Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-06, 18:47   #541
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
Ja od siebie moge zaproponować stronkę http://www.cefarm24.pl/cgi-bin/index.pl

Zgadzam się, dla mnie mają najlepsze ceny. Revalid 37,77 Zawsze gdy znajduję jakiś apteczny produkt porównuję, i u nich jest najtaniej
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 19:14   #542
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziś odebrałam zamówienie z AquaVitae - niestety, musiałam zamówić Hauschkę i Weledę. No i dla porównania: zamówienie za 200zł a próbek dostałam 5: clean-ac (który i tak odpada, maslo shea), żel pod prysznic hauschki, filtr 30 vichy, pharmaceris r do tłustej i regeneracyjny z Plante System którego zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie (w tej samej przesyłce ). I dlatego wolę aptekę-centrum
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 21:27   #543
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja mam taką nietypowa sprawe, ale może ktoś mi pomoże Chciałam zamówic z jakiejś apteki jedynie wodę termalną i do tego porposić o próbki filtrów, za które mogę nawet zapłacić, bo nie mam jak próbować... Gdzie nie spytam o próbki w zwykłych aptekach to nie mają i przyszło mi takie coś do głowy. Myśliscie, ze jak napisze z taką prośbą to na to pójdą? Bo już kończą mi się pomysły i pewnie w desperacji kupię jakiś filtr w ciemno...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 21:39   #544
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
A ja mam taką nietypowa sprawe, ale może ktoś mi pomoże Chciałam zamówic z jakiejś apteki jedynie wodę termalną i do tego porposić o próbki filtrów, za które mogę nawet zapłacić, bo nie mam jak próbować... Gdzie nie spytam o próbki w zwykłych aptekach to nie mają i przyszło mi takie coś do głowy. Myśliscie, ze jak napisze z taką prośbą to na to pójdą? Bo już kończą mi się pomysły i pewnie w desperacji kupię jakiś filtr w ciemno...

Napisz maila do Apteki w Sieci,Apteki Centrum i Cefarmu-tam najszybciej zawsze dostawalam potrzebne wsparcie ale nie pisz,ze zaplacisz za probki bo oni nie uprawiaja tego typu praktyk.
Wspominj,ze masz problem z uzyskaniem probek z aptek stacjonarnych a chcesz zlozyc zamowienie u nich i jakie sa szanse,ze dostaniesz to,na czym zalezy Ci najbardziej przed zakupem pelnowymiarowego opakowania.

Trzymam kciuki i powodzenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 21:48   #545
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dzięki Hexanno Tak też zrobię, może akurat się uda
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 22:33   #546
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Napisz koniecznie jak rezultaty. Jestem ciekawa, jak apteki w internecie podchodza do "probowania". Bo jak wiadomo - apteki w realu uwazaja dawanie probek za ogromna laske w stosunku do klienta.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 22:42   #547
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dokładnie Mimbi. Wysłałam specjalnie dzisiaj mamę do aptek, bo wiedziałam, ze ja szans nie mam zadnych. Wsystkie panie z łaską odpowiadały, że "niestety próbek nie posiadają". Ciekawe tylko skąd są te na allegro ;/
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 20:07   #548
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Szukam mleczka avenespf50 w internetowych aptekach i nie ma.Wie moze ktos czy w jakiejs jest teraz?
W fabryce zdrowia jest avene krem spf50 +miniprodukty.I nie wiem ile ma on pojemnosci?Moze ktoras z was wie?I czy to jest ten oslawiony losos?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:35   #549
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Musze sie poskarzyc na Aquavitae, ktora do tej pory tak chwalilam. Chcialam kupic pigulki, bo u nich na stronie sa tansze niz u mnie w aptece, a ze kupowalam wiecej rzeczy, to oplacalo sie kupic nawet mimo kosztow przesylki. W zeszly piatek napisalam do nich maila, ze bardzo zalezy mi na czasie, w zwiazku z tym wysle im skan recept, zeby mogli szybciej realizowac wysylke (w domysle - zeby mogli wyslac mi paczke juz we wtorek po swietach). Skan wyslalam w piatek, tego samego dnia dolaczylam print screen z banku, ze przelew juz uregulowalam. W piatek wyslalam tez oryginaly recept - we wtorek dostalam od nich odpowiedz,ze maja juz recepty papierowe i przelew doszedl, ale nie maja zelu pod prysznic ktory u nich zamawialam, wiec moze wybiore cos w zamian. Wybralam od razu we wtorek, czyli bylam pewna, ze we wtorek przesylka do mnie wyjdzie. Tymczasem maila o tym, ze paczka zostala wyslana dostalam dopiero wczoraj tj. w czwartek! Wyslali ja wczoraj, dzisiaj jest piatek i jej nie dostalam, a na jutro potrzebuje tabletki. Pobiegne rano na poczte, moze akurat przyjdzie paczka, jak nie to podniose straszne larum w tej aptece, niech drza.
Prosilam zeby bylo jak najszybciej, ulatwialam na wszelkie mozliwe sposoby, a tymczasem dla nich szybko = zwyczajnie. Wrrrrr.

