Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 16:11   #901
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja jeszcze o zakupach .
Kiedyś z przyjemnością, dziś z obowiązku. No chyba że z przyjaciółkami, z naciskiem na przyjaciółki - wtedy wiele godzin.
Chętnie apteka i księgarnia - proporcjonalnie najwięcej czasu, następne w kolejce buty.

Poprawiają nastrój zdecydowanie - niestety na krótko .

Jak po 2 miesiącach wracam z Jastarni na ukochany Śląsk to jestem baaaardzo stęskniona za CH, do Jastarni z kolei wszystko muszę zawieźć (nic nie można tam kupić porządnego, CH w trójmieście przy naszych śląskich malutkie moim zdaniem.

To by było tyle o zakupach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:25   #902
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hey Dziewczyny!! Ja dzisiaj pierwszy calutki dzień z filtrami spędziłąm!!
Avene mleczko do cery wrażliwej! Nic a nic nie piecze, nie boli!!! Jak nakładałam rano przepisowa ilość-wielkości łyżeczki , myślałam, że padnę!! Byłam cała biała! Nie wierzyłam, że to się wchłonie! Jednak jakoś wklepałam!! Ale świecę sie po nim okropnie, dobrze, że skrobia to matowi!! Co myślicie o tym mleczku???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:25   #903
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate, ja kiedys uwielbialam Jastarnie. Jak tam pojechalam, kiedy doroslam, wydala mi sie nudna ;-)

co do aptek... czy Wy macie gdzies jakies samoobslugowe?
U mnie wsio za szyba i nie ma jak sobie pobuszowac w kosmetykach.
A z checia bym to zrobila
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:27   #904
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ash jeżeli bywasz czasami w Lublinie, to na Lubartowskiej na przeciwko szpitala jest taka, gdzie kosmetyki apteczne nie są za szybą!!!! Ale dawno tam nie byłam! Więc nie wiem czy nadal tak jest..
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:29   #905
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Z moim synkiem się nie nudzę - a pozatym nigdzie się tak nie surfuje w PL jak na Helu.

Ja mam w okolicy masę aptek, superpharma też (ale nie lubię bo drogo).
Moja ulubiona nie jest samoobsługowa, ale na dziale dermokosmetycznym ma panią tylko od tego, z którą się lubimy bardzo - wszystko podaje na życzenie z uśmiechem (znów Medialis rzecz jasna Plejada Bytom). Mogłabym tam pół dnia spędzić wśród tych Lieraców i spółki.

uskow - a jakie to dokładnie mleczko do cery wrażliwej- w białej tubce (mineralne znaczy)?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:32   #906
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

i dlatego lubię apteki internetowe - sprawdzam sobie wszystko z KWC, z opiniami na forach, robię jedno wielkie zamówienie na dwa/trzy miesiące (teraz leci do mnie bioderma spray 400ml LRP DP i AL bo mu ładną reklamę zrobiłyście :P i Acne derm, bo mam do niego słabość, a opłaca się w większości e-aptek za 16zł ). Tyle że to tak wakacyjnie-miejsko, bo na sporty wodne będę zużywać zapasy Avenek-kupiłam rozoochocona wizją swobodnego malowania się, a pomalować się na nich ciężko
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:35   #907
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z moim synkiem się nie nudzę - a pozatym nigdzie się tak nie surfuje w PL jak na Helu.

Ja mam w okolicy masę aptek, superpharma też (ale nie lubię bo drogo).
Moja ulubiona nie jest samoobsługowa, ale na dziale dermokosmetycznym ma panią tylko od tego, z którą się lubimy bardzo - wszystko podaje na życzenie z uśmiechem (znów Medialis rzecz jasna Plejada Bytom). Mogłabym tam pół dnia spędzić wśród tych Lieraców i spółki.

uskow - a jakie to dokładnie mleczko do cery wrażliwej- w białej tubce (mineralne znaczy)?
Kate ty tez? Ja robiłam kursy windserfingu w Chałupach.Faktycznie to najlepsze miejsce w Europie dla tych sportów.Jastarnie,Kuźnicę uwielbiam.Uciekam tam gdy chcę odpocząć od ludzi.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 16:35   #908
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agnieszko świetne zakupy . Zwłaszcza LRP i spray biodermy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:40   #909
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

liczę na sponsoring z okazji dnia dziecka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:42   #910
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z moim synkiem się nie nudzę - a pozatym nigdzie się tak nie surfuje w PL jak na Helu.
Heh, kiedys mi sie podobalo, a teraz jak jestem starsza to za spokojnie tam dla mnie ;-)
Wieczorem Jastarnia spi, a ja nie chce ;p
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:42   #911
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Z moim synkiem się nie nudzę - a pozatym nigdzie się tak nie surfuje w PL jak na Helu.

