Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 19:22   #2131
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ggiirrll10 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie lakier hybrydowy Semilac nr 021 turquoise. Po wzornikach i zdjęciach w internecie sądziłam, że będzie jaśniejszy i bardziej pod niebieski (a nie zielony). Krótko mówiąc: nie podoba mi się ten kolor... czy da się np. wymieszać ten lakier z jaśniejszym by uzyskać ładny efekt? Warto kombinować? Co polecacie? Dodam, że mam lampę i cały zestaw dla własnego użytku (nie jestem kosmetyczką i nie robię paznokci) - lakieru użyłam raz.
o, a może któraś z Was jest chętna na wymianę na inny kolor lub <na Wizażu nie sprzedajemy>?

Mam ten sam problem :/ przypadkowo zamiat 22-mint zamówiłam 21 :/ i kolor zamiast turkusowy jest mocno zielony..... nie użyję go ani razu - tego jestem pewna na 100%... dałam ogłoszenie na https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=743764&page=3 jak na razie cisza
__________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 20:16   #2132
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wystaw ten lakier na olx. Ja dzisiaj rano wystawiłam jeden i o 15.30 już był na poczcie do wysyłki
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 00:00   #2133
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie bo oszaleje! Maluje paznokcie i robia mi sie na nich jakies pecherzyki, cos w rodzaju malenkich ziarenek piasku. Dzis mialam to na kolorze 064 na tych z brokatem albo nie ma tego albo ja nie zauwazam. Co moze byc przyczyna? Wydaje mi sie ze dosc dokladnie oczyszczam pazury po opilowaniu.
Jak kupiłam Semilaci pierwszy raz też tak miałam, neony semilaca były ok i lakiery z innej firmy też, teraz już tego nie ma, ale nie mam pojęcia dlaczego... taka zagadka

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Obiecałam jakiś czas temu, że wstawię zdjęcia Semilac 028 Classic Wine by pokazać jak się prezentuje ten odcień. Na większości zdjęć w google wygląda jak mocna czerwień. Jednak to malina. Czerwony to się robi przy określonym sztucznym świetle.

Jednak mój aparat chyba coś ćpie bo nie ogarnia kolorów. Zupełnie nie ogarnia. Dlatego zamiast maliny i tutaj widać coś innego
Postanowiłam jednak nie poprawiać zdjęć bo sama bym tylko je przekłamała. By nieco zobrazować jak kolory ze zdjęć mają się do rzeczywistości, na jednym zestawiłam moje paznokcie z banknotem. Jak się przyjrzeć, widać że banknot jest mniej różowy niż w realu.

Wszystkie zdjęcia wykonane w świetle dziennym, w pomieszczeniu białym by kolory ścian nie przekłamywały, przy pochmurnym niebie w różnej odległości od okien.

I jak wszyscy to i ja: przepraszam za skórki, one też ostatnio coś ćpią i wyglądają tragicznie mimo pielęgnacji. I za krzywo nałożony lakier, jeszcze tego nie ogarniam ale obiecuję poprawę!!!

niestety ale niektóre kolory Semilaca wyglądają zupełnie inaczej na zdjęciach, i z tego co zauważyłam np. Prussian blue na zdjęciu owszem wygląda tak jak się nazywa, ale w rzeczywistości jest bardziej zielony, tak samo jest z biscuit ... też na zdjęciach ok, a w rzeczywistości wpada w róż, więc nazwa średnio pasuje ;/