Edit 14.03. Paczki dzisiaj nie dostalam, w zwiazku z czym stanelam prawie na glowie, zeby kupic pigulki w aptece nie majac na nie recepty.
Nie dosc, ze mam teraz jedno opakowanie za duzo, to jeszcze zaplacilam za nie 10 zl wiecej niz normalnie (juz mi bylo obojetne ile place, byleby byly tabletki), kupilam pani w aptece czekolade Lindt w podziekowaniu za pomoc (+6zl), za benzyne i stracony czas juz nic nie licze... Mowiac krotko - chytry dwa razy traci, a AquaVitae ma u mnie przerąbane

Edytowane przez mimbi
Czas edycji: 2007-04-14 o 21:30
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 17:50   #550
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

polecam ta apteke
http://www.fabrykazdrowia.pl/index.php
bardzo sprawna obsluga i szybla wysylka. w czasie gdy ja zamawialam dawali gratis paste signal mi przyslali colodent (skonczyly im sie zapasy) i gdy im zwrocilam uwage dostalam w ramach przeprosin paste signal , mydlo la roche posay i jeszcze duzo probek. pomylki sie zdarzaja, a oni rozwiazali to pokazujac ze zalezy im na kliencie - o co w polsce wcale nie tak latwo
ceny maja rowniez konkurencyjne wiec jestem wierna klientka.
nie polecam natomiast zbytnio essentia.pl
kupilam u nich kiedys wiele produktow ktore nie nadeszly w terminie do ktorego sie zobowiazali. wiem ze roznie byla uprzedzali ze moga byc opoznienia ale mieli sie wtedy ze mna skontaktowac. zadzwonili dopiero w odpowiedzi na mojego maila a i tak musialam jeszcze czekac. zamowilam w sobote a przesylka kurierska(!) dotarla dopiero w piatek. coz jest mnostwo nternetowych sklepow wiec od nich juz nie bede kupowac
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:02   #551
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja z przykrością musze napisać, ze w sprawie próbek żadna apteka NAWET mi nie odpowiedziała. Mogli chociaż cokolwiek napisać...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 17:07   #552
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja wczoraj zamowilam sobie kosmetyki z http://www.lekolandia.pl/

w zadnej innej aptece internetowej polecanej przez was nie bylo filtrow avene ktorych szukalam co do cen, to nie orientuje sie czy sa nizsze niz w innych aptekach internetowych bo nie mialam jak porownac.... np. filtr avene z miniproduktami do cery suchej i wrazliwej - 48 zl, maseczka waxa do wlosow 480 g troche tansza niz w normalnej aptece, a np. odzywka do wlosow ziaji z olejkiem rycynowym w tej aptece po nie cale 4 zl, a dzis w aptece w realu widziala ja po 10 zl. wiec mozna wyszukac na prawde tanie produkty. mam nadzieje ze nie bede czekac zbyt dlugo na paczuszke
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 21:43   #553
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

dzieki za ten adres ja juz sie dzisiaj wcieklam bo nic nie moglam znalezc. chodzi mi o filtry. a ten zestaw co kupilam to widzialam na allegro po 55 zl wiec wydaje mi sie ze jest wzglednie tanio przynajmniej niektore produkty.
ja nie lubie zwyklych aptek nie mozna sobie spokojnie wybrac bo za plecami zazwyczaj mi juz dyszy z 20 wscieklych osob z receptami...

zamowilam rowniez z tego sklepu - avene emujsje , i kremy avene do wszystkiego powinnam dostac gratisy , i jeszcze troche innych bzdur jak zwykle wydalam kupe kasy. troche mnie martwi ze niektore kosmetyki avene maja adnotacje ze trzeba czekac do 7 dni ale moze nie bedzie tak zle. zazyczylam sobie tez rozne probki zobaczymy czy dostane