Ja mam w okolicy masę aptek, superpharma też (ale nie lubię bo drogo).
Moja ulubiona nie jest samoobsługowa, ale na dziale dermokosmetycznym ma panią tylko od tego, z którą się lubimy bardzo - wszystko podaje na życzenie z uśmiechem (znów Medialis rzecz jasna Plejada Bytom). Mogłabym tam pół dnia spędzić wśród tych Lieraców i spółki.

uskow - a jakie to dokładnie mleczko do cery wrażliwej- w białej tubce (mineralne znaczy)?
Nie Kate w pomarańczowej...

LRP DP i AL - możecie podać całe nazy?/ Bo ja jeszcze w tych kwestiach jestem zielona
Agnieska a gdzie to wszystko zamówiłaś? Na allegro?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 16:49   #912
dokami
Przyczajenie
 
Avatar dokami
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Przed chwilą przywitałam się na forum plotkowym, ale pomyślałam sobie, że tu też się przywitam. (mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na biochemii ) Dawno temu zalogowałam sie na Wizażu, ale tak naprawdę dopiero od jakichś dwóch tygodni zaczęłam podczytywać i to właśnie głównie Biochemię - i chyba mnie wciągnęło! Dziewczyny, jesteście niesamowite! Abstrahując od całej wiedzy, którą się dzielicie i którą cały czas staracie się zdobyć, to bardzo mi się podoba atmosfera tu panująca! Czuję, że już Was polubiłam i na pewno będę dalej tu zaglądać. Narazie przekopuję się przez te wszystkie informacje i trochę, muszę przyznać, jestem nimi przytłoczona. Jak już się oswoję z myślą, że się odważyłam odezwać , to może pozwolę sobie na kilka pytań, bo trochę kłopotów z cerą mam, a i wiek już nie ten .
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
dokami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:55   #913
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
Przed chwilą przywitałam się na forum plotkowym, ale pomyślałam sobie, że tu też się przywitam. (mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na biochemii ) Dawno temu zalogowałam sie na Wizażu, ale tak naprawdę dopiero od jakichś dwóch tygodni zaczęłam podczytywać i to właśnie głównie Biochemię - i chyba mnie wciągnęło! Dziewczyny, jesteście niesamowite! Abstrahując od całej wiedzy, którą się dzielicie i którą cały czas staracie się zdobyć, to bardzo mi się podoba atmosfera tu panująca! Czuję, że już Was polubiłam i na pewno będę dalej tu zaglądać. Narazie przekopuję się przez te wszystkie informacje i trochę, muszę przyznać, jestem nimi przytłoczona. Jak już się oswoję z myślą, że się odważyłam odezwać , to może pozwolę sobie na kilka pytań, bo trochę kłopotów z cerą mam, a i wiek już nie ten .
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
dokami, witamy Cię cieplutko

uskow DP to La Roche Posay Dermo Pediatrics - mleczko dla dzieci 100ml
AL to La Roche Posay Aqua Lait również mleczko 100ml
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 16:57   #914
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
Przed chwilą przywitałam się na forum plotkowym, ale pomyślałam sobie, że tu też się przywitam.
Witaj Dokami , zapraszamy do czytania wszystkich wątków na Biochemi, na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, a w razie wątpliwości pytaj .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 17:02   #915
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Nie Kate w pomarańczowej...

