurki równie¿
muszê przyznaæ ,¿e masz talent do tych zdobieñ
chcia³abym miec kumpele która by mi takie robi³a
no to pokazuj i zdawaj relacje co do kolorków

no co¶ tam podpatruje no i bardzo du¿o zawdziêczam bunny mam jeden mój ulubiony wzór który kiedy¶ zrobi³am poprostu go kocham
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01229.jpg (92,6 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01231.jpg (114,6 KB, 21 za³adowañ)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:23   #2437
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
nom, dowiedzialam siê w przedzien urodzin mê¿a. - taki prezencik - czekalismy na cia¿ê, bo z pierwsz± siê nie uda³o ale ta jest tak wypielêgnowana, ³±cznie z badaniami itp ze musi byc dobrze
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
oj przepraszam musia³am przeoczyæ

wiesz co kochana ja robi³am przed ¶wiêtami u fryzjera, a nie spisa³am co to by³y za numery farb.....wiem tylko, ¿e robi³ Goldwellem i jakie¶ ch³odne odcienie, chyba z poziomu 8.
no i góre mia³am lekko ciemniejsz±, dó³ jasniejszy - mia³o byæ niby ombre, ale po kilku myciach mi siê to zla³o w jedn± ca³o¶æ. Ale ogólnie farba na wielki + ju¿ min±³ miesi±c a ja jestem zadowolona ze swojego odcienia nie ¿ó³knie no i co wa¿ne odrostów nie widaæ praktycznie w ogóle, wiêc kolor musi byæ zbli¿ony do moich naturali
kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t± szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:28   #2438
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci



kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t± szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
no wiesz co moge spytaæ ewentualnie tego mojego fryzjera bo doda³am go na FB do znajomych i czasem piszê z nim sobie, ale cholera wie, czy mi powie w koñcu moze pomyslec, ¿e kupie sobie sama t± farbê i bêdê sama ni± robiæ w domu i do neigo juz nie bêde ³aziæ
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:32   #2439
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
no wiesz co moge spytaæ ewentualnie tego mojego fryzjera bo doda³am go na FB do znajomych i czasem piszê z nim sobie, ale cholera wie, czy mi powie w koñcu moze pomyslec, ¿e kupie sobie sama t± farbê i bêdê sama ni± robiæ w domu i do neigo juz nie bêde ³aziæ
to zapytaj powiedz ze kolezanka pyta, ok?
a masz gdzies palete tego goldwella?linka. rzuce okiem.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:34   #2440
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
kitulka masz stracha przed ombre??
mam, zawsze mam przed zmianami koloru w³osów teraz dodatkowo obawiam siê czy podo³am i czy zrobiê ³adne przej¶cie kolorów, nie chcia³abym aby tak po prostu siê odcina³y - moje w³osy, a tu nagle JE.B! i jasny blond
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
³ee dopiero we wt

to dopiero po swoim powrocie zobacze, a umieram z ciekawo¶ci !

wiesz ¿e ja wielka zwolenniczka ombre
niestety, dopiero we wtorek z wielk± chêci± zrobi³abym szybciej, ale nie dam rady, jutro jadê do T¯, wracam w niedzielê pó¼nym wieczorem albo w poniedzia³ek rano, pó¼niej mam egzamin no i wypada na wtorek
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:53   #2441
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

LAVIA
jeszcze z ciekawosci czy to byl elumen czy topchic czy colorance?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Choæ mam nadzieje ze za 2 tyg jak mi poprawi farbê bede miala spokoj na jakis czas...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:58   #2442
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubiê ¶winiaki, s± takie pocieszne (o ile nie s± nawiedzone)