Edytowane przez dominikinha
Czas edycji: 2007-04-17 o 00:43
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:56   #554
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a ja bardzo chciałam pochwalić aptekę CEFARM, chyba ponownie, ale tym razem bardzo mnie zaskoczyli, pomijając że ceny mają jedne z niższych to dostałam we wczorajszej przesyłce próbki kremów z filtrami: Bioderma Photoderm Spray 50+, Bioderma Photoderm AR 50, LRP Anthelios Creme Foundante 50+ i Dermedic Sun 60!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:12   #555
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja w niedziele zlozylam zamowienie, przelew w poniedzialek, a dzis przyszlo potwierdzenie ze kosmetyki zostaly wyslane a tez zamawialam filtry avene przy ktorych bylo napisane ze termin realizacji do 7 dni
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:02   #556
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja placilam karta - ale nie mam wyswietlone ze zaplacone tylko ze przyjete. moze tak to okreslaja kazda strona ma inna terminologie. wiec czekam
dzisiaj nacielam sie po raz pierwszy robiac zakupy przez neta - na angielskiej aptece :/ nie polecam www.chemistdirect.co.uk
zamowilam u nich tusz do rzes MF ktorego u nas nie ma , mieli napisane ze dostarczaja w 48 godz. a zamowilam w czwartek!! napisalam a oni do mnie ze czekaja na dostawe. to czemu nie uprzedzaja! napisalam do nich ze ja wyjezdzam i mi nie odpisali :/ co mi po tym tuszu teraz a 11 £ juz zaplacilam !
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 23:54   #557
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Pierwsze zamówienie i od razu duża porażka dot. apteki hygieia. Realizacja zamówienia trwała prawie miesiąc. Toż to szok Zamówienie za prawie 200 zeta (darmowa przesyłka chyba od 150 z tego co pamiętam). Kontakt mailowy marny - niemiła odpowiedź dopiero na 3 zapytanie o powody przedłużającej się realizacji zamówienia. Ponoć błędne dane odn. numeru zamówienia na przelewie. Sprawdziłam, wszystko podano w należytym porządku, zresztą był to nr 4-cyfrowy - trudno się pomylić. Błędy w ich systemie-status "zamówienie do realizacji" jeszcze 3 dni po odebraniu paczki (tylko po zalogowaniu się można sprawdzić co z przesyłką, nie informują standartowymi mailami, że np. towar został wysłany albo przelew potwierdzony). Do tego oczywiście zero próbek, nawet jednej najmarniejszej. Ogólnie - wściekłość mnie wzięła niezła. Dlatego klientką tej apteki nie zostanę choć ceny ma konkurencyjne.
Zadowolona byłam z obsługi transakcji w www.dobrykrem.pl. Paczka doszła niezwykle szybko, wcześniej b.miła pani zadzwoniła w celu ustalenia jakie próbki mają przysłać. I rzeczywiście dostałam całkiem sporo interesujących. Natomiast niestety asortyment w dobrym kremie niezbyt rozbudowany, mało firm, a ceny średnio konkurencyjne, można znaleźć taniej. Jednak fajne próbki to rekompensują.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 11:00   #558
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

wow! odwoluje to co powiedzialam odnosnie chemistdirect. wlasnie dostalam od nich bardzo milego maila z przeprosinami i oddali mi pieniadze to sie nazywa obsluga!

martinka - do mnie paczka rowniez juz idzie - wlasnie ja dzsiaj wyslali

Edytowane przez dominikinha
Czas edycji: 2007-04-18 o 20:06
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:58   #559
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
wow! odwoluje to co powiedzialam odnosnie chemistdirect. wlasnie dostalam od nich bardzo milego maila z przeprosinami i oddali mi pieniadze to sie nazywa obsluga!

martinka - do mnie paczka rowniez juz idzie - wlasnie ja dzsiaj wyslali
ja wlasnie dzisiaj dostalam paczke plus 7 probek o zadna konkretna probke ich nie prosilam, wiec przyslali mi to co sami chcieli i niestety na 7 probek, 5 to kremy przeciwzmarszczkowe, troche male urozmaicenie ja jeszcze takich kremow nie uzywam, no ale moja mama bardzo sie ucieszyla a i wlasnorecznie napisane podziekowanie za zlozenie zamowienia

wiec sredecznie dla wszystkich polecam -

http://www.lekolandia.pl/
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 13:06   #560
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