LRP DP i AL - możecie podać całe nazy?/ Bo ja jeszcze w tych kwestiach jestem zielona
Agnieska a gdzie to wszystko zamówiłaś? Na allegro?
Aqua Lait i Dermo Pediatrics - mają spore wątku na biochemii i recenzje na KWC a zamówiłam w ulubionej chyba na tym forum (pod względem filtrów, bo poruszanie się po stronie jest conajmniej denerwujące pry pierwszych wizytach) Aptece w sieci - http://aptekawsieci.pl/
Ma najpełniejszą ofertę z tego co widzę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 18:06   #916
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
Przed chwilą przywitałam się na forum plotkowym, ale pomyślałam sobie, że tu też się przywitam. (mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na biochemii ) Dawno temu zalogowałam sie na Wizażu, ale tak naprawdę dopiero od jakichś dwóch tygodni zaczęłam podczytywać i to właśnie głównie Biochemię - i chyba mnie wciągnęło! Dziewczyny, jesteście niesamowite! Abstrahując od całej wiedzy, którą się dzielicie i którą cały czas staracie się zdobyć, to bardzo mi się podoba atmosfera tu panująca! Czuję, że już Was polubiłam i na pewno będę dalej tu zaglądać. Narazie przekopuję się przez te wszystkie informacje i trochę, muszę przyznać, jestem nimi przytłoczona. Jak już się oswoję z myślą, że się odważyłam odezwać , to może pozwolę sobie na kilka pytań, bo trochę kłopotów z cerą mam, a i wiek już nie ten .
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Witaj Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem, wiedza też W razie wątpliwości pytaj, na pewno wiele doświadczonych tutaj Dziewczyn Ci odpowie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 18:43   #917
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
Narazie przekopuję się przez te wszystkie informacje i trochę, muszę przyznać, jestem nimi przytłoczona. Jak już się oswoję z myślą, że się odważyłam odezwać , to może pozwolę sobie na kilka pytań
To samo przeżywałam tydzień temu
Ale okazało się, że informacje da się uporządkować (polecam ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108203 -mi poukładał w głowie ), a dziewczyny nie gryzą

Od siebie mogę Ci powiedzieć, że już po tygodniu na filtrach i acne dermie widzę różnicę na mordce -brak nowych niespodzianek i wyrównany koloryt. Tylko blada jestem, oj blada...


Tymczasem żegnam się na tydzień -mam masę nauki a uzależnienie od komputera poważnie w niej przeszkadza, więc wypinam kabel zasilający z komputera i oddaję w depozyt ojcu
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 18:52   #918
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Dziewczyny, nie wiem czy kupić tacie mleczko Biodermy. Dzisiaj wrócił ze szpitala (już pisałam kiedyś, że ma trądzik różowaty i od niedawna stosuje filtry i właśnie był teraz na tydzień w szpitalu) i oto co mi powiedział (tzn. co mu nasza dermatolog-ordynator powiedziała). Kazałam tacie się spytać o tę Biodermę, czy może jej używać. Pani dermatolog powiedziała, że teraz prawie wszystkie filtry mają alkohol i to nie jest tak że nie można. Powiedziała, że tata ma wypróbować i jak mu przypasuje to bez problemów może używać. Na razie ma mleczko Avenki, ale chce wyższą ochronę. Mówi, że jak wychodzi na słońce to skóra zaczyna go piec Dzisiaj dałam mu do spróbowania DP, zobaczymy czy alkohol go nie podrażni. Ale skoro Bioderma ma najwyższą ochronę UVA (mleczko ma PPD 35), to chciałby właśnie jej używać. Nie wiem czy mu odradzić to mleczko, czy rzeczywiście może mu przypasować.
Dziewczyny kochane, co myślicie?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 19:42   #919
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

podzielę się pewnym przemyśleniem jestem ciekawa czy mam rację..

najpierw fakty:

1. kremy o wyższym faktorze są przeważnie bardziej tłuste niż te o niższym (chyba że się mylę), np. spray Biodermy spf 30 do cery mieszanej jest podobno bardzo lekki

