co w sobie zminić aby wyglądać Super ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 19:28   #1
brahypelma5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10

co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)


Witam
Postanowiłam coś w sobie zmienić aby jakoś fajnie wyglądać. Ale jak narazie nie mam na siebie żadnego pomysłu. Może troszkę siebie opiszę. Mam 165 cm wzrostu , rozmiar 38/40 i bardzo szerokie biodra Włosy raczej mam kręcone ale problem w tym że nie kręcą się całe tylko od spodu dlatego troszkę je pocieniowałam. teraz na włosach mam jakiś dziwny kolor który póltora miesiąca temu był słonecznym brązem, teraz bym chyba coś zmieniła. Oczy mam zielono brązowe i jakieś takie krótkie rzęsy.
Poradzcie mi dziewczyny co w sobie zmienić aby dobrze wyglądać. Jaka fryzura(uczesanie), jaki makijaż i jak się ubierać ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (54,1 KB, 234 załadowań)
brahypelma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:38   #2
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

już zaraz coś poszukam.. tak więc zmaina koloru koniecznie http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura23665.htm
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:16   #3
brahypelma5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

Też coś kiedyś myślałam o czerwonym więc może i spróbuję ale nie wim czy uda się uzyskać taki efekt
brahypelma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:32   #4
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

przydałby Ci sie jakiś żywszy kolor na włoskach.. i do tego moze troszke dłusze? i kręcone, bo pasują Ci takie, mozesz spróbować kupić szampon i odżywke poprawiające skret włosów. Pozatym sama nie wiem, jest ok, moze jakas brązowa henna na brwi?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:21   #5
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

Ja od razu wyobraziłam sobie Ciebie w grzywce, ale nie wiem czy taka radykalna zmiana będzie dobra... W makijażu na pewno puder brązujący na policzki i tak jak niebedetwoja19 pisała- henna na brwi i może też na rzęsy?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 08:48   #6
brahypelma5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

co do koloru to teraz jest taki nijaki bo mam wesele za 2 tyg a nie chciałam miesiąc przed się farbować. Jeśli chodzi o skręt włosów to chociaż bardzo bym chciała to chyba mocniejszy nie będzie. Obecnie używam szamponu i odżywki z NIVEA właśnie do włosów kręconych i odżywkę na suche włosy z LOREAL też do włosów kręconych. Hennę robię co jakiś czas i na brwiach jeszcze coś widać ale na rzęsach to wielkiej różnicy nie ma. Chyba są one za krótkie. A co do grzywki to raczej odpada bo musiałabym ją pare razy w ciągu dnia prostować a i tak by się kręciła.

Chciałabym jeszcze abyście mi doradziły jak mam się uczesać i umalować na wesele. Nie mogę iść do fryziera bo z domu wyjadę koło 5 rano i na miejscu będę gdzieś na 2 godz przed weselem i w tym czasie muszę się jakoś uczesać i umalować. Więc jak macie jakieś propozycjie łatwych upięć to mogłybyście powklejać. Zastanawiam się też nad makijażem bo mam czarną sukienkę i jasne (kremowe) dodatki.
brahypelma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.