rowniez moge goraco polecic lekolandie
wlasnie dostalam paczke, zamowilam i zaplacilam w poniedzialek w nocy, wyslano mi w srode dzis - piatek juz jest. a zamawialam produkty przy ktorych pisze ze moze ich skompletowanie zajac do 7 dni.
wszystko przyszlo, kazda rzecz zapakowana osobno w folie babelkowa. z probek dostalam 9 saszetek, + purete thermale do demakijazu 3 w 1 - 30 ml oraz plyn micelarny rowniez vichy 30 ml ( o ten prosilam). probki dobrze dobrane wszystko albo do cery tlustej albo nawilzajace.
do tego mam jeszcze gratisy w zestawie z avenka 50 + oraz gratisy ktore dawali do 2 produktow avene wiec jestem w pelni ustatysfakcjonowana
polecam
o wlasnie znalazlam odreczna karteczke z podziekowaniem i przeprosinami ze nie mieli probek o jakie prosilam - ze wysylaja takie jakie maja
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 15:38   #561
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Przeglądnełam cały watek (o zgrozo hehe ), mam pootwierane wiekszośc aptek, muszę zamówić Diroseal, therm line II lub Aplefit, ale cos mi sie wydaje, ze na allegro Diroseal wyniesie mnie taniej
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:55   #562
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a więć porównałam ceny w 4 aptekach trzech leków i sprawa wygląda tak:
-"AptekaWsiecie" wypadła najdrożej 87,40+7zł wysyłka=94,40zł
-"Cefarm24" 80,96zł+ 6,50zł=87,46zł
-"AquaVitae" nie ma jednego specyfiku.
-"aptecus" 82zł+6zł wysyłka=89zł

Czekam jeszcze na odpowiedz z allegro.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 22:52   #563
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Apiska, ja bym brała z Cefarmu. Ma dobre opinie, podobno dużo próbek no i najtaniej
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:55   #564
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

sprawdze jeszcze Lekolandie
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 11:46   #565
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

wybór padł na cefarm24
Mam nadzieje, że będe zadowolona
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 21:47   #566
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Apiska, ja bym brała z Cefarmu. Ma dobre opinie, podobno dużo próbek no i najtaniej

Ostatnio nie dostałam żadnej próbki Poprzednim razem chyba dwie.
Z cen zadowolona jestem bardzo, ale parę próbek mogliby wysłać. Dostałam na pocieszenie 3 kalendarzyki-listki na ten rok. Wow
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 16:55   #567
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja zrobiłam debiutanckie zakupy w vitanea - skusili mnie niską opłatą za przesyłkę (4 zł) i niskimi cenami rzeczy które chciałam kupić. Poza tym humektan jest w niewielu aptekach (internetowych, nie wiem jak z innymi). PO założeniu zamówienia przejrzałam ten wątek i trochę mnie zmroziły opinie nt tej apteki... na szczęście poszło w miarę gładko. Płaciłam przelewem internetowym, informacja o tym że zamówienie jest zapłacone pojawiła się po 2 dniach. Potem czekałam 6 (sześć!) dni na realizację zamówienia!!! A piszą tak:
"Zamówienia wysyłane są następnego dnia od dnia zamówienia w dni robocze"
Ani słowa o tym że czekają na opłacenie przesyłki (co byłoby nawet logiczne). Na szczęście paczka doszła. Próbek zero, zamówienie za ok. 100 zł, ale zamawiałam głównie suplementy, z kosmetyków tylko vitellę i humektan. Więcej tam zakupów nie zrobię, chociaz chyba powinnam się cieszyć - po lekturze Waszych opinii - że paczka w ogóle doszła...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 16:07   #568
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Przed chwila odebrałam swoje zakupy z apteki Cefarm24.pl.
Jestem bardzo zadowolona kupilam to, co chcialam i nawet tanio (tak mi sie wydaje ). Pewnie paczka dotarłaby juz wczoraj ale niestety ostatnio w Gdansku poczta po prostu nawala i ma w nosie wszelkie terminy, grrr
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:16   #569
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziś złózylam zamówienie w Cefarm24. Za 3 dni paczka powinna byc u mnie, zdam relacje niebawem Mam nadzieje, że bede zadowolona
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 20:16   #570
emanna
Raczkowanie
 
Avatar emanna
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 114
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja ze swojej strony również mogę polecić Cefarm24, za zamówienie trochę ponad 50 zł otrzymałam te próbki o które poprosiłam, tzn. kremy z filtrami. Przesyłkę zrealizowali i wysłali b.szybko.
__________________
"A candle loses nothing by lighting another candle"

Erin Majors
emanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.