2. tylko krem nałożony w prawidłowej ilości daje pełną ochronę (tzn. zgodną z wysokością ochrony podaną na opakowaniu), jeżeli będzie to ilość o połowę mniejsza to wartość rzeczywistej ochrony spada zaledwie do kilku spf

i nasuwa mi się taki wniosek:

lepiej użyć filtra o MNIEJSZYM faktorze i nałożyć go właściwą ilość niż użyć filtra z WYSOKIM faktorem ale nałożyć go np. połowę właściwej ilości,
czyli np.
nałożymy spf 25 w ilości 2,5 ml to mamy ochronę spf25
nałożymy spf 50 w ilości 1ml otrzymamy ok. spf 8
przy tej samej tłostości :0

tak mi to wszystko wychodzi..ale może się mylę?

wiem że ideałem jest nałożyć spf 50 ale jeśli tłustość spf 25 jest bezkonkurencyjna? jak myślicie?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 19:53   #920
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Thumbs up Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
Tymczasem żegnam się na tydzień -mam masę nauki a uzależnienie od komputera poważnie w niej przeszkadza, więc wypinam kabel zasilający z komputera i oddaję w depozyt ojcu
Podziwiam samozaparcie

Ja staram się łączyć jakoś naukę w liceum (II LO, profil biol-chem) z Wizażem, sportem i z czasem dla Przyjaciół (szczególnie Przyjaciela od kryptonimie TŻ, z którym znamy się dłuuugo) i ze smutkiem muszę przyznać, że nie zawsze udaje mi się wszystko pogodzić

Toteż moja prośba o cierpliwość jesli chodzi o to FAQ o filtrach. Ono powstanie, tylko proszę o czas. Remont w domu się skończył , więc mam lepsze warunki do pracy, no ale niestety inne obowiazki pozostały.

Ja cały czas pamiętam o osobnym wątku o retinoidach oraz jeszcze jednym o kwasie azelainowym. Co nieco mam już zgromadzone i dalej poszukuję różnych materiałów, ale na razie nie mogę się bardziej do tego przyłożyć. Z czasem jednak poszczególne wątki oraz FAQ o filtrach powstanie

Z góry dziękuję za wyrozumiałość
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 19:59   #921
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez obca
podzielę się pewnym przemyśleniem jestem ciekawa czy mam rację..

najpierw fakty:

1. kremy o wyższym faktorze są przeważnie bardziej tłuste niż te o niższym (chyba że się mylę), np. spray Biodermy spf 30 do cery mieszanej jest podobno bardzo lekki

2. tylko krem nałożony w prawidłowej ilości daje pełną ochronę (tzn. zgodną z wysokością ochrony podaną na opakowaniu), jeżeli będzie to ilość o połowę mniejsza to wartość rzeczywistej ochrony spada zaledwie do kilku spf

i nasuwa mi się taki wniosek:

lepiej użyć filtra o MNIEJSZYM faktorze i nałożyć go właściwą ilość niż użyć filtra z WYSOKIM faktorem ale nałożyć go np. połowę właściwej ilości,
czyli np.
nałożymy spf 25 w ilości 2,5 ml to mamy ochronę spf25
nałożymy spf 50 w ilości 1ml otrzymamy ok. spf 8
przy tej samej tłostości :0

tak mi to wszystko wychodzi..ale może się mylę?

wiem że ideałem jest nałożyć spf 50 ale jeśli tłustość spf 25 jest bezkonkurencyjna? jak myślicie?
Częściowo się z Tobą zgadzam. Owszem, lepiej położyć odpowiednią ilość kremu z niższym filtrem niż połowę ilości, kremu z wyższym faktorem. Jednak pozostaje jedno ale:

mianowicie, zazwyczaj im wyższa jest wartość faktora SPF tym wyższa jest też wartość PPD, a to właśnie PPD chroni przed promieniowaniem UVA. Mało jest kremów, które przy niskim SPF-ie zapewniają w miarę wysokie PPD, zdecydowanie za mało...