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubiê ¶winiaki, s± takie pocieszne (o ile nie s± nawiedzone)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:01   #2443
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka ja widzialam jak kosmetyczka mi robila ale tylko tipsy, same zele nie. Ale moze jakies 32 poogladam,kuzynka ma lampe to mi pozyczy, sprawie sobie zele i bede probowac. Tylko mi jutro powiecie czy na takich szerokich i krotkich jak moje da cos sie zrobic:-D
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 22:01   #2444
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
LAVIA
jeszcze z ciekawosci czy to byl elumen czy topchic czy colorance?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Choæ mam nadzieje ze za 2 tyg jak mi poprawi farbê bede miala spokoj na jakis czas...
ok napisa³am do niego na pewno nie Elumen albo Topchic albo Colorance

kojarzy mi siê ¿e który¶ z tych: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-paleta-71.jpg ale zobaczymy co odpisze
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-31 o 22:05
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 23:20   #2445
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
no mog³aby ju¿ przyj¶æ wiosna bo nakupowa³am sobie pe³no botków

jadê do Holandii do Amsterdamu na tydzieñ z T¿-tem mamy zamiar wstêpnie rozejrzeæ siê za prac± a przy okazji pozwiedzaæ sobie
Oo, ale Wam fajnie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
aha, bo ogl±da³am taki odcinek ze pies to a¿ ¶lina mu ciek³a tak mu sie spodoba³ ale kurczak
no dobra macie zdjecia ¶wini przy okazji sfotografowa³y sie moje szpony, ju¿ troszke odro¶niête, a i wrzuce wam jak pomalowa³am czarnym lakierem na sylwka pazury
Ale fajna ¶winka
Pazurki te¿ fajne

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
jakie farby bra³a¶??
Garnier 111 Jeszcze nie bra³am, bêdê zamawiaæ w przysz³ym tygodniu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ombre we wtorek
To trzymam kciuki
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-31 o 23:23
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 05:14   #2446
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka gratulujê ¶winki Za jaki¶ tydzieñ przyzwyczai siê i bêdzie przychodziæ i skojarzy, ¿e masz ¿arcie w rêce Strasznie du¿a jest Jak kupi³am swoj± to maleñka by³a Królika przynios³am w kartoniku - tak mi go zapakowali w sklepie Mie¶ci³ mi siê na rêce, a pó¼niej rós³, jak szalony Tydzieñ siê aklimatyzowa³, ci±gle siedzia³ w domkuPamiêtam, ¿e ze ¶wini± by³o podobnie, zjad³a i zaraz do domku ucieka³a

Kotka jak ty dajesz radê na komputerze pisaæ?
Ja gustujê w krótkich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj± Praktycznie non stop u¿ywam komputera i z d³u¿szymi ¼le mi siê pisze
Shizaxa mo¿na k³a¶æ ¿el na krótkie, tips klej±- jak chcesz przed³u¿yæ Robi³am na krótkich, ale co dwa tygodnie musia³am lataæ Jak odrasta to paskudnie wygl±da
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 07:08   #2447
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej wiêkszo¶æ sesji za mn±, zosta³ w sumie jeden egzamin w poniedzia³ek i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko³o i egzamin . Podczytujê Was ca³y czas,ale nie mia³am nawet czasu na pisanie.

Kitka mi siê ombre bardzo podoba ale na moich w³osach wygl±da³oby g³upio pewnie

Kotka gratulujê ¶winki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma³o, ja mam 70 i jak na pocz±tku wydawa³a mi siê wielka tak teraz najchêtniej kupi³abym 120 tylko nie mia³abym gdzie postawiæ. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mnóstwo informacji i zdjêæ . ¦winki uwielbiaj± hamaczki, ja swoim zrobi³am ze starej po¶cieli, albo nawet kawa³ek polaru zwiniêty, one lubi± siê w tym zakopywaæ . A no i pamiêtaj,¿e ¶winki to zwierzêta stadne iii najlepiej siê czuj± jak s± przynajmniej dwie (oczywi¶cie tej samej p³ci). Kotka jak chcesz przyzwyczaiæ ¶winke do siebie i do imienia to dawaj jej z rêki jedzenie i mów do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowaæ no i to zwierz±tko boja¼liwe wiêc na razie daj jej spokój, daj siê jej zaklimatyzowaæ w nowym pomieszczeniua w³oski jej urosn± spokojnie, moja ma na dupce takie d³ugie,¿e muszê jej podcinaæ