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

używacie może żeli Semilaca?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 06:21   #2134
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wczoraj przyszedł mój hardzik pierwsze wrażenie: jaki gęstyyyyyyy! te 7ml które znajduje się w buteleczce szybko wykorzystam właśnie ze względu na konsystencję. Wydaje mi się że to taki soak off gel do naturalnej płytki który jest na tyle elastyczny że dobrze z nią współpracuje a dodatkowo nie musi być piłowany. Naprawiłam nadpękniętego (prawie do połowy) kciuka i zobaczymy ile wytrzyma
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:44   #2135
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Czuszka82 wlasnie zastanawiam sie nad zakupem harda tylko ja na pewno nie bede nim prxedluzac myslalam tylko o nakladaniu go na cale paznokcie zeby utwardzic plytke zeby sie nie lamaly. Jak myslisz warto? Robi roznice? Tylko kurcze nigdy nie pracowalam z zelem i zastanawiam sie czy bede umiala skoro jest taki gesty jak piszesz.
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:52   #2136
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Czuszka82 wlasnie zastanawiam sie nad zakupem harda tylko ja na pewno nie bede nim prxedluzac myslalam tylko o nakladaniu go na cale paznokcie zeby utwardzic plytke zeby sie nie lamaly. Jak myslisz warto? Robi roznice? Tylko kurcze nigdy nie pracowalam z zelem i zastanawiam sie czy bede umiala skoro jest taki gesty jak piszesz.
Ja robie tak jak masz w planje bo inaczej mam mega kruche pazurki pod hybryda i mi pekala po tyg przy koncach.
Nakladasz go jak lakier,jedna cienka badz dwie warstwy i juz
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 07:55   #2137
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja nim nie przedłużałam tylko kładłam na pęknięty paznokieć. Mimo że jestem przyzwyczajona do gęstych hybryd (Indigo) to konsystencja harda mnie trochę zaskoczyła. Na razie mam go na jednym paznokciu. Paznokieć wyraźnie mocniejszy (twardszy) i zobaczymy czy złamanie przetrwa. Co do gęstej konsystencji to trzeba nakładać powoli i dokładnie żeby nie robiły sie pęcherzyki.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 08:19   #2138
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Nie zastanawiaj się, kupuj harda i ciesz się mocnymi pazurkami. Przedłużać nie planujesz, ale jak Ci się złamie jeden to nie bedziesz musiała piłować wszystkiego, tylko dorobisz tego złamanego.
Hard jest gęsty, ale mi wystarczył na 5 miesięcy (a mani zmieniam często, ostatnio zmieniłam po 4 dniach ) wczoraj przedłużyłam sobie o 3mm i mam megaszpony
Przy najbliższych zakupach muszę dorwać nową buteleczkę Tylko z topu Semilac muszę zrezygnować... Bąbluje, jest gęsty, wczoraj mi się dziwnie pomarszczył na kilku paznokciach i musiałam podpiłować i kłaść go od nowa
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 08:23   #2139
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny a tak z innej beczki czy lakiery hybrydowe konkretnie mam na mysli semilac gestnieja z czasem tak jak zwykle i trzeba wywalic pol butelki czy mozna je zuzyc do konca?
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 08:29   #2140
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Tylko z topu Semilac muszę zrezygnować... Bąbluje, jest gęsty, wczoraj mi się dziwnie pomarszczył na kilku paznokciach i musiałam podpiłować i kłaść go od nowa
musisz mieć felerny egzemplarz. Ja obecnie zużywam trzecią butelke topu semilac i z żadnym nie miałam takich problemów spróbuj go na reklamacje oddać

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki czy lakiery hybrydowe konkretnie mam na mysli semilac gestnieja z czasem tak jak zwykle i trzeba wywalic pol butelki czy mozna je zuzyc do konca?
jak do tej pory (i mam nadzieje że dalej tak będzie) żaden semilac mi nie zgęstniał. Za to jeden lakier neonail tak - po 8 miesiącach semilacki mam od wakacji więc sie okaże co z nimi będzie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 08:32   #2141
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Czuszka82 wlasnie zastanawiam sie nad zakupem harda tylko ja na pewno nie bede nim prxedluzac myslalam tylko o nakladaniu go na cale paznokcie zeby utwardzic plytke zeby sie nie lamaly. Jak myslisz warto? Robi roznice? Tylko kurcze nigdy nie pracowalam z zelem i zastanawiam sie czy bede umiala skoro jest taki gesty jak piszesz.
Ja nie zauważyłam różnicy, ale kladlam tylko raz u siebie i to bez bazy. Ale klientki są zadowolone i rzeczywiście lepiej im się wszystko trzyma
Nie podoba mi się pędzelek od harda, jest za długi. Idealny byłby jak w bazie Gelish
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 09:40   #2142
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Czuszka82 wlasnie zastanawiam sie nad zakupem harda tylko ja na pewno nie bede nim prxedluzac myslalam tylko o nakladaniu go na cale paznokcie zeby utwardzic plytke zeby sie nie lamaly. Jak myslisz warto? Robi roznice? Tylko kurcze nigdy nie pracowalam z zelem i zastanawiam sie czy bede umiala skoro jest taki gesty jak piszesz.
Robi różnicę Naprawiłam kciuk i położyłam harda też na resztę paznokci i jest duża różnica O jakimkolwiek złamaniu czy pęknięciu nie ma mowy
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 09:46   #2143
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ehh chyba i ja o tym pomysle. Ale kurde jakos zawsze nie po drodze. A jak jestem w okolicy to zapominam huehhe

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 09:54   #2144
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Robi różnicę Naprawiłam kciuk i położyłam harda też na resztę paznokci i jest duża różnica O jakimkolwiek złamaniu czy pęknięciu nie ma mowy
Właśnie poczułam się w 100% skuszona. Nie lubię jakoś bardzo długich paznokci ale nawet takie ledwo odstające od palca potrafią mi się złamać jak gdzieś nimi stuknę.
Hard w ogóle wrócił do DC? Coś go nie widzę albo źle szukam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 10:01   #2145
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

SweetHusky hard jest http://pazurki.com.pl/lakier-hybrydo...uplikat-1.html proszę bardzo