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 20:19   #922
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Dziewczyny kochane, co myślicie?
Myslę, że twój tata powinien spróbować , najlepiej jakbyś dała mu próbkę i wtedy będzie wiadomo jak skóra zareaguje na taki skład.
Mckabi, a możeby tak Iwostin? spf 50 ma PPD 25 więc nie jest źle .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 20:49   #923
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Paula - jak wrażenia z brązującej evelinki - miałaś już okazję się pomiziać?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 20:53   #924
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Myslę, że twój tata powinien spróbować , najlepiej jakbyś dała mu próbkę i wtedy będzie wiadomo jak skóra zareaguje na taki skład.
Mckabi, a możeby tak Iwostin? spf 50 ma PPD 25 więc nie jest źle .
Pauluś, dziękuję za odpowiedź niestety próbek mleczka jak na razie nigdzie nie ma Ale dam mu do wypróbowania jutro krem, chyba ma podobny skład i zobaczymy. A co do Iwostinu, to chyba Avenka ma podobny faktor PPD, więc mój tata pewnie nie będzie go chciał. Po Avence na prawdę czuje, że słońce go łapie. Ale jak Bioderma się nie przyjmie to zostajemy przy DP
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 21:32   #925
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dokami witam Cie serdecznie jest tu pare swietnych watkow, a w razie watpliwosci pytaj tutejszych przemilych eskpertek

Alchemiczko, nie wiem, ale myslalam, ze jestes starsza! Taka rozlegla wiedza... No, no... Z chemii pewnie same piatki

Vivien sliczny avatarek
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:07   #926
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Pauluś, dziękuję za odpowiedź niestety próbek mleczka jak na razie nigdzie nie ma Ale dam mu do wypróbowania jutro krem, chyba ma podobny skład i zobaczymy. A co do Iwostinu, to chyba Avenka ma podobny faktor PPD, więc mój tata pewnie nie będzie go chciał. Po Avence na prawdę czuje, że słońce go łapie. Ale jak Bioderma się nie przyjmie to zostajemy przy DP
mckabi, może chcesz próbkę fluidu? Fluid miał zawsze b. podobny skład do mleczka, i to się chyba nie zmieniło, poza tym alkoholem. Nowy fluid alkohol też ma. A ja go mam od Pauli07 (znaczy, fluid, nie alkohol)
Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Alchemiczko, nie wiem, ale myslalam, ze jestes starsza! Taka rozlegla wiedza... No, no... Z chemii pewnie same piatki
Ivvonko, to nie wiedziałaś, że tu nami taka smarkula rządzi? W moim pokoleniu licealistki nie były takie wyedukowane, nawet w biol-chemach
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:15   #927
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Eratko, dziękuję Ci bardzo za propozycję ale nie będę Ci niepotrzebie głowy zawracać Krem też ma mniej więcej podobny skład, więc myślę, że jak on przypasuje to mleczko też powinno

OT: Widzę, że już cytaty dobrze idą
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:29   #928
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ojej, dziewczynki, nie nadazam czytać - miałam taki obłędy okres, że nawet się nie mam siły podrapać, a tu tyle postów - i o Helu, i o samoobsługowych aptekach i o wieku Alchemiczki

Dokami, witaj u nas
Vivien, świetny avatarek wracaj do nas szybko!
Widzę, że chyba wszyscy się windsurfingowali w Chałupach


Alchemiczko, co się sama bierzesz za FAQa, podziel się ze mną obowiązkami - częściowo wróciłam do świata żywych, chociaż pracy nadal huk
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:29   #929
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
mckabi, może chcesz próbkę fluidu? Fluid miał zawsze b. podobny skład do mleczka, i to się chyba nie zmieniło, poza tym alkoholem. Nowy fluid alkohol też ma. A ja go mam od Pauli07 (znaczy, fluid, nie alkohol)

Ivvonko, to nie wiedziałaś, że tu nami taka smarkula rządzi? W moim pokoleniu licealistki nie były takie wyedukowane, nawet w biol-chemach
Nie wiedzialam! Ale to tylko na plus. Tak w ogole ciekawa jestem, ile macie lat i co robicie w zyciu poza filtrowaniem (lub flirtowaniem )

Zeby przelamac lody zaczne pierwsza: wiek juz zdradzalam nieraz, zreszta zawsze mozna zerknac do profilu , mam 21 lat, ukonczylam liceum plastyczne, obecnie studiuje historie sztuki, a w tym roku zamierzam zdawac takze na ASP Trzymajcie kciuki!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 22:36   #930
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja też się przedstawię
W tym roku skończę 22 latka, studiuję filologię angielską (w czerwcu obrona pracy licencjackiej), a od października planuję magisterkę z kulturoznawstwa
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.