A ja farbowa³am drugi raz Alf±, ale mia³am tylko wodê 6% no i tak zrobi³am wysz³o ³adnie, na górze takie ³adne pasemka mi siê zrobi³y ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my¶lisz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:11   #2448
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witam sie i nadrabiam

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, bardzo dziêkujê za gratki i pomoc.
Wizyte nastêpn± mam dopiero w lutym, a w poniedzia³ek zapomnialam gina pytac o to, ale wiedzia³am, ¿e mogê tu liczyæ na Wasz± pomoc.
Kylie, piêkne masz w³osy!!! A 10 chyba najlepiej rozja¶nia ze sklepowych , co??bo chcê odrost uparty zrobiæ a i ca³o¶æ poja¶niæ.


Kroliczka mieli¶my kiedy¶- baranka- sliczny by³ ale niestety wszystko obrzera³ jak bu³ wypuszczany. Przegryza³ kable, obdrapywa³ z±bkami meble... nie wspomne o tym ze robil bobki oczywi¶cie najchêtniej na ³ó¿ku. Przez to mój m±¿ powiedzia³ ze nke zgodzi sie ba kicka w naszym domu. Niechêtnie dawa³ siê pog³askaæ. K±sa³ ;-)
Dziekuje
Mnie zazwyczaj piecze i mam strupki na skorze glowy, chyba ,¿e tak jak Bunny umyje odzywka wtedy obywa sie bez wiekszej tragedii, ale dla tego koloru warto pocierpiec

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Emilia gratulujê
Kylie ja a¿ tak to nie, ale jak wejdê to zawsze co¶ wyszperam. Mam zasadê, ¿e biorê tylko rzeczy z metk±
u mnie ciezko znalesc ciuszki z metkami

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No wiesz Jak leci brazylijska telenowela te¿ wyzywasz na g³os re¿ysera i scenarzystê ¿e to psychopaci? W koñcu tam siê jeszcze bardziej pokrêcone rzeczy dziej± My siê tylko inspirowa³y¶my
dlatego ja nie ogladam takich rzeczy, bo potem mi sie koszmary snia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

Æwicz, æwicz, ja tez dzis ju¿ by³am
Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,¿e mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

kylie a czemu teraz robisz a10 a nie 219? lepszy kolor po niej? jakie roznice zauwazasz?
Mam wrazenie, ¿e jest jasniej niz po 219
i kolor sie dluzej utrzymuje w lepszym stanie, ale moze sie myle.
Zawsze bede miala sentyment do 219, bo to z nia byl moj "pierwszy raz" udanego farbowania domowego i bede do niej tez wracac.
To farby to sa moje dwa pewniaki
Wyobrazcie sobie jaki ja mam odrsot ja ost. farbowalam w Wigilie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wez mu wywal ten syf nie ma nic gorszego od h&s kup mu clear men do wrazliwej skory i w aptece masc clotrimazol (ok 3zl). niech wysmaruje glowe ta mascia jak jest w domu, ponosi z godzine, dwie i umyje wlosy clearem. jest wielka szansa ze jak bedzie na clearze to mu juz nie wroci wcale ten lupiez- moj tz nie mial narotow od kilku lat a wczesniej byla taka sieka ze myslalam ze ma jakas skorna chorobe
W³asnie od wczoraj zaczelam wprowadzac Twoje rady w zycie.
Na poczatku jak mu powiedzialam,¿e musi ³eb ma¶cia smarowac, to powiedzial,¿e on nie ma takiego skrzywienia na punkcie w³osów i nie zamierza ich myc 5h tak jak ja
ale jak uzylam mojego spojrzenia a la " morderca", to odrazy sie zgodzil