Ja zamówiłam właśnie hard, top matt i swoje pierwsze 3 kolory z semilac. Mam nadzieję, że będę zadowolona
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 10:05   #2146
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

oooooooo!!! Jest! Dziękuję!
Czyli zamiast jednego lakieru pomyślę nad hardem. Super, że wrócił.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 10:24   #2147
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, a jak wypada porównanie metody z akrylem i harda? Co się mocniej trzyma u Was?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 11:56   #2148
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wypada porównanie metody z akrylem i harda? Co się mocniej trzyma u Was?
Trzyma się podobnie,ale mi się wszystko trzyma. Same paznokcie w/g mnie są twardsze z akrylem. Z jedna warstwą harda moje były bardziej elastyczne. Ostatnio dałam i jedno i drugie. Opcja super,ale przy za długich pazurach zdarzyło mi się ,że wkładając rękę do kieszeni spodni paznokieć się zagiął i pękł. Tak czy siak hard jest super. Teraz,kiedy obcięłam paznokcie i jeden był krótszy,bez problemu go przedłużyłam i od niedzieli nic się nie dzieje. Oczywiście na resztę paznokci też dałam harda ,tym razem samego,bo paznokcie krótkie.
Hard niby gęsty,ale malując powoli ładnie się daje rozprowadzić,nic mi nigdzie nie spływa. Kładę na Semilacową bazę.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 12:46   #2149
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny z Warszawy - formy/szablony do przedłużania mogę gdzieś kupić stacjonarnie? Najlepiej Praga i bliskie okolice
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 13:21   #2150
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Marki M1 Allepaznokcie
CH Targówek NeoNail
Factory Annopol NeoNail
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 13:48   #2151
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak do tej pory (i mam nadzieje że dalej tak będzie) żaden semilac mi nie zgęstniał. Za to jeden lakier neonail tak - po 8 miesiącach semilacki mam od wakacji więc sie okaże co z nimi będzie
Mi zgluciał trochę srebrny z semilaca
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 14:38   #2152
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Po przeczytaniu ponad połowy tego wątku, postanowiłam i ja sie skusić na Semilaczki . Zrobiłam dzisiaj zamówienie w Sabince (jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak ekspresową obsługą ). Zamówiłam Hard (moje paznokcie baaardzo często się łamią tuż przy opuszku albo jeszcze dalej) i zamówiłam trzy kolory: 022, 034, 105 (ten był w poj.7ml). Może w piątek paczuszka dotrze
Mam nadzieję, że będę zadowolona z harda. Pokładam w nim ogromne nadzieje
Mam jeszcze pytanie odnośnie właśnie harda. Czy jak go kładziecie-bez przedłużania-to również zalewacie wolny brzeg?
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 14:42   #2153
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kurczę i chyba ja skuszę się na tego harda
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 15:34   #2154
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie właśnie harda. Czy jak go kładziecie-bez przedłużania-to również zalewacie wolny brzeg?
ja tak
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 16:32   #2155
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Marki M1 Allepaznokcie
CH Targówek NeoNail
Factory Annopol NeoNail


Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie właśnie harda. Czy jak go kładziecie-bez przedłużania-to również zalewacie wolny brzeg?
Ja wszystkim w sumie zalewam. Lakierem też, szczególnie przy ciemnych kolorach

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 16:55   #2156
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

"Może w piątek paczuszka dotrze "


Jeśli wysłali jeszcze dziś to jutro zapuka do Ciebie listonosz nie wiem jak oni to robią, ale z Sabinki zawsze paczka przychodzi na następny dzień
__________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 17:25   #2157
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
"Może w piątek paczuszka dotrze "


Jeśli wysłali jeszcze dziś to jutro zapuka do Ciebie listonosz nie wiem jak oni to robią, ale z Sabinki zawsze paczka przychodzi na następny dzień
Byłaby jutro ale robiłam przelew przez aplikacje mobilną i nie potrafiłam im wysłać potwierdzenia przelewu. Więc przesyłka wyjdzie dopiero jutro. Ale to nic, bo wczoraj srobiłam sobie mani i muszę go trochę ponosić, min.ze dwa tygodnie.
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 06:44   #2158
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
"Może w piątek paczuszka dotrze "


Jeśli wysłali jeszcze dziś to jutro zapuka do Ciebie listonosz nie wiem jak oni to robią, ale z Sabinki zawsze paczka przychodzi na następny dzień
To chyba następnym razem zamawiam w Sabince.
A jak tam koszty dostawy? Od ilu darmowe?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:15   #2159
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kojarzycie czy jest odpowiednik gold disco, ale srebrny? Nie musi być z Semilaca
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:28   #2160
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wczoraj przyszedł mój hardzik pierwsze wrażenie: jaki gęstyyyyyyy! te 7ml które znajduje się w buteleczce szybko wykorzystam właśnie ze względu na konsystencję. Wydaje mi się że to taki soak off gel do naturalnej płytki który jest na tyle elastyczny że dobrze z nią współpracuje a dodatkowo nie musi być piłowany. Naprawiłam nadpękniętego (prawie do połowy) kciuka i zobaczymy ile wytrzyma
Miałam harda w wersji 6ml, a teraz zamówiłam w wersji 7ml i ten 7ml jest znacznie bardziej gęsty od 6ml co niebardzo mi odpowiada, bo będzie mniej wydajny ;/
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.