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Dooobra wstawiam zdjêcia zaraz po farbowaniu i po myciu przeciw³upiezowym

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu
wiadomo, swiatlo tez slabe, bo aparat troche swiruje od tej pogody

zdj 1, 2- zaraz po farbowaniu
zdj 3, 4- po myciu przeciwlupiezowym

przypominam, wella illumina 9/60
Mi sie tam podoba
zapisze sobiefarbe, w razie jakby na przyszlosc mnie cos sieklo
a jak kondycja w³osow?
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e ma która¶ ochotê na seksi kitkê

http://allegro.pl/sexy-kitka-dopinka...969470701.html
Kupi³ to

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

doczepie sobie do ty³ka i bede udawac kucyka
na jednoro¿cu
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:25   #2449
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
maj± SKINNY! wg mnie te ³yse s± urocze
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s³odziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj±tku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wiêkszo¶æ sesji za mn±, zosta³ w sumie jeden egzamin w poniedzia³ek i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko³o i egzamin . Podczytujê Was ca³y czas,ale nie mia³am nawet czasu na pisanie.

Kitka mi siê ombre bardzo podoba ale na moich w³osach wygl±da³oby g³upio pewnie

Kotka gratulujê ¶winki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma³o, ja mam 70 i jak na pocz±tku wydawa³a mi siê wielka tak teraz najchêtniej kupi³abym 120 tylko nie mia³abym gdzie postawiæ. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mnóstwo informacji i zdjêæ . ¦winki uwielbiaj± hamaczki, ja swoim zrobi³am ze starej po¶cieli, albo nawet kawa³ek polaru zwiniêty, one lubi± siê w tym zakopywaæ . A no i pamiêtaj,¿e ¶winki to zwierzêta stadne iii najlepiej siê czuj± jak s± przynajmniej dwie (oczywi¶cie tej samej p³ci). Kotka jak chcesz przyzwyczaiæ ¶winke do siebie i do imienia to dawaj jej z rêki jedzenie i mów do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowaæ no i to zwierz±tko boja¼liwe wiêc na razie daj jej spokój, daj siê jej zaklimatyzowaæ w nowym pomieszczeniua w³oski jej urosn± spokojnie, moja ma na dupce takie d³ugie,¿e muszê jej podcinaæ


A ja farbowa³am drugi raz Alf±, ale mia³am tylko wodê 6% no i tak zrobi³am wysz³o ³adnie, na górze takie ³adne pasemka mi siê zrobi³y ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my¶lisz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali³am wy¶wietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy³ mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠³am nim o ¿elazna pó³ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po³ozylam sie wczoraj i nie mog³am zasna tak mi serducho ³upa³o
normalnie chodzilo ze mna cale ³ozko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,¿e pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko³atanie serca i gorsze samopoczucie
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 08:46   #2450
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s³odziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj±tku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali³am wy¶wietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy³ mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠³am nim o ¿elazna pó³ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po³ozylam sie wczoraj i nie mog³am zasna tak mi serducho ³upa³o
normalnie chodzilo ze mna cale ³ozko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,¿e pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko³atanie serca i gorsze samopoczucie
mo¿e jakie¶ tabletki zio³owe kup? wyciszaj±ce?
ile masz lat?
Je¶li mo¿na spytaæ

telefon na gwarancji?
ja dotykowych nie mogê znie¶æ, sama wzie³am nokiê która jest fajna ale nie dotykowa, ju¿ teraz pewnie nie ma w czym wybraæ, same dotykowe.
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:49   #2451
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e jakie¶ tabletki zio³owe kup? wyciszaj±ce?
ile masz lat?
Je¶li mo¿na spytaæ

telefon na gwarancji?
ja dotykowych nie mogê znie¶æ, sama wzie³am nokiê która jest fajna ale nie dotykowa, ju¿ teraz pewnie nie ma w czym wybraæ, same dotykowe.
jestem rocznik 87'
tabletki zio³owe na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra³a ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:54   #2452
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
jestem rocznik 87'
tabletki zio³owe na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra³a ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
to rok ró¿nicy
a serce to tak tylko wczoraj?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:00   #2453
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
to rok ró¿nicy
a serce to tak tylko wczoraj?
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:04   #2454
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
boski
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:07   #2455
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
boski
ale s³odziak
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:17   #2456
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
o

doczepie sobie do ty³ka i bede udawac kucyka

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
W podstawówce u mnie by³a jedna dziewczynka z wszami
I takie przegl±dy w szkole Pani Higienistka robi³a W³osy i d³onie- czy czyste
Czyta³am ostatnio, ¿e w szko³ach znowu wszawica atakuje i szkorbut
jezuniu ja na wiosnê walczy³am z nimi u córki, bo przynios³a ze szko³y... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wytêpi³am, ale ile prania i sprz±tania by³o, teraz dobrze, bo ja oprócz p³ynów zwalcza³am je prostownic± bo one gin± powy¿ej 50 stopni C, nie ¿yczê nikomu, na szczê¶cie siê nie zarazi³am, ale ba³am siê strasznie, no i dobrze, ¿e akurat córa teraz posz³a do gimnazjum i zmieni³a otoczenie, bo w podstawówce mia³a tak± w³a¶nie dziewczynê, która jak byl przegl±d u higienistki to siê chowa³a i nie sz³a, a Nikola mówi³a, ¿ê widaæ by³o jak siê jej w³osy ruszaj±, bleh
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
aha, bo ogl±da³am taki odcinek ze pies to a¿ ¶lina mu ciek³a tak mu sie spodoba³ ale kurczak
no dobra macie zdjecia ¶wini przy okazji sfotografowa³y sie moje szpony, ju¿ troszke odro¶niête, a i wrzuce wam jak pomalowa³am czarnym lakierem na sylwka pazury
¶liczna, kochana, a pazurki te¿ rewelacyjne.
Ja te¿ lubiê ¶winiaki morskie mia³am kiedy¶ dwie, jedn± zwyk³± i jedn± rozetkê, mia³am te¿ dwa króliki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn±æ siê nie da³ i wszystkich gryz³. Mam teraz kota, ale te¿ nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w³asnymi ¶cie¿kami. Mia³am jeszcze kotkê rasy neva masquerade i ona by³a cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali¶my j± TZ kuzynce ze wzglêdu na sier¶æ która by³a wszêdzie, a jak ma³y siê urodzi³, to niestety nie mogli¶my sobie na to pozwoliæ. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i ¿e jej tam dobrze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
zg³adzi³am w³a¶nie odrost Majirelem a we wtorek zrobiê sobie nowy odrost
sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
AGATKO 5 tydzin ci±¿y, ale lekarz liczyl od ostatniej miesi±czki.
bo tygodnie ci±¿y przewa¿nie siê liczy od ostatniej miesi±czki i wtedy ci±¿a trwa 40 tygodni, od momentu zap³odnienia 38
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko jak j± nazwaæ???
Kotka

Siedzê w pracy i muszê siê wzi±æ za robotê, a tak mi siê nie chce dobrze, ¿e to pi±tek
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 09:18
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:18   #2457
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:21   #2458
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec ¶wiata.
Koniec swiata to moja matma by³a:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:25   #2459
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec ¶wiata.
Koniec swiata to moja matma by³a:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
Kylie schowaj to
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:27   #2460
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

HEJ!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
jaki ¶liczny puszek
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
powodzenia

koteczko a mo¿e Dejzi
tu masz ma³± ¶ci±ge http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f=2&t=44 i tu jeszcze http://swinkimorskie.org/sforum/viewtopic.php?t=2533
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-01 o 09:33
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.